Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2016., 01:16   #2161
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Da se zabavlja, već bi se jebala s dedom i ne bi dolazila ovdje.
Pa zabavlja se po forumu. AKo uspije doć do dede bu se zabavljala s njim.No mislim da ovdje zaista potrebe za nekom stručnom pomoći nema. Nekako mi se dost stabilno Belica čini. Ni prva ni zadnja koja si je našla malo zanimacije.
Joshua is offline  
Old 12.07.2016., 02:34   #2162
Jebate suvi led pa na ovom forumu za svaki kurac je preporuka potraziti strucnu pomoc, kao da smo nacija imbecila i degenerika.

Belica je duhovita i pametna zenska sto se vidi iz njenih upita u kojima vjesto, damski izbjegava odgovoriti na provokacije. Ne znam kakav joj je izgled (to bi ona mogla rijesiti sa par profilnih u moj inbox ) ali ako joj je izgled kao i dusevna strana onda je ona super macka, da ne kazem cougar.
Wogy is offline  
Old 12.07.2016., 04:59   #2163
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Da se zabavlja, već bi se jebala s dedom i ne bi dolazila ovdje.
Da se želi jebati, već bi bila jebena.

Bela želi voditi ljubav sa dedom, Belice, jel sam u pravu?
Jebeš ti jebačinu, to se može naći iza svakog grma kad se sjetiš.
Ajde Julijo, reci im da nauče.
JOHABI is offline  
Old 12.07.2016., 07:36   #2164
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Da se želi jebati, već bi bila jebena.

Bela želi voditi ljubav sa dedom, Belice, jel sam u pravu?
Jebeš ti jebačinu, to se može naći iza svakog grma kad se sjetiš.
Ajde Julijo, reci im da nauče.
tako je.
i trebam strucnu pomoc u vidu strucnog seksa s dededom. Ni vise ni manje.
A ako sa mnom nesto ne stima zato jer pisem o SVOM zivotu...
ovo mi dodje i ko zabava i ko terapija.
ovdje mi bas zanimljivih ljudi s kojima volim komunicurati. razlicitih. u tome je poanta.
luda nisam. niti depresivna.
Bela57 is offline  
Old 12.07.2016., 11:26   #2165
Meni je na ovoj temi najproblematičnije to što svi muškarca od 50 godina zovu dedom, a čovjek je zapravo u najboljim godinama (iz moje perspektive, dakako).
Martian7 is offline  
Old 12.07.2016., 11:53   #2166
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Meni je na ovoj temi najproblematičnije to što svi muškarca od 50 godina zovu dedom, a čovjek je zapravo u najboljim godinama (iz moje perspektive, dakako).
ni ja ne znam kako je doslo do toga da ga zovemo "dedom". Niti je on deda, niti sam ja mlada, bas taman.
Muskarac u najboljim godinama, kazes?
Slazem se.

Zadnje uređivanje Bela57 : 12.07.2016. at 12:19.
Bela57 is offline  
Old 12.07.2016., 15:03   #2167
Quote:
Bela57 kaže: Pogledaj post
tako je.
i trebam strucnu pomoc u vidu strucnog seksa s dededom. Ni vise ni manje.
A ako sa mnom nesto ne stima zato jer pisem o SVOM zivotu...
ovo mi dodje i ko zabava i ko terapija.
ovdje mi bas zanimljivih ljudi s kojima volim komunicurati. razlicitih. u tome je poanta.
luda nisam. niti depresivna.

Bela, sad si fulala i šefa i stanicu i vozni red.

Ja nisam mislila na stručni seks, ja sam mislila na romantiku - ono, oke se cakle od ushičenja, leptiriči lepeču krilcima u trbuhu, naježena ko ješkica snijega kad u predbožično jutro leluja iz oblaka prema zemlji, čežnja, strepnja i požuda isprepletene u istom trenu, lagani dodir vrhovima prstiju uz spontani duboki uzdah zatvorenih očiju, srce udara silinom crkvenog zvono prije ranojutarnje mise, a ti se sva obamrla od želje i čežnje ne možeš pomaknuti, samo čekaš da te takne, da se cijelo tvoje biće rasprsne u vodoskoku tisuća stakalca kristalne čaše kada sa visine tresne na granitni pod.

Bela, to želiš, a?
Beš stručnost.
Čaroliju ti želiš, jel?
JOHABI is offline  
Old 12.07.2016., 15:31   #2168
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Meni je na ovoj temi najproblematičnije to što svi muškarca od 50 godina zovu dedom, a čovjek je zapravo u najboljim godinama (iz moje perspektive, dakako).
Tako je, da je moj djed bio ko ovi danas..haha
__________________
ja volim te, to priznajem
al' drugo slabo pamtim
anastacia is offline  
Old 12.07.2016., 17:19   #2169
draga bela, ne obraćaj pozornost na mučke provokatore i hejtere, iz njih zbori ljubomora
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.
deep-in-blue is offline  
Old 12.07.2016., 19:30   #2170
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Madame Bovary, ja se sad već nadam da trolaš.
Bez ikakve namjere da te uvrijedim, jedino što te dijeli od stalkerice je to što si dovoljno inertna da svoje krive fantazije i konstrukcije ne provodiš u djelo.
Taj čovjek vjerojatno nema pojma koliko si zabrijala. I ne provodi ni pet posto vremena razmišljajući o tebi. Da, moguće bi te pojebao da mu se baš nađeš pri ruci, ali mu se čak ni to ne da. Toliko mu je nebitno.

Možeš ti to zvati strahom, čim god, ali to je odrastao čovjek i vi nemate nikakav odnos pa da možeš govoriti o nekakvim strahovima i sl. Ti si vaš odnos umislila, od a do ž. To je opasno i deluzivno. I potraži stručnu pomoć ako te ne prođe do kraja ljeta. Najozbiljnije. Deda te vjerojatno "štiti" od nekih drugih stvari u tvom životu i da nema dede, moguće bi bila u nekakvoj depri, ne znam, ali ovo što radiš je već jako žalosno.

Ja sam jednom tako zabrijala na lika godinu dana i pustilo me kad je našao žensku. Ama baš sve sam umislila, svaki znak. Danas mi je smiješno, tad sam mislila da tu ima nešto iako je bilo na jednako slabim konstrukcijama kao i tvoje i znala sam deep down da si lažem. Kužim da smo svi nekad ranjivi i treba nam fantazija, ali ovo je već previše.
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Bela, sad si fulala i šefa i stanicu i vozni red.

Ja nisam mislila na stručni seks, ja sam mislila na romantiku - ono, oke se cakle od ushičenja, leptiriči lepeču krilcima u trbuhu, naježena ko ješkica snijega kad u predbožično jutro leluja iz oblaka prema zemlji, čežnja, strepnja i požuda isprepletene u istom trenu, lagani dodir vrhovima prstiju uz spontani duboki uzdah zatvorenih očiju, srce udara silinom crkvenog zvono prije ranojutarnje mise, a ti se sva obamrla od želje i čežnje ne možeš pomaknuti, samo čekaš da te takne, da se cijelo tvoje biće rasprsne u vodoskoku tisuća stakalca kristalne čaše kada sa visine tresne na granitni pod.

Bela, to želiš, a?
Beš stručnost.
Čaroliju ti želiš, jel?
Joj, johabi ja se ranije referirala na ovaj gore post, a ne tvoj. Na ovo gdje pise da mi treba strucna pomoc, depresivna sam stalkerica itd.

A ti si me dobro skuzila. Da, caroliju zelim. Bas tako.
Bela57 is offline  
Old 12.07.2016., 20:40   #2171
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Meni je na ovoj temi najproblematičnije to što svi muškarca od 50 godina zovu dedom, a čovjek je zapravo u najboljim godinama (iz moje perspektive, dakako).
Ja sam ga prozval dedom od milja. Ipak je 15 godina stariji od nje.
Joshua is offline  
Old 13.07.2016., 08:26   #2172
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ja sam ga prozval dedom od milja. Ipak je 15 godina stariji od nje.
imas autorska prava na 'dedu'.
a ja imam pravo mastat i nadat se. Cudu.
Bela57 is offline  
Old 13.07.2016., 08:34   #2173
Quote:
jenny77 kaže: Pogledaj post
dvoje ozenjenih, svidjaju se jedno drugom. ali, nijedno od njih nista ne poduzima. pitam se koji su razlozi za to. jesu li kukavice, posteni, komotni...? cudno. Ili mozda bas normalno? nadam se da ce ova bela uspijeti saznati istinu.
Imam ja istu situaciju, ja sam njoj rekao, ona se pravi grbava, ali i dalje komunicira sa mnom, boji se jebiga Trebali smo izaći van i ona odustala u zadnji tren, izgledala mi ko da na groblje ide, a mene baš pucao adrenalin mada nisam imao nikakve planove osim uobičajenog druženja s njom Mislim ja to shvaćam da ako izađemo da ne mora nešto biti, onako idemo, zabaviti ćemo se slušanjem glazbe, razgovorom, ali kod nje to nekako drugačije izgleda
Gustavo is offline  
Old 13.07.2016., 10:15   #2174
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Imam ja istu situaciju...
e pa nemaš istu situaciju jebemu miša, "deda" ne zna kakve osjećaje bela gaji prema njemu
aaaaa koji si ti bog....pucao te adrenalin kad ti je izgledala ko da na groblje ide..
ako te se boji, teško da će pristati na druženje..ulij joj povjerenje i uzmi strah, pa možda uspije dejt. držim fige
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.
deep-in-blue is offline  
Old 13.07.2016., 11:07   #2175
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
e pa nemaš istu situaciju jebemu miša, "deda" ne zna kakve osjećaje bela gaji prema njemu
aaaaa koji si ti bog....pucao te adrenalin kad ti je izgledala ko da na groblje ide..
ako te se boji, teško da će pristati na druženje..ulij joj povjerenje i uzmi strah, pa možda uspije dejt. držim fige
Pucao me adrenalin što izlazim s udanom ženom, a ona je izgledala ko da ide na groblje jer se uplašila Rekla mi poslije da joj je to neprirodno, a meni je baš do zajebancije pa sam uporan, ne mora ništa biti
Gustavo is offline  
Old 13.07.2016., 11:21   #2176
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Pucao me adrenalin što izlazim s udanom ženom, a ona je izgledala ko da ide na groblje jer se uplašila Rekla mi poslije da joj je to neprirodno, a meni je baš do zajebancije pa sam uporan, ne mora ništa biti
Slobodno se raspisi
Da bar nesto bude zanimljivo na temi , posto je bela dosadna poput probavnih smetnji
betty boop 1 is offline  
Old 13.07.2016., 12:06   #2177
Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
Slobodno se raspisi
Da bar nesto bude zanimljivo na temi , posto je bela dosadna poput probavnih smetnji
Hmmm...
Pročitam belinu temu...zanima me ishod...i ništa mi nije čudno ovo odugovlačenje...jbg životne okolnosti nisu baš zavidne...a očito se boje riskirati previše.

