Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2017., 16:22   #21
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Stari moj, kakve tri godine. Ako ti toliko treba, onda si ocito kontraproduktivan u tome da je prebolis, tj. radis sve suprotnom onom kaj bi trebao - pratis cim se sad bavi ili cak pokusavas ponovno inicirati kontakt s njom...

Ono kaj sad trebas napraviti je racionalno sagledati situaciju. Shvatiti di i kako je poslo krivo, pomiriti se s time da ste ocito prerazliciti da bi uspjeli i krenuti dalje. Najbolji nacin da to ucinis je da si nadjes jos neku zanimaciju osim posla, inace ces cim dodjes s posla razmisljati o njoj... radi ono sto volis, pokusaj uzivati u zivotu, bez nje... i kad tad ces upoznati neku novu djevojku.
jebate, ja sam nestrpljiva, meni je i ovih 8 mjeseci bilo previše kad sad gledam, a kamoli 3 godine. no dobro, svakom njegovo. ne sudim.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 17:09   #22
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Stari moj, kakve tri godine. Ako ti toliko treba, onda si ocito kontraproduktivan u tome da je prebolis, tj. radis sve suprotnom onom kaj bi trebao - pratis cim se sad bavi ili cak pokusavas ponovno inicirati kontakt s njom...
cca 3 godine u mom slucaju, uz prekid kontakta, brisanje sa fejsa, zamolbu da se ne javlja, ne pricanje drugima o njoj, usmjeravanje na druge aktivnosti i odnose s drugim curama. this may come as a shock to you, ali nisu svi ljudi isti, ne osjecaju isto i ne funkcioniraju isto. ako pocnes generalizirati po uopcenim formulama mozda ces pogoditi za vecinu ljudi ali ne za sve.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 17:13   #23
Ok, kod svakog je drugačije, ali ove 3 godine su mi fakat nejasne
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 17:22   #24
Pa dobro, ako niste imali takvo iskustvo i nikad se niste ono zaljubili da ste izgubili pamet, što se kaže, naravno da će vam biti nejasno.

Kako si ja to zamišljam je da je lakše preboljeti ako su postojale iskrene emocije s obje strane, ali ako nisu, onda dođe do toga da se ta zaljubljena osoba sve više i više trudi i sve više počne vjerovati kako je nevrijedna jer joj je ova koja bi joj trebala biti najbliža totalno hladna i ne osjeća nikakvu ljubav. I tu paradoksalno dođe do toga da se još više naveže na nju, mozak postane sve više opsjednut zašto me ona ne voli, ta ljubav koje nema postane najvažnija od svega u životu, i kemija u tijelu se promijeni, tako da osoba počinje doživljavati fizičke senzacije povezane s informacijama o toj drugoj osobi.. i naravno da se toga teže otresti jer se tijelo i mozak trebaju drukčije izgraditi, a to može uzeti dosta vremena.
Bar ja tako nekako mislim, to je neka psihologija i biologija. Možda ima veze s nekim iskustvima iz djetinjstva, ne znam.

Ali baš smo izabrali na kojoj temi ćemo o tome pisati, mislim da će ovo definitivno prestrašiti autora teme, a nepotrebno.

Ali to je zanimljiv mehanizam, baš bih voljela znati više o tome zašto dolazi do toga.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 17:27   #25
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Pa dobro, ako niste imali takvo iskustvo i nikad se niste on zaljubili da ste izgubili pamet, što se kaže, naravno da će vam biti nejasno.

Kako si ja to zamišljam je da je lakše preboljeti ako su postojale iskrene emocije s obje strane, ali ako nisu, onda dođe do toga da se ta zaljubljena osoba sve više i više trudi i sve više počne vjerovati kako je nevrijedna jer joj je ova koja bi joj trebala biti najbliža totalno hladna i ne osjeća nikakvu ljubav. I tu paradoksalno dođe do toga da se još više naveže na nju, mozak postane sve više opsjednut zašto me ona ne voli i kemija u tijelu se promijeni, tako da osoba počinje doživljavati fizičke senzacije povezane s informacijama o toj drugoj osobi.. i naravno da se toga teže otresti jer se tijelo i mozak trebaju drukčije izgraditi, a to može uzeti dosta vremena.
Bar ja tako nekako mislim, to je neka psihologija i biologija.

Ali baš smo izabrali na kojoj temi ćemo o tome pisati, mislim da će ovo definitivno prestrašiti autora teme, a nepotrebno.

Ali to je zanimljiv mehanizam, baš bih voljela znati više o tome zašto dolazi do toga.
to se meni dogodilo jednom. i ne, nisu mi trebale 3 godine. iako odnos nije trajao nešto predugo, godinu i pol. ali dovoljno dugo da me psihički sjebe na nekoliko mjeseci.
samo i isključivo rad na sebi pomaže, vratit izgubljeno samopouzdanje i sve što ide s tim.
kad se osoba previše izgubi u nekom odnosu, treba se opet pronaći.
no onda taj odnos više nema veze s ljubavi, nego sa ovisnošću i manjkom samopouzdanja.

u biti mislim da je bol kao bol neizbježna i tu se nema što reć. ali što se tiče same patnje za nekim, na svakom je hoće li patiti 2 dana ili 2 godine. patnja je stvar osobnog izbora. a ako je nekome izbor patiti 3 godine onda jebiga...nešto mi tu ne štima.

ali da, neka druga tema.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 17:40   #26
meni se vise cini ko da odredjeno vrijeme bas patis za tom osobom, a ostatak vremena si cmoljav jer je ta osoba predstavljala nekoga (bilo koga) s kim si bio, a sad si sam. osim ak je bila neka ekstra spešl konekcija u pitanju.
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 19:57   #27
Najbolji lijek za prebolit bivšeg ili bivšu je kupit šteku cigara ,gajbu pive i 2 litre žestice,paket kajzerica i pola kile narezanog kulena da budeš žedniji.
Kad to sve pojedeš, popušiš i popiješ skužiš da sve to cviljenje i tugovanje nema smisla i kreneš dalje.
dejankockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 20:05   #28
Bilo bi ti 5 puta lakše preboliti ju da ne znaš da ima novog tipa. Vjerojatno je ta spoznaja i bila okidač za patnju koju sad osjećaš. Muškarci inače to jako teško podnose, čak i kad je u pitanju cura za koju nisu imali neke jake emocije.
Ti moraš vidjeti koliko ti zapravo ona nedostaje, a koliko te zapravo ego zajebava.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 20:07   #29
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Bilo bi ti 5 puta lakše preboliti ju da ne znaš da ima novog tipa. Vjerojatno je ta spoznaja i bila okidač za patnju koju sad osjećaš. Muškarci inače to jako teško podnose, čak i kad je u pitanju cura za koju nisu imali neke jake emocije.
Ti moraš vidjeti koliko ti zapravo ona nedostaje, a koliko te zapravo ego zajebava.

Ne pati on što ga ostavila,nego pati zato što sad netko jebe umjesto njega.
dejankockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 20:11   #30
Quote:
dejankockar kaže: Pogledaj post
Najbolji lijek za prebolit bivšeg ili bivšu je kupit šteku cigara ,gajbu pive i 2 litre žestice,paket kajzerica i pola kile narezanog kulena da budeš žedniji.
Kad to sve pojedeš, popušiš i popiješ skužiš da sve to cviljenje i tugovanje nema smisla i kreneš dalje.
Da, 90% njih po tvom receptu bi napravilo samoubojstvo
Osobno, jednu svoju vezu sam prebolio tako da sam sjebao cijelu iduču vezu od cca 9 mjeseci ako me pamet služi. Ništa nam smetala nije bivša osim šta me mjesecima svakih par dana znala nazvati, pa poklopiti kad bih se javio. Na koncu sam s drugog broja zvao taj broj pa se bivša javila i tako skontao. To je bilo ima 15 godina.

