Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2007., 22:34   #201
Quote:
Tiho jezero kaže: Pogledaj post
Bila sam 15 metara od te dvorane u subotu navečer, ali samo na kratko. Mi smo bili u Barunu. Šmrc, da sam prije pročitala post mogle smo se vidjeti na koju minutu. Kako si zadovoljna tom salom?
pa nije lose,iako se meni ne svidja kad su stolovi uzduzno...tako smo mogli pricat samo sa 2-3 ljudi preko puta sebe...

inace je hrana bila izvrsna,to moram priznat...a glazba me malo ispilala...ja inace jako volim tamburice i slavonsku glazbu...ali imali su 3 puta po 45 min samo becarce...

plesala sam prvi,a nakon toga mi dosadilo...majketi,pa daj malo raznovrsnosti...ili razbij te blokove na krace intervale...
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 22:37   #202
U pravilu ne volim glazbu svatovskih bendova i uvijek se samo šprdam s zvukom, no moram reći da sam prije 2 tjedna bila u svatovima i ITD zaista nije loš. Pretpostavljam da je najbitnije da ti sviraju repertoar koji voliš, sve ostalo je suvišno!! Imala sam brojeve od hrpe bendova, al sam se sad selila i sve pobacala.
curly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 23:49   #203
Kako da dođem do broja telefona od nekod iz ITDa
Gina25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 21:50   #204
Moram se zahvaliti Lady Jana koja mi je puno pomogla! Bez nje ne znam kako bi.. Svirat će mi Joker band. Nadam se da će bit super!
Gina25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 22:19   #205
Joker bend

I svirat ce nam isti bend.

Njih su mi dosta ljudi preporucili.
Cak i bendovi koji su bili zauzeti su mi njih preporucili.


__________________
Pece cica rakiju....
Lady Jana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 19:18   #206
Question

Ajd plizić cure, trebam info o dvorani Barun Trenk u VK? Da li je itko bio tamo na svadbi? Kako vam se čini?
Da li je 20.000 kn za najam sale puno previše - toliko traže za 500 ljudi?
__________________
Puno čitam, ponekad i pišem.....
andyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 19:35   #207
Quote:
andyyy kaže: Pogledaj post
Ajd plizić cure, trebam info o dvorani Barun Trenk u VK? Da li je itko bio tamo na svadbi? Kako vam se čini?
Da li je 20.000 kn za najam sale puno previše - toliko traže za 500 ljudi?
dvorana meni osobno nije nikakva. sale iste veličine s istim mogućnostima imaš i drugdje oko vinkovcima, recimo natali u gradištu, plava laguna u cerni, ivanovi dvori u ivankovu itd., a zašto pitaš?
__________________
11. 7. 2009. The day we became one.
xantippa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 23:12   #208
je, znam da ima dosta dvorana u okolici, al su zauzete. Imam okvirni termin za band, pa mi trebaju određeni datumi. Nisam mislila da je to tako strašno za uskladiti.
__________________
Puno čitam, ponekad i pišem.....
andyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 13:14   #209
Fotografi u Slavoniji

Trenutno sam u potrazi za fotografom, i imam velikih dilema. Nakon što sam pregledala večinu fotki zagrebačkih fotografa, shvatila sam da su preskupi za moje pojmove pa mi je palo na pamet da možda ima jednako kvalitetnih fotografa i u Slavoniji, a vjerojatno koštaju puno manje. (isto smo napravili sa bandom koji će uz prijevoz do Zg koštati jeftinije nego lokalni)

S obzirom da mi je dragi iz Vukovara često sam na relaciji ZG - VU pa me zanima koje se fotografe isplati pogledati, jer jednostavno nemam vremena baš sve obilaziti.

Samo da napomenem da ne tražim najjeftinije nego neke koji su kvalitetni, a ne koštaju baš preko 10 000kn jer si to ne mogu priuštiti.

puno, puno hvala
__________________
"Life is not measured with the quantity of breaths you take, but with the quantity of moments that took your breath away"
lady*blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 21:34   #210
Kad je već otvoren topic, ubacit ću se jer imam isti problem: ništa mi se u izlogu osječkih fotografa ne sviđa.
Dakle:
1) znate li možda nekog fotografa alternativca, koji bi slikao spontane i neobične slikice
2) kako da unajmim nekoga za cca 2h, kad mi ne treba za cijelu noć, niti za snimanje dvd-a (foto studiji su već zauzeti, a ni ne pada mi napamet platiti ih debelo da bih dobila slike koje ne želim)
curly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 22:53   #211
ja nudim svoju fotografkinju-slike možete zatražiti na PM
kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 23:21   #212
Thanx Kirshna, broj ću čuvati. Al ti se svakako još javim ako kad bude aktualno!!
curly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 14:19   #213
Slavonci, trebam vasu pomoc. Dali se negdje moze iznajmiti sudje za svatove? npr case za vino, salice za kavu? Treba mi za otprilike 400 ljudi.
Mrs M is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 11:53   #214
Moj bratić će sad u subotu posuditi suđe za kod kuće, oko 150 ili više ljudi u nekom seoskom Domu, nekoj udruzi. Uglavnom, ako znaš nekoga iz neke velike udruge, pitaj njih. Lovački domovi isto imaju puno suđa ili pitaj nekoga tko ti se bavi ugostisteljstvom da li ti zna reći za nekoga.
__________________
11. 7. 2009. The day we became one.
xantippa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 11:55   #215
Quote:
Mrs M kaže: Pogledaj post
... salice za kavu? Treba mi za otprilike 400 ljudi.
Što se tiče šalica za kavu, preporučujem ti da odeš na "koridor" i kupiš si one od smeđe čvrste plastike. 50 kom ti dođe oko 12kn - 15kn. To uopće nije skupo, a dobre su, baš ih je prijatelj sada 6.10. imao. Znam da nije ekološki, ali su praktične jer ih se poslije baci, uostalom, možda se i mogu reciklirati.
__________________
11. 7. 2009. The day we became one.
xantippa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 23:09   #216
Quote:
xantippa kaže: Pogledaj post
Što se tiče šalica za kavu, preporučujem ti da odeš na "koridor" i kupiš si one od smeđe čvrste plastike. 50 kom ti dođe oko 12kn - 15kn. To uopće nije skupo, a dobre su, baš ih je prijatelj sada 6.10. imao. Znam da nije ekološki, ali su praktične jer ih se poslije baci, uostalom, možda se i mogu reciklirati.

Hvala ali meni je problem sto ne zelim imati plasticne salice nego bas prave a trebam za 400 ljudi. Neznam kako to funkcionira u Hr ali mozda bi mogli iznajmiti kod nekog sto ima catering. Sta mislite?
Mrs M is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 11:10   #217
mi smo šalice za kavu i čaše za šampanjac i sokove iznajmili u restoranu koji nam je radio catering tako da vjerujem da to možeš bez problema.......
__________________
www.artmotiv.eu
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 20:14   #218
Quote:
Kikica26 kaže: Pogledaj post
mi smo šalice za kavu i čaše za šampanjac i sokove iznajmili u restoranu koji nam je radio catering tako da vjerujem da to možeš bez problema.......

E super, toga sam se i nadala. Jel bi mi htjela reci gdje ste iznajmili case i salice?
Mrs M is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 14:13   #219
Moje slikice i spot su u potpisu pa ako nekog zanima fotograf nek mi se javi na pm! Mi smo bili prezadovoljni!!!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 21:28   #220
Moj dragi i ja smo dogovorili snimanje i slikanje sa fotografima iz đakova. po meni nisu uopće skupi, a stvarno su slike posebne. ako nekog zanima nešto više, samo pišite.
__________________
DOĆI ĆE I TAJ DAN.......12.04.2008.
jessy1204 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:06.