Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2004., 11:23   #81
Mali off-topic


Albanski Partizani otpustio sedam igrača


ČELNIŠTVO albanskog nogometnog prvoligaša Partizanija iz Tirane dalo je otkaz sedmorici svojih igrača, dok je trener Sulejman Mema podnio ostavku nakon domaćeg 13 poraza od izraelskog Hapoela Bnei Sachnina i ispadanja u pretkolu Kupa UEFA prošloga tjedna.

U obrazloženju ove odluke vodstvo Partizanija kaže kako se igrači nisu dovoljno trudili.

Također, od Albanskog nogometnog saveza traže kako se svoj sedmorici ne izda nova licenca s kojom bi mogli nastupati za neki drugi klub.

U Albaniji su prema Partizaniju upućene optužbe kako klub namjerno gubi utakmice u eurokupovima kako bi zaradio na kladionicama, te je ovaj potez uprave usmjeren ka opovrgavanju takvih optužbi.
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 31.08.2004., 11:26   #82
Quote:
Tony Soprano kaže:
Tako je SVUGDJE u svijetu,ali vi pametnjakovići se morate forsati kao neki prosvijećeni pacifisti koji su s Marsa pali...
Takvi u SVAKOJ NORMALNOJ DRŽAVI u svijetu završe u zatvoru. Ali ja nisam za to da se hrpa beskorisnih parazita zatvori pa da češu jaja i u zatvoru. Na robiju !
Zorro is offline  
Old 31.08.2004., 11:34   #83
Ona pjesma:ubi srbina,ubi tovara...je totalno glupa i jadna.Stalno se priča da bi trebali navijati za Dinamo a ne protiv nekoga.Ovakvim sranjima nije mjesto na Sjeveru i ekipa koja to forsira je glupa.
__________________
Pravila o potpisima
Tony Soprano is offline  
Old 31.08.2004., 11:44   #84
Quote:
Zorro kaže:
Kad ste face isprebijajte Štimca ili Mamića ili recimo Filipovića kad popuši slijedeći meč.
ovo je super......
-Shevchenko- is offline  
Old 31.08.2004., 12:01   #85
MLADI kapetan Dinama proživljava najteže trenutke karijere. Njegov klub nalazi se u najvećoj krizi u povijesti HNL-a, on sam na terenu ne pruža ni deset posto onog što se od njega očekuje, a ono najgore je doživio u zagrebačkom hotelu Sheraton, kad je jedva izbjegao fizički napad gnjevnih navijača.

Podsjećamo, neposredno prije ulaska u autobus koji je hrvatske reprezentativce trebao odvesti u Čatež, nekolicina BBB-a prijetila je Kranjčaru, Pranjiću i Agiću uzvikujući "Zar vas nije sram?!".

"Grozno, ne znam što bih mogao drugo reći. Ako navijači misle da ćemo igrati bolje ako nas pretuku, spreman sam i na to. Neka nas ispljuskaju." - izjavio je Niko u razgovoru s novinarom Večernjeg lista.

Iako je ustvrdio kako se ne boji za sebe, Niko se složio s mišljenjem novinara "Večernjeg" koji je ustvrdio da se pritisak navijača pretvorio u fizičku prijetnju.

Niko vidi samo jedno rješenje za katastrofalnu situaciju u klubu: "Moramo sve pobijediti, proći Šveđane u Europi, osvojiti prvenstvo i kup."

Jutarnji list u izdanju od utorka donosi zanimljivo objašnjenje pada igre zagrebačkog Dinama. Naime, navodno su tri nogometaša Dinama u svojevrsnom ljubavnom odnosu s istom ženskom osobom, a jedan od njih je i Niko Kranjčar. Upravo zbog toga Niki je, piše "Jutarnji", popustila koncentracija na terenu. Iz Maksimira je pak procurila priča kako je dotična gospođica jedna od voditeljica na RTL Televiziji.

Opa!!!!
-Shevchenko- is offline  
Old 31.08.2004., 12:03   #86
Quote:
[i]
Kad ste face isprebijajte Štimca ili Mamića ili recimo Filipovića kad popuši slijedeći meč.
Daj mi Štimca ili Mamića.Mirka baš i nebi. (a nemam ga ni zašto).
__________________
Pravila o potpisima
Tony Soprano is offline  
Old 31.08.2004., 12:13   #87
Quote:
Tony Soprano kaže:
Daj mi Štimca ili Mamića.Mirka baš i nebi. (a nemam ga ni zašto).
A misliš da je Štimac slabić?
-Shevchenko- is offline  
Old 31.08.2004., 12:15   #88
Meni se čini da pola ovog foruma ne shvaća da imena Dinamo i Hajduk mnogima znače nešto daleko više od 'lokalnog kluba'. Zašto se to ne događa navijačima Rijeke, Osijeka, Varteksa? Zato jer ti klubovi nemaju pod ciljeve sezone upisano 'osvoji naslov prvaka', 'dobi 90% utakmica u sezoni'.

Dakle, analogno tome se očekuje da igrači koji igraju u Hajduku i Dinamu igraju sa 110% mogućnosti, bez obzira jesu li to slabiji igrači ili zvijezde. Croatia je od 1997 do 2000. kada je igrala uvjerljivo najbolje u Europi, igrala skoro svake godine sa znatno izmjenjenom momčadi. I svaka je takva momčad igrala dobro, bila prijetnja i najvećima. Igrači su se borili, ako im je falilo znanje.

Što ovi igračii danas rade? Jese li vidjeli utakmicu sa Primorjem? Jeste vidjeli na što to liči? Igrači STOJE na terenu i čekaju sudački kraj. Zašto Armada nije isprebijala Linića što je protiv Genclera zapucao penal? Jer je čovjek dao sve od sebe, jebiga, nije ga išlo. Ovi igrači u Dinamu ne daju ni 50% onoga što bi trebali davati, što se tiče znanja, a borbenosti još manje. Čast Bošnjaku i Štroku. Neka izgube sa 5:0, sve u redu, ali mene taj poraz ne boli kada se vidi da su se ti igrači TRGALI za svaki milimetar, za svaku loptu. Onda ću znati da je poraz častan.

Dinamo i Hajduk bi po imenima trebali biti marke. U ove klubove ne dolazi bilo tko. Barem to nije bilo u prošlosti. Sada je tako. I kako onda objasniti igračima da daju više kada navijanje ne pomaže, razgovori ne pomažu već se prikazuju kao ometanje treninga.

Možda na Zapadu radi toga završavaju huligani u zatvoru, ali to neće spriječiti nove pojedince da naprave drugo sranje. Daa jedan Bayern caruje na 10. mjestu u Bundesligi, zar mislite da ne bi bilo isto sranja nego bi sve bilo kao da se ništa ne događa???
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 31.08.2004., 12:21   #89
Quote:
-Shevchenko- kaže:
MLADI kapetan Dinama proživljava najteže trenutke karijere. Njegov klub nalazi se u najvećoj krizi u povijesti HNL-a, on sam na terenu ne pruža ni deset posto onog što se od njega očekuje, a ono najgore je doživio u zagrebačkom hotelu Sheraton, kad je jedva izbjegao fizički napad gnjevnih navijača.

Podsjećamo, neposredno prije ulaska u autobus koji je hrvatske reprezentativce trebao odvesti u Čatež, nekolicina BBB-a prijetila je Kranjčaru, Pranjiću i Agiću uzvikujući "Zar vas nije sram?!".

"Grozno, ne znam što bih mogao drugo reći. Ako navijači misle da ćemo igrati bolje ako nas pretuku, spreman sam i na to. Neka nas ispljuskaju." - izjavio je Niko u razgovoru s novinarom Večernjeg lista.

Iako je ustvrdio kako se ne boji za sebe, Niko se složio s mišljenjem novinara "Večernjeg" koji je ustvrdio da se pritisak navijača pretvorio u fizičku prijetnju.

Niko vidi samo jedno rješenje za katastrofalnu situaciju u klubu: "Moramo sve pobijediti, proći Šveđane u Europi, osvojiti prvenstvo i kup."

Jutarnji list u izdanju od utorka donosi zanimljivo objašnjenje pada igre zagrebačkog Dinama. Naime, navodno su tri nogometaša Dinama u svojevrsnom ljubavnom odnosu s istom ženskom osobom, a jedan od njih je i Niko Kranjčar. Upravo zbog toga Niki je, piše "Jutarnji", popustila koncentracija na terenu. Iz Maksimira je pak procurila priča kako je dotična gospođica jedna od voditeljica na RTL Televiziji.

Opa!!!!
Hm, tko bi to mogao biti. Pada mi nešto na pamet Niko Kranjčar se zavukao i iza protivničke obrane iiiiiiiiiiii... goooool ! A valjda je bolji u krevetu nego na terenu. Ako nije onda
Zorro is offline  
Old 31.08.2004., 12:26   #90
Quote:
-Shevchenko- kaže:
A misliš da je Štimac slabić?
Znam da je on faca koja voli šamarati po mračnim tunelima...
Dobio bi i ja,ali vjeruj mi,i on.
__________________
Pravila o potpisima
Tony Soprano is offline  
Old 31.08.2004., 12:27   #91
Quote:
Zorro kaže:
Hm, tko bi to mogao biti. Pada mi nešto na pamet Niko Kranjčar se zavukao i iza protivničke obrane iiiiiiiiiiii... goooool ! A valjda je bolji u krevetu nego na terenu. Ako nije onda
Na b.b.b. forumu vele da je Renata Sopek(najveća ljadro u zg).
__________________
Pravila o potpisima
Tony Soprano is offline  
Old 31.08.2004., 12:33   #92
Quote:
Galijun kaže:
Možda na Zapadu radi toga završavaju huligani u zatvoru, ali to neće spriječiti nove pojedince da naprave drugo sranje. Daa jedan Bayern caruje na 10. mjestu u Bundesligi, zar mislite da ne bi bilo isto sranja nego bi sve bilo kao da se ništa ne događa???
Hm, imaš pravo. Svugdje ima kretena, primitivaca, poluidiota,kukavica koji se mlate samo u omjeru 10:1, gnjusoba koji nikad ništa nisu povalili pa ispoljavaju višak energije na krivim mjestima a ima i normalnih ljudi. A ti se zamisli pa mi reci u kojoj si skupini... Uostalom prošlo je tek 6.kola !!!!! Uostalom Bayern je zadnju izgubio 4:1. Dinamo je u slaboj formi koja će trajati još najviše par utakmica (ako BBB ne naprave još koje sranje tipa ovog što trenutno rade) i nakon toga će sve doći na svoje. Ili će Mamić početi potkupljivati suce pa će opet Dinamo pobjeđivati

Jedino mi nije jasno zašto ja tebe uvjeravam da je to što izvodite loše za Dinamo kad bih ja osobno volio da Dinamo ispadne iz lige Kakav paradoks
Zorro is offline  
Old 31.08.2004., 12:35   #93
Quote:
Tony Soprano kaže:
Na b.b.b. forumu vele da je Renata Sopek(najveća ljadro u zg).
Hohohoo, krasno. Znači BBB plaćaju karte, troše na putovanja zadnju paru a on guzi Renatu (prokleti sretnik !) i vuče se po terenu. Povlačim sve rečeno. PREBIJTE GA !
Zorro is offline  
Old 31.08.2004., 12:40   #94
Quote:
Galijun kaže:
Zašto se to ne događa navijačima Rijeke, Osijeka, Varteksa? Zato jer ti klubovi nemaju pod ciljeve sezone upisano 'osvoji naslov prvaka', 'dobi 90% utakmica u sezoni'.
1. Nemaju navijača
2. Medijski su zaposatvljeni jer su loši
3. Nemaju navijača
-Shevchenko- is offline  
Old 31.08.2004., 13:00   #95
Quote:
Zorro kaže:
Licemjeru, ja vrijeđam a ti razbijaš. Zašto bi Hajduk trebao biti prvi ?! Zašto ne može biti recimo peti ? Što ti crkotino ne igraš nogomet pa budeš bolji od njih ? U čemu si ti tako dobar u životu da možeš drugima soliti pamet i razbijati im imovinu. Koji qrac misliš da je ovo Eldorado da možeš raditi što te volja. Zbog tebe i tebi sličnih je ova zemlja u totalnom qrcu.
Ja ne razbijam niti mislim da Hajduk treba bit prvi, neka Hajduk ispadne iz lige, ali neka igrači daju sve od sebe i natope dres znojem...
MEP is offline  
Old 31.08.2004., 13:02   #96
Quote:
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
Ti si premlad i preagresivan, prijatelju.
I ja sam hajdukovac od rođenja(makar živim u Rijeci, i ne idem često na utakmice, pa se ne nazivam Torcidom niti "velikim navijačem", ali u srcu mi postoji samo jedan klub a to je HAJDUK).

