Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2011., 14:00   #1
Question Nisam njegov tip, a želi me...

Pokušat ću objasniti što bolje, jer bi mi stvarno trebalo treće, četvrti o peto mišljenje....

Znamo se 4 godine, radimo zajedno...nakon cca 1 godine od upoznavanja (na poslu) postali smo stvarno dobri frendovi ( i tada sam mislila sa postoje mž prijateljstva). Imamo beskrajno povjerenje jedno u drugo i pričamo doslovno o svemu. Na poslu finkcioniramo savršeno. I stvarno je super imati takvog frenda.
Ali, prije 3 tjedna se u nekoj zezanciji okrenulo na seks i on počeo uletavati.
I to iskreno, bez glume, direktno.
Mislila sa zezancija, pa ajde...iako nisam vraćala njegovim 'intezitetom'. Isto tako, mislila sam da će to stati na tome...ali nije i on želi da se vidimo.
E sad, ono što me muči...
Nisam nikada razmišljala da bi se spetljalii i sad sam s svojih 30 godina uplašena.
To bi bio samo seks i nemam problema s tim jer ne patim za nekom vezom, ali muči me što imam osjećaj da bi moglo biti savršeno (i kad to zamislim odmah bi se poj... s njim prije nego Boga vidjela )
Muči me što je to 'on' i ne znam da li bi se mogla opustiti i biti ono što jesam (izrazito seksualna osoba), bojim se da bi se stiltala.
I sve to potencira što znam da ja nisam njegov 'tip', ja sam žena s sisama i guzicom i 8 kg viška, a on obožava izrazite mršavice i bila bi i zbog toga ukočena. Nemam kompleks i volim i poznajem svoje tijelo, ali opet...
I to što radimo zajedno neće narušiti odnose, to mogu biti sigurna iz nekih razloga koji sada i nisu bitni.

Ajde neka netko nešto kaže...
__________________
Vjeruj u sutra ako danas loše ide, budi dobre volje, nasmijan da svi te vide, viči kad te boli, grizi kad te tuku smij se i raduj, svakom uvijek pruži ruku...
zumzička is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 14:07   #2
Bok!!!

Pa ,ako se zelis poseksati se snjim napravi to.....samo neznam posto skupa radite i svaki dan se vidjate tj. hocu reci,ako krenete sa seksom i bude to trazio cesce ,a ne zeli nis vise od toga ...bojim se da nebi ukljucila osjecaje prema njemu jer onda nece biti dobro jer on samo zeli seks.
123@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 14:08   #3
On zeli seks, ti zelis seks...sigurna si da to nece utjecat na vas odnos i funkcioniranje na poslu...

O cemu se tu ima razmisljati?

Kakve veze ima "njegov tip"? Dize mu se na tebe i to je to. Mozda mu se i svidi zena s malo mesa, pa promijeni tip Uopce se nemoj zabrinjavati, da mu nisi napeta ne bi nista ni spominjao.
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 14:11   #4
To što on priča koji je njegov tip (izrazite mršavice) zanemari. To je sve što ti mogu reći.

Da mu nisi poželjna ne bi ti se na taj način nabacivao.
Ocean13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 14:16   #5
Klasičan primjer FF (fuck frendica)

samo nemoj kasnije tugovati
__________________
Generale čekamo zapovijed! Ljubavnik & Patriot!
Vanya83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 14:19   #6
Iskreno... ja se ne bi upuštala u to zbog posla .
arcana677 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 15:37   #7
Ti to zelis,on to zeli, zasto se ne bi pojebali onda.
__________________
Priđi joj tiho,sasvim lagano s leđa,dodirni je usnom,obećaj joj jutro...
Lillithh is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 15:42   #8
Quote:
Vanya83 kaže: Pogledaj post
Klasičan primjer FF (fuck frendica)

samo nemoj kasnije tugovati
potpis.

ako imalo dvojiš po pitanju svog pogleda na njega, ako dvojiš o svojim emocijama prema njemu, te samim željama, budi jako oprezna.

naime, ljudi se često znaju zavaravati i pristajati na ff, unatoč tomu što žele puno više.
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 15:48   #9
Nije bitno što radimo zajedno, ostavite se problema vezanih uz posao...
I ne bojim se emocija, odnosno jako dobro znam u što bi se upustila.

Neće me strah od emocija kočiti, tako mogu onda kroz cijeli život ići.
Strah nije dobar (naravno ne treba skočiti na glavu, ali niti dopustiti da nas koči u bilo kojem dijelu života).

Mene muči moja (ne) opuštenost i to što znam iz puno puno priča da su mu baš onako jako jako mršave žene napete.

I onda se zapitam, zašto sad ja
__________________
Vjeruj u sutra ako danas loše ide, budi dobre volje, nasmijan da svi te vide, viči kad te boli, grizi kad te tuku smij se i raduj, svakom uvijek pruži ruku...
zumzička is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 15:50   #10
A što ti je problem, jao....
Što mene ne muči jer me kolegica želi nečasno iskoristiti?


To on priča da mu se takve sviđaju upravo zato da malo smakne s uma tebi i sebi moguću međusobnu privlačnost. Ne postoji muškarac koji bi radije izabrao mršavicu pored žene žene.
Edoxil is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 15:52   #11
Quote:
zumzička kaže: Pogledaj post
I onda se zapitam, zašto sad ja

Ako toliko voli mršavice, a odabrao je tebe, zamisli koliko si mu jebeno napeta.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 15:52   #12
Quote:
zumzička kaže: Pogledaj post
Strah nije dobar (naravno ne treba skočiti na glavu, ali niti dopustiti da nas koči u bilo kojem dijelu života).

Mene muči moja (ne) opuštenost i to što znam iz puno puno priča da su mu baš onako jako jako mršave žene napete.
malo si kontradiktorna. iz čega proizlazi neopuštenost?

e da, mani se priča, pogotovo tih "čula- kazala". doživljavaj ga sad. bez ikakvih projekcija, predrasuda, očekivanja.

Quote:
I onda se zapitam, zašto sad ja
zašto je to važno?
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 15:55   #13
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Ako toliko voli mršavice, a odabrao je tebe, zamisli koliko si mu jebeno napeta.
Nakon 4 godine je to skužio, e budale ...a provodimo dnevno pun k...vremena zajedno.
Osim na poslu tu je pokoja kava, druženje s kolegama i sl.
__________________
Vjeruj u sutra ako danas loše ide, budi dobre volje, nasmijan da svi te vide, viči kad te boli, grizi kad te tuku smij se i raduj, svakom uvijek pruži ruku...
zumzička is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 15:56   #14
Quote:
I onda se zapitam, zašto sad ja
Nemoj se pevise opterecivati sa tim,pa vjerovatno mu se svidas,inece ti se ne bi nabacivao. Mozda su mu dosadile te mrsavice pa sad trazi zene sa oblinama.
__________________
Priđi joj tiho,sasvim lagano s leđa,dodirni je usnom,obećaj joj jutro...
Lillithh is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 15:57   #15
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
malo si kontradiktorna. iz čega proizlazi neopuštenost?

e da, mani se priča, pogotovo tih "čula- kazala". doživljavaj ga sad. bez ikakvih projekcija, predrasuda, očekivanja.



zašto je to važno?
Ma samo iz toga što on fakat voli mršavice, a ja ne kužim koji je kuki zapeo onda na mene...Malo ga je teško doživljavati samo sada...
__________________
Vjeruj u sutra ako danas loše ide, budi dobre volje, nasmijan da svi te vide, viči kad te boli, grizi kad te tuku smij se i raduj, svakom uvijek pruži ruku...
zumzička is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 15:57   #16
Muči te, u principu, daklen, nesigurnost. Inače si izrazito seksualna osoba, on voli mršavice, a ti nisi mršava = loše djeluje na samopouzdanje. Daj nemoj da takve gluposti utječu na tebe On vidi i zna kako izgledaš.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 16:02   #17
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Muči te, u principu, daklen, nesigurnost. Inače si izrazito seksualna osoba, on voli mršavice, a ti nisi mršava = loše djeluje na samopouzdanje. Daj nemoj da takve gluposti utječu na tebe On vidi i zna kako izgledaš.
Da, nesigurnost.

Pa zna kako izgledam, da..i u suknji, i u tenisicama i u štiklama, trenirci...i u badiću
__________________
Vjeruj u sutra ako danas loše ide, budi dobre volje, nasmijan da svi te vide, viči kad te boli, grizi kad te tuku smij se i raduj, svakom uvijek pruži ruku...
zumzička is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 16:03   #18
Quote:
zumzička kaže: Pogledaj post
Ma samo iz toga što on fakat voli mršavice, a ja ne kužim koji je kuki zapeo onda na mene...Malo ga je teško doživljavati samo sada...
mislim, ja ti samo pokušavam objasniti da će ti sve biti jednostavnije ukoliko nemaš nikakvih očekivanja, straha i predviđanja. jer, konkretno, što dobivaš time i kamo te to vodi?

što se može dogoditi?

- može ispasti super
- može ispasti loše

možeš li na to utjecati? pa ono, baš i ne. razbijala ti glavu o tome ili ne. skužila ti njegove razloge ili ne.

edit: i aj prvo riješi svoj doživljaj sebe i voli se takva kakva jesi. tek onda te i drugi mogu vidjeti i voljeti takvu kakva jesi.
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 16:04   #19
Quote:
zumzička kaže: Pogledaj post
...

Ajde neka netko nešto kaže...
ne, nego on nije tvoj tip, a zelis ga.

ponekad nas zaista nas vlastiti um natjera da pomislimo svasta.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 16:07   #20
joj kakvo je to uopće pitanje zašto baš ja ak voli mršave, a ja nisam? i ja imam svoj tip dečka, a to je tamnokos, tamnook i visok. prošli dečko mi je bio pogađaš -plavi, plavooki i ne baš pretjerano visok. al svejedno mi je bio jako napet kad smo bili zajedno.

većina nas ima neki tip cure/ dečka koji preferira: mršave cure, jače, manekenske, visoke , niske.. al većina nas se i zapalila za nekog ko odudara od onoga što nas inače privlači.
i da prošli dečko mi je bio pušač, a mrzim inače pušače , a svejedno mi se sviđao prije..

kužiš??
daj se ne opterećuj glupostima. ak si mu napeta- napeta si mu..
mislim većini dečkiju je jessica alba npr najseksi ženska pa opet koliko znaš dečkiju da ima cure koje izgledaju poput nje?
al to ne znači da im sadašnje cure nisu napete.

ugl, mislim da ti je pitanje bezvezno jer bi valjda trebala znat da nam se ne svide samo osobe koje spadaju u naše okvire "savršenog", nego uvijek postoji odstupanja.
goriot is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger