Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2010., 07:59   #1
Pretty Little Liars / Slatke male lažljivice (2010-2017) vol.1



Pretty Little Liars is a series of young adult novels by Sara Shepard. The series follows the lives of four girls — Spencer, Hanna, Aria, and Emily — whose clique falls apart after the disappearance of their leader, Alison. Three years later, they begin receiving text messages from someone using the name "A" who threatens to expose their secrets — including long-hidden ones they thought only Alison knew.
Premiere on June 8, 2010

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=03uwF...layer_embedded
triac is offline  
Old 20.04.2010., 10:37   #2
paaaaa kao što vidim iz promoa serija se glatko mogla zvati "Gossip girls from Wisteria Lane"
Ribac is offline  
Old 20.04.2010., 10:38   #3
Jay Bluebell is offline  
Old 20.04.2010., 12:47   #4
Ovo se gleda
Lucas1 is offline  
Old 20.04.2010., 13:03   #5
ovo se gleda hahaha, bas goosip gils from wisteria lane!!
BozWon is offline  
Old 20.04.2010., 16:17   #6
počela sam čitati knjigu po kojoj se serija napravila...nisam ju dovršila....budem jednom..btw. ima puno knjiga....uglavnom..seriju gledam..
~*MiSs-AnDy*~ is offline  
Old 21.04.2010., 16:14   #7
kolko ce imat epizoda?
noah_17 is offline  
Old 21.04.2010., 16:38   #8
A sigurno 10...

Inače, Nova TV je seriju VEĆ otkupila
Jay Bluebell is offline  
Old 21.04.2010., 16:40   #9
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
A sigurno 10...

Inače, Nova TV je seriju VEĆ otkupila
kaj? :O
~*MiSs-AnDy*~ is offline  
Old 21.04.2010., 17:02   #10
Quote:
~*MiSs-AnDy*~ kaže: Pogledaj post
kaj? :O
Prema uvjetima ugovora, Nova TV dobila je licence za nove televizijske programe iz sezone 2009./'10. uključujući 'The Vampire Diaries', 'V', 'Human Target' i dolazeće serije 'Pretty Little Liars' te 'Rizzoli & Isles' ; niz hit-filmova, uključujući dobitnika Oskara za najbolji film 'Pokojni', te ranije emitirane igrane filmove i televizijske serije, kao i animirane programe iz zbirke Warner Brosa.
Nova TV snažno se natjecala za naše programe koji uključuju neke od najatraktivnijih novih serija ove sezone u SAD-u', rekao je Jeffrey R. Schlesinger. 'Naši televizijski programi i filmovi sjajno će se uklopiti na Novu TV, a mi smo uzbuđeni zbog ovoga novog sporazuma koji je jedan od najvažnijih programskih poslova u Hrvatskoj.'
Jay Bluebell is offline  
Old 21.04.2010., 17:45   #11
package deal...

uobičajeno ne nešto sjajno dolazi tri šrota ako ne otkupljuješ samo i isljučivo jendu seriju, što je jaaaako rijetko
Ribac is offline  
Old 21.04.2010., 17:45   #12
package deal...

uobičajeno ne nešto sjajno dolazi tri šrota ako ne otkupljuješ samo i isljučivo jendu seriju, što je jaaaako rijetko
Ribac is offline  
Old 09.06.2010., 11:09   #13
Izašlo je sinoć.
Ako je neko gledao neka napiše komentar.
Ja sam stavio da se skida.
djdusko is offline  
Old 09.06.2010., 20:55   #14
Pogledao sam čisto iz znatiželje jaoo majko mila koja gluma, koji scenari, koji glumci koji dijalozi Ne mogu se sjetiti da sam gledao veće sranje od ovoga... možda VIP s Pamelom Anderson ali ovo je prejadno Ovo je za djecu do 16 godina, to su trebali staviti u gornji desni ugao ekrana
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Old 09.06.2010., 21:32   #15
mogu samo reć da sam seriji dala poštenu priliku ... rezultat je

inače nevolim tak neke serije al sam mislila po traileru da će bit neš drugačije, kad eto ti razočarenja. slažem se u potpunosti sa Lexom. shity serijica. može proć kod djece koja pate na gossip girl, kućanice, oth i tak neke idiotarije, al ne i kod mene.
bolje da se ja držim svojih SF serija. tam je bolja ekipa, a i dijalog je intelektualniji
andreao is offline  
Old 09.06.2010., 23:32   #16
i ja sam pogledala, epka je bila gotova za 20 min na fast forward - al pogledat cu jos koju cisto da vidim kak ce dalje to ici, jer uvjerih se da nekad od pocetka bude bezveze a kasnije puno bolje - pa nadam se da bude i s ovom
e da, i ova aria je glumila u privileged - bila mi je ful poznata - ona i prof. su bili "najzanimljiviji" dio epke
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Old 09.06.2010., 23:50   #17
Quote:
andreao kaže: Pogledaj post
mogu samo reć da sam seriji dala poštenu priliku ... rezultat je

inače nevolim tak neke serije al sam mislila po traileru da će bit neš drugačije, kad eto ti razočarenja. slažem se u potpunosti sa Lexom. shity serijica. može proć kod djece koja pate na gossip girl, kućanice, oth i tak neke idiotarije, al ne i kod mene.
bolje da se ja držim svojih SF serija. tam je bolja ekipa, a i dijalog je intelektualniji
kućanice stavljaš u isti koš ko gg i ozh
nije ni pribložno to isto a što se tiče serije skunuta je ali tek sutra se gleda
BozWon is offline  
Old 10.06.2010., 00:23   #18
Quote:
DrBoz39 kaže: Pogledaj post
kućanice stavljaš u isti koš ko gg i ozh
nije ni pribložno to isto a što se tiče serije skunuta je ali tek sutra se gleda
a da stavljam jer je to meni sve nekak isto. neznam, u mojoj glavi to sve ima smisla. teško je za objasnit. sve su nekak dramatične serijice, neznaš više ko je koga, priču izmjenili na sto načina tak da više neznaš ni kak je sve počelo ... ma bljuje mi se od takvih serijica. to je moje iskreno mišljenje. ne se ljutiti zbog toga ... možda su vama SF serije blagi poriganac, al eto meni su takve
andreao is offline  
Old 10.06.2010., 00:40   #19
Meni je serija baš treeeeeeeeeeeeeeeeešššš i prezabavna mi je

Ajmo bacit oklade. Već mislim da znam ubojicu. Ona Mona šta je kao bila geeky, pa se proljepšala

Svi mogući teen klišeji, da.. al ono, to je teen sapunjara, bilo bi čudno da klišeja NEMA.

Nastavljam dalje... e da, skoro zaboravih: Holly Marie Combs
Jay Bluebell is offline  
Old 10.06.2010., 01:06   #20
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Meni je serija baš treeeeeeeeeeeeeeeeešššš i prezabavna mi je

Ajmo bacit oklade. Već mislim da znam ubojicu. Ona Mona šta je kao bila geeky, pa se proljepšala

Svi mogući teen klišeji, da.. al ono, to je teen sapunjara, bilo bi čudno da klišeja NEMA.

Nastavljam dalje... e da, skoro zaboravih: Holly Marie Combs
bas me zanima kolika je bila gledanost, guglala sam al sam tudum ocito da nađem konacnu - nasla sam neku po sto pedest kriterija al me zanima konacna cifra
i je , tres zesci, ko da je na cw-u
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:25.