Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2016., 03:20   #1
HRT 16est

Zdravo!
Ispričavam se ako sam u krivu temu , ali ja ne znam tko je postaviti ovo pitanje ,
Ja živim u Italiji i moja djevojka zna malo hrvatskog jezika , a ona će gledati HRT kanal , primam da preko DVB-T signal , ali samo na određenim satima dana : 504 : , dobro sam vidjeti da je moguće preko satelita na 16 ° est ali negdje u kanal ide šifriranje .
Gdje i kako je moguće kupiti inteligentnu karticu ?

u Italiji imam tivusat ( gledati preko satelita javnu talijanske TV Rai i Mediaset ) buyed od samo komercijalne Megastore .

Hello!
Excuse me if i wrong the topic, but i don't know who ask this question,
I live in Italy and my girlfriend know a little bit the Croatian language and she would watch the HRT Channel, i receive that over dvb-t signal but only on certain hours of the day , well i've see that is possible over satellite on 16°est but sometime the channel goes encrypt.
Where and how is possible to buy the smartcard?

in Italy i have tivusat (to watch over satellite the public italian tv Rai and Mediaset) buyed from a simply commercial megastore.
remotex is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 14:03   #2
HRT kartica za one koji žive van Hrvatske i ne plaćaju mjesečnu pretplatu u Hrvatskoj košta 1000 kuna godišnje. Za više informacija gdje se točno može kupiti pogledaj na linku dole, najbolje poslati e-mail pa vidjeti da li ih HRT šalje izvan Hrvatske ili se treba javiti nekom distributeru u Italiji.

http://www.hrt.hr/315/najcesca-pitan...litski-program

Za one koji žive u Hrvatskoj i koji redovno plaćaju pretplatu je 165 kuna jednokratno i povezana je sa mjesečnim plaćanjem (dok redovno plaćaš mjesečnu pretplatu radi i kartica) pa opet to na kraju kad zbrojiš ispadne oko 1000 kuna godišnje.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:14.