Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2016., 21:31   #7101
Quote:
thinkpinky kaže: Pogledaj post
mirtochka a koji je to gel za obrve od Essence-a? Gledam na njihovoj str pa ne vidim
Ovo je gel.
(S tim da sam prvo mislila da je ovo shity proizvod dok nisam skontala čime ga stavljati i najbolje mi funkcionira s kratkim, ali malo debljim, koso rezanim kistom - uzela sam u Kozmu neki Ecobella/Ecotools.)

Ovo je maskarica.
mirtochka is offline  
Old 19.10.2016., 22:31   #7102
Aha,ok, potražit ću i taj gel da vidim jel mi paše nijansa
A maskaru imam istu, ovu tamniju, naravno
Prije sam imala njihovu prozirnu, a isto za obrve. I bilo mi je baš fuj kad bi se na kraju taj gel unutra obojao od sjenila kad bi njime prelazila preko obrva, baš onako prljavo, bljakić
Tako da mi je ova maskara sasvim ok
Cure, hvala svima na savjetima i preporukama
thinkpinky is offline  
Old 19.10.2016., 23:25   #7103
Nemoj se voditi nijansom gela, ionako će na kraju biti boja sjenila. Meni je gel presvjetal, ali je slabo pigmentiran i nakon što preko stavim sjenilo, ono preuzima. Ako koristiš tamniju maskaricu, trebao bi ti biti dobar. On dođe isključivo kao baza - kao bilo što drugo je slabije upotrebljiv.
mirtochka is offline  
Old 19.10.2016., 23:41   #7104
A tako, ok Tnx
thinkpinky is offline  
Old 20.10.2016., 00:07   #7105
često mi "popuca" tuš na kapku (essence liquid ink i catrice gel liner )
zna li netko zašto se to događa i kako to spriječiti?
__________________
samo gledam!
vaglji is offline  
Old 20.10.2016., 13:22   #7106
Quote:
thinkpinky kaže: Pogledaj post
mirtochka a koji je to gel za obrve od Essence-a? Gledam na njihovoj str pa ne vidim


MermaidMe skužila sam da misliš na sjenila za obrve Ja trenutno imam od Essence duo, ali svjetliju nijansu naravno da uopće ni ne diram. Ne znam zašto uopće i stavljaju taj duo. Pa neće mi valjda obrve same mijenjati boju ili da im ja mijenjam boju kako mi se svidi


I isto stavljam na kraju mrvicu Essence-ove maskare za obrve. Tek toliko da ih počešljam. Inače su dosta nezahtjevne, relativno guste ali imam dijelova gdje su mi dlačice malo rjeđe kao npr. na početku obrva ili najviši kut, pa onda to želim regulirati


a stavljaju u principu zbog "ombrea". ako malo pogledas, obrve nisu na svim mjestima iste, luk je tamniji dok su kod nosa svijetlije. zapravo imam slicne pbrve kao tvoje, pa tamnije stavljam vrh luka, ali unutarnji rub blendam, jer mi se ne svidjaju onako "cartoon" obrve.

i moguce da su ta duo sjenila za "dnevnu" i "nocnu" varijantu. ja sam u pocetku koristila sam svijetliju, jer sam si pretamnima izgledala cudno, dok sam sad sva odvazna tu i tamo znam stavit svijetliju kad mi se ne nose obrve , ali to je zbilja rijetko
MermaidMe is offline  
Old 22.10.2016., 15:12   #7107
Meni treba dobar drogreijski korektor za prekrivanje podočnjaka, ali samo koji je cruelty-free.
Od Essencea mi ne pokriva dovoljno dobro jer imam dosta plave podočnjake, koji su najgori od sredine oka prema nosu. Isto tako, da nije presuh jer imam i male borice ispod oka, a štogod koristim vide se.
Pomozite, savjetujte me
Contrast is offline  
Old 22.10.2016., 15:43   #7108
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
a stavljaju u principu zbog "ombrea". ako malo pogledas, obrve nisu na svim mjestima iste, luk je tamniji dok su kod nosa svijetlije. zapravo imam slicne pbrve kao tvoje, pa tamnije stavljam vrh luka, ali unutarnji rub blendam, jer mi se ne svidjaju onako "cartoon" obrve.

i moguce da su ta duo sjenila za "dnevnu" i "nocnu" varijantu. ja sam u pocetku koristila sam svijetliju, jer sam si pretamnima izgledala cudno, dok sam sad sva odvazna tu i tamo znam stavit svijetliju kad mi se ne nose obrve , ali to je zbilja rijetko
ili za miješanje, da se može napraviti neka međunijansa?
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 23.10.2016., 10:11   #7109
Contrast, meni su Eveline i Aura najdraži, s tim da Aura ima bolje prekrivanje, ali Eveline je hidratantniji. Aura je dostupan u 6 nijansi, a Eveline samo u 3.
Ye Yo is offline  
Old 23.10.2016., 11:53   #7110
Quote:
Ye Yo kaže: Pogledaj post
Contrast, meni su Eveline i Aura najdraži, s tim da Aura ima bolje prekrivanje, ali Eveline je hidratantniji. Aura je dostupan u 6 nijansi, a Eveline samo u 3.
Gotovo kao da sam ja pisala. Trenutno su mi optjecaju i jedan i drugi. Možda mi je Eveline čak mrvicu draži jer je baš za svaki dan iako meni jednako dobro prekriva kada ga utapkam nekim blenderom. No moram imati oba na raspolaganju.
mirtochka is offline  
Old 25.10.2016., 22:57   #7111
Imam problem s usnama.
Obozavam ruzeve i nosila bi ih svaki dan, al nakon par minuta na mojim usnama to izgleda katastrofalno. Imam lijepe, pune usne, odlicno to sve izgleda, ali brzo mi se ruz pocne nakupljat, stvore mi se mrvice, kao da mi svaki ruz uzsno isusi usne. Probala sam Melem, Labelo, Carmex.. uvijek isto. Cak mi ni GR liquidici ne budu postojani zbog tog ima li pomoci?
njanja6 is offline  
Old 25.10.2016., 23:03   #7112
Ej curke
kupila sam nedavno tekuci highlighter od Aure i sad pojma nemam kak da ga nanosim?
Jel vi koje ga imate ga stavljate prstima, blenderom ili kistom?
Ako blenderom, da li ga stavite prvo na blender pa onda tapkate po faci ili prvi na facu pa blenderom po tome?

Ja sam probala prstima al je ispalo
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 25.10.2016., 23:13   #7113
Quote:
njanja6 kaže: Pogledaj post
Imam problem s usnama.
Obozavam ruzeve i nosila bi ih svaki dan, al nakon par minuta na mojim usnama to izgleda katastrofalno. Imam lijepe, pune usne, odlicno to sve izgleda, ali brzo mi se ruz pocne nakupljat, stvore mi se mrvice, kao da mi svaki ruz uzsno isusi usne. Probala sam Melem, Labelo, Carmex.. uvijek isto. Cak mi ni GR liquidici ne budu postojani zbog tog ima li pomoci?
Jel radiš piling usnica s vremena na vrijeme? On bi trebao riješiti mrtve, suhe stanice. I nakon njega staviš nešto njegujuće. Eto, ja koristim Carmex, ali tebi, kažeš, nažalost, ne pomaže.
thinkpinky is offline  
Old 26.10.2016., 07:51   #7114
Quote:
thinkpinky kaže: Pogledaj post
Jel radiš piling usnica s vremena na vrijeme? On bi trebao riješiti mrtve, suhe stanice. I nakon njega staviš nešto njegujuće. Eto, ja koristim Carmex, ali tebi, kažeš, nažalost, ne pomaže.
Radim, ali koristim secet,med, rucnik ili cetkicu. Nikad nisam probala neki kupovni. Ima li mozda koji takav da isprobam?
Imam osjecaj da meni Carmex samo stoji na usnama, kao da se ne upiie :/
njanja6 is offline  
Old 26.10.2016., 10:17   #7115
Quote:
njanja6 kaže: Pogledaj post
Radim, ali koristim secet,med, rucnik ili cetkicu. Nikad nisam probala neki kupovni. Ima li mozda koji takav da isprobam?
Imam osjecaj da meni Carmex samo stoji na usnama, kao da se ne upiie :/
Ovaj piling ti je po meni sasvim dovoljan. Ja usne svaku večer lagano istrljam ručnikom poslije umivanja jer uvijek nosim ruž pa da ih pripremim za Carmex.

Proljetos je dragi u ljekarni tražio nešto za usne isušene i ispucale na buri pa mu je teta dala Uriage Beriederm levres. Čini mi se kao predobra stvar! Prisvojila sam si kada je njemu saniralo usne i sada ga povremeno ubacim u večernju njegu umjesto Carmexa.
mirtochka is offline  
Old 26.10.2016., 14:13   #7116
Ne znam postavljam li pitanje na dobroj temi, ali zanima me gdje bih mogla kupiti bijelu boju za lice? Ima možda u Mulleru? (nije mi blizu pa da ne idem bezveze)
FleurDelacour is offline  
Old 26.10.2016., 16:51   #7117


Ovo se pojavilo u KOzmu. Valja li? Oko 80kn košta.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Old 26.10.2016., 16:55   #7118
Quote:
FleurDelacour kaže: Pogledaj post
Ne znam postavljam li pitanje na dobroj temi, ali zanima me gdje bih mogla kupiti bijelu boju za lice? Ima možda u Mulleru? (nije mi blizu pa da ne idem bezveze)
Ako mislis kao za karneval ima na odjelu igračaka.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 26.10.2016., 18:06   #7119
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Ovaj piling ti je po meni sasvim dovoljan. Ja usne svaku večer lagano istrljam ručnikom poslije umivanja jer uvijek nosim ruž pa da ih pripremim za Carmex.

Proljetos je dragi u ljekarni tražio nešto za usne isušene i ispucale na buri pa mu je teta dala Uriage Beriederm levres. Čini mi se kao predobra stvar! Prisvojila sam si kada je njemu saniralo usne i sada ga povremeno ubacim u večernju njegu umjesto Carmexa.

Hvala, probat cu!
njanja6 is offline  
Old 26.10.2016., 22:13   #7120
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ako mislis kao za karneval ima na odjelu igračaka.
Na to sam mislila. Odlično, tenks!
FleurDelacour is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:57.