Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2015., 20:57   #81
Hvala ti vidjela sam u dm-u da je označeno za tu noćnu kremicu i dnevnu iz iste linije,a čini mi se da akcija vrijedi i za kremice iz sensitive linije dok je u njihovom katalogu stavljena samo krema sa kozjim mlijekom Meni bi trebala kremica koja bi djelovala na komedone ali izgleda da je takvu nemoguće naći
veronika_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 21:15   #82
Quote:
veronika_87 kaže: Pogledaj post
Hvala ti vidjela sam u dm-u da je označeno za tu noćnu kremicu i dnevnu iz iste linije,a čini mi se da akcija vrijedi i za kremice iz sensitive linije dok je u njihovom katalogu stavljena samo krema sa kozjim mlijekom Meni bi trebala kremica koja bi djelovala na komedone ali izgleda da je takvu nemoguće naći
Aa tako dakle. Baš glupo što nisu to naveli i u katalogu.

Moja koža je malo tough nut pa meni ništa posebno ne radi, ali evo tu je pohvaljena..
A ovo sad je dobra akcija, pa možda bude kasnije još komentara.
planted is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 21:21   #83
Quote:
planted kaže: Pogledaj post
Aa tako dakle. Baš glupo što nisu to naveli i u katalogu.

Moja koža je malo tough nut pa meni ništa posebno ne radi, ali evo tu je pohvaljena..
A ovo sad je dobra akcija, pa možda bude kasnije još komentara.
Nadam se još kojem komentaru,iako mislim da ću popustiti zbog akcije
veronika_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 13:18   #84
Ziaja

Ja sam kupila te 2 manuka tree kreme na akciju 1+1 u DM, ali ih nisam jos probala.
Fotkala sam sastojke, pa mozda netko tko se kuzi u to napise jel ok i nije

Bijela je dnevna - Normalising day cream, a zelena je nocna-gently exfoliating night cream with almond acid


Sent from my lovely iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 13:25   #85
Ja Ziaja kupujem u Bih jer imaju bolje akcije,dnevnu i noćnu od kozijeg mlijeka sam platila 20kn,dobre su mi,ali malo preteske za ljeto.

Trenutno imam njihovu vitaminsku,dobila sam okoločnu gratis,također je dobra,hranjiva,ne premasna kao ona od kozijeg mlijeka,samo mi je malo neodgovorno sto je navedena kao dnevna krema,a sadrzi vitamin A,posto se sunce i vitamin A ne voli ja je koristima kao noćnu,sve u svemu dosta sam zadovoljna
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 13:26   #86
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
Ja sam kupila te 2 manuka tree kreme na akciju 1+1 u DM, ali ih nisam jos probala.
Fotkala sam sastojke, pa mozda netko tko se kuzi u to napise jel ok i nije

Bijela je dnevna - Normalising day cream, a zelena je nocna-gently exfoliating night cream with almond acid


Sent from my lovely iPhone using Tapatalk


Ani provukla sam tu kremu kroz Cosdna i cini se da je ok po sastojcima,ali sačekaj da ti još netko tko se bolje razumije potvrdi. Javi dojmove kad je isprobaš
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 13:29   #87
Quote:
planted kaže: Pogledaj post
Za mene premasna, nadala sam se da ću je moći iskoristiti kao spf okoloočnu, ali naravno pecka, pa ništa od toga
Planted,kakvu kozu imaš,da li misliš da bi bila premasna kao dnevna i za nekoga sa suhom kozom? Ostavlja li bijeli trag? Ima li te kreme u našem Dm i koja je cijena?!
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 14:34   #88
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Planted,kakvu kozu imaš,da li misliš da bi bila premasna kao dnevna i za nekoga sa suhom kozom? Ostavlja li bijeli trag? Ima li te kreme u našem Dm i koja je cijena?!
Mješovita/masna, ako je stavim u skroz tankom sloju, onda se upije i taman mi je, ali onda pretpostavljam da je i taj spf 20 puno manji. A ako stavim u debljem sloju, onda mi se ne upije skroz nego samo stoji na koži. Na suhoj koži bi to valjda bilo drukčije. Ne ostavlja bijeli trag. Samo u dm-u sam je i vidjela zasad, ima 50 ml, 60 kn je bila puna cijena, ne vrijedi toliko ali na ovoj akciji bi se isplatilo probat.
planted is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 14:38   #89
što se tiče manuka tree kreme, imam i dnevnu i noćnu, sasvim sam zadovoljna. ja inače imam stvarno nezahvalno lice, recimo ako stavim nešto vodeno, vlažilno i matirajuće, koža mi isti tren sve upije, i onda mi se nekako posuši i izgleda beživotno, makar se opet za par sati lagano zasjaji. ako stavim nešto masnije tipa ziajinih krema, malo se više sjajim, al bar mi koža izgleda zdravije i nahranjenije... uglavnom meni su ok i jedna i druga krema, dnevna je masnija, al nije previše. fino mi nahrani kožu, a ne izaziva ništa baš ništa neugodno (što je stvarno veliki plus za mene) .. koristim već preko mjesec dana.
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 14:53   #90
Quote:
ultramundane kaže: Pogledaj post
što se tiče manuka tree kreme, imam i dnevnu i noćnu, sasvim sam zadovoljna. ja inače imam stvarno nezahvalno lice, recimo ako stavim nešto vodeno, vlažilno i matirajuće, koža mi isti tren sve upije, i onda mi se nekako posuši i izgleda beživotno, makar se opet za par sati lagano zasjaji. ako stavim nešto masnije tipa ziajinih krema, malo se više sjajim, al bar mi koža izgleda zdravije i nahranjenije....
Ovo gore se odnosi na sensitive dnevnu kremu, da ne bi bilo zabune. Manuka dnevnu nisam probala. Ni ja nemam ništa protiv masnijih krema, dapače. Najviše me privlače kreme koje uopće nisu za moj tip kože Ali to onda radije ostavim za noć. A od dnevnih krema se klonim svega što je kao matirajuće, jer bude taj neki beživotni efekt kako si napisala, a kasnije se mastim još i više.
planted is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 15:57   #91
Ima li neko iskustva s njihovom micelarnom od masline (zelena ambalaža)?
Ja sam je probala jednom kod prijateljice i svidjela mi se ali neznam kako bi bilo na duže staze. Ima li neko iskustva?
__________________
''There's a sucker born every minute'' p.t.b.
Rachela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 19:17   #92
Imam ju ja i uredu je, ali ima boljih. L'oréal micelarna mi mi puno brže i bolje skine šminku. S ovom se moram više potruditi i više puta proći po koži. Dobila sam ju na poklon i neću je opet kupiti, vraćam se L'Oréalu.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 19:31   #93
Jako sam zadovoljna sensitive enzimskim peelingom. Bas jako. Vec nakon prvog koristenja koza mi je izgledala ful svjezije. Nakon par tjedana koristenja primjecujem samo pozitivne pomake.

Danas sam si uzela i manuka tree tonik za mjesovitu i masnu kozu. Na prvu mi se svidjela pumpica koja rasprsuje tonik u najnjezniju maglicu. Ima ful blag i ugodan miris, sto takodjer cijenim. Trece i najbitnije, tonik se doima zaista jako blag, obzirom na tip koze kojem je namijenjen. Dobrodosla promjena od proizvoda koji zaudaraju na alkohol i zatezu kozu. Nije me zamastio i lijepo mi je stegnuo pore.

Bas sam se ugodno iznenadila. To su mi prvi ziaya proizvodi i cini se da cemo se nastaviti druziti
__________________
Deceleration is for pansies... We're headed for the stars.
Aennea is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 23:05   #94
Ja pohvaljujem ziaja sensitive micelarnu otopinu za osjetljivu kožu.

Praktično pakiranje, diskretan i ugodan miris, dobar sastav, savršeno očisti lice (za maskaru ne garantiram, jer ju nikada ne koristim), ne isušuje. Nemam baš nikakvih zamjerki.
__________________
Hodat ćemo bez razloga, radovat ćemo se bez razloga, smijat ćemo se bez razloga, s jednim jedinim razlogom - što smo živi i što se volimo. A kud ćeš veći razlog!
violett is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 20:22   #95
Zanimaju me njihove micelarne, cini mi se da cu isprobati koju uskoro kad dokrajcim biobazu.

Manuka tree tonik je cudo. Moji komedoni su u 5 dana koristenja maltene nestali, kao da se rastapaju. Cudo! Mirisno, neagresivno i pinkicu ljepljivo cudo. Nasprejam ga navecer, nakon uobicajenog umivanja, bez brisanja i bez nanosenja kreme.
Zaista se vide i osjete rezultati.
__________________
Deceleration is for pansies... We're headed for the stars.
Aennea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 07:50   #96
Quote:
Aennea kaže: Pogledaj post
Zanimaju me njihove micelarne, cini mi se da cu isprobati koju uskoro kad dokrajcim biobazu.



Manuka tree tonik je cudo. Moji komedoni su u 5 dana koristenja maltene nestali, kao da se rastapaju. Cudo! Mirisno, neagresivno i pinkicu ljepljivo cudo. Nasprejam ga navecer, nakon uobicajenog umivanja, bez brisanja i bez nanosenja kreme.

Zaista se vide i osjete rezultati.

Kakvu inace kozu imas, ima li tonik alkohola u sebi, gdje je uopce ta linija dostupna?
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 12:10   #97
Joj. Masnu s prosirenim porama po celu i obrazima koje se radosno pune sto god ja cinila. Ful rijetko se desi neki upaljeni pristic, no na t-zoni mi se konstantno stvaraju komedoni. Ovo je prvo s cim bas vidim razliku. Pore su mi neusporedivo cisce i moze proci vise vremena izmedju peelinga. Koza mi zna povrsinski dehidrirati pa se ljuska, a sad nema ni toga.

Evo prepisani sastav: Aqua, glycerin, panthenol, propylene glycol, zinc gluconate, lactobionic acid, mandelic acid, leptospermum scoparium leaf extract, polysorbate 20, diazolidinyl urea, sodium benzoate, parfum, benzyl salicylate, hexyl cinnamal, limonene, linalool.

Ima u DMu, 40ak kn mislim.
__________________
Deceleration is for pansies... We're headed for the stars.
Aennea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 12:24   #98
Cini mi se da sastav nije los. Ne kuzim se bas. Mozda bi i mogla probati, trenutno imam dosta nepravilnosti, iako mi je koza normalna ka suhoj. Svidja mi se sto ima sprejer, pa se samo posprica
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 17:40   #99
I meni se sastav cini ok, al ja nisam strucnjak Otisla sam si danas i po manuka tree nocnu kremu. Vidjet cemo ce bit cemu
__________________
Deceleration is for pansies... We're headed for the stars.
Aennea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 23:05   #100
Stvarno ne volim kad mi cure u drogerijama uz pitanje mogu li vam pomoći usput i preporuče nešto.
Došla sam po gel za umivanje i cura mi preporuči njihov.
Ne znam šta mi bi da uzmem.
Ja bolji gel u životu nisam imala.
Skida sve živo.
Jednom mi se jako spavalo i prethodno nisam skinula oko očiju,samo sam se njime umila.
Bila sam oduševljena.
Sljedeće uzimam njihovu miceralnu.čula sam da je extra.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:15.