Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2016., 22:58   #61
kaj se ta emisija zove the bubble u originalu? hahaha, kakav adaptirani prijevod, no dobro. emisija je super ali čini se da je malo reducirana u zadnje vrijeme.. razvodnjena
__________________
kakav potpis?
mrmlj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 00:12   #62
Quote:
mrmlj kaže: Pogledaj post
kaj se ta emisija zove the bubble u originalu? hahaha, kakav adaptirani prijevod, no dobro. emisija je super ali čini se da je malo reducirana u zadnje vrijeme.. razvodnjena
Gdje se prijaviti za hvaljenje emisije po internetu i koliko je HRK po objavi?
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 22:18   #63
Sad sam nabasala na tu emisiju na tv-u i ostala osupnuta kad sam vidjela da u njoj sudjeluje Ivana Bodrožić ... na što su ljudi sve spremni za malo pojavljivanja na tv-u. Banalno, prazno, jadno.
jasna-st is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 22:43   #64
Možda treba lovu. Pisci kod nas baš ne zarađuju...
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 22:49   #65
Quote:
slinava smrt kaže: Pogledaj post
Možda treba lovu. Pisci kod nas baš ne zarađuju...
Pisci rijetko negdje zarađuju. To je poziv, izbor. A ovo na što je Bodrožićka pristala je prostitucija. Duhovna. Bilo mi ju je žao i nekako sam se sramila umjesto nje.
jasna-st is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 23:15   #66
Quote:
jasna-st kaže: Pogledaj post
Pisci rijetko negdje zarađuju.
Pobija te hrpetina imućnih pisaca u Zapadnoj Europi i Americi (Sjevernoj, a možda i Južnoj). Za Afriku sumnjam. Azija možda.
Lako njima s tolikim tržištem. Možda se ova ne bi morala "duhovno prostituirati" kad bi prodavala više od cca 302 knjige godišnje.
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 00:18   #67
Quote:
jasna-st kaže: Pogledaj post
Sad sam nabasala na tu emisiju na tv-u i ostala osupnuta kad sam vidjela da u njoj sudjeluje Ivana Bodrožić ... na što su ljudi sve spremni za malo pojavljivanja na tv-u. Banalno, prazno, jadno.
Ti si snob. Emisija koja za razliku od "zabavnih" emisija na komercijalnim televizijama (ima li tamo drugačijih?) ne vrijeđa inteligenciju. Nepretenciozna zajebancija na račun vladajućih sa zanimljivim konceptom. Bila bi dobra i da pokupe ekipu s ulice.

Ne vidim zašto je gostovanje u njoj prostituiranje. Što je to ona spremna učiniti? I što je to toliko banalno, prazno i jadno osim tvojeg upisa?
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 00:41   #68
A na kraju krajeva, ako ćemo baš ono brutalno iskreno... nije ženska nobelovka ili tako nešto. Napisala knjigu ili dvije, nije to sad vrhunac kulture, pa da bi joj sudjelovanje naštetilo nekakvoj reputaciji.
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 00:54   #69
Quote:
jasna-st kaže: Pogledaj post
Sad sam nabasala na tu emisiju na tv-u i ostala osupnuta kad sam vidjela da u njoj sudjeluje Ivana Bodrožić ... na što su ljudi sve spremni za malo pojavljivanja na tv-u. Banalno, prazno, jadno.
Emisija je iz tjedna u tjedan postajala sve bolja i sada mi je bas zao sto je gotovo, pogotovo s obzirom na ostatak sadrzaja koji nam nudi nasa katedrala duha..

Ovo sto pises za Bodrozicku mi je nejasno - sto je tu bilo banalno, prazno ili jadno? Bilo je pametno, duhovito i dobro.
Hoaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 01:22   #70
Fala Bogu gotovo! No Trbovicka najavljuje novu sezonu na jesen. WTF?!
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 01:52   #71
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Fala Bogu gotovo! No Trbovicka najavljuje novu sezonu na jesen. WTF?!
Pa sta, cemu uzrujavanje? Jel to Gosp. Kovacic?
Majra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 03:40   #72
Quote:
jasna-st kaže: Pogledaj post
Sad sam nabasala na tu emisiju na tv-u i ostala osupnuta kad sam vidjela da u njoj sudjeluje Ivana Bodrožić ... na što su ljudi sve spremni za malo pojavljivanja na tv-u. Banalno, prazno, jadno.
Potpis.

Ogromnu većinu gostiju dosad su činile osobe željne pažnje, nepomirene s pomalo izblijedjelom nekadašnjom (upitnom) slavom i uvijek spremne na izlaganje javnosti. Osobe sličnog psihološkog profila kao što su sudionici BB, samo što nisu potpuni anonimusi, nego hrvatski diskutabilni celebrities, ili čak ni to, nego samo wannabe-celebrities. Ukratko: egzibicionisti po prirodi.

Je li čudno što se i Bodrožić našla na tom popisu - ne znam, ne poznajem ju dovoljno. Možda i nije...

Još kad pomislim koliko moraš bit željan pažnje da zbog ovakve pi*darije ostaviš svoje dvoje male djece na šest dana (!) bez mame (ili tate, svejedno)... Nemam riječi. Priznajem kako nikad neću razumjeti takve odluke, a ni takve osobe.
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 09:23   #73
Treba zvati socijalnu službu! Majka je ostavila djecu. Radi honorara. A majke trebaju biti doma. Sere mi se. Mislim, u ovom trenutku, pa ne mogu nastaviti pisati jer moram ić srat. Aj bog.
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 15:03   #74
Quote:
late bloomer kaže: Pogledaj post
Treba zvati socijalnu službu! Majka je ostavila djecu. Radi honorara. A majke trebaju biti doma. Sere mi se. Mislim, u ovom trenutku, pa ne mogu nastaviti pisati jer moram ić srat. Aj bog.
Sori, ova majka je ostavila djecu zbog pizdarije od sudjelovanja u igrici koja nema nikakve veze s njezinim poslom, nego samo s njezinom taštinom. Ostavila ih potpuno - nije da je navečer umorna nakon posla došla doma i stigla im makar samo dati pusu za laku noć. Ostavila ih da bi se tamo negdje zahebavala, a ne "mukotrpno zarađivala honorar".

Ne znam koliki honorar sudionici dobijaju za šest dana potpune izolacije, ali za osobu s razumno posloženim prioritetima takav angažman (koji je, osim toga, degradirajući za zrelu osobu s intelektualnim integritetom) ne bi došao u obzir.

Iako, moj je komentar prvenstveno ciljao na "čudnovatu" odluku Bodrožićke da uopće, kao intelektualka, sudjeluje u nečemu ovakvom, a komentar o djeci bio je samo usputan. Ali kad si ti već išla braniti neobranjivo, reagirala sam.

(Nadam se da si uspješno obavila sve što si nam svečano najavila da ideš raditi.)
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 15:17   #75
Emisija je bezveze i bmk za Bodrožićku, ali baš ga kenjaš. Znači, intelektualci se ne smiju spuštat na razinu plebsa i radit stvari kao što je.... zarađivanje za život?
I koji je točno njezin posao? Pisanje knjiga? Poezije? U Hrvatskoj?

Btw, djeca će preživjet. Nije ih ostavila pod mostom.
Btw 2, interesantno je da znaš za sve dosadašnje goste - pa ti gledaš taj isprazni festival narcisoidnosti?!
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 21:45   #76
Quote:
slinava smrt kaže: Pogledaj post
Btw 2, interesantno je da znaš za sve dosadašnje goste - pa ti gledaš taj isprazni festival narcisoidnosti?!
Ne, ne gledam*. Ali nije teško ubrat goste, jer se svaka emisija i svi njeni gosti intenzivno reklamiraju i najavljuju nekoliko dana unaprijed tijekom programa HTV-a.

*Ne gledam u smislu da sjednem pred televizor i gledam. Prvu sam gledala kompletnu, priznajem, a nakon toga se tu i tamo desilo da sam čula/vidjela poneku rečenicu/kratki dio u prolazu pored TV-a na kojem je netko od obitelji tog časa švrljao po programima... Sasvim dovoljno da zaključim i kakva je to emisija i kakvi su gostujući likovi (ako slučajno za neke od njih prije nisam čula, a bilo je i par takvih. Doduše, istina je i da ne pratim baš pomno "celebrity scenu".)
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 22:11   #77
Quote:
late bloomer kaže: Pogledaj post
Ti si snob. Emisija koja za razliku od "zabavnih" emisija na komercijalnim televizijama (ima li tamo drugačijih?) ne vrijeđa inteligenciju. Nepretenciozna zajebancija na račun vladajućih sa zanimljivim konceptom. Bila bi dobra i da pokupe ekipu s ulice.

Ne vidim zašto je gostovanje u njoj prostituiranje. Što je to ona spremna učiniti? I što je to toliko banalno, prazno i jadno osim tvojeg upisa?

Tvoj napad na mene, jednu forumašicu koja iznosi mišljenje o nastupu jedne javne osobe, nazivajući me pri tom snobom a moju upis na Forum banalnim, peaznim i jadnim, a da me ne poznaješ, govori sve o tebi. Srami se. Moderatori bi u ovakvim slučajevima trebali reagirati. Nedopustivo je dozvoliti da se forumaši smiju međusobno vrijeđati.
jasna-st is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 22:35   #78
Adje ne cvili.
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 22:56   #79
Quote:
jasna-st kaže: Pogledaj post
Tvoj napad na mene, jednu forumašicu koja iznosi mišljenje o nastupu jedne javne osobe, nazivajući me pri tom snobom a moju upis na Forum banalnim, peaznim i jadnim, a da me ne poznaješ, govori sve o tebi. Srami se. Moderatori bi u ovakvim slučajevima trebali reagirati. Nedopustivo je dozvoliti da se forumaši smiju međusobno vrijeđati.
Pa valjda mogu napisati što mislim o tvom upisu. A to da si snob, to je moja pretpostavka za koju sam svjestan da me se može sankcionirati.

Špranja, bome bi i ja ladija jaja tjedan dana da mi netko plati za to. Zamisli grozote, vratiš se djeci par tisuća bogatiji i odmoran.
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:09.