Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2006., 17:15   #21
JA SAM PRESAO SKORO SVE REWARD KARTICE I SKORO SVE CHALLENGE SERIES,PRI KRAJU SAM.CARRER SAM VEC ODAVNO PRESAO,TAK AK NETKO GOVORI DA JE CARRER TEZAK,ONDA NE ZNA IGRATI.dOK REWARD KARTICE I CHALLENGE SERIES SU NESTO TEZE

UPS ZABORAVIL SAM ISKLJUCIT CAPS LOCK.
__________________
Pomozite mi da uvedem nove smajliće na forum. U svaki svoj post stavite smajli OvajiliOvaj
Da bi ti smajliji dominirali forumom,a tako se i
uveli.
Fala!
Nixis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 21:20   #22
I KOJA JE FORA PROČ IGRU U DVA DANA....
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 22:09   #23
sharkri steta :/
a cujem da ne treba biti original da se igra online...
anyway, Šoki, ne mozes proc igru u 2 dana, jednostavno ne mozes.
Lijepo ides pod "statistics", pa "gameplay" i onda mi lijepo reci kolko ti pise: "game completion: xx%"
Ja sam na 72%, zato jer sam prelijen cijeli Challenge Series proci, radije igram online. Samo da se docepam Lotus Europa S i Porsche 911 GT3... ufff.
dakle nisam ni blizu kraju igre, a sigurno nisi ni ti...
p.s. da ne bi ispalo kako samo zagovaram EA... mislim da je online igranje za ku*ac! Mnoge diskonekta sa niskim pingom (cesto cheater diskonekta, neka vrsta zastite, ajd to je ok), ponekad 5 minuta ne mogu naci ranked match, i na kraju zavrsim u unranked match... i sl.
Igra se cesto rusi... mislim da je ukupna ocjena igre 4, a samo online 2...
Clam is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 23:17   #24
ja počeo danas i na 10% sam...malo mi to prebrzo ide, neznam stvarno...ali igra je strava grafika je super, ali drift me iznenadio...da li je vama šugavo kad krenete u zavoj da vam auto automatski okrene volan u drugu stranu? tako mi izgleda lakše i izgubio je svoju čar iz nfs u1!!! inače ostalo je ok...
e pitanje: da li se vama u canyonima kada vozite po mjestima gdje nema ulične rasvjete ne vidi cesta, u biti vidi se samo siva boja sa mačjim očima usred ceste? a kad prođem kroz osvjetljenu cestu se sve vrati kako treba, vide se rupe po cesti i odsjaj...ali kad nema svjetla nego samo ona sa moje RX-8-ice onda asfalt bude sivi...malo me živcira to pogotovo ako nije za to kriva moja grafička (GeForce FX 5500 128MB) nego EA...
zanima me kako je kod vas i na kojim grafičkama...
thx na odgovorima
__________________
Ferrari & Schumi uber alles
Ruske is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 16:03   #25
Quote:
Ruske kaže:
ja počeo danas i na 10% sam...malo mi to prebrzo ide, neznam stvarno...ali igra je strava grafika je super, ali drift me iznenadio...da li je vama šugavo kad krenete u zavoj da vam auto automatski okrene volan u drugu stranu? tako mi izgleda lakše i izgubio je svoju čar iz nfs u1!!! inače ostalo je ok...
e pitanje: da li se vama u canyonima kada vozite po mjestima gdje nema ulične rasvjete ne vidi cesta, u biti vidi se samo siva boja sa mačjim očima usred ceste? a kad prođem kroz osvjetljenu cestu se sve vrati kako treba, vide se rupe po cesti i odsjaj...ali kad nema svjetla nego samo ona sa moje RX-8-ice onda asfalt bude sivi...malo me živcira to pogotovo ako nije za to kriva moja grafička (GeForce FX 5500 128MB) nego EA...
zanima me kako je kod vas i na kojim grafičkama...
thx na odgovorima
E Ruske imaš oriđiđi ili škart
sharkri is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 16:32   #26
ja imam GeForce FX 5700 256MB i isto mi je tak. Sivi asfalt i nist vise. Isprva mi bilo cudno, al priviknes se s vremenom... sumnjam da one nabrijane kartice, novije, sa svim ukljucenim detaljima tako prikazuju cestu... al ajd, meni vise ne smeta.
Clam is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 18:38   #27
Imam jedan problem... Kad instaliral igru i pokrenem je odmah mi se resetira komp.....
Konfiguracija koju koristim je:
AMD Athlon 3000+
ati radeon x1300 Series
1GB DDR RAM
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 20:35   #28
skini (naj)novije drajvere za graficku (moze i maticnu).
to bi trebalo rijesiti problem, barem je jednom mom frendu pomoglo i jos par ljudi koje znam.
Clam is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 21:10   #29
Posljednji NFS koji sam igrao je bio četvorka, i to na playstationu. Na računalima su igre imbecilne a pogotovo ovi Underground i slične šitare.
Xerex is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 12:41   #30
šta oriđiđi? ako pitaš za igru imam oriđiđi collector's edition iz usa
--------------
a šta sa driftom? nitko nije napisao svoje mišljenje
malo šugavo što auto okreće volan suprotno u zavoju, tako da ne možeš ga ti upravljati, samo u ulazu u zavoju...
šta mislite
--------------
sad sam kinuo zadnje drivere za nvidije, 93.71, tako da ću ih instalirati pa vidjeti ako se šta promjeni...
a ako bude gore, jel zna tko kako vratiti stare drivere? mislim da imam verziju 77.77...da li terbam ponovno skinuti tu verziju i instalirati te stare drivere ili?
__________________
Ferrari & Schumi uber alles
Ruske is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 16:26   #31
Quote:
Ruske kaže:
sad sam kinuo zadnje drivere za nvidije, 93.71, tako da ću ih instalirati pa vidjeti ako se šta promjeni...
a ako bude gore, jel zna tko kako vratiti stare drivere? mislim da imam verziju 77.77...da li terbam ponovno skinuti tu verziju i instalirati te stare drivere ili?
Control panel, system, hardware, device manager, display adapters, odabereš karticu, desni klik-properties, driver i klikneš na roll back driver.
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 16:10   #32
Quote:
H3MAT0M kaže:
Control panel, system, hardware, device manager, display adapters, odabereš karticu, desni klik-properties, driver i klikneš na roll back driver.
thx, ali mislim da nije ništa loše sa novim driverima, instal sam ih i ok je, ali još uvijek se vidi to malo sivo...valjda tako treba biti...
__________________
Ferrari & Schumi uber alles
Ruske is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 19:19   #33
rekli su da carbon nece zahtjevati znatno jaci hardware od most wanted,naravno da je to glupost.... mw sam vrtio sa full detaljima na rezi 1024x768 izmedzu 45-60 fps a carbon sa istim postavkama 30-35 fps!
AK-74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 20:02   #34
ja vrtim sve isto, high detalji, samo je reza manja, 800x600 a mw sam bez problema furao na 1024x768.
al da mi bude nesto vise fps-a, lijepo ja stavim medium detalji i 800x600 - i nemas problema. ionak moj PC nije high end...
p.s. igra mi se rusi prosjecno 10 puta u roku od 60min igranja...
Clam is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 16:01   #35
meni se ruši nakon 3-4h igranja, ali mislim prije da to ima veze sa procesorom, valjda se zagrije, nije čudo nakon 3-4 mučenja procesora i grafičke...
---------
i to sa original igrama, tako da ne mislite da ne valja vam nešto sa sprženim dvd-ima
---------
je tko pogledao onaj bonus dvd-prejeben je...
__________________
Ferrari & Schumi uber alles
Ruske is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 09:31   #36
A meni je NFS: Carbon super, ali imam pitanje: Ako ja imam volan i gas i kočnicu za komp, kako da ja to uključim i aktiviram za NFS?
Pozdrav
 
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 16:30   #37
Ja mislim da na optionsu imas tamo da si stavis kontroler,barem je tak bilo na Most Wantedu jer sam ga igrao sa volanom i kocnicama,probaj,nisam siguran,ali probaj.
__________________
Pomozite mi da uvedem nove smajliće na forum. U svaki svoj post stavite smajli OvajiliOvaj
Da bi ti smajliji dominirali forumom,a tako se i
uveli.
Fala!
Nixis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 08:26   #38
da, i onda imas gore za odabrati "keyboard" i "controler" - tako nesto
Clam is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 21:37   #39
Stavila volan, ali mi gas i kočnica ne rade...
Pozdrav
 
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 19:17   #40
samo jedno pitanje;kako dobiti 5 heat starsa u pursuitu???
kada dodem do 4,stane mi....
unicom is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:40.