Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2008., 21:42   #41
Zombies>vampires
cartman682 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 07:36   #42
Film je prekrasan stvarno ima love kemije super je odlilčan postala sam fan twilight sage
muza55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 10:04   #43
Ja odgledala dvaput i bas mi je super, mislim si jos koji put pogledat
Čitala sve knjige koje su mi isto odlicne, mozda zato volim i film, mada se slazem s komentarima za Bellu, kolko sam ja shvatila u knjizi je vise "normalna" dok kroz film je onak nekak bas prazna, uopce se ne vidi njena osobnost, sva je onak koda je s neba pala. Mozda je takva i u knjizi ali ovak kad na filmu vidim izgleda prejako mi to dolazi do izrazaja, onak sve samo ne prosjecna normalna curka kak je trebala bit prikazana,ne
Znam da se dosta ljudi cudilo izborom Edwarda, al po meni je dobro odradio, puno bolje od Belle. Victoria i James su mi
***nici is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 10:14   #44
Film mi je jednostavno popunio očekivanja. Realno sam očekivala što ću dobit i dobila sam što sam tražila.
Mislim da će nastavci biti bolji jer će imati veći budžet, a i uhodaniju ekipu (možda čak i ugledamo Kirstenin osmjeh )
__________________
Impossible is nothing so carpe diem! Be elsewhere ^^
~Banshee Kei~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 13:44   #45
rekoše mi da Kirsten uvijek glumi depresivne uloge, što bi značilo da će bit dobra u new moon
__________________
I'm going slightly mad
axlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 19:21   #46
Pročitala sam sve knjige i super su mi sve osim Praskozorja. Too much.
Film ću pogledati u kinu, ali ne očekujem puno. Mislim da su fulali većinu glumaca po onome što sam dosad vidjela. Najbolji su Alice i Jasper.
Cato is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 09:10   #47

Nema očnjaka, krvi, ni elegancije.... Pa kakao to može bit i od kad su vampiri postali emo balavci ( ok ako su mladi, ali mislim imam filing da lik mjesto da bude predator, da je lovina sa suicidalnim tendencama, samo čekam da se rasplače)
Blade, Van Helsing
__________________
★ ♫†♥ "Remember, my child: Without innocence the cross is only iron, Hope is only an illusion and Ocean Soul's nothing but a name."♥†★ ♫
Elvenpath is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 10:44   #48
Quote:
axlica kaže: Pogledaj post
film mi se svidio, al nije ništa prema knjizi
žalim ljude koji će samo film pogledat jer u knjizi je toliko toga opisano što se u filmu nije moglo vidit
glavna glumica je k-o-m-a, mislim da je svim fanovima uništila Bellu, tako je hladnokrvno odglumila, bez trunke emocija, sa kiselim facama, i kolko sam ja vidjela, nasmješila se samo pred kraj ( i to, naravno, na silu)
ugl, zaključak- moglo je i bolje
potpis
Gear is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 13:22   #49
Quote:
Elvenpath kaže: Pogledaj post

Nema očnjaka, krvi, ni elegancije.... Pa kakao to može bit i od kad su vampiri postali emo balavci ( ok ako su mladi, ali mislim imam filing da lik mjesto da bude predator, da je lovina sa suicidalnim tendencama, samo čekam da se rasplače)
Blade, Van Helsing

Ne kužim kako to vama liči na emo balavce?
Jel režu žile? Not.
Jel ubijaju druge? sometimes (bolje rečeno po potrebi ) .
Jel kukaju nad životom? Not. (Možda jedino Edward)

Mislim da nema veze sa emačima.
__________________
Impossible is nothing so carpe diem! Be elsewhere ^^
~Banshee Kei~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 14:13   #50
Quote:
~Banshee Kei~ kaže: Pogledaj post
Ne kužim kako to vama liči na emo balavce?
Jel režu žile? Not.
Jel ubijaju druge? sometimes (bolje rečeno po potrebi ) .
Jel kukaju nad životom? Not. (Možda jedino Edward)

Mislim da nema veze sa emačima.
Nema veze s njima, ali je jednostavno njonjavo i onak teen/sladunjavo. ..

