Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2009., 14:21   #1
Vivax HT100 - spajanje na racunalo

Pozdrav!
Kupio sam zvucnike VIvax HT100 ,sadrze subwoofer,2 rear i 2 front 'satelita' i 1 centralni zvucnik.Uspio sam jedino spojiti centralni i 2 satelita na subwoofer i sub sa racunalom,ali sam dva satelita spojio zajedno sa nekim razdvajacom (1 muski i van iz njega idu dva zenska prikljucka ).Htio bih spojit svih 5 zvucnika na subwoofer a da svi rade normalno,bez razdvajaca ako je moguce.
Na subwooferu su 6 INPUT prikljucka (FR,FL,RR,RL,SUB,CEN) i 5 OUTPUT prikljucka (FR,FL,RR,RL,CEN). PC ima 6 prikljucka za zvuk ako to uopce nest znaci....Molim pomoc jer oko toga neznam nista.Hvala.
ivanrrr54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 10:43   #2
uzmi ljepo sve skupa i baci kroz prozor i nikom ne reci da si kupijo vivax hahahahah
windowlicker82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 12:44   #3
Znaci...

FR Front Right
FL Front left
RR Rear Right
RL Rear left

Ako imas 6 audio izlaza iz kompa, znaci da ti zvucna podrzava 5.1. Otvori audio preferences i imas test sound kod spajanja zvucnika, kako ti bude na vizualizaciji pokazivalo tako spajas. Osim toga, obicno su konektori u razlicitim bojama.

Pojacalo iz subwoofera napaja ostale zvucnike, prvo dovedes svaki kanal iz kompa u njega i onda ostalih 5 van. Nije atomska fizika.
omen4k is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 23:03   #4
Thumbs down

Stari s tim zvučnicima pravac KONTENJER. Kako mozeš kupiti to smeće, zar ti nije žao novaca pa makar koštali 100 kn. Bolje bi bilo da nisi spominjao marku zavčnika.

Bože pomozi.
Renato12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:04.