Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2014., 22:03   #461
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Zavisi koliko želiš godina potrošiti na edukaciju... ako želiš sama svladavati, onda puno više godina će biti potrebno nego uz nekog astrologa bilo kroz školu ili predavanja ili slično... u svakom slučaju radi se o godinama .... ne postoji neki trik za brzo svladavanje astrologije...
a sama.nisam u poziciji da me netko podučava.gdje mogu sama učiti?neka knjiga ili stranica?
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 14:10   #462
Quote:
just-do-it kaže: Pogledaj post
ciao,ja bih molila da mi netko tko se kuži u astrologiju kaže gdje na internetu i kako mogu učiti o astrologiji na sistematičan i razumljiv način jer sama sam uspjela pohvatati osnove,ali dalje od toga ne ide i ne ide.presloženo je.
hvala.
Ja sam čitao talijansko izdanje knjige "La prévision de l'avenir par l'astrologie" , kod nas u Hrvatskoj su astrološke lirerature vrlo površne i uopćene , ako razumjete taljanski od Andre Barbault mogu vam ovo preporućiti : http://www.scribd.com/doc/96937670/A...-di-Astrologia , A ako znate francuski onda imate veliki izbir njegovih knjiga . Moje je mišljenje da ako stvarno razumjete knjige od Andre Barbault-a možete postati bolji astrolog od današnjih diplomiranih astrologa .
sandgeorge is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 00:22   #463
Quote:
sandgeorge kaže: Pogledaj post
Ja sam čitao talijansko izdanje knjige "La prévision de l'avenir par l'astrologie" , kod nas u Hrvatskoj su astrološke lirerature vrlo površne i uopćene , ako razumjete taljanski od Andre Barbault mogu vam ovo preporućiti : http://www.scribd.com/doc/96937670/A...-di-Astrologia , A ako znate francuski onda imate veliki izbir njegovih knjiga . Moje je mišljenje da ako stvarno razumjete knjige od Andre Barbault-a možete postati bolji astrolog od današnjih diplomiranih astrologa .
razumijem.hvala na pomoći .
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 08:04   #464
Jel zna netko dobrog astrologa da se razumije u zapadnu i indijsku astrologiju ?
__________________
..
yeeeah is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 11:53   #465
molim vas tko ima na pm telefonski kontakt Damira Jovetića. izgubila sam broj
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 12:35   #466
Quote:
Ljelja kaže: Pogledaj post
molim vas tko ima na pm telefonski kontakt Damira Jovetića. izgubila sam broj
Poslao sam ti na private...
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 15:53   #467
Quote:
yeeeah kaže: Pogledaj post
Jel zna netko dobrog astrologa da se razumije u zapadnu i indijsku astrologiju ?
koliko da se razumije u indijsku? za čitanje ili za početnu poduku?
occulta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 13:28   #468
evo ovako ljudi moji..pocela sam se baviti astrologijom,zasad me ide odlicno,nije da se hvalim,ali ja sam zadovoljna i ljudi kojima sam radila karte..
ovako zamoliti cu dobrovoljca koji ce mi dati svoje podatke,napraviti cu mu besplatno natalnu kartu,da samo izoštrim svoje znanje
ii da,upisati ću i tečaj da još više naučim,pa ako nekog zanima,nek se javi slobodno..
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 13:44   #469
hvala vam ljudi na javljanju , već vas se javilo dosta, odabrala sam jednu osobu,koja će vam poslije reći iskustva.. ako bude sve super, možete se javiti meni bez problema onda...
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 14:06   #470
Moja iskustva s astrolozima : Kllea i Saša62 (s foruma) jedinostavno sviđa mi se njihov pristup,komunikacija,veoma su ugodni,otvoreni iskreni i imaju široko znanje,meni su pomogli na prekretnici korisnim savjetima, i dobro su me analizirali i sve pogodili
__________________
Amicus certus in re incerta cernitur
Lorena10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 09:59   #471
bok

Zanima me izrada natalne karte, ako mi netko može preporučiti dobru literaturu bila bi zahvala. i koliko sam možeš napredovati bez neke stručne osobe.. hvala
I ako neko zna dobrog astrologa u Istri...
Izys is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 10:53   #472
Trazim astrologa s iskustvom za izradu natalne karte, ljubavnog i poslovnog horoskopa, all in one

Moze biti netko na podrucju Rijeke (osobne konzultacije), ali vise preferiram da dobijem sve na papiru pa da mogu kasnije jos koji put procitati
Corinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 12:29   #473
Quote:
Corinna kaže: Pogledaj post
Trazim astrologa s iskustvom za izradu natalne karte, ljubavnog i poslovnog horoskopa, all in one

Moze biti netko na podrucju Rijeke (osobne konzultacije), ali vise preferiram da dobijem sve na papiru pa da mogu kasnije jos koji put procitati
Ja ti preporučam Zvjezdoznanca, on ti je sa tog područja i sve zna !
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 12:58   #474
Dakle u 12 mj 2013 bila sam kod Damira Jovetića. Za divno čudo, iz prve i bez ikakvih odgoda sam se uspjela naći s njim, što je prema iskustvima ovdje skoro pa nevjerojatno.
Moram reći da mi je skoro u dan, ali reći ću u tjedan, prognozirao datum zapošljavanja, dakle, skoro 5 mjeseci nakon što sam bila kod njega. Dakle, skidam kapu. Sva sreća da se sve snima na CD, pa sam naknadno još preslušavala, pa zapravo onda tek neke stvari sjedaju na svoje mjesto...
Jest da ne košta malo, ali visoko cijenim što mi se tih skoro 90 minuta u cijelosti posvetio, i što je vrlo etičan u poslu. Nije spomenuo niti jednu osobu imenom ili nešto slično što bi moglo upućivati tko je bio kod njega, što neki drugi koriste kao reklamu, a zapravo rasipaju tuđu intimu.
Fubuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 21:05   #475
Quote:
Fubuki kaže: Pogledaj post
Dakle u 12 mj 2013 bila sam kod Damira Jovetića. Za divno čudo, iz prve i bez ikakvih odgoda sam se uspjela naći s njim, što je prema iskustvima ovdje skoro pa nevjerojatno.
Moram reći da mi je skoro u dan, ali reći ću u tjedan, prognozirao datum zapošljavanja, dakle, skoro 5 mjeseci nakon što sam bila kod njega. Dakle, skidam kapu. Sva sreća da se sve snima na CD, pa sam naknadno još preslušavala, pa zapravo onda tek neke stvari sjedaju na svoje mjesto...
Jest da ne košta malo, ali visoko cijenim što mi se tih skoro 90 minuta u cijelosti posvetio, i što je vrlo etičan u poslu. Nije spomenuo niti jednu osobu imenom ili nešto slično što bi moglo upućivati tko je bio kod njega, što neki drugi koriste kao reklamu, a zapravo rasipaju tuđu intimu.

Može broj? I koliko košta?
Hvala
Izys is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 08:36   #476
Quote:
Izys kaže: Pogledaj post
Može broj? I koliko košta?
Hvala
Poslano na PM
Fubuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 14:23   #477
Quote:
Fubuki kaže: Pogledaj post
Poslano na PM
Hvala!
Izys is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 12:30   #478
Quote:
sweet Irma kaže: Pogledaj post
Ja ti preporučam Zvjezdoznanca, on ti je sa tog područja i sve zna !
također preporuka za Zvjezdoznanca i od mene
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 17:01   #479
Moze li mi netto poslati broj od Jovetica na PM?
minniemouse87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 12:22   #480
Ima li netko tko bi izradio dvije natalne karte uz pismena objašnjenja za novčanu naknadu? Može i preporuka. PP.
Hvala.
nastasja00 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:41.