Pa da nekome režu žile bilo bi zanimljivije... pogotovo one na vratu
I da, trebali bi ubijati druge i to iz velike potrebe da se nahrane ljudskom krvi (ako su već vampiri)...
Jel kukaju nad životom, moram pogledati film možda budem onda ja kukala nad izgubljenim vremenom. Ako me nekim čudom ugodno ne iznenadi.
__________________
★ ♫†♥ "Remember, my child: Without innocence the cross is only iron, Hope is only an illusion and Ocean Soul's nothing but a name."♥†★ ♫
Elvenpath is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 19:07   #51
Ja sam gledao malo po internetu. Već je film stavljen, al kvaliteta ti je loša: sve je snimano kamerom. Pričekaj još malo da axxo(inače njegovi filmovi su najbolje kvalitete. Neznan da li je to jedan tip ili neka kompanija) ili slični stave film u dvd kvaliteti na internet. To ti je uvijek oko mjesec dana nakon što film izađe.
TOTAL LIFETIME GROSSES
Domestic: $119,706,509 92.4%
+ Foreign: $9,836,346 7.6%
= Worldwide: $129,542,855
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 19:20   #52
Quote:
Elvenpath kaže: Pogledaj post
Nema veze s njima, ali je jednostavno njonjavo i onak teen/sladunjavo. ..

Pa da nekome režu žile bilo bi zanimljivije... pogotovo one na vratu
I da, trebali bi ubijati druge i to iz velike potrebe da se nahrane ljudskom krvi (ako su već vampiri)...
Jel kukaju nad životom, moram pogledati film možda budem onda ja kukala nad izgubljenim vremenom. Ako me nekim čudom ugodno ne iznenadi.
Očigledno ti iz knjige nije ostalo jasno da su oni ''vegeterijanski'' vapiri, što bi u prijevodu značilo da ne jedu ljude (zbog toga imaju one predivne bakrene okice )
__________________
Impossible is nothing so carpe diem! Be elsewhere ^^
~Banshee Kei~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 23:59   #53
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Ja sam gledao malo po internetu. Već je film stavljen, al kvaliteta ti je loša: sve je snimano kamerom. Pričekaj još malo da axxo(inače njegovi filmovi su najbolje kvalitete.
axxo je izdavao dobre release-ove do prije dvije godine, u zadnje vrijeme mu je sve nekako mutno i za racku ... diamond rula

ah, da, film je sranje
mFacts is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 10:38   #54
Quote:
mFacts kaže: Pogledaj post
axxo je izdavao dobre release-ove do prije dvije godine, u zadnje vrijeme mu je sve nekako mutno i za racku ... diamond rula

ah, da, film je sranje
A i tvoj argument nije daleko od toga.
__________________
Impossible is nothing so carpe diem! Be elsewhere ^^
~Banshee Kei~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 14:26   #55
Film dolazi u kina 25.12.2008 (http://www.blitz-cinestar.hr/default...90124&uskoro=1) (za one koji nisu znali, iako je prvo bio najavljen za 1.1.2009)
I da...svaka čast vama koji ste uspijeli pogledat piratsku verziju...ja apstiniram do 25 s nadom da se neću previše razočarat, ali i za taj dan imam isplaniranu svaku sekundu (s kim ću gledat film, u koliko sati... itd.)
Phantom Phreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 19:49   #56
meni jasper nije bio dobar. ono u knjizi su ga opisali kao vampira koji je prozivio 1001 bitku i da je najbolji tamo ko borac uopce niusam dobila taj dojam
a victoria mi izgleda predobro. zamisljala sam ju kao malo opakiju curu
__________________
harder better stronger
.beatrix. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 13:03   #57
Quote:
anera* kaže: Pogledaj post
meni jasper nije bio dobar. ono u knjizi su ga opisali kao vampira koji je prozivio 1001 bitku i da je najbolji tamo ko borac uopce niusam dobila taj dojam
a victoria mi izgleda predobro. zamisljala sam ju kao malo opakiju curu
Da, Jasperu su i moć oduzeli i sve.

Victoria je predobra, tj. Rachelle Levefre je super talentirana glumica.
__________________
Impossible is nothing so carpe diem! Be elsewhere ^^
~Banshee Kei~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 17:43   #58
Ma daj? Nisam ni očekivala da će film biti bolji od knjige. :/
Cato is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 15:20   #59
Quote:
Cato kaže: Pogledaj post
Ma daj? Nisam ni očekivala da će film biti bolji od knjige. :/
Meni osobno nije daleko od knjige, barem sam ja očekivala da će biti. No stvarno, napravili su dobar posao.
__________________
Impossible is nothing so carpe diem! Be elsewhere ^^
~Banshee Kei~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 17:26   #60
Quote:
~Banshee Kei~ kaže: Pogledaj post
Meni osobno nije daleko od knjige, barem sam ja očekivala da će biti. No stvarno, napravili su dobar posao.
ali ima dosta greška i greškica, i neki likovi ne odgovaraju opisu
yayo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:52.