Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2006., 14:32   #61
dobro je sto Istraga postoji

mislim da su rekonstrukcije samo popunjavnje minutaze...osim sto su lose izrezirane, spore su i nerijetko naivne...meni je draze kad samo kazu sto se dogodilo, ovo ne mogu docekat sljedeci kadar

i jadno mi je kak forsiraju vjeru...inace u prilozima neke fore tipa "nagnao je svoje koelge studente na pohlepu, a to je jedan od SMRTNIH GRIJEHA"...ili u istoj epizodi, snimaju covjeka koji je govorio protiv onog cetnika iz Gline i onda kamerom prikazu kriz koji ovaj ima u kuci...mislim, kakve to veze ima s icim?

i ona bioforenzicarka...jesu li se oni ikad vratili na neku pricu iz bilo koje stare istrage, da vidimo da je biofor. imala pravo kad je rekla da ce ta i ta u narednih nekoliko mjeseci dobila informacije o svom sinu/rodu?
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2006., 19:02   #62
Rekonstrukcije su najbolji dio emisije, fuckin brilliant! Cheesy mjuza, bad acting, pomiješani stvarni i izmišljeni dijelovi, predivno! A bez Valdeca emisija ne bi valjala, njegov Nosferatu look daje svemu "autentičnost". Genijalno, I'm hooked!
cachorro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2006., 22:38   #63
Quote:
cachorro kaže:
Rekonstrukcije su najbolji dio emisije, fuckin brilliant! Cheesy mjuza, bad acting, pomiješani stvarni i izmišljeni dijelovi, predivno! A bez Valdeca emisija ne bi valjala, njegov Nosferatu look daje svemu "autentičnost". Genijalno, I'm hooked!
Na tome treba zahvaliti roditeljima. Al' ne i na obrijanoj glavi
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 20:26   #64
Ja pojma nemam o forumima
Attached Images
 
† suicide goth † is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 00:32   #65
Quote:
pupetta.maresca kaže:
Meni je tip koma, uloga nije z anjega.Previše dramatizir ai bulji oči ko titova unuka, Broz nešto, nebitno.
Serija mi je totalno u kurcu, ko´ da su je režirali novinari 24 sata.Stalno nešto seru pop policiji.Bilo bi zgodno da naprave reportažu imenom "s kakvom opremom radi MUP", možda će malo smirit tenzije u blačeju policije koja je u očajnom stanju
:klap:

e, sjećam se valdeca još kad sam radila u večernjem. furka na čudaka, inače nije loš. i da, redovita loza u 8 u vuglecu.
a da on ovo čita, koliko ga poznajem, čist sumnjam
strangelove is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 09:11   #66
ma ok je emisija treba takvih više al kaj su se okomili na prodavače kaj daju mlađima alkohol za kupit to mi je tak glupo i vojke ak ovo ćita nek mi kaže kaj smiju trgovci provjeravat dokumente kolko znam to smije samo murija

uglavnom pokazali su kolko je naša murija papćinska ćeka iza ugla da klinci kupe alkohol pa ulete i ulove pravog kriminalca jadna žena ima 2000 plaću a sad će joj stistnuti kaznu od 5000-10000

uostalom nek mladi piju ak treba ja ću im uvijek kupit cugu ak im neće prodavač dati

rađe neka malo prate muriju da se vidi kak oni rade
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 10:09   #67
++++++++++++++++++++++++++++
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa- Vezica
† suicide goth † is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 10:12   #68
Bilo je to groblje užasa.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa- Vezica
† suicide goth † is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 10:22   #69
Quote:
strangelove kaže:
:klap:

e, sjećam se valdeca još kad sam radila u večernjem. furka na čudaka, inače nije loš. i da, redovita loza u 8 u vuglecu.
a da on ovo čita, koliko ga poznajem, čist sumnjam
Eh ne kažem da redovno čita al je čitao kad su ga uputili na ovaj topik.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 00:16   #70
heil goth!
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa- Vezica
† suicide goth † is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 00:02   #71
Quote:
mediamag kaže:
Ja sam samo skrenuo pažnju na činjenicu da emisiju koju zovu "kriminalistički magazin" vodi tip koji bi komotno mogao biti tema istog. I to je sve. Pozdrav!

a jel istina da je šorao bivšu ženu ko vola u kupusu?
Loli is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 08:42   #72
A da ja zašoram tebe?
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 23:40   #73
Quote:
Astrice kaže:
A da ja zašoram tebe?
kaj si mu ti bivša žena?
Loli is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 02:49   #74
Ne, sestrična.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 10:19   #75
definitivno najprofesionalnije odrađena emisija...
koprivnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2006., 15:53   #76
molim pomoć - srednje hitno

ovak, treba mi datum kad je bila repriza (pretpostavljam da je bila subota) te emisije u kojoj je bila reportaža o nekoj curi koju su silovali (vraćala se s posla il neš takvo). bilo je prije tjedan, maksimalno 3, al bilo bi super ako se netko može sjetit točnog datuma. hvala na trudu
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 14:40   #77
mislim kaj vi ljudi stvarno vjerujete u onu gataru
mislim postoje ljudi s takvim moćima al ono mi je smješno

e da i opet po malim ljudima mislim kak cura u kladionici može znati kolko neko godina ima i onaj komentar "klađenje maloljetnicima je kazneno djelo i vi im pomažete dal bi pomogli da nekog ubiju" kakve su to gluposti
normalno da ak me neko zamoli da bi mu uplatio listić jer mislim da to loše utječe na mlade pa će svi čekat da navrše 18 samo da mogu u kladionicu uostalom ti klinci se klade ono 10-50 kn najviše

emisija mi postaje sve lošija u cjelini (ima super priloga i vidi se da su novinari talentirani)

nadam se da ovo shvaćate kao konstruktivnu kritiku nije mi namjera nikoga uvrijediti

pustite te zakone što smiju ili ne do 18 ima kod nas većih problema npr. policajci koji spavaju na dužnosti (redovita pojava),mobing,itd.
ako vas zanima imam još prijedloga pa se javite na pm
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 14:40   #78
mislim kaj vi ljudi stvarno vjerujete u onu gataru
mislim postoje ljudi s takvim moćima al ono mi je smješno

e da i opet po malim ljudima mislim kak cura u kladionici može znati kolko neko godina ima i onaj komentar "klađenje maloljetnicima je kazneno djelo i vi im pomažete dal bi pomogli da nekog ubiju" kakve su to gluposti
normalno da ak me neko zamoli da bi mu uplatio listić jer mislim da to loše utječe na mlade pa će svi čekat da navrše 18 samo da mogu u kladionicu uostalom ti klinci se klade ono 10-50 kn najviše

emisija mi postaje sve lošija u cjelini (ima super priloga i vidi se da su novinari talentirani)

nadam se da ovo shvaćate kao konstruktivnu kritiku nije mi namjera nikoga uvrijediti

pustite te zakone što smiju ili ne do 18 ima kod nas većih problema npr. policajci koji spavaju na dužnosti (redovita pojava),mobing,itd.
ako vas zanima imam još prijedloga pa se javite na pm
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 20:23   #79
A mislim ti to moraš dvaput napisat?
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 20:23   #80
A mislim ti to moraš dvaput napisat?
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:31.