Quote:
dejankockar kaže: Pogledaj post
Ne pati on što ga ostavila,nego pati zato što sad netko jebe umjesto njega.
Neka i on nađe drugu.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 20:19   #31
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Da, 90% njih po tvom receptu bi napravilo samoubojstvo
Osobno, jednu svoju vezu sam prebolio tako da sam sjebao cijelu iduču vezu od cca 9 mjeseci ako me pamet služi. Ništa nam smetala nije bivša osim šta me mjesecima svakih par dana znala nazvati, pa poklopiti kad bih se javio. Na koncu sam s drugog broja zvao taj broj pa se bivša javila i tako skontao. To je bilo ima 15 godina.


Neka i on nađe drugu.



Ubijaju se budale i slabići.Hrabri nakon par dana alkohola i nikotina razbistre glavu i krenu dalje.
Kaj se tiče tvoje bivše,jebi ga upoznao si budaletinu,sreća riješio si se luđakinje.
dejankockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 20:43   #32
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
nemoj forsirati stvari. iskreno, ako ti se plače...plači. ako ti se nešto ne da, nemoj to radit. nemoj na silu inicirati nove odnose jer se u većini slučajeva ne završi dobro.

ja sam bila skoro godinu i pol u jaaako sjebanom odnosu, trebalo mi je oko 8 mjeseci da 100% dođem sebi, da me ne štrecne kad ih vidim zajedno i da posložim stvari u glavi. prva 2 mjeseca su mi bila najgora. mislila sam da nikad neće proć. poslije sam počela dosta raditi na sebi, fokusirala se na sebe i neke svoje ciljeve i prošlo je. svako nađe način na koji će preboljeti. je klišej ali vrijeme stvarno pomaže, tj.kvalitetno vrijeme koje uložiš u sebe.

i netko ti je već napisao, ne treba se bojati ružnih i loših situacija u životu. iz njih stvarno puno možeš naučiti a i dokažu ti da nema toga što čovjek ne može pregrmiti.
E ovo je istina. Kao i svi, i kod mene je prisutan nagon da radim što sam i dosad, samo negdje drugdje. Samo što to nikad ne ide na silu. Dobro, sad nisam ni u situaciji. al to je do procesuiranja svega što je prošlo

Hvala ti na odgovaranju na svom vlastitom primjeru

Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Kao prekid-profi (i prekidana i sama prekidala): ništa ne forsiraj. Ljudi će ti svašta savjetovati, najviše da ne budeš sam i da izlaziš, nađeš si neku drugu zanimaciju itd. Lijepo to zvuči, no meni je onda često kad bi došla doma bilo još teže jer eto - nisam nikog upoznala vani, samo vidim sretne parove (privid, ne odgovara ta slika reali), itd.

Nema pravila, ja ti mogu reći da jednog svojeg bivšeg kojeg sam jako voljela - nikad nisam preboljela. A prekinuli smo pred 10 godina i bili zajedno svega par mjeseci.

Nemoj se bojati tog perioda "preboljevanja". Radi što ti paše. Ako ti se ne ide među ljude - ne idi. Ako ti se ide - idi. Meni se uvijek činilo kao najbolji lijek, radiit nešto od čega ćeš imati koristi, pa sma upisivala razne tečajeve.

Eto, ne znam, nisam baš pomogla, ali - vjeruj staroj koki, da je "to bilo to", trajalo bi. Ne treba ti veza bez prave obostrane ljubavi, a takvih je dana i previše.
Ovo i jesu najkorisniji savjeti. Najbitnije je ne forsirat.

Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
A ustvari - koja je definicija "preboljeti"? I tko je rekao da je bila obostrana ljubav? Onda bi valjda još bili zajedno. Isto kao i autor teme - ja kad vidim da netko piše "voljeli smo se", mislim si "wtf? kak ti znaš što druga oosba osjeća? ne znaš - NIKAD".
Dobro, kad sam gore napisao "voljeli se", mislio sam na to određeno razdoblje kad je sve išlo glatko. Problemi su nastali pred dva mjeseca, prije tog ne bi ni pomišljao na mogućnost ovakvog završetka. Al sad ionako nije fokus na tome kaj je bilo i kak je moglo biti.

