Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2011., 18:25   #81
Quote:
ajetam kaže: Pogledaj post
zanima me dal je netko probao dal su od kaneba,shiseido ili kose "komercijalne" linije preparata isto dobre ?
Može nekakav link ili hint??? Imala sam Kanebo Sensai s faktorom 10 kremu za lice i bila mi je super, ali košta oko 600kn, pa mi je postala malo preskupa. Baš me zanimaju ti proizvodi....pa molim udijelite neku informaciju...
kandina is offline  
Old 26.06.2011., 20:29   #82
kandina - a joj nisam ti bas neki strucnjak al kanebo se zove kracia ili kracia naive pa mozes tako pretrazivati kracia face cream ili koji proizvod te zanima ,imas kanebo freshel liniju za lice, evita za +50g,onda kate se zove sminka od kaneba ,kanebo lavshuca(vjerojatno ima jos) ,ja ti upisem u ebay kanebo pa sam tako nasala svasta ,pa onda po blogovima vidim po pakiranju i sta je drugacije ,recimo ovo su samponi http://health-beauty.shop.ebay.com/H...=p3286.c0.m282

tako isto i sa shiseidom on valjda ima preko 20 brendova sta za lice,sminka,kosa bas cudo jedno mislim da je za lice poznati aqua label ,sminka integrate reklamira ga angelica jolie i majolica majorca ..ma svasta imaju ,ogromno trziste
__________________
***pinterest***

Zadnje uređivanje ajetam : 26.06.2011. at 21:43.
ajetam is offline  
Old 27.06.2011., 19:43   #83
@ajetam, super puno ti hvala na trudu, baš si divna...:-).....sad ću se baciti u istraživanje...
kandina is offline  
Old 27.06.2011., 21:28   #84
nema na cemu,ako nades sta dobro javi ...ja sam uzela par testera i kremu jednu al neke druge japansko/korejske marke

ispravak za lapsus :angelina joli
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Old 04.07.2011., 02:50   #85
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Zaboravila sam javiti da sam je naručila i sad čekam da mi dođe
Hey Skuro, kakva ti je ta Sunkillerica? Pretpostavljam da ti ej stigla u medjuvremenu.

Nije ma da mi treba neka nova BBica, ili neka nova hidratantna sa SPFom, jer sam opskrbljena za neko vrijeme, ali me svejedno zanima.

P.S. btw bas mi se svidja tvoj online casopis.
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Old 04.07.2011., 10:35   #86
Hvala draga

Sun Killerica mi je izvrsna

Skroz lagana, jako tečna pa treba pripaziti, jako svijetla, što mi paše i super je postojana. Došla mi je u petak pa je danas prvi dan da sam je stavila na posao. Pa javim dojmove kako se održala danas cijeli dan

Osim nje, došla mi je i Elemong BB - isto je izvsna
Ali ima manji faktor pa je čuvam za jesen i zimu
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Old 04.07.2011., 12:12   #87
Uzela sam to čudo za more.
Ja se borim s pjegicama i zapravo mi nije važno da imam "fotošop" izgled na plaži,nego samo da ne dobivam nove pjegice.
Mislim da će za jutarnje šetnje biti idealna.
__________________
I want to hug you and squeeze you into itty bitty pieces ♥
Br2B is offline  
Old 04.07.2011., 18:52   #88
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Hvala draga

Sun Killerica mi je izvrsna

Skroz lagana, jako tečna pa treba pripaziti, jako svijetla, što mi paše i super je postojana. Došla mi je u petak pa je danas prvi dan da sam je stavila na posao. Pa javim dojmove kako se održala danas cijeli dan

Osim nje, došla mi je i Elemong BB - isto je izvsna
Ali ima manji faktor pa je čuvam za jesen i zimu
Zvuci jako dobro. Bum si ej nabavila, ali tek kada potrosim ovo sto trenutno imam. Testiraj jos par dana, pa napisi dojmove. Elemong nisam probala, stala sam na Misshi jos prije godinu dana, i ona mi je za sada najbolja. Probala sam jos i Skin79 (nekoliko njih), i dobre su mi, ne mogu se pozaliti, ali mi je Missha nekako najdraza, i jos jedna od EH.

Quote:
Bride2B kaže: Pogledaj post
Uzela sam to čudo za more.
Ja se borim s pjegicama i zapravo mi nije važno da imam "fotošop" izgled na plaži,nego samo da ne dobivam nove pjegice.
Mislim da će za jutarnje šetnje biti idealna.
Napisi i ti dojmove, obavezno.
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Old 05.07.2011., 12:31   #89
do sada pročitala samo pozitivne stavari za ovaj peeling gel od skin fooda od ananasa
http://cosmetic-candy.com/review-ski...e-peeling-gel/
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Old 08.09.2011., 13:59   #90
da malo ozivim temu , sta trenutno koristite od azijske kozmetike osim bb krema da vam je super ili ne valja
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Old 08.09.2011., 14:16   #91
Ja sam citavo ljeto na onom hijaluronskom losionu Hada Labo i odlican mi je..i vjerojatno ce ostati moj must have proizvod,al sljedeci uzimam s dodatkom retinolaEvo recenzija s jednog bloga

http://miwitch.onsugar.com/Product-R...otion-18262622
Samantha is offline  
Old 08.09.2011., 14:24   #92
imam i ja taj hada labo al testere al neznam cudano to meni nesto koristila sam ziher oko mjesec dana al opet mi lice znalo bit jako dehidrirano ... jedan mali tester od 6ml mi je trajo skoro mjesec dana imam jos jedan
imam i testere od cure peelinga i on mi je super uzela sam 6 testera i jedan podijelim za 3 puta ,tak da imam za par mjeseci ...
imam jos skin food masku od rize koja je ok i kremu water bank od laneige
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Old 08.09.2011., 18:38   #93
Jel netko probao ovu masku?

http://www.ebay.com/itm/Daiso-Japan-...item415d0bcd7d

Vidjela sam ju kod Smashinbeauty, djeluje mi super za mitesere.
TheEmpress is offline  
Old 08.09.2011., 20:15   #94
isto sam citala da je hvale boja je mrak i stvarno je jeftina al nakraju sam kupila obicnu glinu da probam..
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Old 23.09.2011., 00:07   #95
Smile Kozmetički brendovi Azija

Drage moje otvaram ovu temu, jer znam da među Vam ima velikih ljubitelja istočnjačkih kozmetičkih brendova.
Bilo bi super da pišete svoje recenzije, što koristite, što obožavate , što Vam je totalno razočaranje, odakle naručujete, koliko plačate i sve to na jednom mjestu

Ljubiteljice- Laneige; IOPE; SulWhaSoo;Isa Knox; Etude House; Skin79 ;Charmzone;Skin Food; Hanbul; Missha;Hera; Gowoonsesang; Beauty Credit; The Face Shop; VOV; Hankook; Dr. Eslee;O Hui;Hanskin; Innisfree; IPKN; Dr. Jart; BRTC; Pola; Kanebo; Shiseido;Kose; SK-II;Jill Stuart; RMK; Arouge ;Paul & Joe; Shu Uemura; Kawaii Tokyo;Kiss Me; Canmake; JuJu Cosmetics; DHC; Menard; Gransenbon; Ishizawa ; Albion; SUQQU;Pac Beauty;Caring Colour;Vivacosmetic;Belia;Biokos;Dewi Sri Spa;Rudi Hadisuwarno;Sariayu;Cempaka Cosmetic;
Dobro došle


Zadnje uređivanje peachwoman : 23.09.2011. at 00:48.
peachwoman is offline  
Old 23.09.2011., 08:54   #96
https://www.forum.hr/showthread.php?t=628709 postoji vec tema azijska kozmetika samo kaj nije bas aktivna previse
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Old 23.09.2011., 12:13   #97
Quote:
ajetam kaže: Pogledaj post
https://www.forum.hr/showthread.php?t=628709 postoji vec tema azijska kozmetika samo kaj nije bas aktivna previse
Jao šteta
peachwoman is offline  
Old 23.09.2011., 12:15   #98
prekopiraj post tamo pa nastavi pisat ,bas me zanima ako si kaj koristila da napises sta i kakvo ti je ?
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Old 19.11.2011., 20:38   #99
da li je netko uzimao sta od naruka ...cijene su im ok a na yt fuzkittie ih jako jako hvali ??'

ako je netko probao sta novog neka javi maske,kreme ,sminka ??
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Old 18.12.2011., 16:23   #100
Quote:
ajetam kaže: Pogledaj post
da li je netko uzimao sta od naruka ...cijene su im ok a na yt fuzkittie ih jako jako hvali ??'

ako je netko probao sta novog neka javi maske,kreme ,sminka ??
tek sad vidjeh ovo

ja sam probala naruko, tj koristim ga vec par mjeseci i savrsen je.. iskreno, nije bilo proizvoda koji sam uzela a da mi nije odgovarao

najdrazi su mi serumi
antonia175 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:19.