Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2016., 21:03   #1
digitalna tv bez ugovora

Pozdrav,

Budući da nam je javni tv program loš mislio sam si uzet neki digitalni paket (bez upotrebe interneta), ali ne bi htio potpisivati neki ugovor. U paketu programa bi trebao dokumentarce, filmove i sport.

Da li možda znate da li postoji neki provajder koji daje uslugu digitalne televizije, a da nije potrebni potpisivati ugovor, već sam dođeš i kažeš "ja bi digitalnu tv" i oni ti prodaju neki uređaj preko kojeg gledaš. Jasno mi je da treba plaćati mjesečnu naknadu i to mi nije problem, ali ne bi želio da se moram obvezivati na nešto. Što ako mi televizija dosadi...

Vidio sam da evo tv ima uređaje za prijem koje prodaju i svaki taj uređaj ima svoj id. Da li postoji neka opcija gdje bi ja plačao naknadu za ime tog uređaja pa da mi oni aktiviraju ili ako ne platim deaktiviraju uređaj. Dakle, bez ugovora, imena, telefonskog broja i ostalog?

Hvala
bjelovar1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 23:35   #2
Ime (i OIB, itd.) uvijek moraš dati, jer bez toga ti ne mogu izdati račun, niti te goniti u slučaju neplaćanja.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 09:46   #3
Ne moraš uvijek dati ime i OIB. Recimo uzmeš MAX SAT modul, iskeširaš im unaprijed cijeli iznos za godinu dana za paket koji želiš gledati (cca 1200 kn pa na gore) i gledaš paket idućih 12 mjeseci bez da si im rekao svoje osobne podatke.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:34.