Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2013., 11:36   #21
Naručivanje

Naručujem što god nekom treba sa područja Varaždina , a može i šire, samo plaćate poštarinu!

Učlanjujem! Besplatna kampanja učlanjivanja trenuto je u toku! Pa ako je netko zainteresiran PM!
__________________
~ Oriflame kozmetika ~ Upitati u PM! ~
nellam is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 17:35   #22
Quote:
nellam kaže: Pogledaj post
Evo malo o BB kremi!

Sva radosna naručujem BB kremu, light nijansu i jedva je isčekujem.
I dobro, dođe ona ja brzo otvaram da idem isporbati i gle šok! Krema preee svijetla na prvi pogled...ok u nadi da kad namažem kremu na lice promjenit će par nijansi.I naravno! Razmažem ja kremu po licu i sad nastaje veliki pozitivan šok! Krema se u potpunosti prilagodila puti lica.Prilagodila se toliko savšeno da si to ne možete zamisliti. Isto vremeno super hidratizira kožu , a ne daje onaj sjajni izgled lica koji nam nijednoj ne ogovara.Oduševljenje sad već nakon više tjedan dana kreme i dalje ne prestaje.Toplo ju preporučam svima!



Ovoj kremi dajem čistu 5!
jel može neka fotka čisto da uživo vidimo nijansu ili na ruci?
jel krema dobra za nekog sa mješovitom/masnom kožom?
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 21:41   #23
Quote:
Ivanchy91 kaže: Pogledaj post
jel može neka fotka čisto da uživo vidimo nijansu ili na ruci?
jel krema dobra za nekog sa mješovitom/masnom kožom?
Može...stavljam sutra...
Naravno , takav tip kože imam i ja i osobno sam pre zadovoljna tom kremom.
Na svima dijelovima lica mi se savršeno prilagodila. Nemam nikakvu zamjerku!
__________________
~ Oriflame kozmetika ~ Upitati u PM! ~
nellam is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 22:47   #24
I od mene sve pohvale za BB kremu, super je
Nemam niti jednu zamjerku...
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 14:44   #25
I meni je super ta BB krema. Imam light nijansu i super mi odgovara, i bas lijepo ujednaci ten.
ColdWhiteLight is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 16:32   #26
ne vidim ju u katalogu, koliko košta kod nas u hr
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 20:20   #27
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
ne vidim ju u katalogu, koliko košta kod nas u hr
Trenutno je nema u katalogu , ali se može naručiti! Cijena je 59 kn!
__________________
~ Oriflame kozmetika ~ Upitati u PM! ~
nellam is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 00:57   #28
super, sad i ja to zelim
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 13:59   #29
Quote:
nellam kaže: Pogledaj post
Evo malo o BB kremi!

Sva radosna naručujem BB kremu, light nijansu i jedva je isčekujem.
I dobro, dođe ona ja brzo otvaram da idem isporbati i gle šok! Krema preee svijetla na prvi pogled...ok u nadi da kad namažem kremu na lice promjenit će par nijansi.I naravno! Razmažem ja kremu po licu i sad nastaje veliki pozitivan šok! Krema se u potpunosti prilagodila puti lica.Prilagodila se toliko savšeno da si to ne možete zamisliti. Isto vremeno super hidratizira kožu , a ne daje onaj sjajni izgled lica koji nam nijednoj ne ogovara.Oduševljenje sad već nakon više tjedan dana kreme i dalje ne prestaje.Toplo ju preporučam svima!



Ovoj kremi dajem čistu 5!
I meni je odlična, a imam suhu kožu. Uzela sam najtamniju nijansu, kad sam je otvorila izgledala mi je ipak malo pre temno. Al čim sam ju stavila na lice, skroz se prilagodila mojoj boji kože (inače koristim gg tekući puder u boji natural beige)
Fifiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 14:02   #30
Smile Naručujem

Ako netko želi naručiti nešto, a da je na području Čakovca i okolice, može mi se javit
Fifiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 22:08   #31
Pozdrav cure,

Još prije sam se mislila učlaniti u Oriflame ali sam to nekako smetnula s uma i sad mi je opet palo na pamet..
Imam par pitanja za vas koje se s tim bavite...

Ta članarina koja se plaća to je tih 35 kn o kojima pričate? Plaća se kada? Pri učlanjenju? Jednom godišnje?

Jel ima neki "presing" koliko treba naručiti mjesečno? Što ako ništa ne naručim npr. 2, 3 mjeseca...?

Ili više?

Mogu sama podići proizvode u distributivnom centru? Onda ne plaćam poštarinu?

Uzorke mogu naručiti / kupiti koliko god trebam?

Hm to je zasad to.. Vjerojatno budem imala još koje pitanje..
dorothyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2013., 15:37   #32
ovak, mene nitko ne sili da nešto naručim, ponekad ne naručim i po 6mjeseci! i naručivam samo za sebe odnosno učlanila sam se da kupim proizvode samo za svoje potrebe jer nemam nikoga tko prodaje oriflame pa sam se učlanila prije cca 3 godine. uzoraka naručiš koliko želiš, a što se tiče dostave u distributivni centar plačaš, mislim da, 15kn, a na kućnu adresu je 25kn. jedamput godišnje mi dođe vijest da obnovim članarinu ( i to uglavnom bez naknade od 35kn), al ti se raspitaj kad je akcija besplatnog učlanjenja pa onda nećeš platit ni tih 35kn. znači, 1xgodišnje je tih 35kn ili ništa ako ima te akcije. meni dođe na kućnu adresu pa ti ne znam točno kak to ide preko distributivnih centara. nadam se da sam pomogla.
S by rosse is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 17:32   #33
Quote:
S by rosse kaže: Pogledaj post
... jedamput godišnje mi dođe vijest da obnovim članarinu ( i to uglavnom bez naknade od 35kn), al ti se raspitaj kad je akcija besplatnog učlanjenja pa onda nećeš platit ni tih 35kn. znači, 1xgodišnje je tih 35kn ili ništa ako ima te akcije...


Ali kod obnove članstva plaća se 35kn, bez obzira na akciju... zar nije akcija trenutno? A meni svejedno uvijek kad pokušavam napraviti narudžbu izbaci tih 35kn i onda - naravno - odustanem...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 17:35   #34
dokle god te ne izbrišu sa popisa članova ne možeš se ponovo besplatno učlaniti. ako se dobro sjećam, treba proći godina dana od isteka članarine.

besplatno produljuju članstvo kad je članica aktivna određeni broj kataloških razdoblja.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 18:57   #35
Pozz...zna li netko gdje se nalaze sparkle in paris proizvodi iz mini kataloga, na njihovoj stranici?
amarilis90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 22:17   #36
Quote:
amarilis90 kaže: Pogledaj post
Pozz...zna li netko gdje se nalaze sparkle in paris proizvodi iz mini kataloga, na njihovoj stranici?
Samo ovo je ovo raspoloživo

http://hr.oriflame.com/search/index....e%20in%20paris
__________________
~ Oriflame kozmetika ~ Upitati u PM! ~
nellam is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 22:37   #37
Pliz, netko iz Zg-a tko naručuje Oriflame. Trebam samo jednu malu stvarčicu i nije mi superhitno, ali nemam više nikoga tko naručuje Pa bih cijenila pomoć.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 22:41   #38
Quote:
amarilis90 kaže: Pogledaj post
Pozz...zna li netko gdje se nalaze sparkle in paris proizvodi iz mini kataloga, na njihovoj stranici?
Iz nekog razloga je tesko nac neke proizvode iz tog mini kataloga, upisem sifru proizvoda i nis ne nadje. Jedva sam uspjela nac kad sam narucivala. Uglavnom, evo link na proizvode iz mini kataloga.
http://hr.oriflame.com/products/temp...odCat=skincare
ColdWhiteLight is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 18:31   #39
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
dokle god te ne izbrišu sa popisa članova ne možeš se ponovo besplatno učlaniti. ako se dobro sjećam, treba proći godina dana od isteka članarine.
.
To mi je jasno, ali što onda ovo dolje boldano, a posebno ovo potcrtano znači:

Quote:
S by rosse kaže: Pogledaj post
... jedamput godišnje mi dođe vijest da obnovim članarinu ( i to uglavnom bez naknade od 35kn), al ti se raspitaj kad je akcija besplatnog učlanjenja pa onda nećeš platit ni tih 35kn. znači, 1xgodišnje je tih 35kn ili ništa ako ima te akcije....
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 22:58   #40
ako je aktivna određeni broj mjeseci u godini dobije besplatno obnovu, i sama je napisala da uglavnom prođe bez naknade.

samo za nove članove je tijekom akcije besplatnog učlanjenja besplatno, ne za postojeće

pocrtano se, koliko sam shvatila odnosi na nove članove, kao neki zaključak na prethodni dio
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:28.