Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2011., 13:12   #41
Quote:
sealrock kaže: Pogledaj post
Evo ovako, Zanime me kakva su vaša iskustva. Situacija je takva da je veza ušla u stanje laganog zahlađanja i dvojbi u vezi nastavka veze sa druge strane. Radi se o relativno dugoj vezi.
Zanima me kada je osoba u takvim nekim dvojbama, biste li radije napravili pauzu da oboje u miru i slobodu razmislite što dalje želite ili biste pokušavali uložiti dodatni napor i nekako "natjerali" osobu da vrati privrženost prema vama i tako otloni dvojbe?
Ako ste u dugoj vezi, meni bi to značilo da se sviđate jedno drugome i da vam je stalo, ali njoj očito smeta nešto i to ti je vjerojatno i rekla ali ti nisi slušao. A da je poslušaš šta ti ima za reći pa onda vidi što i kako dalje. Meni da netko predloži pauzu, tj. mazim ga i pazim a on bi da se odmori od mene, i razlaz
mala prkos is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 15:53   #42
Lijepo vam je rekla vajlet.

Pauze su uvod u prekid.

Nije baš da moraš u pravedničkom bijesu drečat po cesti "MAMU ĆU TI PAUZIRAT!!!!!!!" vrteć oklagijom, al nije ni da moraš sjediti doma i čekati da se teta odluči.

Ako ste do pauze došli... piši kući propalo.

Žao mi je.
__________________
A life-sentence sweeping confetti from the floor of a concrete hole..
Absolutely* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 15:59   #43
Quote:
sealrock kaže: Pogledaj post
Evo ovako, Zanime me kakva su vaša iskustva. Situacija je takva da je veza ušla u stanje laganog zahlađanja i dvojbi u vezi nastavka veze sa druge strane. Radi se o relativno dugoj vezi.
Zanima me kada je osoba u takvim nekim dvojbama, biste li radije napravili pauzu da oboje u miru i slobodu razmislite što dalje želite ili biste pokušavali uložiti dodatni napor i nekako "natjerali" osobu da vrati privrženost prema vama i tako otloni dvojbe?
treba mu/joj dati vremena
iako to na kraju obicno zavrsi raskidom, ali ne mora da znaci
ponavljam, bolje je biti solo nego u nekvalitetnoj vezi u kojoj sputavate jedno drugo
__________________
...zemlja je ispod nogu tako nježna, gleda me i čeka da se predam...
Nevenaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 23:22   #44
Ni ja ne vjerujem u pauze. Iako, jednom mi je pomogla. Pauza je bila od svega 3-4 dana i poslije je sve bilo ok. Al opet veza propada..
zLo_kRme is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 01:35   #45
Quote:
sealrock kaže: Pogledaj post
ma jasno je i meni da je gotovo..nemam snage ja prekinuti,a ona nece..valjda ceka da ja popizdim i prekinem..a stalo mi je nemoguce..grozan osjecaj..
Kakve su ti alternative?
ostati sa njoj zbog povermenog seksa, nezeljena trudnoca i kako ces tada imati snage je ostaviti?

Pa pokusaj pricati sa njoj ako mozes.

Ipak ima dovoljno zenski koji zele biti zrtva, znaci ona koja je ostavljena isto ako im je prija bila veza losa. nije mukte Drama Queen a ne Drama King.
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 17:16   #46
Quote:
Evo ovako, Zanime me kakva su vaša iskustva. Situacija je takva da je veza ušla u stanje laganog zahlađanja i dvojbi u vezi nastavka veze sa druge strane. Radi se o relativno dugoj vezi.
Zanima me kada je osoba u takvim nekim dvojbama, biste li radije napravili pauzu da oboje u miru i slobodu razmislite što dalje želite ili biste pokušavali uložiti dodatni napor i nekako "natjerali" osobu da vrati privrženost prema vama i tako otloni dvojbe?
Meni osobne te "pauze" nikad nisu pomogle.Pauzirali, razmišljali o tome što želimo i ja shvatila kako je lijepo biti free i baj-baj....
Moja luda glavo.
Dakle, najbolje da porazgovarate zajedno, i kažete sve što mislite iskreno jer ovako -kad svatko ima u svojoj glavi svoje muhe-moglo bi bit svačega.
__________________
^^Razvijena ko afrički vodovod^^
Mumija_pancake is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 21:52   #47
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Kad se voli, ne dolazi do zasićenja. Ili kaj, svakih par godina budu onda malo prekidali da malo razmisle, poševe nekog sastrane,pa se vrate? Ne hvala. Ja se nisam još nikad nikog zasitila i napravila pauzu. Ja sam se zasitila i prekinula. I nikad požalila. Zamisli zašto....
Zato jer je bio kreten
emilyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 20:09   #48
S curom sam evo 5 mjeseci i bilo je super! U zadnje vrijeme,imam mučninu,danas me u prsima stisklo,kao da nemam zraka. I razmišljam jel imam problema sa prošlosti,sa vezom iz koje nisam izaša miran. Imam osjećaj da ću puknit,da će se sve slomit u meni...ako već nije.
Jel možda stvarno nešto zdravstveno ili?
Direktorinjo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger