Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2016., 23:07   #2041
A slali su i mailove tj. obavjesti ljeti da će poskupiti uskoro, tako da...
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 08:10   #2042
Koliko uopće treba da ovim firmama iz Slovenije (lijepa, profumino) sjedne uplata preko net-bankarstva? Uplatila sam još u ponediljak, i evo i danas u čet stoji mi rezervacija plaćanja a koliko znam, neće mi ništa slat dok im ne sjedne
sally_1211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 12:32   #2043
meni samo nije jasno zasto ne plaćate pouzećem.. em šalju odmah, em nije puno više skuplje nekih 14kn.. što se isplati svakako dati jer brže dođe i neće se desit da ti ne pošalju parfem koji nemaju trenutno a plaćen unaprijed..

ne vidim logiku
Trace_4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 12:52   #2044
Quote:
Trace_4 kaže: Pogledaj post
meni samo nije jasno zasto ne plaćate pouzećem.. em šalju odmah, em nije puno više skuplje nekih 14kn.. što se isplati svakako dati jer brže dođe i neće se desit da ti ne pošalju parfem koji nemaju trenutno a plaćen unaprijed..

ne vidim logiku
A, eto, naručujem sestri, a njoj je bilo previše dat 45 kn za poštarinu i preuzimanje, pa se nisam preveć natezala s njom...
sally_1211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 23:57   #2045
Quote:
sally_1211 kaže: Pogledaj post
Koliko uopće treba da ovim firmama iz Slovenije (lijepa, profumino) sjedne uplata preko net-bankarstva? Uplatila sam još u ponediljak, i evo i danas u čet stoji mi rezervacija plaćanja a koliko znam, neće mi ništa slat dok im ne sjedne
Meni sjedne za dan dva.
Šalji im mail.

Ni ja ne želim plaćati više ako ne moram. Ni za pouzeće ni za pp.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 08:21   #2046
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Meni sjedne za dan dva.
Šalji im mail.

Ni ja ne želim plaćati više ako ne moram. Ni za pouzeće ni za pp.
Poslala im mail jučer, kažu da su poslali paket u utorak, znači dan nakon uplate. Ne razumin što im je teško javit mailom da je paket poslan, kad ga već pošalju
sally_1211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 14:02   #2047
Obavila prvu kupovinu na profumino.hr
Jedva cekam da mi stignu parfemi

Platila sam masterom, hoce li mi uzeti nekakvu proviziju? je li ista vidljiva prije placanja ili?
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 01:14   #2048
Quote:
sally_1211 kaže: Pogledaj post
Poslala im mail jučer, kažu da su poslali paket u utorak, znači dan nakon uplate. Ne razumin što im je teško javit mailom da je paket poslan, kad ga već pošalju
Meni su uvijek do sada, šest kupnji ukupno, poslali mail kad prime uplatu, pošalju mail kada je paket u obradi i mail kada je poslan.
Provjeri da ti možda ne ide direktno mail u spam.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 01:16   #2049
Quote:
SashaFierce kaže: Pogledaj post
Obavila prvu kupovinu na profumino.hr
Jedva cekam da mi stignu parfemi

Platila sam masterom, hoce li mi uzeti nekakvu proviziju? je li ista vidljiva prije placanja ili?
Mislim da je provizija oko 18kn.
Jedino na bankovnoj uplati (plaćanje općom uplatnicom ili internet bankarstvom) nema provizije.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 10:33   #2050
Pitanjce? Parfemi s profumina dolaze u kutiji osim ako nije u naslovu naznaceno drugacije (bes kutije)?
zlakopriva is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 15:38   #2051
Tako je.
__________________
I don't shackle myself to people I don't know.
sarNevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 15:04   #2052
Quote:
zlakopriva kaže: Pogledaj post
Pitanjce? Parfemi s profumina dolaze u kutiji osim ako nije u naslovu naznaceno drugacije (bes kutije)?
I ti bez kutije dolaze u kutiji ali njihovoj originalnoj tester kutiji.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 09:01   #2053
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Mislim da je provizija oko 18kn.
Jedino na bankovnoj uplati (plaćanje općom uplatnicom ili internet bankarstvom) nema provizije.
Jos uvijek mi nije vidljiva naplata provizije preko m-bankarstva. Ukoliko bude, javim


Narucila sam 21.10.2016. i od 22.10.2016. mi pise ovo:

V obdelavi - GLS HR Hvala vam za vaše narudžbe.

Ovim Vas obavijestiti da je narudžba zaprimljena i obrađuje.

Trebam li se 'zabrinuti' sto jos nisu poslali paket? koliko otprilike dana prode do slanja paketa?
Malo sam nestrpljiva
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 09:00   #2054
Samo da javim da mi je paket sa Lijepa.hr stigao ravno 5 radnih dana od naručivanja, dostavili mi na vrata, sve super!
sally_1211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 09:22   #2055
Quote:
sally_1211 kaže: Pogledaj post
Samo da javim da mi je paket sa Lijepa.hr stigao ravno 5 radnih dana od naručivanja, dostavili mi na vrata, sve super!
Dostavljaju puno brze od profumina.
Mislim da su cijene malcice skuplje, ali stalno imaju nekakve kodove i akcije.

Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 16:21   #2056
Meni se čini da je Lijepa.hr jeftiniji. Bar za parfeme koji mene zanimaju, i testere i obične. I može se platiti po uzeću.
Prvi put mi je došlo točno 7 dana od narudžbe. Za ovu narudžbu je već prošlo 7 dana Oba puta pouzeće.

A ovo za kodove i akcije - ja se nikako kod njih ne mogu registrirati. Možda se i jesam, jer dobivam newsletter, ali se ne mogu ulogirati i ne dobivam mail kad pošaljem zahtjev za resetiranjem, a sa drugim mailom mi isto nije prošlo.
__________________
neukusu treba reći NE
veruschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 16:29   #2057
Profumino u zadnje vrijeme doista kasni s isporukom. Međutim ja sam im bila poslala mali i parfemi su odmah drugi dan bili kod mene, navodno su poslali još puno prije ali je kurir zastekao, Što me ne čudi uopće jer mi je lik iskomentirao kao pa bili smo prošli tjedan kod vas nije vas bilo doma. A obavezno u notama napišem zvati prije dostave. Bo. Tko će znati.
Al jedno je sigurno za blagdanske poklone naručiti još sada. Kako je krenulo.

Poslano sa mog HTC Desire 820 koristeći Tapatalk
__________________
I don't shackle myself to people I don't know.
sarNevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 08:07   #2058
Quote:
veruschka kaže: Pogledaj post
Meni se čini da je Lijepa.hr jeftiniji. Bar za parfeme koji mene zanimaju, i testere i obične. I može se platiti po uzeću.
Prvi put mi je došlo točno 7 dana od narudžbe. Za ovu narudžbu je već prošlo 7 dana Oba puta pouzeće.

A ovo za kodove i akcije - ja se nikako kod njih ne mogu registrirati. Možda se i jesam, jer dobivam newsletter, ali se ne mogu ulogirati i ne dobivam mail kad pošaljem zahtjev za resetiranjem, a sa drugim mailom mi isto nije prošlo.
može se platit pouzecem i na profuminu, u nekim stvarima su jeftiniji, u nekima je lijepa.hr.. pogotovo ovi kodovi..

nedavno kad je bio kod iznad 600kn popust od 110kn što ispadne puno jedftinije onda od profumina, naručim dva parfema kod njih iako taj popust ne bude tocno 110kn nego 90..no nema veze.. opet sam gledao njihovu dostavu koja bi trebala biti brža od profumina.. nakraju su stigli tek za 8 dana -.-

al ajde original su što je pohvalno
Trace_4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 08:26   #2059
može se platiti pouzećem na profuminu, ja uvijek tako naručujem, jer ne dam pare dok ne dobijem parfem
zadnji put sam naručila 18.10. 2 parfema i stigli su prekjučer, znači 6 radnih dana. za sad sam jako zadovoljna s njima i naručila sam hrpu svega s te stranice otkad su se pojavili
kimi987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 09:01   #2060
Zasto cijene na profuminu variraju ili je ovo sad bas poskupljenje? Znam zbog tecaja ali opet.. tecaj vec dugo stagnira, a cijene su skocile. Smijem li ocekivati smanjenje ilu ce sad neko vrijeme biti ovakve cijene? Nije nekako malo poskupilo na 100 kn za nekih 20-25.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ango is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:22.