Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2013., 20:44   #3361
Quote:
antilles kaže: Pogledaj post
, Assad će dobit svoju Siriju, suniti svoju.

Hoće li suniti u njihovoj Siriji (uz financijsku podršku Riyada) proglasit teokraciju ? Vjerojatno hoće.

Di će kršćani? Iselit će (kao iz Iraqa).
Skupa s njima iselit će i sekularni dio opozicije (bilo muslimanii, bilo kršćani).

Ostalo je trla baba lan.
Toliko od mene na temu.

PS. za podjelu Sirije, a koja je neminovna, zahvali prestolonaslijednom predsjedniku. A koji i dalje vjeruje da mu prijestolje garantira teheranski ayatollah.
neće predsjednik asad dobiti ništa. on i njegovi poklonici će biti masakrrani, što pobjegne pobjegne, pitanje vremena, okružen si nemjerljivo, ekonomski i u svakom drugom smislu, jačim neprijateljima. a erdogan i abdulah trljaju već sad ruke. i tako otužno pade nemjerljivo kršćansko blago i nasljeđe...
__________________
sa marottom kod interkriminalaca :kava:
mikidragi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 23:02   #3362
Forumashi, ovo je vrlo zahtjevno ali treba procitati, oni kojima vam je stalo,
kao sto sam ja
http://www.brookings.edu/~/media/res...n_strategy.pdf

Which path to Persia- kojim putem do Perzije

Sve ce vam biti jasno, a kao da vam nije vec.
Usput, ovaj forum je SUPER...

Clan sam nekih internacionalnih foruma, jako su jadnici, totalno brainless, kad usporedeim sovim nasim forumom
Thank you, hvala vam

Zadnje uređivanje agnaby : 06.04.2013. at 23:40. Reason: Hvala vam sto ima toliko normalnih, svjesnih osoba...
agnaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 23:25   #3363
Quote:
Tenedor kaže: Pogledaj post
Puno su , izgubili smo nam toga donijeli nesvrstani, primjetilo se samo na egzotici po većim gradovima zbog tamnoputih studenata i skupih provoda voljenoga maršala...
120 ZEMALJA SU TRENUTNO U NESVRSTANIM, A IRAN JE CHAIRMAN, at the moment. BRIICS su tu isto,
Meni je jako zao sto ni mi nismo, izgubili smo dostojanstvo, in my opinion

Sto znaci nesvrstani- znaci ne pripadati nikakvom bloku- razmisli malo, to znaci ne biti RoB, iliti slugan zapadu ili istoku
agnaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 23:57   #3364
Quote:
agnaby kaže: Pogledaj post
120 ZEMALJA SU TRENUTNO U NESVRSTANIM, A IRAN JE CHAIRMAN, at the moment. BRIICS su tu isto,
Meni je jako zao sto ni mi nismo, izgubili smo dostojanstvo, in my opinion

Sto znaci nesvrstani- znaci ne pripadati nikakvom bloku- razmisli malo, to znaci ne biti RoB, iliti slugan zapadu ili istoku
Eto, i Srbija je u nesvrstanima, ne fali im ništa
A što se tiče nesvrstanih, Hrvatska nikad nije bila član
__________________
Yodais;Srpske novine ne lažu
Tenedor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 01:50   #3365
Quote:
mikidragi kaže: Pogledaj post
neće predsjednik asad dobiti ništa. on i njegovi poklonici će biti masakrrani, što pobjegne pobjegne, pitanje vremena, okružen si nemjerljivo, ekonomski i u svakom drugom smislu, jačim neprijateljima. a erdogan i abdulah trljaju već sad ruke. i tako otužno pade nemjerljivo kršćansko blago i nasljeđe...
Slazem se s MD, vec dugo se radi na oslabljenju, raslojavanju Sirije.
Uz masovnu pomoc iz inozemstva
Divide et impera, uvijek
Ali, sve vishe ima nas koji razumijemo sto se zaista dogadja.
ovaj put nece biti tako lako, please, citajte moje izvore
agnaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 14:20   #3366
Samoubilački napad u centru Damaskusa.
Optužbe, naravno, pljušte s obje strane.

U medjuvremenu, pobunjenici se približavaju dijelu grada koji je pod kontrolom Assada.


Quote:
agnaby kaže: Pogledaj post
Slazem se s MD, vec dugo se radi na oslabljenju, raslojavanju Sirije.
Uz masovnu pomoc iz inozemstva
Da, naročito iz Teherana.
antilles is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 17:54   #3367
Quote:
antilles kaže: Pogledaj post
Samoubilački napad u centru Damaskusa.
Optužbe, naravno, pljušte s obje strane.

U medjuvremenu, pobunjenici se približavaju dijelu grada koji je pod kontrolom Assada.
Ministar obrane tvrdi da je to čin osvete zbog izgubljenog teritorija u okolici Damaska.
Desnica Teskera is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 18:54   #3368
sad odjednom nekakvo iščuđavanje i nevjerica autobombi. pa prije koji tjedan teroristi se pohvalili uspješnom akcijom u centru damaska gdje je ubijeno 53 osobe i ranjeno dva puta toliko
__________________
sa marottom kod interkriminalaca :kava:
mikidragi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 19:26   #3369
Quote:
mikidragi kaže: Pogledaj post
sad odjednom nekakvo iščuđavanje i nevjerica autobombi. pa prije koji tjedan teroristi se pohvalili uspješnom akcijom u centru damaska gdje je ubijeno 53 osobe i ranjeno dva puta toliko
Samo da te ispravim bilo je oko 53 ubijenih i 200 ranjenih. I najvaznije SAD su odbili da osude u UN-u taj zlocin?!
Za njih ocito to nije zlocin kada su to uradili njihovi puleni...
FedererFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 19:57   #3370
Quote:
FedererFan kaže: Pogledaj post
Samo da te ispravim bilo je oko 53 ubijenih i 200 ranjenih. I najvaznije SAD su odbili da osude u UN-u taj zlocin?!
Za njih ocito to nije zlocin kada su to uradili njihovi puleni...
To su igrice sa Rusima, oni su blokiralu svaku osudu Assadovih zločina, zato SAD blokira osudu bilo kojeg pobunjeničkog zločina.
Quote:
mikidragi kaže: Pogledaj post
sad odjednom nekakvo iščuđavanje i nevjerica autobombi. pa prije koji tjedan teroristi se pohvalili uspješnom akcijom u centru damaska gdje je ubijeno 53 osobe i ranjeno dva puta toliko
Sve dok režim u Siriji podržava Iran i Hezbollah, SAD će podržavati pobunjenike, makar pobili milijune ljudi i razorili Siriju do temelja.

Zadnje uređivanje rezon@tor : 11.04.2013. at 11:33. Reason: spajanje
Kanzas is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 20:09   #3371
Quote:
antilles kaže: Pogledaj post
Samoubilački napad u centru Damaskusa.
Optužbe, naravno, pljušte s obje strane.

U medjuvremenu, pobunjenici se približavaju dijelu grada koji je pod kontrolom Assada.


Da, naročito iz Teherana.
NE, antilles, teheran nema interesa da brflja i uznemirava Siriyu.
Jedini sto imaju razloga da uniste zemlju kao sto je Siriya , to su zapadne zemlje...
link
Sada cu dodati jedan vrlo interesantsan link
http://investmentwatchblog.com/msm-w...-civilization/
agnaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 20:28   #3372
Quote:
antilles kaže: Pogledaj post
Samoubilački napad u centru Damaskusa.
Optužbe, naravno, pljušte s obje strane.

U medjuvremenu, pobunjenici se približavaju dijelu grada koji je pod kontrolom Assada.


Da, naročito iz Teherana.
nE, ANTILLES, vec dvije godine se vrsi proxy rat u Siryi, gdje zapadni svijet vrsi cuda i necuda, i ubija, u ime ....sranja...
usput, predsjednik Assad je podrzavan masovno - nema veze s njegovim ocem, btw, KOJI JE BIO ZLOCEST
agnaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 21:09   #3373
a NAPOKON,
VOLTAIRE NET JE DOSTUPAN....
http://www.voltairenet.org/article178011.html
tAKO MIJE DRAGO DA MOZETE CITATI, MOJI DRAgi forumashi

Zadnje uređivanje agnaby : 08.04.2013. at 21:12. Reason: Thierry Maysan, pravi jurnalist
agnaby is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 08.04.2013., 22:24   #3374
Quote:
agnaby kaže: Pogledaj post
.....
T. Meyssan ?
Taj je već 10 godina na teheranskoj platnoj listi, honorarno zaradjuje u Putinovim novinama, zaradjivao je i kod pok. Chaveza.

