Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2010., 13:28   #2661
Quote:
bambinaaaa kaže: Pogledaj post
E da vas pitam,kakvo mišljenje imate za afroditinu kremu za lice od kamilice i zelenog čaja? Planiram uzeti,bitno mi je da je hidratantna i nježna(lagana)

Ej, mislim da je Afrodita ima odlične kreme za lice, jedno vrijeme sam ih koristila i imam same pohvale za njih, osobito za njihove preparate koji se koriste za tretmane za tijelo....

I nisu skupi uopće, mislim da ti je ta krema supač, jedno vrijeme mi je kozmetičarka tretirala lice afroditom za vrijeme i nakon tretmana čišćenja lica i bila sam prezadovoljna tako da same pohvale
Maariina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 14:28   #2662
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
A dječja krema?
probao sam jednu djecju i nije bilo efekta...
sport89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 15:52   #2663
Quote:
Maariina kaže: Pogledaj post
Ej, mislim da je Afrodita ima odlične kreme za lice, jedno vrijeme sam ih koristila i imam same pohvale za njih, osobito za njihove preparate koji se koriste za tretmane za tijelo....

I nisu skupi uopće, mislim da ti je ta krema supač, jedno vrijeme mi je kozmetičarka tretirala lice afroditom za vrijeme i nakon tretmana čišćenja lica i bila sam prezadovoljna tako da same pohvale
Meni je super kak je svima afrodita super, a meni je grozna... isto kao nivea soft, uzasno mi se sasusi lice... ali da je njezna i lagana - to je definitivno (meni ocito prenjezna )
Anazagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 17:23   #2664
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Probaj Rosal Hydro fresh, masnija je i malo jača ali ne masti kožu, brzo se upije.
super, probat ću ju, baš mi to i treba, da je masnija, ali da se upije i da se ne sjajim.

Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
neće tu rosal pomoći,ja kupila mužu obadvije i dnevnu i noćnu i to za zimu nije dovoljno hidratantno a on još nema neku zahtjevnu kožu.
mislim da to ovisi od osobe od osobe, meni treba nešto što je samo malo jače od baleine aque da koristim poslije seruma. probat ću, nije skupa, a empress ima kožu kao što je moja, pa joj odgovara:

Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Ja imam dehidriranu mješovitu kožu koja čak ima suhih djelova sad zimi i dobra mi je ta krema. Taman malo masnija sad za zimu, a opet je hidratantna i brzo se upija, ne masti mi dodatno kožu.
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 09:17   #2665
Quote:
Maisha kaže: Pogledaj post
što ste sve zapele za dm? neka uzme običnu niveu soft ako mu je koža jaaako suha.
pa baš,takvih krema ima na svakom ćošku.

Kya slažem se da je od osobe do osobe al mislila sam onak generalno da kremica nije dovolja hidratantna da bi se s njom mazalo duže vremena pa da izlječi dehidriranost ili da sprijeći da dođe do nje.

Zadnje uređivanje jasmine : 01.12.2010. at 09:25.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 09:21   #2666
Quote:
sport89 kaže: Pogledaj post
sto se akni tice to sam zalijecio - znaci nemam vise taj problem zahvaljuci ovoj nocnoj kremi, samo mi se javlja perutanje i crvenilo cim je ne namazem bar dan-dva...
odi u ljkarnu i uzmi si trixera kremicu od avena,sad za zimu i s tvojim problemima trebala bi ti odgovarati a i cijena nije prevelika,nekih 10 eura. ako imaju tester uzmi prvo njega al mislim da s tom kremom nećeš pogriješiti a i proizvodi od la roche poseya su odlični,samo nemoj vichy kreme,osim aqualia seruma ili balsama.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 13:16   #2667
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
Kya slažem se da je od osobe do osobe al mislila sam onak generalno da kremica nije dovolja hidratantna da bi se s njom mazalo duže vremena pa da izlječi dehidriranost ili da sprijeći da dođe do nje.
To istina, za lječenje dehidriranosti mislim da nijedna krema sama ne može pomoći, najbolje u kombinaciji s nekim serumom. Ja navečer stavljam Balea serum na lice, pa kremu, ujutro samo kremu i lice mi je super sad. Dok mi je bila jako dehidrirana koža koristila sam serum i ujutro i navečer.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 22:28   #2668
Quote:
Maariina kaže: Pogledaj post
Ej, mislim da je Afrodita ima odlične kreme za lice, jedno vrijeme sam ih koristila i imam same pohvale za njih, osobito za njihove preparate koji se koriste za tretmane za tijelo....

I nisu skupi uopće, mislim da ti je ta krema supač, jedno vrijeme mi je kozmetičarka tretirala lice afroditom za vrijeme i nakon tretmana čišćenja lica i bila sam prezadovoljna tako da same pohvale
Hvala Sutra je kupujem
bambinaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 10:40   #2669
Quote:
bambinaaaa kaže: Pogledaj post
Hvala Sutra je kupujem
You just do that
Maariina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 11:27   #2670
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Od svih proizvoda za problematičnu kožu, najviše su mi pomogli Garnier Pure proizvodi, tako da ih definitivno preporučam.
Nabavila sam je i ne odgovara mi, previše mi isušuje lice i koža mi se nekako počela i perutati.
Wallflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 11:30   #2671
Šteta. Ja sam imala duže vrijeme onu plavu Pure kremu s glinom i cinkom, matirajuću, super je bila. Sad za zimu mi je super kombinacija balea seruma i rosal hydro fresh kreme, malo je masnija ta krema pa je dobra za ovo hladno vrijeme. Meni barem, nemam posebno dehidriranu kožu više, pa...
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 13:33   #2672
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
odi u ljkarnu i uzmi si trixera kremicu od avena,sad za zimu i s tvojim problemima trebala bi ti odgovarati a i cijena nije prevelika,nekih 10 eura. ako imaju tester uzmi prvo njega al mislim da s tom kremom nećeš pogriješiti a i proizvodi od la roche poseya su odlični,samo nemoj vichy kreme,osim aqualia seruma ili balsama.
uzeo sam da probam eucerin 5% urea (evo 2 dana) i za sada nema nekog pomaka, prija mi krema al opet mi se lice peruta... ta trixera krema je bas za suvo lice?
sport89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 20:17   #2673
Trixera je za osjetljivu kožu, ja sam je koristila kad su mi obrazi bili izrazito suhi i crveni. Malo je masnija kremica, ali super mi je pomogla, već za 10ak dana mi se jako smirilo i povuklo crvenilo.
edit: i prestalo mi je perutanje na obrazima
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 01:24   #2674
Quote:
bejo kaže: Pogledaj post
Trixera je za osjetljivu kožu, ja sam je koristila kad su mi obrazi bili izrazito suhi i crveni. Malo je masnija kremica, ali super mi je pomogla, već za 10ak dana mi se jako smirilo i povuklo crvenilo.
edit: i prestalo mi je perutanje na obrazima
Ali i posle 10 moras da nastavis da mazes redovno ili?
sport89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 11:03   #2675
Quote:
sport89 kaže: Pogledaj post
Ali i posle 10 moras da nastavis da mazes redovno ili?
Da, koristila sam je još neko vrijeme i doista mi se crvenilo skroz povuklo. Onda kad mi se lice potpuno sredilo sam uzela drugu kremicu koja je manje masna, ali mislim da ću si sad za zimu ponovi uzeti trixeru.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 18:31   #2676
Cure, kakve su kreme Cera di Cupra? vidila sam da su u dm knjižici na 50% popusta pa me zanima jesu li dobre. inače imam relativno normalnu kožu, zimi je malo suhlja oko nosa, al ave u svemu ništa strašno.
__________________
Svako ima svoje razloge i kad razlozi ne postoje... C.J.
šminkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 19:25   #2677
Quote:
šminkerica kaže: Pogledaj post
Cure, kakve su kreme Cera di Cupra? vidila sam da su u dm knjižici na 50% popusta pa me zanima jesu li dobre. inače imam relativno normalnu kožu, zimi je malo suhlja oko nosa, al ave u svemu ništa strašno.
Ja imam suhu/mješovitu kožu,meni su te kreme bile ok,zelenu sam imala,onako je gelasta,ali sam je potrošila za 3 tjedna,pa je više nisam kupovala,kao da mi je trebalo dosta kreme za lice i vrat,inače se to samo meni dogodilo,svima drugima je trajala normalno
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 22:34   #2678
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Ja imam suhu/mješovitu kožu,meni su te kreme bile ok,zelenu sam imala,onako je gelasta,ali sam je potrošila za 3 tjedna,pa je više nisam kupovala,kao da mi je trebalo dosta kreme za lice i vrat,inače se to samo meni dogodilo,svima drugima je trajala normalno
hvala ti! da, baš ta gelasta je u knjižici i obična hidratantna. mislim da ću kupiti tu gelastu, mogla bi mi biti dobra za ispod tekućeg pudera jer ne volim masne koje moran 3sata čekat da upiju
__________________
Svako ima svoje razloge i kad razlozi ne postoje... C.J.
šminkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 00:03   #2679
Quote:
Andjelcic kaže: Pogledaj post
moja dobitna zimska kombinacija, koliko god isprobavala uvijek zakljucim da je najbolja
etincelante za noc

i creme fraiche za dan
I moja
mardar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 10:27   #2680
Quote:
šminkerica kaže: Pogledaj post
hvala ti! da, baš ta gelasta je u knjižici i obična hidratantna. mislim da ću kupiti tu gelastu, mogla bi mi biti dobra za ispod tekućeg pudera jer ne volim masne koje moran 3sata čekat da upiju

E, ja svako malo u dm-u zastanem pokraj njihovog dijela, sa cremama cera di cupra i pitam se kakvi su. I nekako imam osjećaj da imaju dobru kozmetiku jer sam već čitala o njima, ali ću to ostaviti za par mjeseci kada sjedne neka veća lova, jer ako ću već kupovati neku kozmetiku, volim imati više stvari od jedne kuće, a ne samo kremu za lice i to je to.

Meni se čine okej, a i cijene im nisu nešto wow pa si to svatko može priuštiti...
Maariina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:32.