Imam i ja jednu situaciju..više od godine (ne mogu nikom reci...čak se mislim da temu otvorim )..

Ja zauzeta...on dečko (mlađi par god od mene)..
E sada...svo troje se poznajemo dugo...viđamo se na istim mjestima..a kada je točno došlo do trenutka da mi je potonji ušao u glavu (previše)...ne znam.
Ne zelim riskirati svoj život zbog ovog...ali ga ne mogu izbaciti iz glave..
Taman kad pomislim da sam rješila te gluposti...on mi pošalje nekakvu por (to nije često)..ja ne šaljem prva (još i to mi fali)..
Nisu to nikakve spešli poruke..više zezancija...ali dovoljno da mene izbaci iz takta...
I onda zabrijem da sam umislila sve...
Luda sam od ovog..
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Old 13.07.2016., 12:08   #2178
Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
Slobodno se raspisi
Da bar nesto bude zanimljivo na temi , posto je bela dosadna poput probavnih smetnji
Pa neke žene su takve, bi i nebi i prave se grbave, kao nije a je, u biti te žene su ok i najzanimljivije za osvajat jer nisu sklone preljubima. Meni nije toliko zanimljiv krajnji cilj da odem u krevet s njom, zanimljivija mi je ta igra koju je u stvari ona započela, a ja sam je nastavio. U početku je ona mene srušila tako da sam se zagrijao za nju al nije računala da će se ona zagrijati za mene i sad se nadmudrujemo, jasno ja sam konkretniji, ali čitam iz njenog ponašanja da joj je jako stalo do mene samo se lomi i vjerojatno zna ako odemo u noćni izlazak da će joj popustiti kočnice. U biti žena nije ništa proživjela, najprije je ganjala fakultet, muž joj je bio prvi muškarac u životu, poslije je ganjala karijeru i ja ovako šašav joj dođem kao pravo osvježenje, a uz to imamo puno zajedničkih interesa od glazbe pa nadalje tako da će biti zanimljivo Nema potrebe otvarat nove teme, ovdje se možemo naći svi koji imamo isti problem. Moj stav je bio da nikad ne bih na vlastitu inicijativu imao ništa s udanom ženom, ali ona je meni uletjela i sad je od žene za koju sam u početku smatrao da je sigurna u sebe postala jako nesigurna.
Gustavo is offline  
Old 13.07.2016., 13:20   #2179
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Pa neke žene su takve, bi i nebi ....
Da skratimo....ako te neka žena (naglasak na žena, ne djevojčica) želi...ona će te i potrošiti, vjeruj mi. Sve ostale "prijateljske" spike znače samo jedno...ne želi te potrošiti...simple as that.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 13.07.2016., 13:33   #2180
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Da skratimo....ako te neka žena (naglasak na žena, ne djevojčica) želi...ona će te i potrošiti, vjeruj mi. Sve ostale "prijateljske" spike znače samo jedno...ne želi te potrošiti...simple as that.
O da, to je sve bas 'siple as that'.

Neki bas vole koristit taj izraz. Koji zvuci jako pametno. A u biti....
Bela57 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:17.