Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 17.10.2016., 13:47   #11
Quote:
Ay, Carmela kaže: Pogledaj post
Da, jasno mi je da gledam samo negativne posljedice. Pozitivnih, naime, nema.

Shvaćam da je to potpuno druga priča kad sve završi trudnoćom. Vjerojatno i fizički. Ponekad osjećam grižnju savjesti jer sam tako lako odustala, ali stvarno se grozim novog pokušaja. Jedna moja rodica se ne štedi uopće, ode na postupak, pa dva puta kod privatnika dok čeka red u bolnici, priča samo o idućem pokušaju. Meni su trebale 2 godine pauze između 2. i 3.

Bila sam hodajući (više ležeći) primjer nuspojava, od umora, povraćanja, strašnih glavobolja, debljanja, komatozne probave, nervoze, navala vrućine... i svi mi govore da je to normalno i očekivano. Upravo me šokira sad kad saznajem da nije.
Moja šogorica je odustala nakon 3 pokušaja i prije mpo ju nikako nisam razumjela

Onda sam i sama krenula i iako stvarno osobno nisam osim hipera i kila imala nikakve strašne posljedice, ali sam se tu načitala i naslušala svega i shvatila da nije svakome isto, tijelo drugačije reagira svakome...

Meni su se uvijek čudili zašto radim tako velike pauze (u 2 godine samo 4 postupka) ali moji jajnici se mjesecima nakon stimulacije nisu smanjivali a i prirodi su uvećani...

Tako da, najvažnije je da si ti sa sobom čista - dala si sve od sebe i to je to
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:59.