Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2017., 15:32   #8681
Quote:
Andariel kaže: Pogledaj post
pa jel oni imaju različite kolekcije donjeg rublja (od različitog materijala)? jer zadnji put kad sam gledala to je sve bilo tak tanko ko papir (ženske potkošulje i gaće) i nije mi izgledalo neš' kvalitetno

Pa ovisi o akciji, bude i nekih cipkasto-svilenih, i bude ovih pamucnih obicnih, ali raznih vrsta.
To tanko ko papir je sad ovo sto je ovaj tjedan ja mislim. Ja imam takvih par pakiranja i super su mi, nisu se ni rastegle ni raspale ni ne vire konci, u svim bojama su, ja ih iskuhavam i nis im nije a nisu ni ofarbale drugi ves. Tanke jesu, i super su za ljeto jer nemaju debele savove i nevide se tipa na onu robu koja inace zahtjeva tange. Za zimu su mozda pretanke al opet, ako je prehladno, ionako nosim ili tajice/štrample a od gore potkošulju tak da mi i ije pretjerano bitno kakve su gaće.

Potkošulje te na bretele su odlične, ja ih imam masu, a za trening si kupim broj manje pa me fino dodatno stegnu.
Čarape kako koje, vecina mi je dobra jedino sam imala neki paket kad su bile stopalice u razlicitim bojama, te su brzo pucale i drapale se, ostale su za tu cijenu i vise nego oke.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 15:50   #8682
Quote:
Ange ou Demon kaže: Pogledaj post
Imaju različite. Isto kao što ima i različitih sportskih grudnjaka (to smo već komentirali tu).
Sve pamučno im je super.
ma mislila sam na te pamučne, šarene stvarčice jesu im sve takve kolekcije od istog materijala ili ne jel ima elastina u ovoj sad kolekciji?
što se potkošulja tiče, meni su zakon sa h&m dječjeg odjela, neki bio-pamuk a ovo iz lidla mi se činilo lošije od toga što se materijala tiče
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 15:51   #8683
Mora biti elastina.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 21:03   #8684
Mogu li se knitted tights (čarape s gačicama) vratiti u Lidl nakon što sam ih isprobala?
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 21:20   #8685
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
To tanko ko papir je sad ovo sto je ovaj tjedan ja mislim. Ja imam takvih par pakiranja i super su mi, nisu se ni rastegle ni raspale ni ne vire konci, u svim bojama su, ja ih iskuhavam i nis im nije a nisu ni ofarbale drugi ves. Tanke jesu, i super su za ljeto jer nemaju debele savove i nevide se tipa na onu robu koja inace zahtjeva tange. Za zimu su mozda pretanke al opet, ako je prehladno, ionako nosim ili tajice/štrample a od gore potkošulju tak da mi i ije pretjerano bitno kakve su gaće.
Ali imaju šavove na razdjeljku od guzice
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 21:20   #8686
imas ca 7 dana uvijek za vratiti robu koju nisi nosio.
ali reci da si probao/la i da ne ide na tebe. pa vracas.
ali da nisi nosila i prala vec samo probala.
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 21:31   #8687
Meni nikad nista nisu niti gledali niti provjeravali... Ta transakcija bude odrađena otprilike jednakom brzinom kojom skeniraju artikle. Skenira bar kod s pakiranja, stavi iza blagajne, ukuca tamo valjda broj računa, da mi novac... Najčešće ne kažu uopće bog nego ide dalje odma na kupca. Ako staviš u pakovanje niti će pogledat niti pitat...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 14:10   #8688
Dns kupila kplus maslac i moram reći super je i cijenom je ok spram drugih maslaca kojima su cijene osle dosta gore
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 14:14   #8689
Komentirala sam to na temi o maslacu ila, ja uvijek uzimam dukat, vindija ili kplus, ovisno koji je trenutno najjeftiniji... Kplus je bio radio dukat, bila sam davno gledala. Ne znam jel sad netko drugi.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 15:56   #8690
Quote:
kodo kaže: Pogledaj post
Dns kupila kplus maslac i moram reći super je i cijenom je ok spram drugih maslaca kojima su cijene osle dosta gore
Koliko dođe taj maslac? Ja ga nisam vidjela ni u malom ni u super K. Zapravo već ga jako dugo nisam vidjela.
Cijene maslaca su baš skočile pa sam trenutno u potrazi za novom opcijom jer Vindijin neću skoro ponovo kupiti. Uzela sam zadnji despar u plastičnoj kutiji, cijena 20 kuna. Maslac je dobar, ali mi je ta cijena i dalje previsoka.

Što nije kplus maslac proizvodio meggle?

Koliko je Veronikin?

Poslano sa mog D2403 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 16:02   #8691
14 do 16kn... je jedno vrijeme su i k plus mlijeko i jogurt bili meggle pa moguće da je i maslac...

nije evo baš išla pogledat... HR145 Dukat-Sirela
(http://www.veterinarstvo.hr/default.aspx?id=2421)
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 16:26   #8692
Veronika je isto digla cijenu bez brige. Imaju i kilu po 60kn, ali ga nikad nema.
KPlus je ok maslac, ja imam zalihu sad od zadnjeg duopacka iz Lidla,
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 18:23   #8693
mogu dizat' cijene maslaca koliko žele, i do 100kn, ne znači da ga se mora kupovati.

kplus je ok, 16.99, meni su ustvari svi isti; nedavno sam kupila Zdenkin po 15kn (trgovački lanac KTC, nema ga u Zg-u na pr.)
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 21:50   #8694
Quote:
Ćufta kaže: Pogledaj post
Ali imaju šavove na razdjeljku od guzice
Moje nemaju

Apropo štrampli iz Lidla, vratila danas bez problema. Jedne neotvorene, jedne otvorene, isprobane, jbg, bile mi male.

Apropo maslaca....jebiga, domaca mast kod babe na pijaci ce uvijek bit 10 kn. Ne kuzim dramu oko maslaca i strah oko cijene sad kad krene bozic. Sve se to moze sa masti ili margarinom. Al ok nije tema

Ontopično, vjerojatno je spomenut prije, ali crunchy peanut butter iz Lidla, od jucer na amaerickom tjednu, 13,99kn. Apsolutni pobjednik, 5 tegli sam uzela
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 22:02   #8695
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Super, hvala! Nadam se da postoje manje bočice, jer hidrogen imam u bocama od litre za farbat kosu
Za obrve koristim Čupko kremu za izbjeljivanje. Isti je princip, samo mi se ovo čini sigurnija varijanta.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 10:29   #8696
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Komentirala sam to na temi o maslacu ila, ja uvijek uzimam dukat, vindija ili kplus, ovisno koji je trenutno najjeftiniji... Kplus je bio radio dukat, bila sam davno gledala. Ne znam jel sad netko drugi.
sad pak ne piše nista tko ga proizvodi..Pise samo hrvatska,iako mene podsjeća malo na dukatov fino mirisi..



Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Koliko dođe taj maslac? Ja ga nisam vidjela ni u malom ni u super K. Zapravo već ga jako dugo nisam vidjela.
Cijene maslaca su baš skočile pa sam trenutno u potrazi za novom opcijom jer Vindijin neću skoro ponovo kupiti. Uzela sam zadnji despar u plastičnoj kutiji, cijena 20 kuna. Maslac je dobar, ali mi je ta cijena i dalje previsoka.

Što nije kplus maslac proizvodio meggle?

Koliko je Veronikin?

Poslano sa mog D2403 koristeći Tapatalk
veronika maslac je ako se ne varam oko 21 kn,a ovaj kplus je 18,50 vidla takvu cijenu jučer u konzumu
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 10:40   #8697
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Ontopično, vjerojatno je spomenut prije, ali crunchy peanut butter iz Lidla, od jucer na amaerickom tjednu, 13,99kn. Apsolutni pobjednik, 5 tegli sam uzela
Jao, zaboravila sam na to! Po toj cijeni će nestati dok ja dođem do Lidla.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 10:54   #8698
Quote:
kodo kaže: Pogledaj post
sad pak ne piše nista tko ga proizvodi..Pise samo hrvatska,iako mene podsjeća malo na dukatov fino mirisi..
Piše ti veterinarski kod HR145 Dukat-Sirela, baš jučer gledala
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 12:09   #8699
Cure, ima li netko iskustva sa B&B čokoladom za kuhanje iz Plodina?
To je baš njihova robna marka čok. za kuhanje.

Vidim u katalogu da teži pola kile, a cijena je samo 14,5 kn, pa bih uzela, ali me strah da je šrot. Iako, na omotu piše da ima 38 posto kakaa, po tome ne bi trebala biti toliko loša.
Molly K Darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 21:15   #8700
To je Kandit cokolada za kuhanje, kad je otvoris cak i na cokoladi pise- tako da slobodno kupi
caterina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:57.