Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2009., 14:12   #21
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
otkad banka nešto radi iz altrizma?
bijah sarkastična

dakle, nije mi jasno zašto odraslim ljudima treba pisati napomene u wc-u da ne bacaju u odvod uloške i ručnike
baja is offline  
Old 21.08.2009., 14:36   #22
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
otkad banka nešto radi iz altruizma?

ako nude uslugu korištenja računa preko interneta, dajte mi da sve svoje račune koristim, a ne child lock na određene usluge koje mi samo teta i čiko na šalteru mogu odobriti
Vjerojatno se ti isti ljudi koji zajebu sa svojim računima kasnije javljaju banci da ispravlja njihove greške. Nije altruizam nego razmišljanje unaprijed i eliminiranje gluposti koje dovode do još više posla i gubitka vremena. Nemam pojma, pretpostavljam.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Old 21.08.2009., 16:18   #23
Zasto su nasa gospoda iz sabora posebna vrsta koja mora biti od starta u rashlađenom autu-limuzini?
Zasto cd-rom isti tren ne izbaci cd/dvd, nego tek kad ga par puta okrene?
Zasto jedino ova reklama za unicef ima zvuk?
i zasto sam ja zasto pisala, a ne zašto?
Urbanna is offline  
Old 21.08.2009., 16:20   #24
I da-zašto svi ne koriste platnene ili papirnate vrećice kad se zna da su jeftine plasticne i previše štetne za okoliš?
Urbanna is offline  
Old 21.08.2009., 16:51   #25
Jer papirnate na kraju dana nosim zubima i obgrljene s obje ruke. Kad naprave neku koja ne puca, onda cu nosit i papirnate kofere.
__________________
In the beginning, the Lord created chocolate, and he saw that it was good. Then he separated the light from the dark, and it was better.
b_for_brownie is offline  
Old 21.08.2009., 17:20   #26
Quote:
urBana4 kaže: Pogledaj post
Zasto cd-rom isti tren ne izbaci cd/dvd, nego tek kad ga par puta okrene?
i zasto sam ja zasto pisala, a ne zašto?
zato sto provjera da li je cd u funkciji jer ako ga izbaci dok je u funkciji postoji mogucnost gubljenja podataka

zato sto si kao i ja zaboravila da imash i hrvatski na tipkovnici?
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 21.08.2009., 17:42   #27
Zašto puno planiram, a malo djelujem? :nadrkana:
Maisie is offline  
Old 21.08.2009., 18:13   #28
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post

zasto mi u bircu stave cimet u kavu bez da me ista pitaju
E, ovo znam!
Cimet ti je da smršaviš. Konobari ti žele dobro.

Za ostale ne znam.

Eyecandy is offline  
Old 22.08.2009., 00:37   #29
Quote:
Maisie kaže: Pogledaj post
Zašto puno planiram, a malo djelujem? :nadrkana:
U jebem ti, oš se udružit u planiranju?
Slijedeće godine u ovo vrijeme bit ćemo na čelu države (ako nađemo nekog tko će pokrenut stvar)
__________________
X
Mimi Bonjour is offline  
Old 22.08.2009., 00:42   #30
Quote:
Mimi Bonjour kaže: Pogledaj post
U jebem ti, oš se udružit u planiranju?
Slijedeće godine u ovo vrijeme bit ćemo na čelu države (ako nađemo nekog tko će pokrenut stvar)
this time next year I'll be a millionaire
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 22.08.2009., 00:49   #31
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
this time next year I'll be a millionaire
WE'll be billionaires



Oš se pridružit?
Al' jedino ako djeluješ!!
__________________
X
Mimi Bonjour is offline  
Old 22.08.2009., 01:36   #32
Quote:
Mimi Bonjour kaže: Pogledaj post
WE'll be billionaires



Oš se pridružit?
Al' jedino ako djeluješ!!
mogu se i ja pridruzit?

OT: Zashto se ja nikako nemogu natjerat na ucenje??? Zashto???
PsychoKiller is offline  
Old 22.08.2009., 01:39   #33
Zashto ljudi, kada te zovu na mobitel, a ti se ne stignes javiti, kad ih nazoves natrag tu istu minutu, ne odgovaraju???
PsychoKiller is offline  
Old 22.08.2009., 01:51   #34
Daj mi za početak definiciju djelovanja i kaznu ako ostanen samo na planiranju.
Samo nemoj reć da će me bannat sa ŽK ili foruma
Maisie is offline  
Old 23.08.2009., 22:31   #35
Quote:
PsychoKiller kaže: Pogledaj post
Zashto ljudi, kada te zovu na mobitel, a ti se ne stignes javiti, kad ih nazoves natrag tu istu minutu, ne odgovaraju???
možda su (kad su već uzeli mobitel) nazvali sljedećeg planiranog i ne žele ga stavit na čekanje sad kad ti zoveš.

Quote:
romantic_ass kaže: Pogledaj post
ah da, sjetila sam se jednog forvardiraj dalje maila

Zašto ljudi naruče dupli cheeseburger, veliku porciju pomfrita i light coca colu???

Zašto žene ne mogu staviti maskaru zatvorenih usta?


Zašto da bismo ugasili Windows moramo prvo kliknuti na "start"?

Zašto se sok od limuna pravi od vještačkih dodataka, a deterdžent za suđe s mirisom limuna od pravih limuna?

Zašto ne postoji hrana za mačke s okusom miša?

Zašto je igla koju upotrebljavaju za eutanaziju sterilna?

Sigurno ste već čuli za neuništive crne kutije u avionima...

Zašto ne proizvode čitav avion od takvog materijala?

Zašto peremo ručnike koje smo koristili nakon kupanja? Zar ne bismo trebali biti čisti u trenutku kad se brišemo njima?

Zašto piloti kamikaze nose kacige?

Kad zadaviš štrumpfa, kakvu boju on tad poprimi?

Kako table s natpisom "zabranjeno je gaziti travu" dospiju na sredinu travnjaka?

što je to čovjek pokušavao uraditi onog trenutka kad je otkrio da krava daje mlijeko?

Zašto prodavaonice otvorene 24 sata na dan imaju brave i lokote?

odriču se onog što im je manje bitno
nije isto dupli cheeseburger i velika porcija pomfrita ko 2 jabuke i mrkva a nekom je cola ko kola.

žene mogu stavit maskaru zatvorenih usta.
bar ja mogu, a žensko sam.

treba ići na start jer započinjemo radnju gašenja

vjerojatno zbog okusa, nikad nisam probala deterdžent al ne vjerujem da je dobar ko umjetni sok.

valjda je hrana za mačke ukusnija od miša pa zato.
to što mačke jedu miševe je više zbog potrebe nego gurmanske želje.

valjda su sve med. igle u prodaji sterilne pa je zato i ona za eutanaziju.
nije baš usput proizvodit i prodavat sterilne i nesterilne igle.

valjda je materijal od kojih rade crne kutije pretežak za izradu aviona.
možda ima i negativna svojstva u većim količinama ko azbest, živa itd...

ručnike peremo valjda da budu fini, mekani i mirišljavi a ne s onim polupljesnivovlažnim mirisom.

kamikaze nose kacige da se ne skuži da su kamikaze, inače bi recimo čim netko sjedne bez kacige u avion znali šta planira, ovo je da nas zavaraju

štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe

table s natpisom "zabranjeno je gaziti travu" se stave tako da netko prekrši zakon i stavi ih.

čovjek je vidio da kravino mladunče pije mlijeko pa je i on počeo.

ako rade 24 sata ne znači da rade vječno.
brave su jer će možda jednom njihova zemlja zabranit rad nedjeljom, jer će možda jednom štrajkat, jer će možda jednom imat inventuru i slično...
mishamu is offline  
Old 23.08.2009., 23:35   #36
Nisam čitala topic,samo naslov,al sam uspjela skužit da pišete ch umjesto č i slično,a meni to nije jasno
sweet :) is offline  
Old 24.08.2009., 12:02   #37
zasto ali ZAŠTO lakovi za nokte nemaju duzu kefu nego uvijek moram baciti polu potrosenu bocicu?
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 24.08.2009., 12:39   #38
zato da kupiš više bočica
baš juče sam o tome razmišljala, danas budem prelijevala jedan prozirni u drugi , jer imam par bočica prozirnog do kojeg ne mogu četkicom. osjećam se kao roda iz basne kad nije mogla pojest onu kašu iz zdjele jer ima kljun
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Old 24.08.2009., 12:43   #39
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
zato da kupiš više bočica
baš juče sam o tome razmišljala, danas budem prelijevala jedan prozirni u drugi , jer imam par bočica prozirnog do kojeg ne mogu četkicom. osjećam se kao roda iz basne kad nije mogla pojest onu kašu iz zdjele jer ima kljun
fakat prosvikam na to
imam josh pola bocice jednog laka iz new yorka, tu nisam vidjela slican i sad ko budala gruntam kak da pokupim sto je ostalo u bocici jer sigurno josh ima za pet puta si nokte nalakirati
ma treba kupiti onaj kist za nokte, ima ga u mulleru, i s njim bez problema sve posaugas sve
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 24.08.2009., 12:46   #40
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
zasto ali ZAŠTO lakovi za nokte nemaju duzu kefu nego uvijek moram baciti polu potrosenu bocicu?
To i mene muči

Zašto me frend zove na fiksni i pita "Gdje si"? Pa čovječe, zvao si me doma, ako sam ti se javila znači da sam doma...
Moron.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:08.