Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2017., 03:50   #7941
Mijce puuuno ti hvala na dugom i korisnom postu
Imam par pitanja ako ti nije problem odgovoriti jer sam ja isto mislila ici kod Ostojica pa da znam unaprijed
1. koje si sve tocno pretrage trebala obaviti prije operacije?
2. Jesi imala jos neke dodatne troskove npr lijekovi il nesto?(osim grudnjaka i pretraga)
3. Kad su ti bile konzultacije? Vidim da si operirana 18.9 pa me zanima koliko je vremena proslo od konzultacija do operacije jer ne bih voljela predugo cekati
Sara Leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 15:39   #7942
Pozdrav drage djevojke, zene <3 evo da podijelim s vama svoje iskustvo buduci su meni vasa puno znacila. Operirana sam 10.10. kod dr.Dragana Milivojevića u St.Medica u Beogradu. Visoka sam 176cm i teska 58/60kg. Stavljeni su mi okrugli Mentor implantanti 550cc HP obostrano. Inframamarni pristup, pod pektoralni misic te je rađen fat transfer iz abdomena da se rijesi mala asimetrija koju sam imala u podrucju dekoltea. Sto ja nisam niti znala niti kuzila dok mi dr. na konzultacijama nije ukazao na to. Prije operacije sam bila 75A jedva. Danas mi je 6 postoperativni dan i izvadjeni su mi drenovi. Sto se doktora i cijele klinike tice, samo cu reci da sam odusevljena i da ne mogu biti sretnija sto sam se za Milivojevica odlucila. Sve skupa je za mene bilo dosta bolno, sto radi velicine implantanta (koju je doktor sugerirao na temelju mjerenja i moje konstitucije, ja osobno nisam ni zamisljala tu kubikazu, ali u potpunosti sam mu vjerovala), sto radi subpektoralnog postavljanja plus misici su mi dosta jaki. Prve dane nisam mogla ama bas nista. Niti na toalet samostalno. Ostala sam u bolnici skoro 3dana nakon op. Radi tog fat transfera iz trbuha u grudi cijeli abdomen me takodjer bolio. Sad je to bolje, ali jos u podljevima. Sretna sam sto konacno nemam drenove jer mi je to bilo najgore u cijeloj prici. I dalje me boli, i dalje nisam sposobna za normalno funkcioniranje, ali doktor kaze da je sve u redu. Nosim steznik/grudnjak i onu traku. Pritisce uzasno. Idem jos prekosutra na kontrolu (to ce biti 8 postop. dan) da vidi jel sve okej nakon vadjenja drenova. Ako neku od vas bilo sta zanima, pitajte. Mene zanima ima li na forumu iti jedna cura sa tolikom kubikazom (550cc)?
honey1506 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 16:47   #7943
Vidim da dosta zena operira grudi (tu mislim opcenito - povecanje, smanjenje, samo podizanje, podizanje + povecanje...), a mene zanima jel vam ne smetaju veliki vidljivi oziljci, koji su uvijek tu, vidljivi? Cisto me samo zanima to? Jer mene jedino to sprjecava od operacije grudi, makar me muce jako. Ali i da dobijem najsavrsenije grudi, onda bi mi jako smetali ti oziljci. Bilo bi me sram i pred partnerom ali i meni samoj bi bilo ruzno to gledati svaki dan :/


Btw, sta dr. Veir ne radi vise takve operacije? Bila sam nedavno kod njega zbog neceg drugog, jednog sitnog zahvata, i radi sad u poliklinici Dermavenus, a to je dermatoloska poliklinika, imaju samo takve usluge. A bilo mi je glupo ispitivati jel radi ili ne radi ovakve zahvate, a i zurilo mi se jako pa sam morala juriti dalje. Ja sam jedino njega uzela u obzir moozda za koju godinu ako bi se odlucila za grudi, nikome drugome ne bi bas vjerovala, ali sad nista od toga ako on vise to ne radi. :/
crazy dog lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 08:49   #7944
Dr. Veir radi operacije u poliklinici Leptir.

Meni oziljci ne smetaju, u brazdi ispod dojke su dvije tanke bijele linije koje se vide samo u lezecem polozaju ako nemas grudnjak ili bikini.
BeQueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 22:42   #7945
Svi se mi razlikujemo, svako od nas od osobe do osobe. Svi mi imamo drugacije zelje i prohtjeve i svi imamo razliciti nivo nezadovoljstva kad se radi o nasem izgledu.
Svaki lijecnik koliko god dobar bio cini greske, a sanse za greske su velike ako je sam zahvat po sebi vec kompliciran.
Nije jednostavno davat preporuke samo tako, ali mogu ispricati svoju pricu.
Imam puno kolegica koje su se podvrgle razl estetskim zahvatima; neke su zadovoljne a neke ne- medjutim sve se slazu da ( cak i one nezadovoljne) da nakon operacije taj dio njihovog tijela ipak izgleda bolje nego prije.
Bitno je imati realna ocekivanja. I bitno je znati (pogotovo za zene) ... da se nakon oparacije nece osjecati samopouzdanije niti ce biti ljepse, niti ce se interes muskaraca za njih povecati, niti ce biti sretnije, niti ce ih netko zato voljeti - jednostavno zato sto ljepota kao i sreca, kao i ljubav NEMAJU veze sa vanjskim izgledom vec dolaze iznutra KOLIKO GOD TO KLIŠEIZIRANO ZVUČI.
Jednostavno ce se osjecati malo ugodnije u svome tijelu AND THAT'S IT ‼️
Konkretno meni je bilo vrlo vazno da se kliknem sa kirurgom i da je nas ukus (sto se tice estetike, anatomije i simetrije tijela) sto slicniji.
Nakon vise godina trazenja idealnog plasticnog kirurga (Pariz, London, Beirut) pa sve do nasih kirurga Zgaljardic, Olujic, Bagatin... nakon dolaska doktoru Glumicicu odluka je pala!
Da se razumijemo; bilo je gotovo hadache dobiti kliniku na telefon i ugovorit konzultacije ( pritom ja ne zivim u Hr)... i to sam vise bila odlucna da bas tamo idem... customer service je nula bodova kod nijih, ali nakon sto sam gotovo pobjegla od Bagatina samo sam jos jedanput probala nazvat kliniku dr Glumicic, dobila appointment za PONEDJELJAK... guzva u cekaonici je veca nego u konzumu... nakon cega mi je bilo jasno da ih je briga za customer service jer ce kod njega pacijenti iz regije i susjednih zemalj uvijek stajati u redu za razgovor s njim.
Pozalila sam se kako sam cekala dugo appointment a ne zivim u Hr- dobila ispriku za to, besplatne konzultacije i i operaciju bukiranu za vec u srijedu.
Dobila u roku 5 min procjenu da su mi potrebna velicina 250-275 cc ( sto on dodatno procijeni kad je pacijent na stolu) Medium High Profile, Moderate projection Mentor implatanti, malo porazgovarali i nasalili i to je bilo to.
U srijedu ono sto je rekao to je i napravio i nakon micanja zavoja i flastera kroz par tjedana imala sam grudi UPRAVO onakve kakve mi je obecao. Da sam ikako mogla znat rezultat, unaprijed bi polozila 50000 kn tj duplo, jednostavno je vrijedilo.
Jednostavno, sto sam htjela sam i dobila.
Na linku mozete pogledati moje slike before/after; primjer 3 i 7 ;
http://glumicic.com/project/povecanje-grudi-foto/

Vec tada tijekom oporavka i follow up pregleda sam dogovorila rinoplastiku za 6 mj kad sam se ponovo vracala u Hr... tada sam vec bila confident dovoljno da mu kazem doslovno samo: neka radi sto god zeli najbolje sto umije.
Naravno rezultatima sam bila ponovno i vise zadovoljna.
Tako da prije svega ja nikada ne slusam samo reviews na forumima jer znam da su ljudi skloni zbog NEREALNIH ocekivanja pljuvat po nekome ko je dobar i velicat nekoga ko nije bas toliko dobar.
Ali kad dodjem estetskom kirurgu u ordinaciju i on je pri tom nesiguran kako ce ishod izgledati onda mi je to NO NO.
Mozda bi me gore navedeni kirurzi takodjer operirali sa jednako dobrim rezultatatom ( iako imam svoje razloge za sumnju u to) ali jednostavno nisu bili u stanju garantirat za svoje ruke.
Mozda to zvuci aroganto od strane dr Glumicica i mozda sam ja u biti imala srece, al uzmimo u obzir da sam imala dvije operacije kod njega... ne racunajuci injekcije botoxa ... kod njega sam definitivno imala najbolji rezultat od sveukupno 4 razlicita lijecnika ������
Kako god bilo ne zelim reklamirat nikoga vec samo iznosim svoje side of story i moj savjet je da se odlucite za estetskog kirurga s kojim ste na istoj valnoj duljini i ciji ukus dijelite!

PS- ako estetski kirurg ima tezak i los zadah iz usta to mi je veliki deal breaker i na vrata te klinike vise ne kucam ������
Azafata is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 00:36   #7946
[QUOTE=Mijce;65662373]Nakon 10 godina jako velike zelje za vecim grudima i procitanih postova od prve do zadnje strane ovog foruma, konacno sam ih napravila!