Teoretičar zavjere i licemjer kojemu je ayatollah republika uzor demokracije, ona ista republika gdje homosexualce poput njega trpaju u zatvor.
Al Teheranu je svaka prodana duša dobra, pa i on.

(edit: njegove izjave o ratu u ex-Yu i njegovo zastupanje Miloševića da ne spominjem).

Zadnje uređivanje antilles : 08.04.2013. at 22:53.
antilles is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2013., 10:44   #3375
Quote:
antilles kaže: Pogledaj post

U medjuvremenu, pobunjenici se približavaju dijelu grada koji je pod kontrolom Assada.
Godinama se približavaju I približavaju, I približavaju ...

Yebo te patak, pa ako bi ravnali prema britanskim medijima, do sada bi se pobunjenici I Grenlandu približili ...
Razbojnik1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2013., 12:49   #3376
Quote:
Razbojnik1 kaže: Pogledaj post
Godinama se približavaju I približavaju, I približavaju ...

Yebo te patak, pa ako bi ravnali prema britanskim medijima, do sada bi se pobunjenici I Grenlandu približili ...
HAhahaha

Krenula je ofenziva sirijske vojske
http://www.advance.hr/vijesti/niz-iz...diljem-zemlje/

Dobro je rekao neki korisnik(ne sjecam se imena) prije par tjedana da ce do kraja godine sve biti gotovo....
FedererFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2013., 15:25   #3377
UN chemical inspection unit stays put after Syria rejects terms

Sirijska vlada odbila dolazak UN tima koji je trebao istražiti nedavno korištenje kemijskog oružja. A ista ta vlada je prvotno uputila zahtjev UN-u, a na osnovu kojega je organiziran tim experata.
Sad, odjednom, ne odgovara joj istraga.
antilles is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2013., 16:35   #3378
Quote:
FedererFan kaže: Pogledaj post
HAhahaha

Krenula je ofenziva sirijske vojske
http://www.advance.hr/vijesti/niz-iz...diljem-zemlje/

Dobro je rekao neki korisnik(ne sjecam se imena) prije par tjedana da ce do kraja godine sve biti gotovo....
Navodi se kako je sirijska vlada pozvala sve pobunjenike da odmah polože oružje, dok je na sve mobilne telefone poslana SMS poruka u kojoj stoji: "Svima koji drže oružje protiv države - budite razumni i odmah odbacite oružje. Pripadnici Sirijske Arapske Vojske dolaze".

ovo stoji u tekstu na portalu..zar ti misliš da će to srediti stvar?
prelako mi to sve zvuči.rat će potrajati sve dok ne dojadi susjedima.
Desnica Teskera is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2013., 17:11   #3379
slijedi nam i službeno ujedinjenje iračke al kaide i sirijskih terorista, novi naziv "Islamic State of Iraq and the Levant"

http://www.reuters.com/article/2013/...93807R20130409


kad je već aktualno na forumu. danas novi teroristički napad autobombom, oštećena škola i ministarstvo financija. deseci mrtvih i višestruk broj ozljeđenih.
__________________
sa marottom kod interkriminalaca :kava:
mikidragi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2013., 18:23   #3380
Quote:
mikidragi kaže: Pogledaj post
slijedi nam i službeno ujedinjenje iračke al kaide i sirijskih terorista, novi naziv "Islamic State of Iraq and the Levant"

http://www.reuters.com/article/2013/...93807R20130409


kad je već aktualno na forumu. danas novi teroristički napad autobombom, oštećena škola i ministarstvo financija. deseci mrtvih i višestruk broj ozljeđenih.
Potražio sam na "yubito-u" video toga događaja i našao ga (ako je to to, našto se referiraš). Ali nema zvuka.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:29.