Dobro ti je čovjek rekao, zašto Hajduk "MORA" biti prvi ili drugi, a ne može biti 5.?

Zašto onda ne tući igrače Belišća ako ne dobiju protiv Sesveta, čemu stati, ajmo sve skupiti na hrpu i poslati ih u logore?

Igrat će kako će igrati, strahovlada ne može ništa promijeniti, a niti bi trebala...Ono što se treba desiti je da oni koji znaju i ŽELE igrati -igraju, a oni koji ne mogu i(li) ne žele neka nađu posao na birou, i strepe za 2000 kuna mjesečno plaće, kao što i mi ostali smrtnici strepimo...



A kako najbolje "poslati poruku nezadovoljstva?"
Ima načina, batine nisu jedan od njih.


Pozdrav iz Rijeke od navijača Hajduka.
Niti sam premlad, niti sam preagresivan... da se ne ponavljam, pročitaj post poviše ovog
MEP is offline  
Old 31.08.2004., 13:02   #97
Quote:
-Shevchenko- kaže:
1. Nemaju navijača
2. Medijski su zaposatvljeni jer su loši
3. Nemaju navijača
Rijeka nema navijača?

Živim u Rijeci i mogu ti reći, da itekako ima navijača, situacija nije ništa lošija nego u Zagrebu ili Splitu, s jednom razliku da je to manji klub od Dinama i Hajduka, koji često imaju protektorat ne samo sudaca nego i općenito nogometne kuće i saveza.

Reci da to nije istina, i onda ću biti siguran da si pompozan i umišljen.
Nimoy is offline  
Old 31.08.2004., 13:06   #98
Quote:
Tony Soprano kaže:
Daj ljudi shvatite već jednom,da neki ljudi shvaćaju nogomet ozbiljnije od drugih.
Ako se igrači ne zalažu dovoljno,treba ih se motivirati.I Torcida i mi smo prvo probali samo navijanjem,podrškom.Kad se vidjelo da to ne daje rezultata,probalo se razgovorom s igračima.Mi smo im nakon toga dali još vremena.Ali ništa se nije promijenilo,i normalno da se došlo do onog ekstremnog,zastrašivanja i sile.
Tako je SVUGDJE u svijetu,ali vi pametnjakovići se morate forsati kao neki prosvijećeni pacifisti koji su s Marsa pali...
Nisam nikad rekao da je navijaštvo manje vrijedno od neke druge zanimacije ili afiniteta, ali isto tako nije VIŠE vrijedno.

Treba shvatiti granice, i do kuda se smije u civiliziranom svijetu ići. Dobro, zastraši igrače, ali koji kurac onda bježite nakon toga, istuci Zahoru i prijavi se policiji, ne glumi nekog "osvetnika iz sjene"...lako je skrivati se iza kolektiva.

Super, nisam nikad mislio da će mi čovjek Hrvat iz Zagreba reći da sam "prosvijećeni pacifist"(iako si krivo napisao ali nema veze ), mislim da je i tebi bio rat prije 10 godina, ili samo meni?


Ne uzdiži se iznad drugih, navijaj za svoje, svaka čast, istuci igrača ako hoćeš, ali odleži 3 mjeseca za to, odmah će ti prisjest.
Nimoy is offline  
Old 31.08.2004., 13:07   #99
Quote:
-Shevchenko- kaže:
1. Nemaju navijača
2. Medijski su zaposatvljeni jer su loši
3. Nemaju navijača
1. Rijeka ima navijače
MEP is offline  
Old 31.08.2004., 13:17   #100
Quote:
Galijun kaže:
Možda na Zapadu radi toga završavaju huligani u zatvoru, ali to neće spriječiti nove pojedince da naprave drugo sranje. Daa jedan Bayern caruje na 10. mjestu u Bundesligi, zar mislite da ne bi bilo isto sranja nego bi sve bilo kao da se ništa ne događa???
U tome je razlika, vidiš.
ONI ZAVRŠE U ZATVORU, a ovdje se kurca ne napravi.

Bayern je prošle sezone imao kalvariju od sezone, ja ne vidim da je neki igrač Bayerna isprebijan, ili da im je razbijen auto.
A uostalom, ajde probaj doći do igrača Bayerna, probaj ga dotaknut, ali s njemačkom policijom nema rezoniranja. Razbit će ti glavu pendrekom i odvest u ćuzu, pa ti razmišljaj tamo.
Nimoy is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:20.