Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2015., 04:08   #61
Ne znam, men su svih troje bili loši, dosta prije njih sam shvaćao o čem se radi, pogotovo citate. Ovaj treći je bio samo manje loš od ostalih dvoje, a i sretniji, jer valjda nijednom nije okrenuo preskok (nekad zgubired) i bankrot, a još i jokera uzeo (nekad srećko, imam jednog doma ).

Ja bih se čak i prijavio (lova je lova, a i na starom kolu sreće mi je dobro išlo, a i imao sam dvoje nikakvih protiv sebe ), al još se nisam prisilio ispuniti prijavu, ne znam ni šta bih napisao na sve one debilane, i inače mrzim takve stvari - Kako biste se opisali kao osobu? Što biste napravili u životu, a niste imali priliku? Što Vas opušta, a što Vas čini nervoznim? Koje su Vaše mane, a koje vrline?...

Ne znam kako ovdje snimaju, al na HTV-u se snimalo 5 emisija u jednom danu. Došli smo tamo ujutro, najprije upoznavanja, probe, šminkanja, potraje to par sati dok svi isprobamo, a zatim snimanja. jedna epizoda se snima možda sat vremena, nema tu previše ponavljanja i sl. Ja bijah u finalu tjedna, tak da sam bio gotov tek navečer...
__________________
...marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek...
OnajKojiJeDošao is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 08:44   #62
Quote:
Andy_KRS kaže: Pogledaj post
ja sam snimao 2 i pol sata kviz što inače traje pol sata +/- 10min... dobro tu su pripreme, publika, šminka, pauze...
Quote:
OnajKojiJeDošao kaže: Pogledaj post
Ne znam kako ovdje snimaju, al na HTV-u se snimalo 5 emisija u jednom danu. Došli smo tamo ujutro, najprije upoznavanja, probe, šminkanja, potraje to par sati dok svi isprobamo, a zatim snimanja. jedna epizoda se snima možda sat vremena, nema tu previše ponavljanja i sl. Ja bijah u finalu tjedna, tak da sam bio gotov tek navečer...
Hvala vam na info. Kolko sam vidjela u rasporedu, Kolo sreće će inače trajati 30 minuta, jučer je bilo dulje zbog prve emisije. Meni se isto čini da snimanje jedne emisije ne bi trebalo trajat pol dana jer ipak je to kviz, kad jedan krug krene nema nekog povratka.

Baš me zanima hoće li me zvati i ako da, kolko ću se zblamirati. Svaka info od natjecatelja je dobrodošla.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 09:17   #63
Pogledao na RTLsada
1. zamjerka mi je da kad kažu suglasnik, ako ga ima na ploči, onda im duže treba da reagiraju, ako ga nema, onda odmah tuli signal.
2. Boris, iako inače iritantan, ovdje se ponaša pristojno i nije loš voditelj. Možda da se malo obrije, ili barem fazonira bradu.
3. Iva - potpuno nepotrebna i višak.
4. Vremensko ograničenje trebaju objasniti
dawg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 09:55   #64
Quote:
Zlatica Blatica kaže: Pogledaj post
Ziva dosada
baš to, dok na pola prve emisije hoces promijeniti program...
ne znam šta je tu zanimljivo

ona ženska okrene tri bankrota i dva preskoka, i dok joj je sve otkriveno onda se zbuni...
Skydisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 10:43   #65
Nisam nešto previše oduševljen ovom emisijom, dosadan mi je taj cjelokupni format, samo vrti kolo i pogađaj slova...Mirković nije loš kao voditelj, nemam nekih zamjerki za njega. Jerkovićka je kao također voditeljica, moš mislit, tamo je samo da uljepša studio, a i nema neku preveliku svrhu jer ona ploča sa slovima nije touchscreen i ona samo bezveze ide lijevo-desno i stavlja prst na mjesto gdje se otvara slovo, prije je hostesa bar to okretala. Uvod na kolodvoru i na kavici je bio glup i nepotreban. Tog se nitko nije sjetio mi je i dalje najbolji kviz/game show koji je bio na RTL-u, ovo je bolje od 5 na 5 samo jer nema glupog Dreleta i njegovih glupih fora...
Donald Mallard is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 11:26   #66
Quote:
OnajKojiJeDošao kaže: Pogledaj post
Ne znam, men su svih troje bili loši, dosta prije njih sam shvaćao o čem se radi, pogotovo citate. Ovaj treći je bio samo manje loš od ostalih dvoje, a i sretniji, jer valjda nijednom nije okrenuo preskok (nekad zgubired) i bankrot, a još i jokera uzeo (nekad srećko, imam jednog doma ).

Ja bih se čak i prijavio (lova je lova, a i na starom kolu sreće mi je dobro išlo, a i imao sam dvoje nikakvih protiv sebe ), al još se nisam prisilio ispuniti prijavu, ne znam ni šta bih napisao na sve one debilane, i inače mrzim takve stvari - Kako biste se opisali kao osobu? Što biste napravili u životu, a niste imali priliku? Što Vas opušta, a što Vas čini nervoznim? Koje su Vaše mane, a koje vrline?...

Ne znam kako ovdje snimaju, al na HTV-u se snimalo 5 emisija u jednom danu. Došli smo tamo ujutro, najprije upoznavanja, probe, šminkanja, potraje to par sati dok svi isprobamo, a zatim snimanja. jedna epizoda se snima možda sat vremena, nema tu previše ponavljanja i sl. Ja bijah u finalu tjedna, tak da sam bio gotov tek navečer...
Ma dobro, Robert je bio solidan, iako da - citate u brzoj igri sam također skužio daleko prije njih, pogotovo drugi i treći (na prvom je čini mi se čak solidno brzo reagirao).

Inače, simpatično mi je da svi dobiju nešto, ak se dobro sjećam tako nije bilo prije. A ak sam dobro skužio sad su i ovo dvoje dobili tu lovu koju su tijekom emisije "prikupili". Jest da je zadnja imala samo 150 kuna, ali ajd, to je relativno simpa da i ako si drugi ili treći možeš bar neš odnijet doma.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 13:29   #67
jedina mala zamjerka je da u onom zavrsnom kolu je najveca cifra 15 000 kn jer u americi je 1 000 000 ...znam, siromasni rtl al mogli su bar 50 000
fillip is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 14:11   #68
Možda ovo prati (špijunira) netko iz RTL-a pa evo pokoja konstruktivna kritika:

1. kolo mi izgleda prenisko postavljeno u odnosu na natjecatelje - svaki put kad se nagnu, uplašim se da će se prevaliti preko (ili će nekoga uhvatiti u križima i neće se više moći uspraviti)
2. kada se kolo zaustavlja na nekom iznosu, kamera bi trebala fokusirati strelicu (ili što god to bilo) natjecatelja koji je i zavrtio kolo. Djeluje zbunjujuće kada su sve tri u kadru jer moram razmišljati je li na redu prvi, drugi ili treći natjecatelj.
3. ne znam jesam li jedina, ali jako mi je smetalo što Boris Oliveru govori "ti". Samo čekam da i natjecateljima počne govoriti "ti". Taj "skupa smo ovce čuvali" mod je prilično odbojan za televiziju (makar to bio i RTL)
4. hostesa je zgodna, ali haljina je neprimjerena za obiteljsku emisiju.
5. već je netko spomenuo - kolo se stvarno teško okreće, je li uopće moguće okrenuti ga za 360 stupnjeva?

I jedno pitanje (retoričko):
Budući da sam na testiranju bila stvarno dobra, a ne zovete me - je li to zato što sam predobra i bojite me se? (ili sam samo antipatična? )
__________________
“To answer power with power, the Jedi way this is not. In this war, a danger there is, of losing who we are.” Yoda
ja_bih_na_kviz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 14:17   #69
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Hvala vam na info. Kolko sam vidjela u rasporedu, Kolo sreće će inače trajati 30 minuta, jučer je bilo dulje zbog prve emisije. Meni se isto čini da snimanje jedne emisije ne bi trebalo trajat pol dana jer ipak je to kviz, kad jedan krug krene nema nekog povratka.

Baš me zanima hoće li me zvati i ako da, kolko ću se zblamirati. Svaka info od natjecatelja je dobrodošla.
Gdje si vidjela da će trajati 30 minuta? U njihovom rasporedu piše da traje 20-21.
SeraphimGoddess is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 14:28   #70
Quote:
SeraphimGoddess kaže: Pogledaj post
Gdje si vidjela da će trajati 30 minuta? U njihovom rasporedu piše da traje 20-21.
Da, vidjela sam. Moja greška. Jučer sam gledala na epg-u i pisalo je Kolo sreće 20:05 - 20:35 pa sam zaključila da bu po pola sata. Očito je bio krivi raspored. Šteta, sat vremena mi se čini previše, kaj nije nekad trajalo pola sata?
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 14:36   #71
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Da, vidjela sam. Moja greška. Jučer sam gledala na epg-u i pisalo je Kolo sreće 20:05 - 20:35 pa sam zaključila da bu po pola sata. Očito je bio krivi raspored. Šteta, sat vremena mi se čini previše, kaj nije nekad trajalo pola sata?
Nekada nije bilo pola sata reklama!
mrta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 15:04   #72
To im je veliki fejl, ja sam isto mislio da je ovo zbog prve emisije. Previše je ovo jednolično a da bi trajalo sat vremena (koliko god bilo reklama).
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 15:04   #73
vrh, bio sa sestrom i rekli su nam odmah da ćemo na snimanje za parove pošto će to biti specijalne emisije

drugi petak ujutro snimamo
Andy_KRS is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 15:16   #74
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
a ovu što na "LE_LO CRNO-BIJELI_ _TENACA" ne zna koje bi slovo rekla bolje ne komentirat.
.
sad jel ju trema skrpala il što već, al opet kakav im je to pojam? valjda se triba naviknut da iako kažu osoba, to ne znaći da će biti ime (odma sam pomislio Don Vito Corleone) ili kako će biti životinja


i što nisu zezli tamo kod onog stiha, kad su se otvarala slova, pa nisu svugdi slovo S. Jer bilo "pjevajte nešto ljubavno", pa kod riječi Sigurno, nije bio okrenut, da sam pomislio kako nije nešto drugo.

i što ne bi bilo bolje da u zadnjoj natjecatelj sam bira koja će slova reći, a ne da mu oni uvale pola? dobro. Možda su bili darežljivi u prvoj emisiji
Alajandro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 15:32   #75
Boris je meni za Hugo i to je to

Jerkovicka ne znan,Antonija Blaće je za njih svih mila majka.

Koliko god iskakala iz frižidera,kad vidim ove ostale ona je bog i batina.

Kolo sreće je ok kao show,jedino voditelji su mi onako,niti smrde niti mirišu.Vidit ćemo
Zbornaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 15:54   #76
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Da, vidjela sam. Moja greška. Jučer sam gledala na epg-u i pisalo je Kolo sreće 20:05 - 20:35 pa sam zaključila da bu po pola sata. Očito je bio krivi raspored. Šteta, sat vremena mi se čini previše, kaj nije nekad trajalo pola sata?
Pola sata bi im bilo taman, sve duže od toga je previše.
SeraphimGoddess is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 17:24   #77
Quote:
ZbornajaKomanda kaže: Pogledaj post
Boris je meni za Hugo i to je to

Jerkovicka ne znan,Antonija Blaće je za njih svih mila majka.

Koliko god iskakala iz frižidera,kad vidim ove ostale ona je bog i batina.

Kolo sreće je ok kao show,jedino voditelji su mi onako,niti smrde niti mirišu.Vidit ćemo
Antonija Blaće. Jedna od najiritantnijih pojava na TV-u, Jerkovićku je bar lijepo za vidjet.

Boris se trudi, al meni jednostavno nije zabavan. A kviz kao kviz je bezveze, 90% vremena vrte jebeno kolo i pogađaju slova.
brachonelix is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 18:55   #78
Quote:
brachonelix kaže: Pogledaj post
A kviz kao kviz je bezveze, 90% vremena vrte jebeno kolo i pogađaju slova.
Pa što još da rade nego da samo pogađaju slova i okreću kolo? Da kuhaju sarmu i žgance dok vrte kolo?

Nećete valjda da imate nešto ovakvo (Što bi moglo proći za News Bar)?
https://www.youtube.com/watch?v=1aw35Gr-cMs
Tom.K is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 20:07   #79
Quote:
Alajandro kaže: Pogledaj post
i što nisu zezli tamo kod onog stiha, kad su se otvarala slova, pa nisu svugdi slovo S. Jer bilo "pjevajte nešto ljubavno", pa kod riječi Sigurno, nije bio okrenut, da sam pomislio kako nije nešto drugo.
Pa ne, u brzoj igri se otvara nasumično slovo po slovo (u smislu: jedno slovo, ne sva slova A ili S ili neš...)

Quote:
ZbornajaKomanda kaže: Pogledaj post
Boris je meni za Hugo i to je to
E, upravo to. Bio je odličan voditelj Huga, za to je super, za ovo jednostavno nije i nikad neće bit. Nemam niš protiv čovjeka, ali koliko je dobar voditelj za klince, toliko je loš za bilo što namijenjeno uzrastu starijem od 12 godina. Jbg.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 20:40   #80
Devedeset i neke sam unatoč bankrotu i zgubiredu osvojio sva tri kruga i još veledar pride. Završnu igru sam spušio, ali na poklon je bila nekakva bezvezna posteljina, tak da mi nije bilo jako žao.

Digao sam frižider, veš mašinu, usisivač i gomilu jestivih stvari. Nadam se da će me uzeti i sada ak im treba jak igrač...

Nažalost, telka mi nije u funkciji pa ću pratiti temu ne bih li saznao nešto više o igri.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:25.