Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2011., 14:54   #41
Ako je još i sa svima dobar i diplomatičan onda je sigurno i veliki lažov i kurviš jer je kao diplomat sklon politici, a politika je kurva. To je samo još 1 razlog više da ga se riješiš.
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 14:54   #42
Ma ne drami bezveze.Jebeš kolač. Ako ti je stalo do dečka frkni k vragu tu "prijateljicu". Nek, kako kažeš, sere nekom drugom.
Ili joj daj recept(kolača) možda nađe dečka i okani se tebe.
ma da ne bi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 14:54   #43
Mislim da sam konačno pohvatala kronologiju:

ti si njemu ispekla kolač koji je on kakti nosio doma. Ali pazi! - on uopće nije bio doma već sa tvojom prijateljicom. Tako ona i zna da nije nosio kolač svojima jer tamo nije ni bio! Ukratko - on je prevaranstko indiskretno govno, a prijateljica ti je totalna vještica.

Ja bih na tvom mjestu otvorila oba oka i uha i malo se raspitala okolo da li oni nešto mute jer mi tu nešto gadno smrdi .
Biological is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 14:57   #44
A možda je probao onu foru iz američke pite?
DeusSexMachina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 14:58   #45
Ja bi odnio njegovu stolicu na analizu pa da se tocno vidi dali je jeo ili nije jeo kolac,to je jedini nacin da saznas jer ovako ti moze muljat a ti mu vise nikad neces vjerovati do kraja,znam oprostit ces mu ali zaboravit nikada u slucaju da ga nije pojeo zato mu odnesi stolicu na analizu.
maple leaf rag is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 14:59   #46
Quote:
Biological kaže: Pogledaj post
Ja bih na tvom mjestu otvorila oba oka i uha i malo se raspitala okolo da li oni nešto mute jer mi tu nešto gadno smrdi :misli
U krajnjoj liniji, ako i jesam manični paranoik koji boluje od šizofrenične manije proganjanja to još uvijek ne znači da me zaista ne prate .
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 15:01   #47
Quote:
maple leaf rag kaže: Pogledaj post
Ja bi odnio njegovu stolicu na analizu pa da se tocno vidi dali je jeo ili nije jeo kolac,to je jedini nacin da saznas jer ovako ti moze muljat a ti mu vise nikad neces vjerovati do kraja,znam oprostit ces mu ali zaboravit nikada u slucaju da ga nije pojeo zato mu odnesi stolicu na analizu.
Upravo! Ovo je isto jako dobra ideja. Gle, ti jednostavno moraš istjerati istinu do kraja jer je očito da je tip muljator samo takav .
Biological is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 15:02   #48
MA njih dvoje nemaju veze jedno s drugim, vidli su se 2x u životu, a njoj nije pretjerano drag,,,tak da teško da išta mute, propade priča za Krv nije voda

ma naprvila sam ga da padne na mene.. ( iako velim i prije smo mutili )..znate mlada, pametna zgodna još i zna kuhat hoću ga osvojit na indirektan način i da se maknemo iz društva drugih
born2Bwild is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 15:03   #49
Quote:
DeusSexMachina kaže: Pogledaj post
A možda je probao onu foru iz američke pite?
Vrh!

I ovo je moguće, možda je kolač bio previše dobar pa nije mogao odolit.
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 15:04   #50
Quote:
born2Bwild kaže: Pogledaj post
MA njih dvoje nemaju veze jedno s drugim, vidli su se 2x u životu, a njoj nije pretjerano drag,,,tak da teško da išta mute, propade priča za Krv nije voda
Isuse, kako si naivna . Pa to ti je najstariji trik na svijetu! Draga moja, dobro se pripazi takvih, ne njeguj guju u njedrima. Dobro se ti raspitaj, testiraj ih na sve moguće načine, ja sam uvjerena da tu ima nešto.
Biological is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 15:04   #51
Ne shvatam.

Ako mu se zaista dopao tvoj kolač onda je pojeo, ili odnio svojima, svejedno koja opcija.
Ako mu se nije dopao a pretvarao se da je suprotno, opet je obazriv i pristojan i nije htio povrijediti tvoje osjecaje i kritikovati hranu u koju ulazes trud i vrijeme.

Ponekad i sama primjetim da se mom momku ne dopadaju kolači koje napravim, ali se pretvara da je ukusno i opet cijenim to, svakako više nego da me kritikuje i ismijava.
U
glavnom nijedna opcija nije porazna, stoga prestani sa razmisljanjem o tome!
__________________
"Strasti? - Uvijek je naslada bolesna i luda pred umom u ništa pala. A život, kada hladno pogledaš oko sebe svuda, pusta je i glupa šala"
Daisy.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 15:06   #52
Thumbs up

Quote:
born2Bwild kaže: Pogledaj post
MA njih dvoje nemaju veze jedno s drugim, vidli su se 2x u životu, a njoj nije pretjerano drag,,,tak da teško da išta mute, propade priča za Krv nije voda

ma naprvila sam ga da padne na mene.. ( iako velim i prije smo mutili )..znate mlada, pametna zgodna još i zna kuhat hoću ga osvojit na indirektan način i da se maknemo iz društva drugih
ma sad mi je sve jasno .... prijateljica te želi razdvojiti od njega, ali ne zato što želi njega nego je zaljubljena u tebe...zato ga i mrzi
__________________
Basically, I am a good, gentle person, but I'm attracted to mean personalities.
VonTeese is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 15:07   #53
Moj muž meni otvoreno kaže da mu moj kolač ne valja, a od jednog mu je bilo toliko zlo da je pio Peptoran. Ja sam mu iz tih stopa provalila u fejs i mobitel i mail, zlu ne trebalo. Srećom, nisam ništa našla, ali nikad se ne zna, svaki dan provjeravam za svaki slučaj .
Biological is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 15:08   #54
Quote:
Biological kaže: Pogledaj post
Moj muž meni otvoreno kaže da mu moj kolač ne valja, a od jednog mu je bilo toliko zlo da je pio Peptoran. Ja sam mu iz tih stopa provalila u fejs i mobitel i mail, zlu ne trebalo. Srećom, nisam ništa našla, ali nikad se ne zna, svaki dan provjeravam za svaki slučaj .
Vidiš, zato sam ja sve oko sebe fino izdresirala da uvijek i vazda moraju reći da sve što ja skuham - valja.
Oni znaju da je to za opće dobro.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 15:13   #55
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Vidiš, zato sam ja sve oko sebe fino izdresirala da uvijek i vazda moraju reći da sve što ja skuham - valja.
Oni znaju da je to za opće dobro.
E baš si dreku ćušku dala! Ovako on glumi da mu valja, a sa svojom ljubavnicom se u krevetu cereka kako ne kuhaš dobro. Osim ako ne provjeravaš poslije svakog obroka poligrafom njegove tvrdnje, onda je to već ajde-de.
Biological is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 15:20   #56
Quote:
jeli smo ga skupa bio je oduševljen ( bar je tako izgledao ), pohvalio ga, pitao me koliki mu je "rok trajanja "...al je ostalo još puno..vidla sam da mu je žao što neće stić slistit kolač...
Tipično žensko razmišljanje koje je i dovelo do ove pomalo nezgodne situacije.
Sva tvoja vedrina i dobra namjera da mu prirediš kolač eskalirala je kada je rekao da je zapravo jako fin i ukusan. Dobra i naivna kakva jesi povjerovala si u njegove riječi samo zato što je izgledao oduševljeno. I to je početak jedne velike zablude.
Kažem zablude iz prostog razloga zato što je pitao za rok trajanja. Ti si pomislila da je upitao to pitanje zato jer se zabrinuo ima li dovoljno vremena da pojede veliku količinu finih kolača koje si mu s toliko ljubavi pripremila. Međutim, analizirajući muški rod to pitanje je postavljeno s posve drugom namjerom. On je pitao koliki je rok trajanja kolača iz dva razloga. Prvi razlog je da zna koliko još dana mora trpiti taj kolač, a drugi razlog je još jednostavniji - koliko dana mora izbjegavati tvoj kolač. To je kao kada žena donese svom muškarcu pivu dok gleda nogometnu utakmicu. On se ne raduje tako lijepoj gesti svoje žene već pivi.

S druge strane, u cijeloj priči je problematična i tvoja "prijateljica. Pitam se zašto bi ti uopće ubacivala takvu "bubu" u uho osim ako ne želi učiti vaš odnos nestabilinijim? Možda ga ona želi za sebe pa se koristi ovako podlim potezima i teorijama zavjere da ga prisvoji. Možda kuha lošije od tebe pa ti želi smanjiti samopouzdanje. Nisam siguran, ali bi o tome trebala popričati s trećom prijateljicom koja vas obje jako dobro poznaje jer ovakvi savijeti nemaju puno smisla.

Al opet postoji i druga verzija priče.
Ako je momak zbilja odnio svoje kolače dragim roditeljima, roditelji su ih provali. Ako su im se svidjeli kolači zasigurno su zapitali dečka "tko je radio ovako fine kolače". Tada te je on morao pohvaliti što znači da imaš već jedan ogroman plus kod njegovih staraca, a to je dobra podloga za daljnje odnose.
A ako ih je negdje usput izbacio iz auta opet dobro. To pokazuje velikodušnost tvoga momka budući da su isti kolač u tom slučaju pojele ptice i ostale životinje uz cestu. U svakom slučaju je netko pojeo taj kolač, a to bi ti na kraju svega trebala biti barem kakva - takva utjeha.
__________________
"I'd like to consider Ferrari as a scaled down version of God." -Jeremy Clarkson
Frane_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 15:22   #57
Quote:
Biological kaže: Pogledaj post
E baš si dreku ćušku dala! Ovako on glumi da mu valja, a sa svojom ljubavnicom se u krevetu cereka kako ne kuhaš dobro. Osim ako ne provjeravaš poslije svakog obroka poligrafom njegove tvrdnje, onda je to već ajde-de.
Ma to ja ukućane dresiram....ipak još treniram za .

Normalno da nakon jela idu napredne metode ispitivanja i provjeravanja, svašta s tobom.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 15:23   #58
Quote:
born2Bwild kaže: Pogledaj post

ma naprvila sam ga da padne na mene.. ( iako velim i prije smo mutili )..znate mlada, pametna zgodna još i zna kuhat hoću ga osvojit na indirektan način i da se maknemo iz društva drugih
Onda drugi put probaj sa sarmom.
Eloise. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 15:25   #59
Quote:
Frane_ST kaže: Pogledaj post
A ako ih je negdje usput izbacio iz auta opet dobro. To pokazuje velikodušnost tvoga momka budući da su isti kolač u tom slučaju pojele ptice i ostale životinje uz cestu. U svakom slučaju je netko pojeo taj kolač, a to bi ti na kraju svega trebala biti barem kakva - takva utjeha.
Ma kako samo možeš izvaliti ovako nešto?! Pa ona se trudila da napravi ukusan desert svojoj simpatiji kako bi poželio nešto više s njom, a ne da on hrani divljač po cesti s njenim kolačem! Stvarno znaš kako utješiti curu .
Biological is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 15:27   #60
Quote:
born2Bwild kaže: Pogledaj post
ma naprvila sam ga da padne na mene.. ( iako velim i prije smo mutili )..znate mlada, pametna zgodna još i zna kuhat hoću ga osvojit na indirektan način i da se maknemo iz društva drugih
Ima jedna prastara starogrčka metoda koju bi trebala iskušati ako želiš da padne na tebe. Vrlo je jednostavna ne zahtjeva toliko puno vremena i pažnje kao kolači a zove se - podapinjanje nogu.
__________________
"I'd like to consider Ferrari as a scaled down version of God." -Jeremy Clarkson
Frane_ST is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger