Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2019., 19:33   #1
Žena ne može silovati muškarca

Da,dobro ste pročitali,žena ne može silovati muškarca.Zašto je to tako?

Ukoliko se držimo ispravne definicije silovanja a ne feminističkih i idejno sličnih umotvorina shvatićemo da je to jedini ispravan i logičan zaključak.Silovanje je akt prisilne penetracije penisom uz upotrebu prijetnje ili sile,ostali incidenti kao nasilno guranje dilda u anus nisu silovanje ali su seksualni napad.Mnoge žene sada služe višegodišnje kazne zbog "silovanja".

Nadalje,seks je većinom ženski resurs i nešto što muškarci žele a žene mogu pružiti,dok muška seksualnost obično ima neutralnu ili negativnu vrijednost.Seks je transfer vrijednosti od žene prema muškarcu,zbog toga bi žensko "silovanje" bilo nešto kao obrnuta pljačka(ja vas vučem za rukav da vam dam 100 kuna za primjer).

Dakle,muškarci mogu biti silovani ali od strane drugih muškaraca.
"Ali što ako bi žena stavila pištolj na moju glavu i zahtijevala seks?"
ne,ni u tom slučaju nije silovanje već u najboljem slučaju kriminalni akt nižeg intenziteta,naposljetku dobio si erekciju.I takvi slučajevi trebaju da se sankcioniraju,ali u skladu sa počinjenim djelom.
Clandestine is offline  
Old 05.01.2019., 19:34   #2
too long, didn't read
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 05.01.2019., 19:39   #3
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Silovanje je akt prisilne penetracije penisom uz upotrebu prijetnje ili sile,ostali incidenti kao nasilno guranje dilda u anus nisu silovanje ali su seksualni napad.
Preporučujem čitanje Kaznenog zakona...
Hammer Prime is offline  
Old 05.01.2019., 19:42   #4
Quote:
Hammer Prime kaže: Pogledaj post
Preporučujem čitanje Kaznenog zakona...
Najbolja definicija silovanja je:
Quote:
In A Natural History of Rape, Randy Thornhill and Craig T. Palmer define rape as "Human copulation resisted by the victim to the best of her ability unless such resistance would probably result in death or serious injury to her or others she commonly protects."
Clandestine is offline  
Old 05.01.2019., 19:48   #5
Ajde u ženski zatvor di su one šta su na doživotnoj i koje su kriminalci i ubojice. Nakon što bi svršio vjerojatno bi bio jeban metlom.
__________________
That...Was mozart. That... That giggling, dirty-minded creature I'd just seen crawling on the floor.
stipko is offline  
Old 05.01.2019., 19:54   #6
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Najbolja definicija silovanja je:
Ne zanimaju me definicije silovanja, osim ako nisu zakonske.

A vidio bih da te neka dohvati i počne ti izvoditi pizdarije da li bi smatrao da nisi silovan...

Rasprava o zakonskoj definiciji silovanja se može voditi, ali si na krivom podforumu. Ne slažem se niti ja s američkim "statutory rape" pa ljude vode registrirane kao silovatelje. Ali im je takav zakon.
Hammer Prime is offline  
Old 05.01.2019., 19:56   #7
Quote:
stipko kaže: Pogledaj post
Ajde u ženski zatvor di su one šta su na doživotnoj i koje su kriminalci i ubojice. Nakon što bi svršio vjerojatno bi bio jeban metlom.
to što bih bio zlostavljan metlom ne znači da sam silovan,osim ako kojim čudom žena ima povezane nervne završetke s tom metlom lol
Clandestine is offline  
Old 05.01.2019., 20:00   #8
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
to što bih bio zlostavljan metlom ne znači da sam silovan,osim ako kojim čudom žena ima povezane nervne završetke s tom metlom lol
Po tvojoj logici smiješ i ti ženama gurati prste u otvore, jer eto, nije penis...

Mraoviću Joso, jesi li to ti?
Hammer Prime is offline  
Old 05.01.2019., 20:01   #9
Quote:
Hammer Prime kaže: Pogledaj post
Po tvojoj logici smiješ i ti ženama gurati prste u otvore, jer eto, nije penis...

Mraoviću Joso, jesi li to ti?

To je rukovanje kaj ne?
__________________
Kome se ne sviđam mora još poraditi na sebi.
Roly is offline  
Old 05.01.2019., 20:05   #10
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Da,dobro ste pročitali,žena ne može silovati muškarca.Zašto je to tako?

Ukoliko se držimo ispravne definicije silovanja a ne feminističkih i idejno sličnih umotvorina shvatićemo da je to jedini ispravan i logičan zaključak.Silovanje je akt prisilne penetracije penisom uz upotrebu prijetnje ili sile,ostali incidenti kao nasilno guranje dilda u anus nisu silovanje ali su seksualni napad.Mnoge žene sada služe višegodišnje kazne zbog "silovanja".

Nadalje,seks je većinom ženski resurs i nešto što muškarci žele a žene mogu pružiti,dok muška seksualnost obično ima neutralnu ili negativnu vrijednost.Seks je transfer vrijednosti od žene prema muškarcu,zbog toga bi žensko "silovanje" bilo nešto kao obrnuta pljačka(ja vas vučem za rukav da vam dam 100 kuna za primjer).

Dakle,muškarci mogu biti silovani ali od strane drugih muškaraca.
"Ali što ako bi žena stavila pištolj na moju glavu i zahtijevala seks?"
ne,ni u tom slučaju nije silovanje već u najboljem slučaju kriminalni akt nižeg intenziteta,naposljetku dobio si erekciju.I takvi slučajevi trebaju da se sankcioniraju,ali u skladu sa počinjenim djelom.
Malo si ti to krivo svatija.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Kalambur is offline  
Old 05.01.2019., 20:06   #11
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Da,dobro ste pročitali,žena ne može silovati muškarca.Zašto je to tako?

Ukoliko se držimo ispravne definicije silovanja a ne feminističkih i idejno sličnih umotvorina shvatićemo da je to jedini ispravan i logičan zaključak.Silovanje je akt prisilne penetracije penisom uz upotrebu prijetnje ili sile,ostali incidenti kao nasilno guranje dilda u anus nisu silovanje ali su seksualni napad.Mnoge žene sada služe višegodišnje kazne zbog "silovanja".

Nadalje,seks je većinom ženski resurs i nešto što muškarci žele a žene mogu pružiti,dok muška seksualnost obično ima neutralnu ili negativnu vrijednost.Seks je transfer vrijednosti od žene prema muškarcu,zbog toga bi žensko "silovanje" bilo nešto kao obrnuta pljačka(ja vas vučem za rukav da vam dam 100 kuna za primjer).

Dakle,muškarci mogu biti silovani ali od strane drugih muškaraca.
"Ali što ako bi žena stavila pištolj na moju glavu i zahtijevala seks?"
ne,ni u tom slučaju nije silovanje već u najboljem slučaju kriminalni akt nižeg intenziteta,naposljetku dobio si erekciju.I takvi slučajevi trebaju da se sankcioniraju,ali u skladu sa počinjenim djelom.
Samo tren... meni na kraju uopće nije jasno tko je tebe silovao i čim?
MrDeadpool is offline  
Old 05.01.2019., 20:07   #12
Quote:
Roly kaže: Pogledaj post

To je rukovanje kaj ne?
Uobičajen način komunikacije u tim krajevima...
Hammer Prime is offline  
Old 05.01.2019., 20:10   #13
Quote:
Hammer Prime kaže: Pogledaj post
Po tvojoj logici smiješ i ti ženama gurati prste u otvore, jer eto, nije penis...

Mraoviću Joso, jesi li to ti?
Naravno da ne smiješ,i to bi trebala biti forma seksualnog uznemiravanja te shodno tome adekvatno sankcionirana.Ali nije silovanje.
Clandestine is offline  
Old 05.01.2019., 20:13   #14
Quote:
Hammer Prime kaže: Pogledaj post
Po tvojoj logici smiješ i ti ženama gurati prste u otvore, jer eto, nije penis...

Mraoviću Joso, jesi li to ti?
Quote:
Hammer Prime kaže: Pogledaj post
Uobičajen način komunikacije u tim krajevima...
Dobro da nije penisom u ćelo.
__________________
Kome se ne sviđam mora još poraditi na sebi.
Roly is offline  
Old 05.01.2019., 20:14   #15
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Naravno da ne smiješ,i to bi trebala biti forma seksualnog uznemiravanja te shodno tome adekvatno sankcionirana.Ali nije silovanje.
Zakon kaže da je silovanje.

Stavi samo sebe u tu poziciju, da ti netko na silu ugura nešto u dupe. I bit će ti možda jasnije...
Hammer Prime is offline  
Old 05.01.2019., 20:19   #16
Quote:
Roly kaže: Pogledaj post
Dobro da nije penisom u ćelo.
Zašto ne? Let 3 i ožeži...
Hammer Prime is offline  
Old 05.01.2019., 20:20   #17
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Da,dobro ste pročitali,žena ne može silovati muškarca.Zašto je to tako?

Ukoliko se držimo ispravne definicije silovanja a ne feminističkih i idejno sličnih umotvorina shvatićemo da je to jedini ispravan i logičan zaključak.Silovanje je akt prisilne penetracije penisom uz upotrebu prijetnje ili sile,ostali incidenti kao nasilno guranje dilda u anus nisu silovanje ali su seksualni napad.Mnoge žene sada služe višegodišnje kazne zbog "silovanja".

Nadalje,seks je većinom ženski resurs i nešto što muškarci žele a žene mogu pružiti,dok muška seksualnost obično ima neutralnu ili negativnu vrijednost.Seks je transfer vrijednosti od žene prema muškarcu,zbog toga bi žensko "silovanje" bilo nešto kao obrnuta pljačka(ja vas vučem za rukav da vam dam 100 kuna za primjer).

Dakle,muškarci mogu biti silovani ali od strane drugih muškaraca.
"Ali što ako bi žena stavila pištolj na moju glavu i zahtijevala seks?"
ne,ni u tom slučaju nije silovanje već u najboljem slučaju kriminalni akt nižeg intenziteta,naposljetku dobio si erekciju.I takvi slučajevi trebaju da se sankcioniraju,ali u skladu sa počinjenim djelom.
U praksi da, to šta pričaš ima logike. U većini slučajeva muškarci ne trpe od tog zločina, ako ćemo pričati o tom najčešćem obliku silovanja.

Al gledaj, svijet je odabrao jednakost. Obavezali smo se kao civilizacija. Stavimo sa strane ispravnost i provedbu te odluke i zamisli sad da vratimo spolnu diskriminaciju u zakon, da zakon ovisi o spolu aktera. Je li ti jasno da je to pandorina kutija?
Eksiloner is offline  
Old 05.01.2019., 21:13   #18
Quote:
Eksiloner kaže: Pogledaj post
U praksi da, to šta pričaš ima logike. U većini slučajeva muškarci ne trpe od tog zločina, ako ćemo pričati o tom najčešćem obliku silovanja.

Al gledaj, svijet je odabrao jednakost. Obavezali smo se kao civilizacija. Stavimo sa strane ispravnost i provedbu te odluke i zamisli sad da vratimo spolnu diskriminaciju u zakon, da zakon ovisi o spolu aktera. Je li ti jasno da je to pandorina kutija?
Nismo se obavezali na vjerovanje u gluposti kao što su žensko silovanje,danas se uvodi termin kao "financijsko silovanje",pa trebamo li težiti prema takvim tekovinama?
Jedino silovanje je ono s penisom,pipanje,guranje objekata u otvore nije jer nije povezano s seksualnom nasladom i povredom ženinog biološkog imperativa.
Quote:
Sexual contact between individuals involving penetration, especially the insertion of a man's erect penis into a woman's vagina, typically culminating in orgasm and the ejaculation of semen.
Ispravna kategorija silovanja implicira da neželjeni seksualni kontakt ima za posljedicu nešto iznad fizičke nelagode i bola,negira prirodnu ženinu tendenciju da se oplodi samo po njenom mišljenju sa najboljim genima.Vagina nema tu moć da povrijedi muškarca na taj način.Ja ne mislim da je silovanje trivijalan zločin i zbog toga se i ne mogu složiti da se pod silovanje uvaljuje sve i svašta.Muškarac jednostavno nema ništa što mu može biti oduzeto neželjenim seksom koliko ima žena.
Clandestine is offline  
Old 05.01.2019., 21:22   #19
Kako su ljudi postali čudni, ja ne mogu vjerovati.
Kakvih sve neće biti tema ovdje.
Black Catt is offline  
Old 05.01.2019., 21:32   #20
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
.Muškarac jednostavno nema ništa što mu može biti oduzeto neželjenim seksom koliko ima žena.
Osim mozga ili samopouzdanja.
__________________
That...Was mozart. That... That giggling, dirty-minded creature I'd just seen crawling on the floor.
stipko is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger