Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2011., 14:29   #41
mislim da ima lanac, i da su to kod predstavljanja navodili kao jednu od posebnosti
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 15:42   #42
Quote:
darioo2 kaže: Pogledaj post
e pozz!imam opel astra 1,8 16v.benzinac sport karavan kraj 99god.problem imam svako jutro kad idem na posao,treba mi 5 min da upali,a kad upali sve je dalje normalno poslije svaki put pali.jedino dok stoji do 13 sati onda tesko pali. sto bi to moglo biti ako bimi netko mogao pomoci molim koji znaju i ko je imao takve probleme. pozz
Tvoj kvar nije strašan,najvjerovatnije na pumpi za gorivo je prošla neka gumica ili ventilić pa ti nakon dužeg vremena sve gorivo iz sistema se vrati natrag u rezervoar pa kod sljedećeg paljenja mu duže treba da povuče gorivo jer negdje vuče zrak
isti problem sam imao na svom bivšem golfu(benzincu)
__________________
Lakše je postaviti glupa pitanja nego ispravljati glupe odgovore!!
mmiksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 19:17   #43
5 minuta da električna pumpa nadruka benzin od rezervara do motora?

aha. jedino ako je pumpa riknula skroz ili ako je visinska razlika 500 metara između njih
il
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 10:26   #44
Corsa B 1.0 12 V 40 kW - gori žuta lampica koja označava neki kvar na motoru. Auto u leru radi na oko 1450 okretaja (i kada se zagrije). U vožnji totalno zacugava, jedino ne zacugava kada se pritisne gas i ubrzava, ali čim se želi voziti na konstantnim okretajima, dosta zacugava. Jel imao netko slična iskustva, što bi to moglo biti?
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 10:31   #45
Zuta lampica sa kljucem preko ikone automobila?

Ja ugasim pa ponovno upalim za par sekundi i onda radi bez problema. Eventualno malo gasa pri paljenju dodati.

Dogodi mi se svakih par mjeseci. Ali inace ide bez problema.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 10:36   #46
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Zuta lampica sa kljucem preko ikone automobila?

Ja ugasim pa ponovno upalim za par sekundi i onda radi bez problema. Eventualno malo gasa pri paljenju dodati.

Dogodi mi se svakih par mjeseci. Ali inace ide bez problema.

Ona žuta lampica na kojoj je ona standardna oznaka za motor za koju u manualu piše - greška u radu motora, javiti se u ovlašteni servis... piše i da može blinkati i stalno svijetliti. Kada stalno svijetli, motor je prebačen u safe mod i tako se ne smije dugo voziti jer može stradati katalizator.

Znala se ponekad i ugasiti i motor normalno radi.. i onda se opet upali i par dana gori i motor zacugava za popizditi...
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 11:06   #47
Najprije provjerit sve džekove, ja sam kupio novu astru 1.7 cdti i dva puta mi se upalila, na servisu auto spojen na komp i vozio ga je i nema šta mu nije radio auto pokazuje da radi savršeno dobro, no meni se upalila ta dva puta kad je auto bio vruć i radio na mjestu no kad sam ga ugasio i ohladio se opet sve u redu. No taj drugi put kad se upalila bio sam na moru i opet se ugasila i dva dana poslje toga sam otišao na servis i sklimali su sve džekove i odonda nikad više problema, vjerovatno nije imao dobar kontakt na nekoj klapni od zraka tak su mi rekli u servisu. Ja nisam htio ništ dirat jer je auto bio nov i pod garancijom inače da nije tako bilo odma wd-40 u ruke i sve ištekat našpricat i uštekat pa ak nije to onda majstoru.
zoran1973 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 11:27   #48
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post
Ona žuta lampica na kojoj je ona standardna oznaka za motor za koju u manualu piše - greška u radu motora, javiti se u ovlašteni servis... piše i da može blinkati i stalno svijetliti. Kada stalno svijetli, motor je prebačen u safe mod i tako se ne smije dugo voziti jer može stradati katalizator.
Ah, onda to nije ta na koju ja mislim.

Ta tvoja mi se jednom upalila pa sam mijenjao auspuh.
Imao je rupa po sebi.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 16:51   #49
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post
Corsa B 1.0 12 V 40 kW - gori žuta lampica koja označava neki kvar na motoru. Auto u leru radi na oko 1450 okretaja (i kada se zagrije). U vožnji totalno zacugava, jedino ne zacugava kada se pritisne gas i ubrzava, ali čim se želi voziti na konstantnim okretajima, dosta zacugava. Jel imao netko slična iskustva, što bi to moglo biti?
teško da taj auto ima elektičnu klapnu gasa pa ćemo nju prekrižiti.
ali motorić lera bi mogel biti krivac
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 08:34   #50
Ide Corsica ovih dana kod meštra za Opele pa ćemo vidjeti što je, nadam se samo da nije nešto jako skupo..
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 18:30   #51
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
teško da taj auto ima elektičnu klapnu gasa pa ćemo nju prekrižiti.
ali motorić lera bi mogel biti krivac


Wonder legendo, točno si detektirao kvar, motorić ler gasa je bio pokvaren, stavljen je drugi i sve OK.
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:40.