Uglavnom tnx na svojem viđenju stvari, it's very helpful
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 20:53   #33
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
cca 3 godine u mom slucaju, uz prekid kontakta, brisanje sa fejsa, zamolbu da se ne javlja, ne pricanje drugima o njoj, usmjeravanje na druge aktivnosti i odnose s drugim curama. this may come as a shock to you, ali nisu svi ljudi isti, ne osjecaju isto i ne funkcioniraju isto. ako pocnes generalizirati po uopcenim formulama mozda ces pogoditi za vecinu ljudi ali ne za sve.
a jbg, žao mi je kaj si morao kroz to prolazit tak. Mislim i meni je borba kad u sklopu posla moram stalno čekirat fejs al nemam ju više tamo tak da tehnički ni s tim problema nemam. al zasad i ja padam u zamke kaj stalno pričam o njoj. al umara me i to lagano...

Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Kako si ja to zamišljam je da je lakše preboljeti ako su postojale iskrene emocije s obje strane, ali ako nisu, onda dođe do toga da se ta zaljubljena osoba sve više i više trudi i sve više počne vjerovati kako je nevrijedna jer joj je ova koja bi joj trebala biti najbliža totalno hladna i ne osjeća nikakvu ljubav. I tu paradoksalno dođe do toga da se još više naveže na nju, mozak postane sve više opsjednut zašto me ona ne voli, ta ljubav koje nema postane najvažnija od svega u životu, i kemija u tijelu se promijeni, tako da osoba počinje doživljavati fizičke senzacije povezane s informacijama o toj drugoj osobi.. i naravno da se toga teže otresti jer se tijelo i mozak trebaju drukčije izgraditi, a to može uzeti dosta vremena.
Bar ja tako nekako mislim, to je neka psihologija i biologija. Možda ima veze s nekim iskustvima iz djetinjstva, ne znam.

Ali baš smo izabrali na kojoj temi ćemo o tome pisati, mislim da će ovo definitivno prestrašiti autora teme, a nepotrebno.

Ali to je zanimljiv mehanizam, baš bih voljela znati više o tome zašto dolazi do toga.
neće me prestrašit bez brige al mislim da je u zamkama koje si sami stavljamo problem. mislim, u početku je to po meni normalno. al da si baš cijelo vrijeme razbijaš glavu istim stvarima bez odgovora unedogled, to mi nema smisla.

Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
to se meni dogodilo jednom. i ne, nisu mi trebale 3 godine. iako odnos nije trajao nešto predugo, godinu i pol. ali dovoljno dugo da me psihički sjebe na nekoliko mjeseci.
samo i isključivo rad na sebi pomaže, vratit izgubljeno samopouzdanje i sve što ide s tim.
kad se osoba previše izgubi u nekom odnosu, treba se opet pronaći.
no onda taj odnos više nema veze s ljubavi, nego sa ovisnošću i manjkom samopouzdanja.

u biti mislim da je bol kao bol neizbježna i tu se nema što reć. ali što se tiče same patnje za nekim, na svakom je hoće li patiti 2 dana ili 2 godine. patnja je stvar osobnog izbora. a ako je nekome izbor patiti 3 godine onda jebiga...nešto mi tu ne štima.

ali da, neka druga tema.
al ovo je isto bitno. patnja je u početku normalna jer postoji vrijeme navikavanja, ili metaforički, vrijeme koje treba proć da rane zacijele. i sad kaj mene muči je upravo taj osjećaj bespomoćnosti koji se s jedne sfere seli na drugu. dok se tog riješim, tu ću pisat o tome
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 23:46   #34
Meni se prekid dugogodišnje veze dogodio u trenutku kada sam kupio zarucnicki prsten i čekao obljetnicu naše lijepe veze. Došao sam u predinfarktno stanje, na granicu ludila, izgubio razum, stotine neprospavanih noći, litre suza isplakao, financijski propao, činilo mi se u jednom trenutku da život nema smisla i izlaz sam vidio da naudim sebi. Srećom ne pijem ��

Na kraju sam spakirao kufer i otišao 1200 km daleko raditi najteže poslove kako bi istjerao hormone stresa iz sebe, koji su me doslovno uništavali. Nakon tri mjeseca radne terapije i dobre plaće počelo mi se vraćati samopouzdanje, u meni se javile želje za shopingom, dobrom odjećom, putovanjima. Spavam mirno već osam mjeseci nisam popio tabletu za smirenje ��

Počele su me zanimati žene i ja njih.
Bivsu ponekad sanjam, usprkos drami i ružnim stvarima želim joj sve najbolje u životu.

Moj očaj je trajao više od dvije godine.
Instrumental is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 01:40   #35
Quote:
stevo7650 kaže: Pogledaj post

al ovo je isto bitno. patnja je u početku normalna jer postoji vrijeme navikavanja, ili metaforički, vrijeme koje treba proć da rane zacijele. i sad kaj mene muči je upravo taj osjećaj bespomoćnosti koji se s jedne sfere seli na drugu. dok se tog riješim, tu ću pisat o tome
a to je sad već stvar tebe i tvog ega. kao, ona je krenula dalje i ima novog frajera a ja tu ko šonjo patim i tugujem.

ja sam nekako, zbog svoje okoline, dobila dojam da ljudi vole patit. evo jedan frend pati goooodinama za bivšom curom: ona je njega otkantala, ona ima novog, ona ima već drugog novog, ona se udaje. ili se već udala. tko bi sve to popratio.

a on sam, zaglibio, svaka loša odluka u životu imala je opravdanje: nju. svako opijanje, drogiranje, štatijaznam- spomene se ona.

umjesto da je samo uzeo stvari u svoje ruke. na koji god način.

meni je pomoglo vraćanje stvarima koje sam prije voljela/ radila. probaj nešto tako. jesi imao kakav hobi, kaj si volio radit? biti solo ima svojih prednosti, ne znam, budi zahvalan što te ostavila jer te čeka nešto novo. (ili koja god afirmacija tebi pomaže haha )
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 08:22   #36
Quote:
Instrumental kaže: Pogledaj post

Moj očaj je trajao više od dvije godine.
Da. Stvar je očito individualna i ovisi o težini prekida. Mislim da je najbitnije da si se uspio izvući iz tog, koliko god bolno bilo i dugo trajalo...

Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
a to je sad već stvar tebe i tvog ega. kao, ona je krenula dalje i ima novog frajera a ja tu ko šonjo patim i tugujem.

ja sam nekako, zbog svoje okoline, dobila dojam da ljudi vole patit. evo jedan frend pati goooodinama za bivšom curom: ona je njega otkantala, ona ima novog, ona ima već drugog novog, ona se udaje. ili se već udala. tko bi sve to popratio.

a on sam, zaglibio, svaka loša odluka u životu imala je opravdanje: nju. svako opijanje, drogiranje, štatijaznam- spomene se ona.

umjesto da je samo uzeo stvari u svoje ruke. na koji god način.

meni je pomoglo vraćanje stvarima koje sam prije voljela/ radila. probaj nešto tako. jesi imao kakav hobi, kaj si volio radit? biti solo ima svojih prednosti, ne znam, budi zahvalan što te ostavila jer te čeka nešto novo. (ili koja god afirmacija tebi pomaže haha )
pa u principu i je, al nemreš baš odmah kod prekida reć sebi ok, idem dalje, ko da se dotad ništa nije događalo. Velim, neki prekidi su mi bili olakšanje pa patnje nije ni bilo, al ovaj nije. Svakak treba proći neko vrijeme.

Ja sam svjestan zamki u koje upadam i ono kroz kaj sad prolazim je procesuiranje, na trenutke mi bude lakše, pogotovo dok s nekim pričam o tome. Al nikad se nisam u životu dugo zadržavao na tome, valjda kao i kod svakog problema koji naiđe.

Um se identificira sa stvarima koje nam realno nisu potrebne za svakodnevno funkcioniranje u životu. Govorim sam sebi, pa vidi me, nje nema, a ti i dalje dišeš, normalno jedeš, hodaš, ko bi reko da bez nje to sve možeš.

I na trenutke budem svjestan tog, al onda počnem vrtit u glavi scenarije kaj je sve bilo i kaj je sve moglo bit i to je ta zamka zbog koje se osjećam down. Jučer sam ujutro došao na posao ko zombi, zato sam počeo i pisat tu ovo. Danas se osjećam drugačije, bolje svakako, al to ne znači da me neće opet primit tokom dana, sutra ili za dva dana.

Svjestan sam da su to sve ego zamke, al mislim da sve skupa i nije neki veliki životni problem. Nekad je dobro čuti tuđa mišljenja na ovakav način. Jesmo svi drugačiji i drugačije funkcioniramo, ali nekad pomaže da se usporedimo međusobno jer vjerujem da nas je bilo puno koji smo prolazili kroz istu stvar.
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 10:02   #37
Quote:
stevo7650 kaže: Pogledaj post
Al generalno, užasno se loše osjećam većinu vremena.

Niš mi se ne da, turoban odlazim na posao, ne nalazim zadovoljstvo u malim stvarima, stalno vrtim u glavi i ono dobro i ono loše i pokušavam odjebat ono loše i prihvatit ono dobro. Samo kaj mi ne ide.

Razgovarao sam s nekim frendovima i frendicama o tome i glavno je pitanje koliko je njima trebalo nakon sličnog prekida i tu je razlog otvaranja ove teme. Kad se to sve prekinulo, samo sam se pitao kolko će mi dugo ova faza trajat?
Tri do sest mjeseci, u tom periodu bi te trebao proći taj glavni dio kad ti se ne da dić iz kreveta, crne misli, plač i sl. Nakon toga ide vraćanje u normalu di ćeš imat još koju epizodu padanja u bed al kraće i slabije.

Tri godine opsesivno misliti o nekome i imati probleme s funkcioniranjem na poslu i u društvenom životu radi prekida to mi se čini ko razlog za posjet doktoru.

Tak da nemoj paničariti. A nova veza će doć kad budeš spreman, nemoj forsirati.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 14:54   #38
Quote:
dejankockar kaže: Pogledaj post
Ubijaju se budale i slabići.Hrabri nakon par dana alkohola i nikotina razbistre glavu i krenu dalje.
Kaj se tiče tvoje bivše,jebi ga upoznao si budaletinu,sreća riješio si se luđakinje.
Imala je dobre sise, jebemti
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 15:23   #39
Ako netko neće mene, neću ni ja njega više.
Ako netko može mene tako lako zamijeniti, mogu i ja njega ili barem ne patiti.
Teže mi je kad se netko poigrava, hoće-neće, tu mi zadržava pažnju, ali ako me odbaci, ne želi više, tu ja nastupam isto.
Najžalosnije što se ti isti kasnije hoće vratiti. Ali nema više.
Voli najprije sebe da bi mogao voljeti druge.
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 18:28   #40
Najvažnije je biti iskren prema samom sebi i uzeti vremena koliko ti treba. Ne treba se zamarati vremenskim okvirima ali se ne smiješ zapustiti jer život je samo jedan. Posvetiti se hobiju i raznim aktivnostima pomaže ali realno to samo maskira problem tako da ne treba pretjerivati i raditi nešto na silu jer prije ili poslije nešto će te potaknuti i sjetit ćeš se nje i opet si na početku i tako začaran krug... Proći će neko vrijeme i skužiti češ da si bolje i od tad možeš samo naprijed. Kao što većina ljudi tu piše trebaš si posložiti stvari u glavi i samo naprijed. Love life, get paid, then get laid. That is the basic philosophy of... The Knight-Meister!
__________________
"A man writes because he is tormented, because he doubts. He needs to constantly prove to himself and the others that he's worth something. And if I know for sure that I'm a genius? Why write then? What the hell for?"
vitez999 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger