Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2012., 12:31   #41
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Hajde ovako da razjasnimo nešto... Oboje ste djeca i da se mene pita nijedno ne bi (još uvijek) bilo u ozbiljnjoj vezi. Nijedno. Ona nema pojma šta želi, ti se vidiš kao njen tutor i ona ti je kao neki dužnik, kako je zaboga mogla, pa onda dobiješ savjete da budeš frajer koji mjesec i vidiš kako će mala doletjeti kao ptica, pretrpićeš to uz drogu i koke mada ti je ego povrijeđen. Kakav je ovo šablon WTF. Odrastao sigurno nije. Nego, ti nju pusti, nemojte više biti zajedno pa malo odrastite dok ne dođe neka druga veza.
tutor i dužnik???
ako mi kažeš da sam dijete onda to i trebam odraditi kao dijete
a ne kao odrastao

dječije je ionako sve po tvom mišljenju
merck99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 12:34   #42
Quote:
merck99 kaže: Pogledaj post
tutor i dužnik???
ako mi kažeš da sam dijete onda to i trebam odraditi kao dijete
a ne kao odrastao

dječije je ionako sve po tvom mišljenju
Ja ovdje iznosim svoje mišljenje. Ne mogu stajati iza tuđeg. Dječije je, već je odrađeno dječije i savjeti za dalje su neki kao mangupski, eto ti ovako, pa će ona onako. Nema toga u zdravom odnosu, stvari su spontane i prirodne. Bez matematike i računice.

Da, tutor, jer cijelo vrijeme provlačiš kroz redove koliko si toga učinio za nju i kako bi ona trebala sad biti tu na neki način. I to je kalkulacija. Odnosi zasnovani na tome bolje da se ne nastavljaju.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 12:37   #43
Jebiga, stari, koka te sisala i isisala na sve moguće načine i sad kad si joj najavio da bi zatvorio pipu, dobit ćeš nogom u guzicu.

A tebi stvari nisu jasne.
Zelenogorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 12:39   #44
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Ja ovdje iznosim svoje mišljenje. Ne mogu stajati iza tuđeg. Dječije je, već je odrađeno dječije i savjeti za dalje su neki kao mangupski, eto ti ovako, pa će ona onako. Nema toga u zdravom odnosu, stvari su spontane i prirodne. Bez matematike i računice.

Da, tutor, jer cijelo vrijeme provlačiš kroz redove koliko si toga učinio za nju i kako bi ona trebala sad biti tu na neki način. I to je kalkulacija. Odnosi zasnovani na tome bolje da se ne nastavljaju.
dječije je jer smo ušli u to kao djeca
a očito smo još djeca
spontano je, zato se i dešavaju ovakve stvari

ne provlačim što sam učinio za nju
niti zbrajam ko je koliko unio u vezu, unio je koliko je ko htio
zašto bi ona trebala biti tu ako se ne osjeća tako???
pa šta će nam ti i di bi to vodilo
bit će kako treba biti

ona slijedi svoje srce i traži to što traži
ja sam pristao na ono što meni moje dopušta

a dalje...
merck99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 12:40   #45
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
Jebiga, stari, koka te sisala i isisala na sve moguće načine i sad kad si joj najavio da bi zatvorio pipu, dobit ćeš nogom u guzicu.

A tebi stvari nisu jasne.
Sve i da je to na kraju poenta neka je pusti da ide sa svojim životom, on je bio korektan kako piše za vrijeme veze i to je dovoljno. Sve više od toga bilo bi mrcvarenje.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 12:42   #46
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Hajde ovako da razjasnimo nešto... Oboje ste djeca i da se mene pita nijedno ne bi (još uvijek) bilo u ozbiljnjoj vezi. Nijedno.
Srećom, ne pita se tebe.

Ja znam i 30godišnjake s istim problemima kakve ona manifestira.
A on u toj vezi (barem prema prikazanom) nije pokazivao nikakve znakove nezrelosti.

Uostalom 27 godina baš i nije malo za ozbiljnu vezu.

Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Da, tutor, jer cijelo vrijeme provlačiš kroz redove koliko si toga učinio za nju i kako bi ona trebala sad biti tu na neki način. I to je kalkulacija. Odnosi zasnovani na tome bolje da se ne nastavljaju.
Očekivati da se dobro vrati dobrim je možda naivno, ali je sasvim normalno, i svi se svaki put iznenadimo i popizdimo kada nam život pokaže da smo se opet zajebali.

I nema nikakve veze s tutorstvom, već s ulaganjem.
Isto kao što spominjanje toga nema veze s kalkulacijama, već s njegovom povrijeđenosti koja se manifestira u obliku šoka što je on sve učinio za nju, a ona ga ostavlja.
Nije to pokušaj naplaćivanja dugovanja, samo šok.

A ovo da su u zdravom odnosu stvari spontane i prirodne mi je puno veća demagogija od bilo koje njegove. I dječje gledanje stvari.

U zdravom odnosu se o svemu razgovara kada se počnu primjećivati problemi, a ne kada eskaliraju do ove razine.
Ali da se sve razvija prirodno i spontano, to je glupost. Veza se organizira i vodi kroz razgovore, kompromise i uz zajednički cilj. Ako nema jednog od toga troje, nema ni zdrave veze.

I nitko nije pričao da bude frajer pa će ona doći natrag.
Već da treba nastaviti normalno kao da je nema, pa ako se vrati, vrati, ako ne ne.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 12:47   #47
Quote:
merck99 kaže: Pogledaj post
ništa, naravno, ali i ja imam vremena za sagledati situaciju i odlučiti
neću plakati u ormaru
Ovo je racionalizacija. Ona je odlučila. Ona je ta koja ima upper hand i koja vodi igru. Umišljaš si ako mislš da o ičemu odlučuješ ti.
Sori, ali tako je.

Quote:
gle, to je na njoj, ne zamaram se s tim što će raditi za vrijeme pauze
ali predstavljeno je kao:
"nisam sigurna da je to to, treba mi vremena da razmislim i ako odlučim da mi treba nešto drugo prekinut ćemo pa onda vidit s vremenom"
moj odgovor je:"da li sad znaš da želiš nešto s nekim da si dokažeš nešto"
njen:"ne, nisam sigurna, moram razmislit o svemu, treba mi vremena"
moj:"vremena imaš ne znam mjesec dana, nećemo raskrstit odmah, a ako ti treba to nešto s nekim da ti sebi nešto dokažeš onda zbogom i prekriži me jer ja tebe hoću"
njen:"zašto ti uvijek govoriš da prekid treba biti konačan, zašto me trebaš izbrisati, bla bla bla"
Po zadnjoj rečenici možeš vidjeti da te ne shvaća ozbiljno uzima te zdravo za gotovo i već unaprijed priprema teren za daljnje zmijske rabote.

Ona već sad pokušava tebe omekšati kako bi za x vremena produljila rok pauze, još malo se nećkala, istraživala i tako to.

Naivan si.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 12:47   #48
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Sve i da je to na kraju poenta neka je pusti da ide sa svojim životom, on je bio korektan kako piše za vrijeme veze i to je dovoljno. Sve više od toga bilo bi mrcvarenje.
tako će i biti...
merck99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 12:49   #49
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
[debilni font]
Da, tutor, jer cijelo vrijeme provlačiš kroz redove koliko si toga učinio za nju i kako bi ona trebala sad biti tu na neki način. I to je kalkulacija. Odnosi zasnovani na tome bolje da se ne nastavljaju.[/debilni font]
Pročitala sam sve njegove postove na temi i nisam ovog dojma.
Bezveze si nagazila čovjeka.
__________________
Go away, I need you.
Ljutica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 12:51   #50
Quote:
merck99 kaže: Pogledaj post
tako sam ja to od početka postavio da nema stand by-a i sličnih sranja
Bojim se da nisi čim čekaš da se ona odluči. Pa makar to bilo i tjedan dana. Iz životnoga iskustva i promatranja svijeta oko sebe ti mogu reći da je to kraj. Najbolje što možeš učiniti je da joj se prestaneš javljati, a kada se ona tebi javi da joj kažeš da misliš da je u pravu, da si razmišljao i da je najbolje da prekinete. Tako ćeš preuzeti incijativu. Bit će ti teško ali će te nositi misao da si ti bio taj koji je presjekao gordijski čvor. A za par godina bit će ponosan na sebe.

Quote:
merck99 kaže: Pogledaj post
da i to jako
starci koji puno očekuju
i ona koja ne ispunjava
i ona koja sanja o puno toga, a kad treba poduzeti nešto koči!!!
i da nesigurna je užasno i sklona sugestiji sa strane
I ti još čekaš. Ženska je po svemu što si napisao psihu. Bjež od toga čovječe, osim ako ne želiš biti emocionalni otirač.

Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Ona nema pojma šta želi, ti se vidiš kao njen tutor i ona ti je kao neki dužnik, kako je zaboga mogla.
Koliko vidim njoj nije bio problem prihvatiti to da je on financira i da joj plati studij. Mogla je odbiti.
Zelenogorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 12:54   #51
Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
Srećom, ne pita se tebe.

Ja znam i 30godišnjake s istim problemima kakve ona manifestira.
A on u toj vezi (barem prema prikazanom) nije pokazivao nikakve znakove nezrelosti.

Uostalom 27 godina baš i nije malo za ozbiljnu vezu.


Očekivati da se dobro vrati dobrim je možda naivno, ali je sasvim normalno, i svi se svaki put iznenadimo i popizdimo kada nam život pokaže da smo se opet zajebali.

I nema nikakve veze s tutorstvom, već s ulaganjem.
Isto kao što spominjanje toga nema veze s kalkulacijama, već s njegovom povrijeđenosti koja se manifestira u obliku šoka što je on sve učinio za nju, a ona ga ostavlja.
Nije to pokušaj naplaćivanja dugovanja, samo šok.

A ovo da su u zdravom odnosu stvari spontane i prirodne mi je puno veća demagogija od bilo koje njegove. I dječje gledanje stvari.

U zdravom odnosu se o svemu razgovara kada se počnu primjećivati problemi, a ne kada eskaliraju do ove razine.
Ali da se sve razvija prirodno i spontano, to je glupost. Veza se organizira i vodi kroz razgovore, kompromise i uz zajednički cilj. Ako nema jednog od toga troje, nema ni zdrave veze.

I nitko nije pričao da bude frajer pa će ona doći natrag.
Već da treba nastaviti normalno kao da je nema, pa ako se vrati, vrati, ako ne ne.

potpisujem
+ veza je jako veliko odricanje i davanje dijela sebe
pitanje je samo koliko je osoba spremna dati...
merck99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 12:55   #52
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
Jebiga, stari, koka te sisala i isisala na sve moguće načine i sad kad si joj najavio da bi zatvorio pipu, dobit ćeš nogom u guzicu.

A tebi stvari nisu jasne.
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
I ti još čekaš. Ženska je po svemu što si napisao psihu. Bjež od toga čovječe, osim ako ne želiš biti emocionalni otirač.
Zašto je ženska psiho?
Ne smije ga prestati voljeti jer je trošio svoje pare na nju tijekom 4 godine veze?

Ajde ne pretjerivati.
__________________
Go away, I need you.
Ljutica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 12:56   #53
Tužan je dan za LJES i za forum kad moram složit sa Zelenogorcem.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 13:00   #54
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Ovo je racionalizacija. Ona je odlučila. Ona je ta koja ima upper hand i koja vodi igru. Umišljaš si ako mislš da o ičemu odlučuješ ti.
Sori, ali tako je.



Po zadnjoj rečenici možeš vidjeti da te ne shvaća ozbiljno uzima te zdravo za gotovo i već unaprijed priprema teren za daljnje zmijske rabote.

Ona već sad pokušava tebe omekšati kako bi za x vremena produljila rok pauze, još malo se nećkala, istraživala i tako to.

Naivan si.
e neće baš ići
pauza je rok
nakon pauze ili zbogom ili ajmo vidjeti što dalje

uostalom usrala se je na to što sam joj rekao što će biti
i pitala zašto sam tako radikalan oko koncepta prekida
merck99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 13:04   #55
Quote:
Ljutica kaže: Pogledaj post
Zašto je ženska psiho?
Ne smije ga prestati voljeti jer je trošio svoje pare na nju tijekom 4 godine veze?

Ajde ne pretjerivati.
Psiho u smislu da je emotivno sjebana. Teški narcis. Misli samo na sebe i na svoje probleme. Kak ima grozne strace koji je ne razumiju, kak nema novaca za faks, kak ima problema sa seksom, kako ima problema s emocijama, kako ne zna što želi, kako on, zamisli, traži od nje da počen raditi jer nema više para da ju uzdržava i tako dalje i tako dalje. Ako to tebi nije dovoljno za postaviti dijagnozu meni jest. Uglavnom, tip će si učiniti životnu uslugu ako je sad napuca. Bit će sjeban par mjeseci, ali poslije će biti ponosan na sebe.

Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Tužan je dan za LJES i za forum kad moram složit sa Zelenogorcem.
To je zato što ja imam mnogo lica, ljubice zubice. A vidim i da si nešto malo bolje volje.
Zelenogorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 13:04   #56
Quote:
merck99 kaže: Pogledaj post
dao sam joj vremena jer još vjerujem i to priznajem
u tom vremenu neće biti kontakata
a što će biti kad se javi ovisi o tome što će reći ali i o tome što ću ja prokljuviti u tom periodu
ima svojih problema, ali svi ih imamo
a što se tiče para, siguran sam da nije bila samnom zbog para
Ok, ako si tako siguran u sve to, čemu tema?

Možda nije bila s tobom zbog para, al je svakako u čas kad si rekao da to tako dalje s parama ne ide, skužila da možda ti nisi Taj.

Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
To je zato što ja imam mnogo lica, ljubice zubice. A vidim i da si nešto malo bolje volje.


Ja sam uvijek dobre volje.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 13:05   #57
Quote:
Ljutica kaže: Pogledaj post
Zašto je ženska psiho?
Ne smije ga prestati voljeti jer je trošio svoje pare na nju tijekom 4 godine veze?

Ajde ne pretjerivati.
nitko u nijednom trenutku nije spominjao novce kao faktor
uostalom 3 od 4 godine veze sam bio studoš bez lipe

ako me je prestala voljeti
šta tu onda novci igraju ikakvu ulogu
nvce sam imao, i htio sam joj pomoći s njima
moja odluka
merck99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 13:09   #58
Quote:
merck99 kaže: Pogledaj post
dao sam joj vremena jer još vjerujem i to priznajem
u tom vremenu neće biti kontakata
a što će biti kad se javi ovisi o tome što će reći ali i o tome što ću ja prokljuviti u tom periodu
ima svojih problema, ali svi ih imamo
a što se tiče para, siguran sam da nije bila samnom zbog para
Jasno je da ne možeš iz svoje pozicije objektivno sagledati situaciji, ali sve da ti se i vrati (čemu se potajno nadaš, to je očito) učinio bi veliku grešku. Ona nema problema, ona ima sjeban sklop ličnosti, koji se neće promijeniti.

Nisam ni rekao da je bila s tobom zbog para. Ali očito da je bila i zbog toga. Mogla je reći ne. I raditi godinu dana i zaraditi za upis. Ali nije, jer je ovako bilo lagodnije.
Zelenogorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 13:09   #59
micek, sve se svodi na to hoce li ona naci slijedeceg naivca u zivotu, ili ce se morati vratiti k tebi
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 13:09   #60
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Ok, ako si tako siguran u sve to, čemu tema?

Možda nije bila s tobom zbog para, al je svakako u čas kad si rekao da to tako dalje s parama ne ide, skužila da možda ti nisi Taj.




Ja sam uvijek dobre volje.
lijepo je čuti mišljenje nekog sa strane
posebno zato što znam da će biti raznolika
lijepo je iznijeti svoje ako imaš potrebu za tim

nisu bili novci, ponašanje s novcima je ogledalo neodgovornosti koja je nespojiva s tim u što je ušla (taj faks privatni)
i zbog tog sam joj prigovorio da sama sebi radi štetu
a ja je fizički nemogu izvući
merck99 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger