Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: treba li zatvoriti ovu temu?
Da 24 45.28%
Ne 22 41.51%
Svejedno mi je 7 13.21%
Glasovatelji: 53. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2013., 17:45   #8081
bit ce zanimljivo vidit prolazak ison-a blizu zemlju,jer govore da ce svjetliti jace nego kada je mjesec pun.o nibiru ili planeti x,smo sve rjesili,mozemo se tu i tamo pokoji put nasalit i to je to!
http://matrixworldhr.wordpress.com/2...ison-c2012-s1/

a sa druge strane pricanju o nekavom planetu kao jupiteru,matriksu,vorteksu,i ostale mastarije ne bi tribali vise spominjat tu,jedino,ali samo jedinu mogu virovat u jednu mogucnost i nju spustan na 1 posto,a ta je da je oduvijek od prije postojala nekakva sfera,ili oblik,planetic koji ima neku svoju orbitu oko samog sunca,kao sta su i sami astronomi sumnjali u 19 stoljecu,i cak su mu dali ime planet vulcan,ali kasnije je to sve demantirano!

Zadnje uređivanje trogir31 : 28.08.2013. at 17:56.
trogir31 is offline  
Old 28.08.2013., 17:52   #8082
Ja pouzdano znam da su u blizini Zemlje čak dva planeta: Nibiru i Bribiru.

Kad dođe Nibiru, on će zakrenuti Zemljine polove za 180 stupnjeva, a onda će naići Bribiru i opet zaokrenuti Zemlju za 180 stupnjeva, pa ćemo se vratiti na staro!!!
trollovic is offline  
Old 28.08.2013., 18:18   #8083
To je kao dopisivanje Eagle Grandsona i Baube?
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Old 28.08.2013., 21:12   #8084
Quote:
trollovic kaže: Pogledaj post
Ja pouzdano znam da su u blizini Zemlje čak dva planeta: Nibiru i Bribiru.

Kad dođe Nibiru, on će zakrenuti Zemljine polove za 180 stupnjeva, a onda će naići Bribiru i opet zaokrenuti Zemlju za 180 stupnjeva, pa ćemo se vratiti na staro!!!
Samo mali ispravak, informacija iz pouzdanih izvora ovaj drugi se zove Dajbiru
Zarko is offline  
Old 28.08.2013., 23:37   #8085
Quote:
Zarko kaže: Pogledaj post
Samo mali ispravak, informacija iz pouzdanih izvora ovaj drugi se zove Dajbiru
Nevažno kako se zove!!!

Poznati su i pod nazivima "Planet X" i "Planet Y", ali činjenica je da će nas X, odnosno Nibiru zakrenuti za 180 stupnjeva, a Y odnosno Bribiru (Dajbiru) nazad vratiti na staro!!!
trollovic is offline  
Old 29.08.2013., 00:01   #8086
Quote:
trollovic kaže: Pogledaj post
Nevažno kako se zove!!!

Poznati su i pod nazivima "Planet X" i "Planet Y", ali činjenica je da će nas X, odnosno Nibiru zakrenuti za 180 stupnjeva, a Y odnosno Bribiru (Dajbiru) nazad vratiti na staro!!!
Ček, hočeš reći da će Zemlja postati divovska koktelka? Ha barem će Hrvatska imati masline...

GarthOk Baal is offline  
Old 29.08.2013., 01:14   #8087
Quote:
trollovic kaže: Pogledaj post
Nevažno kako se zove!!!

Poznati su i pod nazivima "Planet X" i "Planet Y", ali činjenica je da će nas X, odnosno Nibiru zakrenuti za 180 stupnjeva, a Y odnosno Bribiru (Dajbiru) nazad vratiti na staro!!!
Misliš na promjenu spolova?
haram is offline  
Old 29.08.2013., 07:16   #8088
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Čak ima jedan drevni prikaz tog zviježđa gdje se malo niže od zvijezde Regulus, desnije nalazi prikazan Planet x.
Koliko je taj prikaz zbilja drevan?

Izazivam te da ga pokažeš svima nama ovdje na forumu.
bauba is offline  
Old 29.08.2013., 10:50   #8089
Quote:
GarthOk Baal kaže: Pogledaj post
Ček, hočeš reći da će Zemlja postati divovska koktelka? Ha barem će Hrvatska imati masline...

Možda i ne. Samo će vrijeme pokazati jesam li u pravu.

Sad se vraćam egzaktnim opservacijama aktualnog nebeskog svoda u nadi da ću otkriti i razumjeti svemirsku istinu.
trollovic is offline  
Old 29.08.2013., 11:49   #8090
Quote:
trollovic kaže: Pogledaj post
Možda i ne. Samo će vrijeme pokazati jesam li u pravu.

Sad se vraćam egzaktnim opservacijama aktualnog nebeskog svoda u nadi da ću otkriti i razumjeti svemirsku istinu.
Samo ti dobro opserviraj i nemoj pričati takve nebuloze kao naš čuveni zvjezdoznanac
Zarko is offline  
Old 29.08.2013., 15:01   #8091
Quote:
Zarko kaže: Pogledaj post
Samo ti dobro opserviraj i nemoj pričati takve nebuloze kao naš čuveni zvjezdoznanac
E, da, a imam i određena saznanja prema kojima Nibiruom vladaju klokanoliki izvanzemaljci (Nephili), a Bribiruom vladaju izvanzemaljci u obličju kokoški (Peeleechi)!!!
trollovic is offline  
Old 29.08.2013., 15:13   #8092
Quote:
trollovic kaže: Pogledaj post
E, da, a imam i određena saznanja prema kojima Nibiruom vladaju klokanoliki izvanzemaljci (Nephili), a Bribiruom vladaju izvanzemaljci u obličju kokoški (Peeleechi)!!!
Dobro je da imas takva sazanja Predlazem da ih cuvas kao veliku tajnu i ne govoris nikome Jer ce onda i drugi imati ta saznanja
A onda se nadje mozda neki "pametnjakovic" koji priupita: "a otkud su ta saznanja" --- i onda je cijeli lanac u problemu )
Marko1976 is offline  
Old 29.08.2013., 15:38   #8093
Quote:
Marko1976 kaže: Pogledaj post
Dobro je da imas takva sazanja Predlazem da ih cuvas kao veliku tajnu i ne govoris nikome Jer ce onda i drugi imati ta saznanja
A onda se nadje mozda neki "pametnjakovic" koji priupita: "a otkud su ta saznanja" --- i onda je cijeli lanac u problemu )
U redu. Više neću otkrivati tajne.

Samo da još otkrijem zainteresiranima da ako su moji proračuni točni, moglo bi doći do sudara Nibirua i Bribirua i mogli bismo svjedočiti epohalnom događaju poznatom pod nazivom "Svemirski prdac"!!!
trollovic is offline  
Old 02.09.2013., 16:19   #8094
Danas prijepodne - u 11.15 sati prošlo je točno 100 sati (stotina sati) kako Bauba nije stavila niti jedan post ovdje, u ovaj PDF niti koga iskritizirala. Nije li to razlog za neku, barem malu proslavu?
prof56 is offline  
Old 02.09.2013., 17:07   #8095
Evo joj prilike @profa. Naišao sam na zanimljivi video te ću staviti link na njega:

youtube.com/watch?v=N9f-Bhub0Lg

U jednom dokumentarcu o astronomu iz Čilea Carlosu Ferradi, pored njegovih predviđanja, ima i intervju s njime, a vezano za '' planet komet '' kako ga on naziva. U njemu je navijestio ogromne promjene za čovječanstvo dolaskom tog '' planeta komete '' u naš sunčev sustav. To je bilo 1980. godine. Pogledajte video i donesite sami sud.
toma juda is offline  
Old 02.09.2013., 18:09   #8096
cek,oli ison ima istu putanju ka i nibiru
http://youtu.be/h3xBSkNR0-U
trogir31 is offline  
Old 02.09.2013., 18:31   #8097
Quote:
trogir31 kaže: Pogledaj post
cek,oli ison ima istu putanju ka i nibiru
U pogledu ovog astronoma iz dokumentarca i njegove tvrdnje o '' planetu kometu '', Ison je nebitan. Kako netko doživljava njegovu tvrdnju o tom '' planetu kometu '' više od trideset godina kasnije, posve je njegova stvar. Zadržimo se na tvrdnjama ovog astronoma.

No, kad se već dotičemo kometa Ison-a, zaista izgleda zanimljivo. Odnosno, mora se postaviti pitanje, je li to jedinstven objekt, ili se sastoji od tri dijela? To je već pitanje za astronome, profesionalne i amatere.
toma juda is offline  
Old 03.09.2013., 09:31   #8098
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Evo joj prilike @profa. Naišao sam na zanimljivi video te ću staviti link na njega:
Prije par dana sam ti bacila izazov!
Pokaži taj
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
ima jedan drevni prikaz tog zviježđa gdje se malo niže od zvijezde Regulus, desnije nalazi prikazan Planet x
bauba is offline  
Old 03.09.2013., 17:02   #8099
Quote:
prof56 kaže: Pogledaj post
Danas prijepodne - u 11.15 sati prošlo je točno 100 sati (stotina sati) kako Bauba nije stavila niti jedan post ovdje, u ovaj PDF niti koga iskritizirala.
Jasno je: opsjednut si!! Brojiš mi sate i minute!
Quote:
prof56 kaže: Pogledaj post
Nije li to razlog za neku, barem malu proslavu?
Uhvatite se svi za ruke i prizivajte Nibiru.
bauba is offline  
Old 03.09.2013., 20:41   #8100
Sudar Nibirua i Bribirua se bliži!!!
trollovic is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:29.