Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2016., 22:36   #701
Arrow

Medikor snizenje na sve četke i uredaj za mikrodermoabraziju na gloria kupone
30 % i 40 % na gotovinu u subotu
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 09:08   #702
Allexis, ti se kužiš u te četkice dobro. Gledam Medikor ponudu, pa bih se možda odvažila na kupnju. Dvoumim se između Sonicleanse i Beurer FC65, ili čak ultrazvučne špatule? Inače, koža mi je mješovita, proširene pore, i puno mitesera, ali imam problema s kapilarama/crvenilom na pojedinim mjestima. Jel mi uopće preporučljivo uzimati takvo što?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 18:59   #703
Kupila sam Beurer, četkica je stvarno jako mekana i lijepo čisti. Ali imam osjećaj da mi je ova minuta premalo i da ne pređem cijelo lice dovoljno temeljito. Jel vi kružite po licu sa četkicom ili onako samo lagano prolazite? I koliko je stisnete prema licu, skroz lagano ili ipak malo više?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 11:29   #704
ja imam calrisonic. na njega stavim baleinu pjenu i onda prelazim po licu. nekad nasapunam pa prelazim, ali varijanta da stavim na cetkicu mi je bolja. uglavnom samo prelazim, bez kruznih. znam kruziti jedino po celu.

pritisak lagan. iako imam osjecaj da mi je ona standardna cetkica preblaga. lijepo zagladi lice, ali ne vidim pretjerano poboljsane za mitesere.
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 14:02   #705
koju cetkicu koristis? ja razmisljam da uzmem deep pore, al strah me da mi ne bude prejaka.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 09:31   #706
ovu koju dobijes uz clarosonic. vec 2 mj planiram kupit novu glavu, jer jos nisam nijednom mijenjala i nikako para za to. uopce ne kuzim tu skupocu tih glava - plastika s par dlacica. na kraju necu koristit cetku, jer skup je to sport
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 11:27   #707
Sofia Victoria - nisam vidjela post, pa ti nisam ni odgovorila na vrijeme...koju beurer si uzela...

MermaidMe - ne dolazi uz svaki clarisonic ista cetkica...pratim nastavke na lookfantasticu, pa cu uzeti zamjenu kad bude neki dobar popust kod od 20 %...nevjerojatno da su bas toliko skupe...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 11:50   #708
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
Sofia Victoria - nisam vidjela post, pa ti nisam ni odgovorila na vrijeme...koju beurer si uzela...

MermaidMe - ne dolazi uz svaki clarisonic ista cetkica...pratim nastavke na lookfantasticu, pa cu uzeti zamjenu kad bude neki dobar popust kod od 20 %...nevjerojatno da su bas toliko skupe...
Pureo Deep FC 65. Zasad sam prezadovoljna
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 13:02   #709
Nekoliko frendica ima i one su zadovoljne jako....uvijek koriste s plavim svjetlom i izmjenjuju programe - jedan dan rotacija, drugi dan sonicno....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 13:55   #710
Ja nikako da se naviknem na to sonično, kao da mi je teže rukovati.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 14:27   #711
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
ovu koju dobijes uz clarosonic. vec 2 mj planiram kupit novu glavu, jer jos nisam nijednom mijenjala i nikako para za to. uopce ne kuzim tu skupocu tih glava - plastika s par dlacica. na kraju necu koristit cetku, jer skup je to sport
ja sam dobila dodatnu kad sam kupila clarisonic, al isto si vec razmisljam kak cu dat pare za novu glavu
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 10:36   #712
Ja imam Beurer FC45 i Olay Professional. Beurer sam dobila na poklon nakon sto sam vec imala Olay. Oba sustava za ciscenje su mi skroz slicna i nista posebno. Meni je sve to prenjezno i ne vidim sad neke posebne rezultate. Vise postignem s nekim maskama. S druge strane, nisam bas nesto azurna u koristenju. Sjetim se mozda jednom u 2 tjedna...


Da li je itko probao ovu Beurer za mikrodermobraziju da napise iskustvo?
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 16:15   #713
Mene također zanimaju iskustva Beurer mikrodemoabrazije?
Dvoumim se između toga i Silk'n ReVit.
Ali radije bih Beurer, ako je ok, jer Silk moram naručivati s ebaya.

Također, zna li netko moraju li se glave mijenjati na Beureru, gdje se uopće mogu kupiti glave i filteri? Ne mogu nigdje naći ni filtere za kupiti, a za njih sam sigurna da se mijenjaju pa ne bih baš kupovala nešto za što nema dijelova.
FuzzyMince is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 21:29   #714
Beurer dijelove kupujete u medikoru u tratinskoj...3 frendice imaju njihove uredaje za mikrodermoabraziju i jako su zadovoljne....jednom tjedno koriste njezni nastavak i natavak za nos, a jednom mjesecno onaj grublji....sva 3 dodu u paketu...

Quistis - treba to redovno cistiti za neke rezultate....imam clarisonic, koristim svaki dan i koza mi je odlicna, ne znam ksko sam uopce mogla bez cetke...kupila sam je na proljece...jednom tjedno koristim philipsov uredaj za mikrodermoabraziju i isto imam samo pohvale...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 23:57   #715
Hvala na odgovoru! Nisam mogla čekati pa sam već kupila.

Prodavačica mi nije znala reći koliko često se preporučuje kupovati nove nastavke pa ću morati Beureru slati mail.
Ali ovako na prvu mislim da ću i ja biti zadovoljna, vidjet ćemo kakvi će rezultati biti.
FuzzyMince is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 11:41   #716
FuzzyMince - evo od frendice odgovor, ona ima cetkicu njihovu fc95 i uredaj za mikrodermo...

Quote:
Svaku četkicu-nastavak je preporučljivo nakon 120 korištenja zamijeniti novom.
Četkicu za dubinsko čišćenje pora zamijeniti nakon 180 korištenja.

Mikrodermoabrazija nastavak zamijeniti nakon 200 korištenja.
Pri svakom korištenju staviti novi filter.
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 18:26   #717
Arrow Foreo Luna

Nisam našla temu o njemu. Ima tko ovo čudo?



Većinom nalazim na recenzije blogerica, a njima baš i ne vjerujem 100% jer većinu stvari dobivaju na probu od sponzora pa uvijek napišu dobre stvari.

Htjela bi si kupit jer imam strašno puno prišteva i problema s licem, a odavno nisam u pubertetu, al opet puno košta pa se dvoumim... Za maske, pilinge i kozmetičare sam prelijena pa bi mi ovak nešto jednostavno bilo super. Javite iskustva
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2016., 18:56   #718
Postoji tema o cetkicama za lice, samo nikako da je preimenuju - https://www.forum.hr/showthread.php?t=726035&page=36
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2016., 21:52   #719
Vidla sam, al tam se uglavnom raspravlja o tom Clarisonicu.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 13:40   #720
Thumbs up

LUNA me je oduševila i ne idem nigdje bez nje. Četkice su silikonske i higijenskiji je od Clarisonica i ostalih koji imaju četkice kao one za zube u kojima se brzo skuplja nečistoća. Kod Lune ništa ne ostaje na tom solikonu i ne moraš nikad mijenjati ništa na njoj i imaš garanciju 10 godina.

Istina da je cijena visoka, ali uštediš na četkicama i vrijedi jer stvarno dubinski čisti lice i pojačava efekt gelova za čišćenje i kremica. Koža mi je zategnutija i mekša, baš volim taj osjećaj nakon čišćenja.

Ako se bojiš da ti neće odgovarati možeš prvo probati najmanju verziju LUNA play koja je jeftinija ima nepunjivu bateriju i samo do 100 korištenja. Baš sam je vidjela u DM-u ovaj mjesec

Javi kako ti se svidjelo
sjajna07 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:08.