Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2012., 17:59   #1
Muškarci za seks i muškarci za vezu ili brak

Ne znam da li se ovako strogo može razlučiti ali se u društvu daje razlikovati ova dva tipa muškarca: za vezu i za seks....što vi mislite, koje osobine treba imati m za seks i m za vezu,i da li je ta podjela manje ukorijenjena za razliku od podjele žena na one za seks i za brak...drage žene, da li se radije zabavljate sa muškarcima prije braka, ili sa jednim muškarcem u braku, i zašto? da li muškarce koji se često sexaju sa različitim partnericama smatrate za potrošnu robu koju treba iskoristiti, ili imate neko drukčije mišljenje o njima...raspišite se

Zadnje uređivanje tužnadjevojčica : 03.03.2012. at 19:07.
tužnadjevojčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 18:43   #2
zabavljala bih se s onim koga volim i tko mene voli.
dal će to bit jedan jedini muškarac u mom životu (taj s kim ću bit u braku) ili će ih prije njega bit 5 s kojima ću osjetit tjelesnu privlačnost - ne znam

a što se tiče teme, ako ćemo gledat malo dalje - muškarac koji je za vezu/brak mora biti i za sex, kao što vrijedi i u obrnutom slučaju

naravno da muškarce sa puno sexualnih partnerica smatram potrošnom robom. s takvima i ne bih imala posla. nije to za mene
mislim da sam točno u stanju skužit kad me netko "osvaja", a kad me netko "bari"
blago meni
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 18:50   #3
Quote:
tužnadjevojčica kaže: Pogledaj post
Ne znam da li se ovako strogo može razlučiti ali se u društvu daje razlikovati ova dva tipa muškarca: za vezu i za seks....što vi mislite, koje osobine treba imati m za seks i m za vezu,i da li je ta podjela manje ukorijenjena za razliku od podjele žena na one za seks i za brak...drage žene, da li se radije zabavljate sa muškarcima prije braka, ili sa jednim muškarcem u braku, i zašto? da li muškarce koji se često sexaju sa različitim partnericama smatrate za potrošnu robu koji treba iskoristiti, ili imate neko drukčije mišljenje o njima...raspišite se

to je jedan te isti muskarac,samo u fazama before(sex faza) i after(brak faza)

neritko in se ona prva faza djelomicno prenese i u drugu fazu pa se kad tad vrate iskljucivo u prvu

s kin se zene radije zabavljaju je ope individualno.osobno preferiran opciju jedan ali vrijedan,s kojin cu si dat masti na volju.
ovi pak sta non stop minjaju partnerice iliti ne biraju previse,ha,volin da su ljudi sritni pa ko in to cini gust meni svakako ne smetaju.

a se tice koje osobine tribaju imat? tribaju bit sta je vise moguce musko,a sta manje moguce peshko

za mene,triba imat nevjerojatnu karizmu,energiju,votevr,sami misici ne ce nikad proc,smisla za podjebavanje u neogranicenin kolicinama
hrvaticaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 18:52   #4
svi muskarci su za seks, uvijek (ok, ne brojim onih 0,1% aseksualnih ljudi na svijetu, ali brojim sve oblike i kvalitete seksa. sa svim partnerima i nasamo.)

za vezu su neki rodjeni, ali vecina do toga dozrije u nekom trenutku svog zivota - zaljube se, pozele djecu, porezne olaksice, nekog da ih njeguje.

neki prodju tu fazu, smuce im se veze, pa se vrate prvoj fazi. platit ce si njegovateljicu, dovraga.

...
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 18:53   #5
Quote:
tužnadjevojčica kaže: Pogledaj post
da li muškarce koji se često sexaju sa različitim partnericama smatrate za potrošnu robu koji treba iskoristiti, ili imate neko drukčije mišljenje o njima.
Da.

No, ne zato što mislim da su amoralne svinje i kao takvi nevrijedni moje pažnje na više od nekoliko susreta, već iz razloga što mi se ne da nekoga mjenjati i očekivati nešto od njega što se nikad dogodit neće.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 18:53   #6
ja ne kužim temu uopće.

svi muškarci misle i žele sex.

samo neke uspiješ utjerat u brak.

mislim da to nije nikako povezano?
Altera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 18:55   #7
Quote:
Altera kaže: Pogledaj post

svi muškarci misle i žele sex.

samo neke uspiješ utjerat u brak.
Je, takav brak obično super ispadne. Kad se nekog utjera u njega.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 19:01   #8
Muškarci koji ne žele vezu/obvezu u pravilu su na neki način emotivno nezreli,bar ja to tako gledam. Naravno da postoje različiti periodi u kojima nam paše različita vrsta odnosa i pobornica sam onog 'sve ima svoje draži'. Odbijaju me muškarci kojima je životni stil iskakati iz kreveta u krevet jer su im očigledno potrebe siromašne,koliko se god muškarcima takvo ponašanje ne uzima za zlo kao ženama. Pitaš,zabavljamo li se radije s muškarcima prije braka ili s jednim u braku. Pa tko još danas čeka na brak da bi se 'počeo zabavljati' ? Mislim da je seksualno i svako drugo životno iskustvo stečeno prije braka neophodno za oba spola.
UndressMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 19:03   #9
Valjda ista stvar kao i žemske . Postoje neke koje malo ćešće daju od drugih i tako promjene puno muškaraca , pa na kraju ih neće nitko da oženi . Sad možda je žemskima muškarac za seks neki bauštelac (oni nabildani ka u filmovima ) , a kad traže za brak važne su i neke druge kvalitete
Achtung_1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 19:14   #10
Quote:
tužnadjevojčica kaže: Pogledaj post
Ne znam da li se ovako strogo može razlučiti ali se u društvu daje razlikovati ova dva tipa muškarca: za vezu i za seks....što vi mislite, koje osobine treba imati m za seks i m za vezu,i da li je ta podjela manje ukorijenjena za razliku od podjele žena na one za seks i za brak...drage žene, da li se radije zabavljate sa muškarcima prije braka, ili sa jednim muškarcem u braku, i zašto? da li muškarce koji se često sexaju sa različitim partnericama smatrate za potrošnu robu koju treba iskoristiti, ili imate neko drukčije mišljenje o njima...raspišite se
Razliku između navedenih tipova muškaraca, vidiš kroz njihova djela/nedjela i odnos prema tebi. Dakle,djela ne riječi.

Što se mene tiče igrače,ženskaroše,emocionalno izgubljene,zauzete ili friško rastavljane sam izbjegavala.

Ako se upustiš samo u odnos sa muškarcem koji traži samo seks,trebaš imati na umu da tu dosta gubiš,jer mi žene se htjele-nehtjele vežemo za one s kojim spavamo. E ako se vežeš za krive,eto ti problema.
_Golubica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 19:15   #11
većina muškaraca koji su oženjeni su UTJERANI u brak. koliko ih ti znaš da su oženjeni, a da su sami rekli DA JA SE ŽELIM ŽENIT...ma daj moli te...
Altera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 19:22   #12
Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post

Ako se upustiš samo u odnos sa muškarcem koji traži samo seks,trebaš imati na umu da tu dosta gubiš,jer mi žene se htjele-nehtjele vežemo za one s kojim spavamo. E ako se vežeš za krive,eto ti problema.
Slažem se. Rijetko je avantura za ženu isključivo avantura u čemu ne nastoji razaznati mogućnost za 'više'.
UndressMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 19:33   #13
Quote:
Achtung_1990 kaže: Pogledaj post
Valjda ista stvar kao i žemske . Postoje neke koje malo ćešće daju od drugih i tako promjene puno muškaraca , pa na kraju ih neće nitko da oženi . Sad možda je žemskima muškarac za seks neki bauštelac (oni nabildani ka u filmovima ) , a kad traže za brak važne su i neke druge kvalitete
Tako je, ni ja ne bih mogla biti s muškarcem koji je češće davao.

Quote:
Altera kaže: Pogledaj post
većina muškaraca koji su oženjeni su UTJERANI u brak. koliko ih ti znaš da su oženjeni, a da su sami rekli DA JA SE ŽELIM ŽENIT...ma daj moli te...
Reci ti njoj.

I ja sam svog toljagom ućerala i doćerala

*Baby Kate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 20:04   #14
Quote:
Altera kaže: Pogledaj post
većina muškaraca koji su oženjeni su UTJERANI u brak. koliko ih ti znaš da su oženjeni, a da su sami rekli DA JA SE ŽELIM ŽENIT...ma daj moli te...
hahaah
agent20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 20:09   #15
ne postoje muškarci za brak.

svi su muškarci za seks

šta vi žene mislite da ste nešto posebno?

neš ti............žene.......


ženeeeeeeeeeeee


žeeeeeeeeeeeeeneeeeetine....



žeeeenkice......

ženice....

ma ajd bježi...
Vrag u snjegu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 20:21   #16
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Je, takav brak obično super ispadne. Kad se nekog utjera u njega.
nije to utjerivanje uvik toljagom, uglavnom je sisama
usdalma is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 20:36   #17
Quote:
usdalma kaže: Pogledaj post
nije to utjerivanje uvik toljagom, uglavnom je sisama
"Utjeravam sisama po kućama"
(Udavača)



Postoje dobri i loši brakovi i dobre i loše samoće.

Mislim da je svaka tvrđava osvojiva.

Pitanje je samo što kome smeta i što ko želi.

Treba držat na umu da ljude ne možeš promijenit.
A posebno muškarce.

Sad sve ovisi što je kome marriage material.

To može bit onaj tip koji ostaje i kada je stvarno teško jer je pouzdan.
A može bit i onaj tip kojem je toliko ugodno u braku da je lijen bit slobodan.
A može bit i onaj tip koji te recimo stvarno voli, i u braku ste i onda za 10 godina recimo ljubav splasne, pa eto, se i razvedete. Što ne znači da niste imali dobrih, say, 7, 8 godina.
A može bit i onaj tip koji te recimo stvarno voli i baš ste nekako imali sreće da se nađete i eto, kada je sreo tebe, sve je sjelo na svoje mjesto, bez obzira kakav je nestašan ili stašan (stašan nije riječ, jel?) bio prije.

I tako. Imaš svega.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 23:12   #18
slažem se s tim da su muškarci koji izbjegavaju veze/obaveze emocionalno nezreli. možda se čini da su im na prvi pogled zanimljive žene koje vole sex onako malo više od prosječne žene, ali toplo se nadam da je to prolaznog karaktera. ne bu ju ženil
samo nažalost, nađe se i pokoja "drolja" koja je imala preko 10 partnera pa se opet uda i to sretno (sretnije nego možda žena koja se nastoji što više "čuvati").
ja bježim od tih koji nisu za veze jer imam tu sreću da ih jaaako brzo nanjušim. moj budući muž mora biti obiteljski tip. i voljeti djecu. i moje prijatelje. i moju obitelj. ne tražim valjda puno
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 10:07   #19
brak mora da su izmislile zene ili popovi, u svakom slucaju nije prirodno. sex je puno prirodnija stvar
inkpink is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 10:20   #20
Koja hrpa gluposti
Kad ti se netko svida kad budes zaljubljen/a i kad volis onda je nebitno sa kim je ko bio ili se jebo
To su ubiti tak nebitne stvari samo sto ljude jebe ego
scootertechno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger