Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2012., 21:55   #1
Niz tegoba: valovi vrućine, pritisak u glavi, loše opće stanje...

prije godinu dana menstruacija mi je kasnila tri mjeseca ,posto bolujem od hipotireoze ,tsh mi je povecan ,ginekolog me poslao da izvadim spolne hormone i prolaktin,prolaktin je bio povecan i testosteron,,stavio me je na kontracepcijske pilule bez da me poslao na pretrage ,na diane 35,pila sam ih tri mjeseca i prestala i presla sam na bilje i pijem konopljiku ili vitex agnus cactus i caj od vrkute,,u roku od deset dana dosla mi je menstruacija i sljedeci mjesec mozda je malo kasnila koji dan..opet sam otisla na pretrage i hormoni stinjace tj. tsh mi je bio normalan ,prolaktin se snizio i testeron mi je normalan ,ginekologu nisam rekla nista sta pijem i on misli da su to diane 35 potakle. jer kad sam mu jednom to spomenula za biljne cajeve i vitex smijao se i reako da mi to nece pomoci,medutim pomoglo je ..

problem je koji ja imam sada neka neznam kako bi to opisala ,vrucina u glavi i kao osjecaj da mi je glava puna i nije kao ono tipicna glavobolja zaboli pa prode kad popijes tabletu.. nego mi traje to vec neko vrijeme i to svakodnevno,,strasno me je strah da mi nije nesto ,molila bi vas ako tko ima neki savjet da mi da jeli to moze biti od hormona ili je nesto opasnije ???
lavicaa24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:55.