Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 23:03   #161
Bio sam u vezi tri i pol godine, nisam ju toliko volio koliko je veza bila iz navike (sa moje strane) prekinuli smo, ona me je ostavila, bio sam u depri, mj-mj i pol dana. Krenuo dalje, upoznavao nove cure, izlasci, itd. Nakon 2 godine soliranja upoznao novu curu, zaljubio se do ušiju, bili 4mj zajedno. Prekinuli, plakao sam ko kišna godina, napio sam se i popio tablete za smirenje. Depresija-tuga-bol je trajala skoro kao veza.

Znam da smjesno zvuci, ali je istina jer mi je veza od 4mj bila puno kvalitetnija nego ona od tri i pol godine. Prekid je po grozna stvar, pogotovo za mene koja sam osjecajna osoba, meni je najvise pomoglo vrijeme, jer vrijeme ljeci sve rane, zavisi samo od osobe do osobe koliko treba da zacjele rane.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 17:27   #162
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
A gdje je tu ljubav?
To je samo navika izgleda
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:40   #163
Ovisi koji i ovisi kakav.
Nisam nešto puno puta prekidala u životu, ali svaki je bio "gadan" na svoj način.

Nema to toliko veze sa navikom koliko... Više boli ako je iznenada i ako je na ružan način.
Kad sam se rastajala to je trajalo i ustvari sam razvod braka prebolila dok smo još službeno bili u istom.
Neke situacije prije i neke situacije poslije su došle puno više "iz vedra neba" i na puno ružnije načine, tako da su me ustvari više povrijedile, a samim time mi je onda bilo i teže nastavit dalje.

Što se pak podsjećanja tiče... Meni se i dan danas desi da kad lutam po knjižarama i vidim neku knjigu koju bi moj bivši muž htio pročitati pomislim "jebote, nemoj, nije baš primjereno da mu kupuješ išta" . I onda ti bude malo krivo jer znaš da bi se on veselio toj knjizi, a da bi tebi bilo ekstra drago kupiti mu nešto što je njemu nedostupno.
E sad... Za neke druge stvari i za neke druge ljude bi reakcija bila puno drugačija iliti bilo kakav podsjetnik bi završio mojim traženjem najbližeg skrivenog kutka u koji mogu otić plakat .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:42   #164
Ma meni idu na kurac ti prekidi.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 11:02   #165
I ja sam dobio nogu nakon vise od dvije godine veze. Ona je sad s drugim, a neki dan sam dobio poruku od nje kako joj fali seks sa mnom. E sad, sumnjam da ona zeli nazad, iako znam da i dalje ima osjecaje prema meni, kao i ja prema njoj ali opet i da kaze da zeli ponovo bit sa mnom, ja ne znam bi li pristao na to. Sto vi mislite o tome? Bi li se vi vratili osobi koja je prekinula s vama?
ArtVandelay1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 15:06   #166
Ja se ne bih vraćao nikad bivšoj iako je zadnje ona mene nogirala. Sad sam sam, a ona je obična sponzoruša, lijek za prebolit je mislit sve najgore o dotičnoj osobi.

Osim toga nemam što žalit, imam skoro 25 godina i djevac sam, ona nikad nije dala sex a ni maženje nikakvo tako da, nastrane osobe što dalje od mene
__________________
FV Portfolio - portfolio za arhitektonske vizualizacije: http://fvportfolio.com/
ArtStation FV Portfolio - portfolio za 3D dizajn u svijetu videoigara: https://fvportfolio.artstation.com/

Zadnje uređivanje FilipWoggy : 22.09.2017. at 15:21.
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 18:18   #167
Quote:
ArtVandelay1 kaže: Pogledaj post
I ja sam dobio nogu nakon vise od dvije godine veze. Ona je sad s drugim, a neki dan sam dobio poruku od nje kako joj fali seks sa mnom. E sad, sumnjam da ona zeli nazad, iako znam da i dalje ima osjecaje prema meni, kao i ja prema njoj ali opet i da kaze da zeli ponovo bit sa mnom, ja ne znam bi li pristao na to. Sto vi mislite o tome? Bi li se vi vratili osobi koja je prekinula s vama?
Očito joj sadasnji dečko ne pruza kvalitetan sex kao sto si ti. I sada zna da je pogriješila. Mislim meni to nije jasno, nadjes drugog decka, posevis se sa njim i onda shvatis da nije to to, i javi ti se. Ja sam vrlo osjecajna osoba i ja jednostavno nebi mogao biti sa bivsom curom ponovno znajuci da je imala poslje mene sex sa drugim. To bi me vrlo vjerojatno proganjalo cijelo vrijeme dok bi provodio vrijeme sa njom. A ti slobodno ako zelis samo sex sa njom a ne vidis se u vezi, poševi ju ponovno..
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 19:09   #168
Quote:
ArtVandelay1 kaže: Pogledaj post
Bi li se vi vratili osobi koja je prekinula s vama?
Ne. Očito ne zna kaj hoće i to bi za mene bio korak unazad da se vratim tome. Zaslužuješ bolje.
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 19:16   #169
Quote:
ArtVandelay1 kaže: Pogledaj post
I ja sam dobio nogu nakon vise od dvije godine veze. Ona je sad s drugim, a neki dan sam dobio poruku od nje kako joj fali seks sa mnom. E sad, sumnjam da ona zeli nazad, iako znam da i dalje ima osjecaje prema meni, kao i ja prema njoj ali opet i da kaze da zeli ponovo bit sa mnom, ja ne znam bi li pristao na to. Sto vi mislite o tome? Bi li se vi vratili osobi koja je prekinula s vama?
ako te jednom ostavila i drugi put ce kad joj opet dosadis, vjeruj!!!
__________________
'Prije nego zaključite da imate depresiju, provjerite da niste okruženi idiotima!
jazPo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 12:29   #170
Našao sam se s njom nakon nekog vremena baš neki dan i shvatio neke stvari. Razgovor je bio prijateljski, pričali smo o tome kako smo nakon ih par mjeseci i o ostalim temama o kojima smo inače razgovarali. Ono što sam zaključio da ju ne gledam na isti način na koji sam ju gledao tijekom veze.

Naravno, poslije sam se loše osjećao, a ni njoj nije bilo lako. Kaj samo govori da je dobro da ne komuniciramo, pogotovo na svakodnevnoj bazi.

Mislim da sam se dovoljno ohladio da mogu krenut dalje. Njoj stvarno želim da bude sretna što god radila, kaj sam joj i rekao, da pamtim vezu po dobrom. Ionako je jedino loše u tom odnosu bilo - taj prekid.

Susret je bio neizbježan jer se prezentirao projekt na kojem smo surađivali i sve je prošlo u najboljem redu.

Uglavnom, shvatio sam da je najveći problem u egu, to njezino postepeno hlađenje i na koncu odbijanje. Nikome ne pada dobro da te netko odbija, a netom prije si imao pristup svemu i dijelili ste važne trenutke u tom razdoblju života. U svakom slučaju mislim da treba uzet samo ono dobro i s tim mislima krenut dalje.

Ne treba mi ona i svaki daljnji korak u tom smjeru bio bi korak unazad...
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 12:36   #171
Quote:
Osmi kaže: Pogledaj post
Očito joj sadasnji dečko ne pruza kvalitetan sex kao sto si ti. I sada zna da je pogriješila. Mislim meni to nije jasno, nadjes drugog decka, posevis se sa njim i onda shvatis da nije to to, i javi ti se. Ja sam vrlo osjecajna osoba i ja jednostavno nebi mogao biti sa bivsom curom ponovno znajuci da je imala poslje mene sex sa drugim. To bi me vrlo vjerojatno proganjalo cijelo vrijeme dok bi provodio vrijeme sa njom. A ti slobodno ako zelis samo sex sa njom a ne vidis se u vezi, poševi ju ponovno..
i ja isto tako razmisljam. znam da ne bi nikad bilo kao sto je bilo prije. mozda bi s vremenom to i prevladao, stvarno ne znam. samo nisam siguran je li u pitanju ego zbog cega se ne bi ponovo upustio u to ili nesto drugo. iako moram priznat da je i dalje volim i da mi fali, tako da mislim da ne bi mogao imat samo seks s njom jer bi se sve ono sto sam prije osjecao odmah vratilo. najbolje je maknut se potpuno od nje, iako je i to tesko. nisam tip kojemu je samo do jebanja
ArtVandelay1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2018., 16:13   #172
Evo nakon nekog vremena update: Trebalo mi je manje od godinu dana. Neki novi (dugotrajniji) odnos nije realiziran, ali se kreće u tom smjeru. Jedino je bitno da se dalje ulazi bez repova i svakodnevnih primisli koji bi vodili prema bivšoj, pogotovo u onom smislu koje bi pokrenule lavinu razmišljanja, negativnog i depresivnog raspoloženja.

Danas? Ne mogu reć da mi je puno ostalo od nekadašnjih osjećaja prema njoj, uspio sam se okrenuti stvarima i interesima koje me teško mogu podsjetiti na nju i okružio se drugim ljudima sličnih interesa. Trajalo je, ali je prošlo i sada to mogu konačno reći.

Ljeto je tu, a shodno tome dolazi vrijeme i za nove ljubavi i nove pobjede! Kaj naravno želim svima koji su se nalazili u sličnoj situaciji poput mene. Treba imati na umu samo da jedini ko te koči si ti sam!
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2018., 17:49   #173
....meni, dugo I tesko...
__________________
Sada sam vrač, ali ne baš odličan, nego kao i oni slabo pismeni, samo utoliko ukoliko je to meni samom dovoljno.
rosenkreuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2018., 15:43   #174
Ja se sjecam moj "službeni" prekid je bio 31.8 prošle godine. Nedugo nakon toga sam imao smrtni slucaj, pa sam mislio da mi je 2017 godina najgora u životu, ali na kraju nije bila, nakon svega imao sam snage da upisem jednu prekvalifikaciju koja mi hvala dragom Bogu ide dobro, ostalo mi je još malo do kraja, pojebao sam par cura ego mi je veci neko ikad a sto se tice bivše priznajem, sjetim je se svaki dan ali što je bilo bilo je.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2018., 21:00   #175
Predugo
strijelcica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2018., 14:47   #176
Unhappy

Bok, iz nekog razloga mi je draze citati osobne brodolome, nego retardirane clanke na portalima o prebolijevanju prekida, sa super savjetima poput onoga da isprobam svoju biseksualnu stranu (iako neam nista protiv tko voli). Enivej, prekid jutros nakon nesto manje od god dana, bezvezan preko poruke, jedva sam iskamcila kakvo takvo ocitovanje da smo razliciti karakteri, da njemu treba takva i takva, a meni ovakav i onakav i bla bla. Nisam nesto pretjerano lose napravila, spustila mu nesto i na to se zakacio da me otkanta. Da, kuzim da je to naumio vec prije i samo je cekao trenutak. Ne da mi se analizirati niti ista slicno, samo zelim magicnu formulu kako da me prestane boljeti trbuh od jada i da nesto mogu pojesti jer mi se cini da cu umrijeti ako ovako ostane..
__________________
Master dizaster

Zadnje uređivanje megablas : 26.12.2018. at 14:48. Reason: Typo
megablas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2018., 15:23   #177
Magicne formule nema. I buduci da je prekid vrlo friski, preporucujem da se ni ne opires. Ako treba, odlezi. Probaj si necim odvratit misli, makar na tren.

Kad se covjek ozljedi fizicki, zna da mu treba vremena da mu rane zacijele. Slicno je i sa ovakvom vrsti boli.
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2018., 15:27   #178
Quote:
megablas kaže: Pogledaj post
Bok, iz nekog razloga mi je draze citati osobne brodolome, nego retardirane clanke na portalima o prebolijevanju prekida, sa super savjetima poput onoga da isprobam svoju biseksualnu stranu (iako neam nista protiv tko voli). Enivej, prekid jutros nakon nesto manje od god dana, bezvezan preko poruke, jedva sam iskamcila kakvo takvo ocitovanje da smo razliciti karakteri, da njemu treba takva i takva, a meni ovakav i onakav i bla bla. Nisam nesto pretjerano lose napravila, spustila mu nesto i na to se zakacio da me otkanta. Da, kuzim da je to naumio vec prije i samo je cekao trenutak. Ne da mi se analizirati niti ista slicno, samo zelim magicnu formulu kako da me prestane boljeti trbuh od jada i da nesto mogu pojesti jer mi se cini da cu umrijeti ako ovako ostane..
Pij alkohol veceras, sredi se izadi al daj prijateljici mobitel.

Ne mogu ti pomoc jel tro boli ka sam vrag
__________________
Neka ti sad druga kuha i jaja muti, a to nisam ja.
Miss.K is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2018., 15:37   #179
Quote:
megablas kaže: Pogledaj post
Bok, iz nekog razloga mi je draze citati osobne brodolome, nego retardirane clanke na portalima o prebolijevanju prekida, sa super savjetima poput onoga da isprobam svoju biseksualnu stranu (iako neam nista protiv tko voli). Enivej, prekid jutros nakon nesto manje od god dana, bezvezan preko poruke, jedva sam iskamcila kakvo takvo ocitovanje da smo razliciti karakteri, da njemu treba takva i takva, a meni ovakav i onakav i bla bla. Nisam nesto pretjerano lose napravila, spustila mu nesto i na to se zakacio da me otkanta. Da, kuzim da je to naumio vec prije i samo je cekao trenutak. Ne da mi se analizirati niti ista slicno, samo zelim magicnu formulu kako da me prestane boljeti trbuh od jada i da nesto mogu pojesti jer mi se cini da cu umrijeti ako ovako ostane..
A nema formule.
Možda da si posvetis malo vise vremena i uzivas u stvarima koje te vesele.
Provodi vrijeme sa frendicama, s obitelji, odi u soping, u setnju, popij kavici na suncu, treniraj...
Bas nezgodno sto se prekid dogodio u ovo blagdansko vrijeme ali prezivjet ces.
Godina dana nije dug period tako da vjerujem da ce sve biti okej.
I poslusaj savjet da mobitel das frendici kad izades van
strijelcica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2018., 15:44   #180
Quote:
strijelcica kaže: Pogledaj post
Godina dana nije dug period tako da vjerujem da ce sve biti okej.
ali je dovoljan da te sjebe na najmanje pol godine. jbg, vec si stvoris neke navike s tom osobom i sad se odjednom moras odvikavat.

meni se u tom periodu poslije prekida npr nije uopce izlazilo van ni nista. filmovi i serije, ajde. polako uvodit neke nove stvari koje nisu mogle podsjetiti na nju itd.
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger