Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2016., 01:24   #6981
Quote:
misomorka kaže: Pogledaj post
Trebala bih preporuku za uljni skidac make up-a koji ce mi zamijeniti ono Balea ulje, buduci da ga vise nigdje nema za kupiti...

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Green girl je divno Ja sam baleino imala na lageru jer sam ga mislila isprobati nakon potrošenog GG. Nakon nekoliko dana korištenja sam dobila dosta sitnih prištića. Nisam ništa drugo mijenjala i inače mi nikad ne izbijaju ti sitni. Odmah sam brže-bolje naručila novo ulje kod Green Girl i skidala šminku garnierkom u međuvremenu i sve se povuklo

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
-zvrk- is offline  
Old 21.10.2016., 10:09   #6982
Quote:
BlackC kaže: Pogledaj post
a cime se tusiras? vecina tusiralica izuzetno jako isusuje
ja sam se preporodila od kad koristim babylove balzam za tusiranje i hipp gel
nemoj se previse jako brisati sa rucnikom, vise onako tapkaj
I na tuširalice pazim, trenutno koristim Balea ulje jer je koža toliko podivljala da sam odlučila probat ulje. Inače koristim Babylove gel ili balzam, A-derma gel bez sapuna, Uriage Creme lavante... Tapkam se, ne stružem kožu.
Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
Uf, dobro da si mi rekla, ja se već napikirala kupiti ga.
Znači imaš osjećaj da ne prodire u kožu, samo onako stoji kao neki zaštitni sloj, ali ne iznjeguje je bitnije bolje od Xemose kreme na pumpicu?

Ove?
http://www.mojaljekarna.hr/njega-i-k...ent-krema.html


(Na slici je tuba 200 ml, ali ima i bočica na pumpicu 400 ml).
Je, to je taj Xemose, koristila sam samo veliki od 400ml zato pišem s pumpicom Kod njega mi je još super to što kako se troši, dno se podiže pa se iskoristi sav proizvod, a ne kao ostali na pumpicu kod kojih ostane pol proizvoda, a više ne izlazi kroz pumpicu.
Xemose cerat je čak manje njegovala kožu od običnog Xemose.

Izgleda da se češće trebam mazat. Jučer sam se namazala 3x (Neutrogena i crveni Garnier u teglici jer nisam našla u tubi balzam koji je rosa preporučila) i danas je puno lakše. Samo kaj nemam svaki dan vremena se toliko mackat.

Hvala svima na preporukama
bedacha is offline  
Old 21.10.2016., 20:26   #6983
bedacha drago mi je što neutrogena zasad djeluje, nadam se da će tako i ostati
pročitala sam sve što si napisala i imaš puno zeznutiju kožu nego ja te si zaista isprobala hrpu toga. ja sam recimo prije imala periode kad sam se zimi isčohati do krvi. kombinacije jako suhe kože te sezonskog i kontaktnog dermatitisa = madness
dekolte je posebno problematičan, iako moram priznati kako mu baš i ne pridajem pažnju u fazama kad je sve u redu, a na tom dijelu mi je koža baš drugačija u odnosu na ostatak tijela također sam kroz godine isprobala svašta, od drogerijskih do apotekarskih stvari, pa sam jedno vrijeme imala fazu kad sam kupovala većinom prirodnu i organsku kozmetiku iz uvjerenja kako će to biti bolje i djelotvornije. i tako sam nakupila razne fancy proizvode, neke savršenog sastava, a neke ne, da bi na kraju zaključila kako mi od tog džumbusa najkonkretnije rezultate daje plava neutrogena iako sastav baš i nije najbolji. od apotekarskih proizvoda u dobrom sjećanju mi je ostala vichy nutriextra krema za tijelo, koju sam kupila triput, a inače mi baš ništa od toga branda nije u potpunosti odgovaralo. za nju ni ne znam postoji li još uvijek
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 21.10.2016., 22:55   #6984
Quote:
bedacha kaže: Pogledaj post
Je, to je taj Xemose, koristila sam samo veliki od 400ml zato pišem s pumpicom Kod njega mi je još super to što kako se troši, dno se podiže pa se iskoristi sav proizvod, a ne kao ostali na pumpicu kod kojih ostane pol proizvoda, a više ne izlazi kroz pumpicu.
Xemose cerat je čak manje njegovala kožu od običnog Xemose.
Meni se to često dešava s jako emolijentnim preparatima za tijelo.
Da ti koji su kao najjači slabije njeguju od nekih ne toliko emolijentnih.

Hvala i tebi!
Solitary is offline  
Old 22.10.2016., 12:25   #6985
Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
Meni se to često dešava s jako emolijentnim preparatima za tijelo.
Da ti koji su kao najjači slabije njeguju od nekih ne toliko emolijentnih.
nisam koristila uriage proizvode koje spominjente, no moje iskustvo je slično sa tim nekim proizvodima deklariranima kao za njegu jako suhe kože. dosta njih samo napravi neki film, imaju prevoskastu ili preuljastu teksturu pa koža i bude mekana i glatka na dodir, a ispod tog filma suha ko i prije. zapravo se ništa ne upija, samo se stavara taj prividni osjećaj njege, a nekad čak ni to jer proizvod ili prebrzo ispari ili masnoća završi na odjeći. bolji su mi proizvodi onih nešto rjeđih tekstura kao što su emulzija ili balzam. maslac isto može proći, ali danas je svašta nešto deklarirano kao maslac. sa maslacima voskaste i vodenaste teksture se i nisam baš usrećila, dok su oni sa uljno-glicerinastim kombinacijama i neke 'mekše', ali opet bogatije, teksture sasvim ok.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 23.10.2016., 10:20   #6986
Quote:
-zvrk- kaže: Pogledaj post
Green girl je divno (...)
Potpisujem preporuku Green Girl uljne umivalice!
Ye Yo is offline  
Old 24.10.2016., 08:58   #6987
Trebala bih nešto za zaglađivanje vrhova. Nisu ispucani, nego se eto ne znam isfenirati ko profi frizerka onako skroz glatko i ravno. Peglu ne volim koristiti. Ali da nije masno i teško jer mi je kosa tanka i brzo se masti od takvih stvari. Imate kakvu ideju?
satin doll is offline  
Old 24.10.2016., 10:22   #6988
Quote:
Satin Doll kaže: Pogledaj post
Trebala bih nešto za zaglađivanje vrhova. Nisu ispucani, nego se eto ne znam isfenirati ko profi frizerka onako skroz glatko i ravno. Peglu ne volim koristiti. Ali da nije masno i teško jer mi je kosa tanka i brzo se masti od takvih stvari. Imate kakvu ideju?

Loreal elseve total repair cica creme. Posusi mi kosu kao da je fenirana. A ja imam dvije lijeve i ne feniram se sama nikad


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Old 24.10.2016., 12:33   #6989
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Loreal elseve total repair cica creme. Posusi mi kosu kao da je fenirana. A ja imam dvije lijeve i ne feniram se sama nikad
Akvarela jel to ovo
scarfs is offline  
Old 24.10.2016., 12:39   #6990
Super, probat ću Ima to u DM-u?
satin doll is offline  
Old 24.10.2016., 13:28   #6991
Kozmetičke preporuke

Je, je. To je to. Na duzinu do pola ramena nanesem na kosu prosusenu rucnikom 5 pimpica. Ne umasti niti malo. Nisam se osisala godinu dana, vrhovi s ovim izgledaju stvarno dobro.

Sigurno ima i dm, ali ja sam uzela u bipi.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Old 26.10.2016., 02:50   #6992
Ne mogu naći LRP temu pa da pitam tu - jel isprobao netko ovo?
www.laroche-posay.com.hr/proizvodi-tretmani/Effaclar/Effaclar-Duo-Unifiant-p21534.aspx
LRP Effaclar linija mi nije loša, nemam sad nekih velikih problema s kožom, no Duo+ mi je super za staviti lokalno na prištić a gel za umivanje mi je isto dosta dobar... Teško mi je naći nekomedogen puder / BB / toniranu kremu koji mi ne izazivaju ništa loše, a budući da je ovo iz linije za kožu s nepravilnostima nekako si mislim da bi ovo trebalo biti ok, odnosno ne bi smjelo čepiti pore... Ako imate kakvih iskustava, dobro bi mi došla. Ne treba mi jako prekrivanje (ovo je koliko mi se čini kao tonirana krema), više neko svakodnevno ujednačavanje bez štetnih posljedica.
Violet35 is offline  
Old 26.10.2016., 07:05   #6993
moja frendica koja ima mjesovito/masnu kozu koja reagira na sve je odusevljena sa tom lrp toniranom.

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
raymond is offline  
Old 26.10.2016., 08:49   #6994
Quote:
Violet35 kaže: Pogledaj post
Ne mogu naći LRP temu pa da pitam tu - jel isprobao netko ovo?
www.laroche-posay.com.hr/proizvodi-tretmani/Effaclar/Effaclar-Duo-Unifiant-p21534.aspx
LRP Effaclar linija mi nije loša, nemam sad nekih velikih problema s kožom, no Duo+ mi je super za staviti lokalno na prištić a gel za umivanje mi je isto dosta dobar... Teško mi je naći nekomedogen puder / BB / toniranu kremu koji mi ne izazivaju ništa loše, a budući da je ovo iz linije za kožu s nepravilnostima nekako si mislim da bi ovo trebalo biti ok, odnosno ne bi smjelo čepiti pore... Ako imate kakvih iskustava, dobro bi mi došla. Ne treba mi jako prekrivanje (ovo je koliko mi se čini kao tonirana krema), više neko svakodnevno ujednačavanje bez štetnih posljedica.
ja koristim effaclar svakodnevno, na cijelom licu. i to mi je najbolja krema za lice dosad. čak i kad prestanem koristiti na neko vrijeme opet joj se vratim.
Unifiant sam kupila čim sam skužila da je došla kod nas i nisam požalila, nju stavljam ujutro, normalan effaclar navečer.
super mi je kao podloga za make up, brzo se upije i meni zbilja fino tonizira lice, pokrije sitne nepravilnosti (iako ona nema neko prekrivanje). ali ono, za vikend npr ako ne izlazim nikud, samo do dućana, dobra je..ipak izgleda lice osjetno bolje.
mali_cox is offline  
Old 26.10.2016., 11:12   #6995
Pliz, negdje se spominjalo i sad ne mogu naći-treba mi dobra baza za sjenilo (ja ju u biti koristim po obrvama da mi fiksira sjenilo za obrve). Do sad sam imala od Art Decoa i ne sviđa mi se što mi ostavlja bijele tragove.
Znači nešto u tom cjenovnom rangu i da ima po dućanima tipa DM, Muller...za kupiti.
micek-jerry is offline  
Old 26.10.2016., 11:20   #6996
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Pliz, negdje se spominjalo i sad ne mogu naći-treba mi dobra baza za sjenilo (ja ju u biti koristim po obrvama da mi fiksira sjenilo za obrve). Do sad sam imala od Art Decoa i ne sviđa mi se što mi ostavlja bijele tragove.
Znači nešto u tom cjenovnom rangu i da ima po dućanima tipa DM, Muller...za kupiti.
Ja sam s Catrice bazom oduševljena Pojača intenzitet i vječno mi drži Ali nemam problema s masnim kapcima, jel. Nema nikakav shimmer kao Artdeco.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
-zvrk- is offline  
Old 26.10.2016., 13:19   #6997
Quote:
scarfs kaže: Pogledaj post
Akvarela jel to ovo
Morat cu i ja ovo probati
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Old 26.10.2016., 13:25   #6998
Kupila sam ovaj Loreal serum, dobar mi je. Nije mastan ni težak, fino miriši, malo ga treba, i kosa je ljepša i glađa kad se isfenira. Akvarela hvala za preporuku
satin doll is offline  
Old 26.10.2016., 13:29   #6999
Quote:
Satin Doll kaže: Pogledaj post
Kupila sam ovaj Loreal serum, dobar mi je. Nije mastan ni težak, fino miriši, malo ga treba, i kosa je ljepša i glađa kad se isfenira. Akvarela hvala za preporuku
I meni je to prva stvar u redu kupovine

Poslano sa mog SM-N915FY koristeći Tapatalk
scarfs is offline  
Old 26.10.2016., 13:30   #7000
Nista, cure.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:23.