Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2012., 16:05   #6241
daj u grob će me potjerati ti hintovi više razmišljam o njima nego o svom životu
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Old 14.09.2012., 17:01   #6242
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
daj u grob će me potjerati ti hintovi više razmišljam o njima nego o svom životu
good for you! :klap:
flashman is offline  
Old 14.09.2012., 17:36   #6243
1x08
Aria govori curama da ona uopće nije poznavala Jasona... Nije li kasnije bio neki flashback gdje su njih dvoje bili u istoj sceni??
I sreća da su promijenili ovoga glumca
Toby je zvao Alison u noći kad je nestala. Je li to on ikada objasnio?
Zašto je Jenna na memorialu pričala lijepo o Alison i o njenom posjetu u bolnicu, a poslije se sazna da joj je Ali tada zapravo prijetila...Trebali su i na takve stvari paziti
Jenna ima divne oči, Spencer sve ljepše oblače, Noel (toliko o mojim opažanjima xD)


Zadnje uređivanje **Dora** : 14.09.2012. at 17:53.
**Dora** is offline  
Old 14.09.2012., 18:09   #6244
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Po čemu
Bezveze.
I baš je zadnja poruka od 4 na telefonskoj sekretarici uzdasi, nikako ne koja prije. Trash
Jel' njemu mater umrla?
Nemam pojma, ja sam samo c/p "objašnjenje" iz komentara.
Meni sve te male epizode PDS su čisto radi zabave. Niti ćemo išta iz toga saznati, niti će ičemu koristiti osim da nas drži na okupu do nove epizode PLL.
__________________
Immigrants, we get the job done
Sadie Borge is offline  
Old 14.09.2012., 20:40   #6245
__________________
"Trust is for old marrieds, Buffy. Great love is wild ... and passionate and dangerous. It burns and consumes."
dizzyfive is offline  
Old 14.09.2012., 23:16   #6246
Znači, ovo je ipak Caleb koji ljubi Hannu na onoj slici?
Svi smo ćoravi.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Old 15.09.2012., 00:34   #6247
Na jednoj facebook stranici

Nismo sami s ovim mislima
**Dora** is offline  
Old 15.09.2012., 13:45   #6248
Quote:
dizzyfive kaže: Pogledaj post
meni se čini kao da je netko na tu sliku fotošopirao calebovu glavu..i zašto bi caleb nosio alisoninu masku?
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Old 15.09.2012., 14:01   #6249
Quote:
**Dora** kaže: Pogledaj post
Na jednoj facebook stranici

Nismo sami s ovim mislima
ali još uvijek je Emily najviše propatila

Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
meni se čini kao da je netko na tu sliku fotošopirao calebovu glavu..i zašto bi caleb nosio alisoninu masku?
zašt kažeš alisonina maska ?
__________________
After all this time? - Always.

Motto
BlueSka is offline  
Old 15.09.2012., 14:33   #6250
Quote:
BlueSka kaže: Pogledaj post
zašt kažeš alisonina maska ?
ma mislim masku koja izgleda kao alison,krivo sam se izrazila
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Old 15.09.2012., 14:44   #6251
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
ma mislim masku koja izgleda kao alison,krivo sam se izrazila
Da, ali to dolje sa maskom koja izgleda kao Alison nije Caleb, to je netko drugi, Caleb je samo onaj koji se ljubi sa Hannom,
**Dora** is offline  
Old 15.09.2012., 15:44   #6252
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
Znači, ovo je ipak Caleb koji ljubi Hannu na onoj slici?
Svi smo ćoravi.

nije mi još jasno kako to može bit caleb? jedino da se ošišo u pol epizode,jer onaj lik baš izgleda ko da ima kratku kosu
FreeLoader27 is offline  
Old 15.09.2012., 16:14   #6253
Ma nije, samo mu vjetar raznosi kosu
**Dora** is offline  
Old 15.09.2012., 17:51   #6254
Quote:
**Dora** kaže: Pogledaj post
Da, ali to dolje sa maskom koja izgleda kao Alison nije Caleb, to je netko drugi, Caleb je samo onaj koji se ljubi sa Hannom,
ma ja ništa ne razumijem...i caleb i taj netko tko ima masku koja izgleda kao alison su isto obučeni...
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Old 15.09.2012., 18:29   #6255
I ja slabije kužim sve ovo, ali čini se da Caleb nosi tu bijelu masku kao i ova plavuša, i plus što ona još ispod te bijele maske nosi ovu svjetlucavu. Caleb ne nosi svjetlucavu, jel?

I plus, oboje su u istoj odjeći.

__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Old 15.09.2012., 18:40   #6256
Pa to valjda isto kako ih je mali milijun u prošlogodišnjoj hallowen epizodi nosilo istu masku
**Dora** is offline  
Old 15.09.2012., 18:41   #6257
pa jesam vam odmah rekla da se ljubi sa Calebom.....
Kad je to Arija rekla da nije poznavala Jasona, pa naravno da su se poznavali kad je ona ono imala ljubičaste pramenove
Bacila sam oko sad na ove reprize na Domi..sve mi je cudno i sve mi se pomijesalo-- Toby i Spence razgovaraju na ulici, nigjde nikoga i ona dobije poruku od A koja/koji ih je čula/čuo o cemu pricaju...pa ne kuzim to..
I sta je bilo sa ovim likom koji je stigao u grad, kao pranecak od one bakice od koje je Hannina mama uzela novac iz banke...previse detalja, od sume ne vidim grad
viviana57 is offline  
Old 15.09.2012., 18:56   #6258


Jel ovo opet Melisa ili?
lol_789 is offline  
Old 15.09.2012., 19:37   #6259
Quote:
viviana57 kaže: Pogledaj post
Kad je to Arija rekla da nije poznavala Jasona, pa naravno da su se poznavali kad je ona ono imala ljubičaste pramenove
Nekad u prvim epizodama, kad spremaju onaj memorial, nešto pričaju o Jasonu, i Hanna govori kao da ga se ne sjeća, a Aria kaže kao da ga ona nikada nije ni poznavala, i Spencer i Emily kako je on samo bio Alisonin stariji brat iza zatvorenih vrata

Quote:
lol_789 kaže: Pogledaj post

Jel ovo opet Melisa ili?
Nadam se da nije, taman je lijepo bez nje, mogla bi biti Mona, opet se iskrala iz Radley -a
**Dora** is offline  
Old 15.09.2012., 22:01   #6260
Quote:
viviana57 kaže: Pogledaj post
pa jesam vam odmah rekla da se ljubi sa Calebom.....
Kad je to Arija rekla da nije poznavala Jasona, pa naravno da su se poznavali kad je ona ono imala ljubičaste pramenove
Bacila sam oko sad na ove reprize na Domi..sve mi je cudno i sve mi se pomijesalo-- Toby i Spence razgovaraju na ulici, nigjde nikoga i ona dobije poruku od A koja/koji ih je čula/čuo o cemu pricaju...pa ne kuzim to..
I sta je bilo sa ovim likom koji je stigao u grad, kao pranecak od one bakice od koje je Hannina mama uzela novac iz banke...previse detalja, od sume ne vidim grad

slažem se,jedino da im netko stalno prisluškuje mobitel,a one to naravno takve pametne ne bi nikad otkrile..i jel ono bio garret za kojeg je jenna kupovala onu odjeću s čipkom,šta već? i jedna je dobra danas bila od byrona kad je opisivo ezru,kad je reko da je bezveznjak i plitak
FreeLoader27 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:25.