Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2012., 16:35   #1
[HRT] Djeca Australije

Jel se netko sjeća emisije za djecu i mladež "Djeca Australije" koja se je zadnji puta emitirala na HRT-u prije cca 12 godina (http://www.selcom.hr/bjlist/0025/_25_69.htm). Pokušavam naći makar i na yubitou koju scenu al nisam uspio. Možda jer neznam kak se je izvorno zvala
Ajde ak se netko sjeća tog i zna koju inf. može slobodno napisat ovdje
Realista_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 18:48   #2
Možda Kids downunder?
__________________
We Come In Peace Shoot To Kill
Bayta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 11:43   #3
Quote:
Bayta kaže: Pogledaj post
Možda Kids downunder?
Nemogu naći ništa ni sa tim
Šta se niko nesjeća te emisije?
Realista_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 23:57   #4
Nakon tolko godina još nisam našao podatke za ovu emisiju. Jel možda neko zna, bio bi mu zahvalan
Realista_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 02:10   #5
Quote:
Realista_ZG kaže: Pogledaj post
Nakon tolko godina još nisam našao podatke za ovu emisiju. Jel možda neko zna, bio bi mu zahvalan
A da ti to najbolje pitaš HTV? Postoji mogućnost i otkupa dio materijala iz arhive HTV-a, znam da je to jako skupo, no kada nakon par godina opet pitaš vjerojatno ti je bitno.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 09:41   #6
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
znam da je to jako skupo,
Nije to uopće tako jako skupo ako kupuješ naravno za osobne potrebe (bez autorskih prava da to dalje prikazuješ), te ono što je najbitnije - ukoliko je sama emisija u 100%-tnom HRT-ovom vlasništvu. Isto tako moraš imati neki konkretan razlog zašto ti to treba jer u suprotnom te mogu odbiti ako tražiš jer "eto tako bi pogledao".
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 10:21   #7
[HRT] Djeca Australije

Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Nije to uopće tako jako skupo ako kupuješ naravno za osobne potrebe (bez autorskih prava da to dalje prikazuješ), te ono što je najbitnije - ukoliko je sama emisija u 100%-tnom HRT-ovom vlasništvu. Isto tako moraš imati neki konkretan razlog zašto ti to treba jer u suprotnom te mogu odbiti ako tražiš jer "eto tako bi pogledao".

Mozda jer nisam naglasio sto ce mi, ali jedan prijenos od sat vremena su mi htjeli naplatiti tip 700 kuna, zato sam naglasio da je dosta skupo. Mozda ako kazes tipa udruga, edukacija u školi, ovo-ono bude jeftinije..

Ali svakako je bolje pitati HTV, ako mu je zaista potrebno
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:57.