Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2007., 13:55   #201
a meni je žena mog bratića u svatovima ispilala mozak, živce, strpljenje, sa bapskim pričama..ali sam se jdnostavno od nje micala
zaletavala se svako malo...
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 14:04   #202
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Joj tak i meni susjeda koja ima malo dijete stalno nekaj trubi jer misli cim je rodila da je i svu pamet svijeta pobrala... :
Meni se to nažalost dešava s najboljom frendicom, rodila je prije 16 godina, a i nije da je u međuvremenu išta novoga saznalaosim naravno bapskih prićai onda mi soli pamet: stalno me sili da se prejedam iako joj kažem da sam baš ručala/večerala jer"ti nisi normalna moraš sad puno jesti, neznaš ti" , ili kad sam joj rekla da smo MM i ja gledali na uvz kako je mišek mahao s nožicama(u 14 tjednu)pa je poludila"ma kaj ti prićaš, pa beba ti još nije živa, to pluta u vodi pa ti tak izgleda, znam ja pa ja sam bila trudna" , za prirodni porod: to su naravno gluposti ona je dobila drip i onda to manje boli, je neznam jer još nisam rodila.... i još 1000 takvih gluposti i naravno bapske priće sipa iz rukava! Onda poslije kaže SM kako sam jadna nervozna zbog hormona,
@@novamama@@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 14:07   #203
Quote:
Caroline kaže: Pogledaj post
mene zivcira to natjecanje izmedju sogorica. moja je od prvog dana kad me upoznala rekla MM da je obavjesti kad planiramo bebaca (pazi nismo ni bili vjencani) jer bi i ona tad pocela mislim si wtf radi kaj hoces kad hoces, koji primitivizam.
ludnica možda ti je zapravo predlagala grupnjak pa da bude što više bebica ...bože koje ideje
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 14:13   #204
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
ludnica možda ti je zapravo predlagala grupnjak pa da bude što više bebica ...bože koje ideje

a cuj mozda, ovo mi nije palo na pamet...vise se nicemu ne cudim
Caroline is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 08:41   #205
Quote:
=@@novamama@@;7978237]..... to su naravno gluposti ona je dobila drip i onda to manje boli, je neznam jer još nisam rodila....
Drip= manja bol
Yebate...

Šta god netko kaže ja se odvalim od smijeha.
Opet moja mama:
- stavi pelenu na trbuh - beba će se prehladit
Ma super su mi te priče...
__________________
NG 2012

Zadnje uređivanje ema1 : 04.04.2007. at 08:42. Reason: quot
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 09:15   #206
ajme kako mene nerviraju jedni naši susjedi, ona je rodila prošle godine i dobila je u trudnoći 8 kg, opsjednuta je izgledom, mislim da je jela samo lešo meso godinu dana
i svaki, ama baš svaki put kad ih vidim oni: ajme kako si se udebljala!!!! a ja znam da nisam...(4 kg u 4mj!!!)
ili kad mi vide dragog ide pitanje: kamo ti je draga? i onda: a koliko je kila dobila?

pobogu zar je to najbitnije u životu???

mislim stavrno, zadnji put sam joj odbrusila da nisam znala da je toliko površna pa da joj je od svega najvažnija kilaža, pa se nadam da će sada prestati...
koji teroristi...
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 09:23   #207
Nemoj se živcirati. Znaš i sama da ljudi koji su opsjednuti svojim izgledom, imaju samovjerenosti veličine mišje guzice.
I da, mišljenja sam da im treba odgovoriti i to ne blago - nego srezati i bok.
Ako si oni daju pravo da djele mišljenje, moje pravo je da im ga i ja serviram
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 10:42   #208
Quote:
ema1 kaže: Pogledaj post
Opet moja mama:
- stavi pelenu na trbuh - beba će se prehladit


A zamisli da ti je to sveki rekla
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 18:48   #209
ovo treba ići - što vas je nasmijalo u trudnoći...beba će se prehladit... pa nemoj pelenu - dekicu mam, i termofor
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 00:04   #210
Quote:
ema1 kaže: Pogledaj post
:Opet moja mama:
- stavi pelenu na trbuh - beba će se prehladit
Ma super su mi te priče...

reci joj da poslije svakog dorucka,rucka i vecere cugas votku da bebu malo zagrijes
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 08:30   #211
Quote:
studentica21 kaže: Pogledaj post
reci joj da poslije svakog dorucka,rucka i vecere cugas votku da bebu malo zagrijes

A ne ne, imam bolju!
Mama, ja ti prije jela drmnem aperitiv - znaš da onda bolje "kola" po tijelu, neće mu/joj bit hladno


Tashi - dobra je i ta! Sljedeće prilike upotrijebim sigurno!

oštrilo - nju još nisam čula "u živo"... vidjet ćemo šta će ona izvaljivati
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 09:02   #212
Drage moje... mene su danas u busu toliko digli živce da sam bila u stanju ubit nekoga!!
Autobus je bio manji, onaj sa samo 2 vrata i ja san sidila na početku, a od sredine do kraja je bila velika gužva. I došla stanica di triban izač, znan da je ulaz na prvim, a izlaz na zadnjim vratima al stvarno je bila gužva da bi se gurala, i ja iden izač na prva. Kad su se vrata otvorila STARCI su počeli ulazit ko da će im bus otič ako svi ne uđu odma i ja kažem: ˝Pardon, molim vas samo malo da izađem.˝ A na to će mi prvo neki starac a onda baba:˝Pa izlaz je na druga vrata!˝

A mislin ono.... stomak mi nije tako mali da se ne primječuje, pa samo san tila izač iz je.. busa! Jedva čekan sutra-opet ću namjerno izlazit na ista vrata, a bude li sličnih komentara sve ću ih poslat u 3 P.M.
__________________
Boze molim Te ozdravi malog Jana
moj bebac LORENA

Zadnje uređivanje putnica : 24.04.2007. at 01:19.
jelena s is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 11:14   #213
e, a mene iznenadilo kad sam popila jednu domaću rakijicu na moj rođić da se bebo unutra - al doslovno - stropoštao - kao da je pao...a trbuh se stresao da sam se prvo primila za njega, a onda smo mm i ja se valjali od smijeha...jadni dečec
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 11:24   #214
a jeste li primjetile da su najpametniji i najglasniji u trudničkim savjetima parovi koji djece ni trudniće nisu vidli. ja ne mogu disati od brata i njegove ograničene cure i njihovih glupih komentara, a veze nemaju s vezom,ne razlikuju urednu od rizične trudnoće nego je "to sve kak je koja žena pozitivna u glavi". ma zamisli te bezobraznike,ja sam 4 i pol mjeseca ležala po bolnicama i doma,ni jednom me nisu dosli posjetiti, al glavno da su oni meni objasnili sve o trudnoći i porodu. a nisu oni jedini...
KAK IH NIJE SRAAAAAAM??????
jel vas tak ljudi nasekiraju?
pusa svim trudnicama i njihovim bebicama
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 11:30   #215
Quote:
maja m kaže: Pogledaj post
jel vas tak ljudi nasekiraju?
pusa svim trudnicama i njihovim bebicama
hehe... meni su najgore one cure koje su tek rodile i misle da su najpametnije a sta je najbolje jakuo puno stavri rade krivo i ne zele to priznat ali vazno da dijele savjete.

npr: moja susjeda maloj cim zaplace gura sisu usta i sad nemoze nikud mrdnut bez djeteta jer ga je tako naucila a meni djeli neke pametne savjete...joj poludim na takve
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 13:48   #216
Išla sam je tako prije per dana na finu, ulazim u tram na srednja vrata, na zadnja ulazi vještica(sređena) namrgođenog lica cca 45 god, i vidim ja krenule smo iz suprotnih smjerova obje prema jedinoj slobodnoj stolici, kužim da ćemo negdje istovremeno stići do stolice, al mi je neugodno trčati prema stolcu(ko one odvratne stare babe"kao slabašne"),mislim si vidjet će žena da sam trudnica pa me pustit(k vragu ipak je žena), i dođemo do vražje stolice, ona me pogleda, pogleda moj trbuh i pred nosom se zasjedne u stolicu i nabije nos u prozorsko staklo kako sam se jadno osječala (inače ja ne ostajem dužna), ali ovo me tako šokiralo da sam samo stajala i buljila ženi u zatiljak, a onda me i bijes počeo loviti, srečom je žena koja je sjedila iza "ove" sve vidjela i ustupila mi mjesto , inače ak nema mjesta, da izbjegnem ovakve jadne situacije stanem si kraj vrata, al taj dan je bilo toplo i sunčano, pa mi je zbog vrućinne bilo teško stajati, a vožnje ima dosta KAKO LJUDI(ne sorry ŽENE!!! mogu biti takva smeča), pa ta žena možda ima kčerku koja će biti jednom u ovom stanju!!!
@@novamama@@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 15:39   #217
Quote:
@@novamama@@ kaže: Pogledaj post
KAKO LJUDI(ne sorry ŽENE!!! mogu biti takva smeča), pa ta žena možda ima kčerku koja će biti jednom u ovom stanju!!!
ili je hladna isfrustrirana rospija koju nitko ne želi niti sa štapom, ljubomorna na cijeli svijet!

ajde da ne budem prestroga: možda se i ona taj dan osjećala loše, ima nekih zdravstvenih problema...
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 20:15   #218
ja se definitivno slažem da su muškarci puno pažljiviji prama nama. i mene babe laktare di stignu i svaki put se ko zadnja budala čudim jer ja sam i prije trudnoće poštivala trudnice.
muškima skidam kapu!
čudan svijet...
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 20:32   #219
Quote:
@@novamama@@ kaže: Pogledaj post
ili kad sam joj rekla da smo MM i ja gledali na uvz kako je mišek mahao s nožicama(u 14 tjednu)pa je poludila"ma kaj ti prićaš, pa beba ti još nije živa, to pluta u vodi pa ti tak izgleda, znam ja pa ja sam bila trudna" , za prirodni porod: to su naravno gluposti ona je dobila drip i onda to manje boli, je neznam jer još nisam rodila.... i još 1000 takvih gluposti i naravno bapske priće sipa iz rukava! Onda poslije kaže SM kako sam jadna nervozna zbog hormona,
Joj, i ja sam vidla u 14-om tjednu kak maše s ručicama i nožicama! Preslatko

Moja poznanica meni stalno priča o svom djetetu i daje mi savjete tipa: obavezno ga/ju dohranjuj od samog početka, jer inače ti dijete cijelu noć plače, od kad ti navrši 2 mjeseca odmah počni s kašicama... i takve priče... Meni je to totalno glupo, jer niti ja ne znam kak mi bude dijete sisalo itd...
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 20:54   #220
Quote:
@@novamama@@ kaže: Pogledaj post
...staklo kako sam se jadno osječala (inače ja ne ostajem dužna), ali ovo me tako šokiralo da sam samo stajala i buljila ženi u zatiljak, a onda me i bijes počeo loviti, srečom je žena koja je sjedila iza "ove" sve vidjela i ustupila mi mjesto , inače ak nema mjesta, da izbjegnem ovakve jadne situacije stanem si kraj vrata, al taj dan je bilo toplo i sunčano, pa mi je zbog vrućinne bilo teško stajati, a vožnje ima dostaKAKO LJUDI(ne sorry ŽENE!!! mogu biti takva smeča), pa ta žena možda ima kčerku koja će biti jednom u ovom stanju!!!

Nemogu vjerovati!!! Pa kaj joj nisi rekla: Kozo, ups! gospođo, oprostite, trudna sam i jako mi je loše, jel bi mogla ja sjesti!? Kad je već toliko bezobrazna, onda moraš i ti vratiti s istom mjerom, a ne trpiti! Pa, ne buš cijeli život trudna, nego samo par mjeseci (možda i par put po 9 mjeseci).

E, takve vam ne budu imale osjećaj ni kad im vlastita kćer ostane trudna... Sad sam se sjetila kaj mi još jaaaaaaaaako smeta! Svi znaju, a osobito moja uža obitelj, da sam protivnik pušenja i da mi užasno smeta dim, a otkad sam trudna, onda je to x10! I nitko od naših prijatelja ne puši u našem stanu, a ni u mojoj blizini, osim moje vlastite matere! Ona je takav ovisnik da se ne može kontrolirati, a meni taaaak smeta! I zbog toga izbjegavam čak i doma ići
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:00.