Hm... ovo s udvaranjem nije laz! I meni i mojoj frendici predlozio "date"! No nebitno, na kraju krajeva i on je samo muskarac, medjutim njega sam eliminirala iz uzeg izbora se jer je jedna frendica dobila oversized grudi, drugoj je nosic i dalje ostao kljukast ( manje, ali opet kljukast, vjerojatno zato sto je bila prezahtjevna i komplicirana te ju je doslovno iz straha uspavao, nesto malo poraspao i zakrpao- falio mu je onaj confident attitude), trecoj su usi i dalje ostale klempave - nju je takodjer malo nesto recnuo- eto da se vidi da je nesto napravio i zasio sa ogromnim savovima koji se vide i sada 2 godine nakon operacije. Zaista sam zeljela usne i meni ih je punio hijaluronskom kiselinom, iz razloga jer me dr Glumicic odbio 🤣... i nemogu reci ispale su jako dobro medjutim trajale su mjesec dana- doduse to vise ovisi o vrsti materijala i mom metabolizmu- sa samim izgledom sam bila zadovoljna 👍🏼👍🏼 👍🏼🤓
Po mom misljenju on ne napravi los posao- on ili napravi minimalnu preinaku koja ne vredi anestezije ili u nekim slucajevima cak nista konkretno ne napravi.
Anyways to mozda samo ja znam za ne bas idealne primjere, inace simpatican je covjek osim sto ima jako neugodan zadah iz usta pa mi se po glavi onda vrte neka dr pitanja 😬😬
Jos jedan minus je sama klinika... nekakva zgrada iz doba socijalizma i pod noz ides u nekakvom 2-3 sobnom stanu... hm 😬😬
Razlog zasto su se moje prijateljice odlucile za Ostojica je bio taj sto je bio najpovoljniji!
Azafata is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 18:58   #7947
Quote:
Azafata kaže: Pogledaj post
Svi se mi razlikujemo, svako od nas od osobe do osobe. Svi mi imamo drugacije zelje i prohtjeve i svi imamo razliciti nivo nezadovoljstva kad se radi o nasem izgledu.
Svaki lijecnik koliko god dobar bio cini greske, a sanse za greske su velike ako je sam zahvat po sebi vec kompliciran.
Nije jednostavno davat preporuke samo tako, ali mogu ispricati svoju pricu.
Imam puno kolegica koje su se podvrgle razl estetskim zahvatima; neke su zadovoljne a neke ne- medjutim sve se slazu da ( cak i one nezadovoljne) da nakon operacije taj dio njihovog tijela ipak izgleda bolje nego prije.
Bitno je imati realna ocekivanja. I bitno je znati (pogotovo za zene) ... da se nakon oparacije nece osjecati samopouzdanije niti ce biti ljepse, niti ce se interes muskaraca za njih povecati, niti ce biti sretnije, niti ce ih netko zato voljeti - jednostavno zato sto ljepota kao i sreca, kao i ljubav NEMAJU veze sa vanjskim izgledom vec dolaze iznutra KOLIKO GOD TO KLIŠEIZIRANO ZVUČI.
Jednostavno ce se osjecati malo ugodnije u svome tijelu AND THAT'S IT ‼️
Konkretno meni je bilo vrlo vazno da se kliknem sa kirurgom i da je nas ukus (sto se tice estetike, anatomije i simetrije tijela) sto slicniji.
Nakon vise godina trazenja idealnog plasticnog kirurga (Pariz, London, Beirut) pa sve do nasih kirurga Zgaljardic, Olujic, Bagatin... nakon dolaska doktoru Glumicicu odluka je pala!
Da se razumijemo; bilo je gotovo hadache dobiti kliniku na telefon i ugovorit konzultacije ( pritom ja ne zivim u Hr)... i to sam vise bila odlucna da bas tamo idem... customer service je nula bodova kod nijih, ali nakon sto sam gotovo pobjegla od Bagatina samo sam jos jedanput probala nazvat kliniku dr Glumicic, dobila appointment za PONEDJELJAK... guzva u cekaonici je veca nego u konzumu... nakon cega mi je bilo jasno da ih je briga za customer service jer ce kod njega pacijenti iz regije i susjednih zemalj uvijek stajati u redu za razgovor s njim.
Pozalila sam se kako sam cekala dugo appointment a ne zivim u Hr- dobila ispriku za to, besplatne konzultacije i i operaciju bukiranu za vec u srijedu.
Dobila u roku 5 min procjenu da su mi potrebna velicina 250-275 cc ( sto on dodatno procijeni kad je pacijent na stolu) Medium High Profile, Moderate projection Mentor implatanti, malo porazgovarali i nasalili i to je bilo to.
U srijedu ono sto je rekao to je i napravio i nakon micanja zavoja i flastera kroz par tjedana imala sam grudi UPRAVO onakve kakve mi je obecao. Da sam ikako mogla znat rezultat, unaprijed bi polozila 50000 kn tj duplo, jednostavno je vrijedilo.
Jednostavno, sto sam htjela sam i dobila.
Na linku mozete pogledati moje slike before/after; primjer 3 i 7 ;
http://glumicic.com/project/povecanje-grudi-foto/

Vec tada tijekom oporavka i follow up pregleda sam dogovorila rinoplastiku za 6 mj kad sam se ponovo vracala u Hr... tada sam vec bila confident dovoljno da mu kazem doslovno samo: neka radi sto god zeli najbolje sto umije.
Naravno rezultatima sam bila ponovno i vise zadovoljna.
Tako da prije svega ja nikada ne slusam samo reviews na forumima jer znam da su ljudi skloni zbog NEREALNIH ocekivanja pljuvat po nekome ko je dobar i velicat nekoga ko nije bas toliko dobar.
Ali kad dodjem estetskom kirurgu u ordinaciju i on je pri tom nesiguran kako ce ishod izgledati onda mi je to NO NO.
Mozda bi me gore navedeni kirurzi takodjer operirali sa jednako dobrim rezultatatom ( iako imam svoje razloge za sumnju u to) ali jednostavno nisu bili u stanju garantirat za svoje ruke.
Mozda to zvuci aroganto od strane dr Glumicica i mozda sam ja u biti imala srece, al uzmimo u obzir da sam imala dvije operacije kod njega... ne racunajuci injekcije botoxa ... kod njega sam definitivno imala najbolji rezultat od sveukupno 4 razlicita lijecnika ������
Kako god bilo ne zelim reklamirat nikoga vec samo iznosim svoje side of story i moj savjet je da se odlucite za estetskog kirurga s kojim ste na istoj valnoj duljini i ciji ukus dijelite!

PS- ako estetski kirurg ima tezak i los zadah iz usta to mi je veliki deal breaker i na vrata te klinike vise ne kucam ������
Kako uvijek u tim galerijama slikaju tako da se ne vide oziljci, a neki bi rado to vidjeli da mogu ocijeniti koliko su vidljivi, i da li se isplati raditi grudi ako su jaki oziljci. Pretpostavljam da su dolje u onom pregibu ali se ovdje uopce ne vide.
crazy dog lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 19:00   #7948
E da, vi koje ste stavljale implantate, jel vam kazu sto ti kirurzi nakon koliko ih trebate zamijeniti novima?

Znam da neki tvrde da migu potrajati dozivotno, ali ja ne vjerujem u to. Mislim da vecina mora nakon cca 10 godina, ako ne i prije promijeniti. Sto nije bas neki veliki napredak medicine, ali ajde dobro.
crazy dog lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 22:48   #7949
Svoju sam operaciju odgadjala uglavnom jer MRZIM oziljke., nikad nikakve ogrebotine ni operacije po tijelu nisam prije imala pa nisam htjela nikako oziljke,al kako mi godinama nije jenjavala zelja za malo vecim grudima odlucila sam se pomiriti da cu imati oziljke, ali cu imati i grudi kakve zelim, ovce i novce ne mres u isto vrijeme imat.. Da iz ove poze se ne vide, al nikad ni ne slikaju tako da se oni vide.
Grudi su najbolje tamo 1-2 god iza operacije jer taman opusti ona napetost i kad se lagano spuste i imaju svoj pad tak da oziljak ostane u naboru. Manje je vidljiv ali i dalje je tamo i uvijek ce biti, ali VRIJEDILO JE! Jako sam zadovoljna.
Menthor silikoni su uglavnom "dozivotni", ali ako budem ih trebala mijenjat npr iz zdravstvenih razloga, ah sta cu promjenit cu ih i to je to.
Sve to treba uzeti u obzir i zaista zaista odluka treba sazret u glavi i tek onda napraviti... kao i za sve u zivotu treba biti realan i znati sve pozitivne i negativne strane.
Azafata is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 11:32   #7950
Stjuardesa, meni su tvoje cicke bilo dobre i prije. Ali kako si idealan pacijent i rezultat je odličan.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 03:20   #7951
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Stjuardesa, meni su tvoje cicke bilo dobre i prije. Ali kako si idealan pacijent i rezultat je odličan.
Dobro si to primjetila. Istina je da estetski kirurzi nisu kao kipari koji dobiju glinu i onda od nje stvaraju loncanicu, vec dobiju gotov produkt sa vecom ili manjom "falingom" koju onda restauriraju. I zato su bitna realna ocekivanja.
Azafata is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 18:12   #7952
Pozdrav drage moje.Evo još jedna koja želi vratiti ono što je imala prije nego je rodila dvoje djece.Pročitala sam gotovo svaku stranicu na ovom forumu, puno sam naučila od vas i vaših iskustava.Naime, prije poroda sam imala dobru 3, nakon tih poroda i dojenja ostale su samo kako moj muž kaže "dvije palačinke".Visoka sam 175, imam 62kg, trenutno nosim 75C.Vi sve imate podršku svojih muževa dok to kod mene nije slučaj, UŽASNO je ljubomoran i nakon 12 godina braka kada sam mu spomenula da nisam zadovoljna svojim grudima pobijelio je.Tako da sam vam ja sama u tome svemu.Imam 30 godina, dvoje prekrasne djece i smatram da zaslužujem da učinim nešto za sebe i svoje samopouzdanje.Jer ni seks mi nije sjajan kakav smatram da bi mogao biti kada smo pune samopouzdanja i zadovoljne sobom, o plaži, badićima i sexy donjem rublju da i ne govorim- s ovim sisama ništa nije lijepo niti privlačno.
Da skratim, odlučila sam se za dr.O jer ima zaista dosta djevojaka/ žena koje su zadovoljne dobivenim.Još mi prostaje objasniti dragom da je to moj izbor i nadam se da će to i prihvatiti.Ja jednostavno godinama želim ono što sam imala.Zaboga pa 30 mi je godina jel tako drage moje?😘🤗
Tatjanax is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 08:08   #7953
Cure može iskustva tko je bio kod dr.Veir-a.Jeste li zadovoljne, kakve su cijene kod njega?
Belicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 11:28   #7954
Quote:
BeQueen kaže: Pogledaj post
Dr. Veir radi operacije u poliklinici Leptir.

Meni oziljci ne smetaju, u brazdi ispod dojke su dvije tanke bijele linije koje se vide samo u lezecem polozaju ako nemas grudnjak ili bikini.
Draga ne radi on više u poliklnici Leptir- ja zvala i kaže da ne zna gdje sada radi...Dala mi je neki broj kojem je govorna pošta stalno uključena.
Tatjanax is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 12:25   #7955
Taj problem s njim se meni dogodio. Odmah nakon operacije je otišao izArithere. I to što baš nije odradio dogovoreno je jedan par cipela, ajde dogodi se, previdiš stvari, skužiš tokom rada, sve ok, ali nije u redu da se više nije javljao. I ja sam ostala nigdje. Srećom, dr Žic je toliko profesionalan i koliko mi se čini pošten kao čovjek da je odradio sve što je u njegovoj moći i popravio za kolegom, ali sam čekala šest mjeseci. Bio je ori tom i kolegijalan prema bivšem operateru.

Uglavnom, kako dr Veira imam u mobitelu, neki dan mi je došla obavjest na Viber da ima novi broj, pa ako želiš šibnem ti na pp.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 13:08   #7956
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Taj problem s njim se meni dogodio. Odmah nakon operacije je otišao izArithere. I to što baš nije odradio dogovoreno je jedan par cipela, ajde dogodi se, previdiš stvari, skužiš tokom rada, sve ok, ali nije u redu da se više nije javljao. I ja sam ostala nigdje. Srećom, dr Žic je toliko profesionalan i koliko mi se čini pošten kao čovjek da je odradio sve što je u njegovoj moći i popravio za kolegom, ali sam čekala šest mjeseci. Bio je ori tom i kolegijalan prema bivšem operateru.

Uglavnom, kako dr Veira imam u mobitelu, neki dan mi je došla obavjest na Viber da ima novi broj, pa ako želiš šibnem ti na pp.
Hvala puno došla sam do broja :klap:
Tatjanax is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 14:14   #7957
Quote:
Tatjanax kaže: Pogledaj post
Hvala puno došla sam do broja :klap:
Došla sam i ja do Veira radi u dermatološkoj poliklinici.
Ako nekome treba broj neka se javi na pp.
Belicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 21:52   #7958
Quote:
Belicaa kaže: Pogledaj post
Došla sam i ja do Veira radi u dermatološkoj poliklinici.
Ako nekome treba broj neka se javi na pp.
Do kontakta dr. Veira mozete doci putem poliklinike Dermavenus.
BeQueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 14:03   #7959
Quote:
crazy dog lady kaže: Pogledaj post
Kako uvijek u tim galerijama slikaju tako da se ne vide oziljci, a neki bi rado to vidjeli da mogu ocijeniti koliko su vidljivi, i da li se isplati raditi grudi ako su jaki oziljci. Pretpostavljam da su dolje u onom pregibu ali se ovdje uopce ne vide.


slika 14 i 15.
žena si uništila sise...
prestrašno
mesojed is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 14:20   #7960
Imam dva medicinska pitanja na ovu temu. Zapravo 3

1. kakvo je dojenje i bujanje cica u trudnoci ako imas silikone?
2. kakva je dijagnostika malignih promjena?
3. u kojoj mjeri se gubi osjet u cicama?
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:28.