Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2017., 13:37   #21
I što sad kad si to shvatila? Nakon početnog straha, naravno. Što dalje?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 13:48   #22
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
I što sad kad si to shvatila? Nakon početnog straha, naravno. Što dalje?
Mislim da mi slijedi totalni reset. Od načina razmišljanja do građenja stava. Puno posla...
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 13:52   #23
Kako ćeš to? Odakle krenuti?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 14:18   #24
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Joj ne.
Zašto ne?
Čujem da se dosta ljudi s foruma uparilo preko tih oglasa, i moja najbolja frendica si je tako našla predivnog dečka.
Naravno da ima tamo budala, ali ima ih i u RL.
Naravno, neka traži i na drugim poljima.
Ne samo na forumu.
Jane West is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 14:22   #25
treba od nečega krenuti jer ovakvi kakvi smo nećemo dobiti ljubav
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 14:37   #26
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Jučer sam skužila dok sam bila okružena zgodnim dečkima da nemam uopće osjećaj da ću nekoga upoznati. Mjesto na kojem sam bila jučer nije bilo za upoznavanje, ali sam skužila da sam izgubila nadu da ću ikad ikoga upoznati bilogdje. I onda sam još malo radila introspekciju i skužila da u biti nisam nikad ni vjerovala da ću naći tog nekoga. U skoro vrijeme me je povrijedio dečko kojeg sam jako voljela. Nismo se redovito viđali jer je on sav u poslu i zdravstvenim problemima. Na moje pitanje da li se možemo viđati češće odgovorio je da se ne može unaprijed dogovarati zbog posla. To mi je bilo čudno, ali sam opet nekako to bila opravdala. Mi smo bili u vezi 2 godine, a onda je on prekinuo i onda smo se opet počeli viđati i mislila sam da ćemo s vremenom opet to definirati kao vezu i viđati se češće, čim on sredi neke stvari. I onda smo se sreli u jednom mjestu daleko od našeg grada par dana nakon što se prestao javljati. Ja nisam znala da će on biti tamo, ni on nije znao da ću ja biti tamo. Bio je s drugom ženom na ljetovanju. U biti, to nije tema ovog posta, samo sam htjela prikazati da i kad sam mislila da sam našla ljubav svog života, to se završilo jako ružno. (nisam napravila scenu, odglumila sam da sam cool)
E sad... tema ovog posta je da stvarno više ne vjerujem da ću imati svog životnog partnera. To sam jučer skužila i ta moja spoznaja me uplašila. A još više spoznaja da u biti nisam nikad vjerovala da sam dovoljno vrijedna da netko bude sa mnom. Tome je možda uzrok i to što kad sam bila mala bila sam malo neugledna (mršava). I u jednom društvu sam to svaki dan osjećala jer su mi dali neki glupi nadimak zbog moje mršavosti. S vremenom sam se proljepšala, i iz ružnog pačeta izrasla u labuda. Ali nisam nikad doživjela onaj trenutak kad se pače vidi u jezeru i shvati da je predivan labud. I do sada sam uvijek puštala da me muškarci iskoriste. Kad im je bio loš period u životu, tu sam bila ja. Kad bi im krenulo na bolje (dobiju posao, dobiju bolji posao) onda im više nisam bila interesantna. I ja sad to polako počinjem shvaćati i cijeniti sebe više. Samo šta sad već imam 40 god. Voljela bih da sam prije to shvatila i našla nekoga tko bi bio bolji prema meni. Ljudi mojih godina su ili oženjeni, ili rastavljeni ili imaju taj neki stil života zbog kojeg se nikad nisu vezali za nekoga. A ja nikog ni ne upoznajem jer je to u ovim godinama teško. Nisam nikad imala prijatelje koji bi me uveli u neko društvo gdje postoji mogućnost upoznati nekoga.
Mislim da ću skužiti šta dalje, važno je da sam osvijestila neke stvari.
moram počet post s malo pljuvanja al s 40 biti s nekim u opisanoj vezi 2 g i vjerovati da je to prava ljubav??

ok, ugl, flat ti je već lijepo rekao, a i ja se slažem s njim, nije veza najvažnija, važan je život
a onda usput, možda i nađeš nekog super, a možda i ne, nije ni bitno. zvuči ko kliše, al tako je. jbg. bolje da kreneš od sebe i svoje zabave, a onda se tu nađe i neki super zabavljač
zaljubljenost i ljubav ne poznaju godine i tu se slažem

najvažnije za novi početak, nemoj život, i te zabavljače koje spominjem shvaćati preozbiljno
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 14:37   #27
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Kako ćeš to? Odakle krenuti?
Mislim od toga da kad počnem razmišljati u negacijama (ne mogu, neće se desiti, nemam..) sama sebe zaustavim i okrenem razmišljanje na pozitivu.
I maknuti ove zidove oko sebe koje sam izgradila zbog nesigurnosti pa ispadam nedodirljiva i uobražena. A kad upoznam nekoga očekivati što zaslužujem. Lako je sad ovako pisati, moram promijeniti obrazac ponašanja a to nije lako jer u danom trenutku se ponašam mehanički i ustaljeno umjesto da se zaustavim i ponašam u skladu s novim razmišljanjem. Mislim da je to to. Ne znam što još.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 14:41   #28
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Mislim od toga da kad počnem razmišljati u negacijama (ne mogu, neće se desiti, nemam..) sama sebe zaustavim i okrenem razmišljanje na pozitivu.
I maknuti ove zidove oko sebe koje sam izgradila zbog nesigurnosti pa ispadam nedodirljiva i uobražena. A kad upoznam nekoga očekivati što zaslužujem. Lako je sad ovako pisati, moram promijeniti obrazac ponašanja a to nije lako jer u danom trenutku se ponašam mehanički i ustaljeno umjesto da se zaustavim i ponašam u skladu s novim razmišljanjem. Mislim da je to to. Ne znam što još.

navedeno zvuči jako teško, možda bi bilo dobro i ne previše razmišljati nego se opustiti. jbg ono si što jesi, nekom se sviđaš i takva
naravno, usputni rad na sebi je uvijek dobrodošao, da me ne bi krivo shvatila.
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 14:44   #29
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Mislim od toga da kad počnem razmišljati u negacijama (ne mogu, neće se desiti, nemam..) sama sebe zaustavim i okrenem razmišljanje na pozitivu.
I maknuti ove zidove oko sebe koje sam izgradila zbog nesigurnosti pa ispadam nedodirljiva i uobražena. A kad upoznam nekoga očekivati što zaslužujem. Lako je sad ovako pisati, moram promijeniti obrazac ponašanja a to nije lako jer u danom trenutku se ponašam mehanički i ustaljeno umjesto da se zaustavim i ponašam u skladu s novim razmišljanjem. Mislim da je to to. Ne znam što još.
Nije loše. Već sama spoznaja koliko samu sebe kočiš je puno. Pokušaj se ne shvaćati preozbiljno. Dozvoli si i grešku i užitak i probaj ne raditi očekivanja u glavi.

I upoznaj sebe. Ne može te nitko drugi poznavati, ako sama sebe ne poznaješ.

I da. Ne uparimo se svi. Neki se upare rano, neki jako kasno, neki nikada. Da. Postoji i ta mogućnost. Ne znači da je svijet stao
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 14:51   #30
i da, ne smijemo zaboraviti da će se sad u inbox početi javljati dežurni. naravno, samo zato da bi te utješili i to je opet dobro. već ti predviđam lijep i veseo dan danas
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 14:55   #31
Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post
i da, ne smijemo zaboraviti da će se sad u inbox početi javljati dežurni. naravno, samo zato da bi te utješili i to je opet dobro. već ti predviđam lijep i veseo dan danas
samo joj se ja necu javiti.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 14:57   #32
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
samo joj se ja necu javiti.
jel to sad obrnuta psihologija namjerno ili?
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 15:30   #33
Quote:
BlueGrass kaže: Pogledaj post
U tim godinama vise ni nema one prave ljubavi, sad je vise do toga da ne ostanes sama.
Možemo li znati dob autora ove kolosalne rečenice?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 16:22   #34
Quote:
BlueGrass kaže: Pogledaj post
U tim godinama vise ni nema one prave ljubavi, sad je vise do toga da ne ostanes sama.


Poradi na samopouzdanju. Kad zavolis sebe onda ce te i drugi voljeti.
Rad na sebi nije proces koji se obavlja preko noci. Trebat ce ti vremena, ali to je jedno lijepo putovanje.
Godine uopce nisu bitne. Netko shvati s 20 a netko s 40. Netko nikad. Ti si shvatila i od te tocke sad kreni
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 16:31   #35
Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post
jel to sad obrnuta psihologija namjerno ili?
A ti mislis da bi joj se trebao javiti?

Kojima jos osim nje se trebam javiti?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 16:52   #36
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A ti mislis da bi joj se trebao javiti?

Kojima jos osim nje se trebam javiti?
ništa ja ne mislim, samo sam primijetila
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 17:34   #37
Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post

navedeno zvuči jako teško, možda bi bilo dobro i ne previše razmišljati nego se opustiti. jbg ono si što jesi, nekom se sviđaš i takva
naravno, usputni rad na sebi je uvijek dobrodošao, da me ne bi krivo shvatila.
Ma neću se ja mijenjati, tj.neću mijenjati svoj karakter. Samo sliku koju imam o sebi i malo onda pokazati taj stav, a ne dati da me se iskorištava. I neću to niš sad forsirati, tako da ću biti opuštena.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 17:34   #38
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post


Poradi na samopouzdanju. Kad zavolis sebe onda ce te i drugi voljeti.
Rad na sebi nije proces koji se obavlja preko noci. Trebat ce ti vremena, ali to je jedno lijepo putovanje.
Godine uopce nisu bitne. Netko shvati s 20 a netko s 40. Netko nikad. Ti si shvatila i od te tocke sad kreni

Pečat!
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 17:37   #39
Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post
i da, ne smijemo zaboraviti da će se sad u inbox početi javljati dežurni. naravno, samo zato da bi te utješili i to je opet dobro. već ti predviđam lijep i veseo dan danas

Ne trebaju mi utjehe, samo razmjena mišljenja.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 19:34   #40
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Za tebe je, za mene nije iako jos imam 4 godine do 40 pa se mozda nesto i promijeni u to vrijeme

Zapravo imas 36 a govoris si da imas 40??

Ja kad sam imala 36 am govorila da sam u 30-tima I taman sam tad zakljucila da usporim, i spustim iz 6-e u 4-tu (doduse tu u HR mogu funkcionirati i u 3-oj )

Enivej, kaj sam htela rec.. Malo si zabrijala. Sve je to OK. Svi mi imamo bad days.
Da se lakse trgnes, ja u losim danima ili gledam "feel good" filmove pa me podignu i dobijem sto miliona ideja sto jos zelim napraviti ili si napravi popis "zanima me" i "volim"... pa s tim popisom googlaj gdje uprazniti energiju usredotocenu na ono sto volis.. Tamo upoznas brdo ekipe sa kojima dijelis interese i mozda bas tamo upoznas nekog, kao sto netko rece ranije, kome si ti super i tko je tebi super
FlyingAlpha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:58.