Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2012., 23:14   #1
Question Nemam želju za seksom onoliko često koliko bi to muž htio?!

Pozz,
ovako-bit ću kratka.u braku smo 2 godine,ukupno 4 godine veze. Imamo dijete od godinu i pol,koje obozavamo i koje nas usrecuje. Vjencali smo se kad sam ostala trudna. Inace,obozavali smo se i prije toga.I nismo mogli jedno bez drugog. Kao ni sad,volim ga,i nebi mogla zamisliti zivot bez njega. A znam da on tako osjeća i za mene. Pogotovo odkad smo dobili dijete,od tad se postujemo jos i vise. Znam da ljubav nije pitanje-ljubavi imamo i previse. Ono što mene muči je sex...on bi ga htio stalno,ja nekako nemam volje. Prije sam se smatrala strastvenom ženom,izvrsnom u krevetu...sada mi se ta slika polako rusi. Kad god on potakne sex,meni se takooo neeedaaa...

I uvijek nekako to radim preko svoje volje...nisam ni opustena,tijelo mi se unistilo nakon poroda,tu sam izgubila samopouzdanje... nekako kao da sam se zatvorila po pitanju sexa. zasto mi se to događa?! a više od svega bi htjela da je moj muz zadovoljan ,i da ispunim svaku njegovu zelju... vec mi je nekoliko puta spomenuo-kao,u sali,kako sam troma,monotona i drugcije receno-dosadna u sexu...to je sala bila,ali znam da tu ima istine. Prije sam bila divlja,kako vratiti to?! a da nespominjem oralni sex,i moja nesigurnost po pitanju toga (neznam to,nisam dobra u tome...i bla bla)

Znam kako to ide-ako muškarac nije zadovoljan seksualnim zivotom-potrazit ce negdje drugdje bolji ili makar pozeliti...a ja nezelim da dodje cak ni do toga da pozeli ili masta o nekom drugom -onakvom sexu kakvog želi,,, Želim biti,ono,ostvarenje njegovog seksualnog sna Jel ima ko kakvih savjeta....iskustva...

Zadnje uređivanje phiber : 05.03.2012. at 08:49. Reason: Enter key is your friend.
Letazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 23:21   #2
nema nista cudno u ton da mu je vise do sexa nego tebi,vjerojatno ste drukcije i poslozeni u glavi,sumnjan da on posvecuje ditetu onoliki broj misli ki ti,to naravno nema veze s ljubavlju ili da ga manje voli,al mame su mame

iako kaze kroz salu,mislin da nije problem primjetiti kad neko ensto radi sa zaron zeljon i strascu a kad,kako si rekla,priko volje.u krajnjen slucaju ne mora ni biti da ti se sexa u isto vrime kad i njemu.ali ici se prisiljavati na sex iz straha da on ne ode kod druge,kao prvo ako te voli toliko i postuje,to ne ce nikad uciniti.zasto mu radije ne kazes,kroz zajebanciju recimo,da su ti se hormoni poremetili i slicno,mislin,nije realno ni ocekivat da ces cili zivot biti strastvena ki na pocetku veze,a ni musko isto tako.
sta se oralnog tice,pa valjda on zna kakva si po ton pitanju,i ne znan kolko je to njemu bitno,al na kraju krajeva nije ni da ti njemu bas moras ispunjavati svaku zeljicu,nek on recimo provede cili dan s bebacen,pa ti njemu spremi lipo iznenadjenje prid spavanje,da vidimo kolko mu je energije ostalo
ili ne znan,ne mora bit prid spavanje,5,10minuti uvik mozete ukrast,kad god da ti dodje ti se daj u akciju
hrvaticaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 23:25   #3
Quote:
hrvaticaa kaže: Pogledaj post
nema nista cudno u ton da mu je vise do sexa nego tebi,vjerojatno ste drukcije i poslozeni u glavi,sumnjan da on posvecuje ditetu onoliki broj misli ki ti,to naravno nema veze s ljubavlju ili da ga manje voli,al mame su mame

iako kaze kroz salu,mislin da nije problem primjetiti kad neko ensto radi sa zaron zeljon i strascu a kad,kako si rekla,priko volje.u krajnjen slucaju ne mora ni biti da ti se sexa u isto vrime kad i njemu.ali ici se prisiljavati na sex iz straha da on ne ode kod druge,kao prvo ako te voli toliko i postuje,to ne ce nikad uciniti.zasto mu radije ne kazes,kroz zajebanciju recimo,da su ti se hormoni poremetili i slicno,mislin,nije realno ni ocekivat da ces cili zivot biti strastvena ki na pocetku veze,a ni musko isto tako.
sta se oralnog tice,pa valjda on zna kakva si po ton pitanju,i ne znan kolko je to njemu bitno,al na kraju krajeva nije ni da ti njemu bas moras ispunjavati svaku zeljicu,nek on recimo provede cili dan s bebacen,pa ti njemu spremi lipo iznenadjenje prid spavanje,da vidimo kolko mu je energije ostalo
ili ne znan,ne mora bit prid spavanje,5,10minuti uvik mozete ukrast,kad god da ti dodje ti se daj u akciju
MA meni rijetko kad dodje,starno rijetko...osim kad malo popijem...
Letazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 23:34   #4
Quote:
Letazg kaže: Pogledaj post
MA meni rijetko kad dodje,starno rijetko...osim kad malo popijem...
ajde u smokve

a vidi,meni je to normalno.i mogla bi i ti to uzeti isto tako,tebi dodje ritko,njemu dodje cesto,ako te pita u cemu je problem reci lipo iskreno da nemas pojma
hrvaticaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 23:38   #5
Smile

moraš ponovno zavoljeti svoje tjelo, shvatiti da se nije uništilo nego promjenilo nakon poroda.
raditi na njemu.
i ja osobno bi ti preporučila trbušni ples ili s faktor, nakon nekog vremena, recimo 6mj maximalno probudit će se tvoja senzualnost
samo hrabro
krojacica zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 04:28   #6
Probaj nekako ubaciti teretanu ili neki sport u svoj dnevni/tjedni raspored, pa da skineš koju kilicu ili ukloniš ono što ti kvari samopouzdanje i uzrokuje tromost.
Jastučić is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 08:01   #7
ako te muci kako izgledas, preporucio bih da poradis na tome.

ako te muce oralne vjestine, praksom do savrsenstva.


i jedno i drugo zahtijeva odredenu odlucnost sa tvoje strane.




voda je obicno do grla kada se musko razbacuje takvim salama. i treba dobro progutati knedlu da takvu salu prebacis sa usana. cak i najvecim zajebantima. koliko god kulirali.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 09:01   #8
Quote:
Letazg kaže: Pogledaj post
Pozz,
ovako-bit ću kratka.u braku smo 2 godine,ukupno 4 godine veze. Imamo dijete od godinu i pol,koje obozavamo i koje nas usrecuje. Vjencali smo se kad sam ostala trudna. Inace,obozavali smo se i prije toga.I nismo mogli jedno bez drugog. Kao ni sad,volim ga,i nebi mogla zamisliti zivot bez njega. A znam da on tako osjeća i za mene. Pogotovo odkad smo dobili dijete,od tad se postujemo jos i vise. Znam da ljubav nije pitanje-ljubavi imamo i previse. Ono što mene muči je sex...on bi ga htio stalno,ja nekako nemam volje. Prije sam se smatrala strastvenom ženom,izvrsnom u krevetu...sada mi se ta slika polako rusi. Kad god on potakne sex,meni se takooo neeedaaa...I uvijek nekako to radim preko svoje volje...nisam ni opustena,tijelo mi se unistilo nakon poroda,tu sam izgubila samopouzdanje... nekako kao da sam se zatvorila po pitanju sexa. zasto mi se to događa?! a više od svega bi htjela da je moj muz zadovoljan ,i da ispunim svaku njegovu zelju... vec mi je nekoliko puta spomenuo-kao,u sali,kako sam troma,monotona i drugcije receno-dosadna u sexu...to je sala bila,ali znam da tu ima istine. Prije sam bila divlja,kako vratiti to?! a da nespominjem oralni sex,i moja nesigurnost po pitanju toga (neznam to,nisam dobra u tome...i bla bla) Znam kako to ide-ako muškarac nije zadovoljan seksualnim zivotom-potrazit ce negdje drugdje bolji ili makar pozeliti...a ja nezelim da dodje cak ni do toga da pozeli ili masta o nekom drugom -onakvom sexu kakvog želi,,, Želim biti,ono,ostvarenje njegovog seksualnog sna Jel ima ko kakvih savjeta....iskustva...
vrijeme je da spališ ono oko sebe što te čini takvom bezvoljnom.
hoće li to biti nagomilano salo na tvome tijelu, loša izdržljivos, parfemi koje koristiš i odjeća prosudi sama. promjene u život moraš unijeti!

promjeni način prehrane, odlazi u teretanu, trči, vozi bicikl ili brzo hodaj... da dobiješ kondicije i budeš u sexu izdržljivija. naravno križaj konzumiranje duhana. image... promjeni parfeme, odjeću... gledaj neku u kojoj izgledaš sexipilnije u svojim očima, neku odjeću koja će ti vratiti poimanje u neodoljivost svakog centimetra tvoga tijela... promjena parfema je isto jako bitna, jer stare polako i ne osjetiš više, novi će unijeti uzbuđenje u tvome organizmu... s njima ćeš lebdjeti jer ćeš u svakom trenutku osjetiti njihov miris koji će te činiti raspoloženijom.

prehrana... počni konzumirati nešto novo... nove načine pripreme... bitno je da probudiš osjetila okusa u sebi da osjetiš nešto novo...
koristi neke nove metode u svakodnevnom životu, nemoj nešto raditi konstantno na isti provjeren dobar način... probaj nešto drugačije... to će ti povečati kreativnost u svakodnevnom životu pa i sexualnom odnosu...

da ne govorim o namještaju, nekakvim sitnicama koje svakodnevno upotrebljaš... pa čak i da promjeniš četkicu za zube već će ti biti nekakav drugačiji osjećaj...

da sad ne govorim o nekim promjenama tipa boja kose, frizura i tako dalje... ali to ostavi kao završne detalje svoje preobrazbe. prvo moraš postići fizičke i mentalne promjene...
stormlord is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 12:08   #9
S obzirom da su problemi počeli nakon poroda imaš malo niže na RiD temu "seks nakon poroda". I ne odnosi se samo na par mjeseci ili prvi put nakon poroda već ima dosta žena kod kojih period smanjene želje i neprivlačnosti traje duže vremena.Tamo ćeš naći više iskustva, možda i savjeta
zaza3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 14:54   #10
Nemam problema s viškom kilograma,ako na to mislite-kila imam i manje nego prije poroda,i dalje sam ja ona atraktivna zgodna ženska za kojom se okreću na ulici...sve to i dalje stoji,divno je i krasno...sve je na svom mjestu kad sam ja obučena-ljudi mi se dive 'wow kak ti dobro izgledaš-ko dA nikad nisi rodila' i te spike... ali kad se skinem i pogledam u ogledalo-daleko sam ja od one ženske kakva sam prije bila...mlohavi trbuh-pun strija,cice vise... neznam,mozda je u tome problem,ne osjećam se više tako lijepom i sigurnom...koliko mislim da me to nedira bojim se da me podsvjesno to ubija,a da nisam ni svjesna. Nikad na mužu nisam primjetila da mu to smeta,on voli da sam gola za vrijeme sexa,nikad ni u jednom trenu nisam pomislila niti osjetila da njemu ista na meni smeta.ocito je problem samo u meni.Pa,da mu nesto i smeta nebi imao toliku zelju za sexom sa mnom,i nebi me dodirivao svaki ali doslovno svaki put kad j eu prilici... Mozda sam nezadovoljna i zivotom opcenito,postao je monoton,svaki dan je isti,zivimo s njegovima i nevidim ikakve promjene na tom polju...mozda sve to ima svoje. i sve te neke frustracije utjecu na moju zelju za sexom.neznam,nisam mislila da me te stvari toliko muce,ali ocito sad kad sve ovo citam puno vise utjece na mene se to nego sto sam mislila. Muz se uvijek potrudi da me zadovolji u potpunosti,i na prste jedne ruke mogu nabrojati kad to nije uspio u ove 4 godine... tako da nemislite da sam ja opterecena s tim samo da on bude zadovoljen jer nije tako. Jednostavno ja nemam volje ni krenuti sa sexom. A oralni,sto se njega tice,pa iskreno,meni se to gadi...i sta da tu radim?i jaaaaaaaaaaaaakkkoo sam opterecena s tim da to neradim kako treba... i nevidim kako to promjeniti. A znam da on to voli. Krivo ste me shvatili,nije da ja zelim samo njega zadovoljiti i da on bude sretan..i ja bi se bolje osjecala kad bi znala da on misli kako u krevetu ima najbolju mogucu... a sad nije tako. Sto i on,eto,u sali kaze... A da,znam ja,kao šala,cim je to izgovoreno meni se upalio veeeeeeeliikiii crveeeni alaaarrrmmm,ne pusim ja te fore sa salama..hahaha
Letazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 15:07   #11
problem je u tome što si rodila.. Da porod napravi svoje, hormončići i tako, briga o djetetu.
I kažeš da ti je monotono, pretpostvaljam da ne radiš i to je dodatan minus.
Treba proći malo vremena, a i malo se sebi posveti, čisto da razbiješ monotoniju, malo se pokrenuti.
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 15:24   #12
Vecini zena kad rode, se desi da im nije do seksa. A ako si ti prema muzu ok, nema sanse da ce on traziti nesto sa strane. Vremenom ce se opet to sve vratiti kako je bilo, osim ako ti se ne razvuce to godinama, pa kad ti se vrati vise se njemu nece dizati, pa ces nam doci tu sa kontra temom.
sinnnke is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 16:27   #13
Ostavljaš mi dojam osobe koja se samo žali i žali, a nikako da išta poduzme. Daj se trgni, jebote. Vjerujem da si mlada, a zvučiš kao bakica od sedamdeset godina. Htjela bi biti najbolja moguća, a ne radiš ništa po tom pitanju.

Problem ti je u glavi, a usmjeren je, kako se čini, na tvoj fizički izgled. Počni se baviti nekom fizičkom aktivnošću, pomoći će ti čak i na psihičkom polju. Ukoliko imaš viška slobodnog vremena, posudi koji film, knjigu, odi s frendicama na kavu, probaj pročitati koji udžbenik vezan uz gramatiku itd. Priroda se budi vani, iskoristi to.

A pušenje kurca se uči - pušenjem kurca. Mislim da mužić neće imati ništa protiv tvog vježbanja. Eto, to ti je još jedan način ispunjavanja slobodnog vremena.
Jastučić is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 19:37   #14
sve svoje slobodno vrijeme koristim na kave s frendicama,knjiga sam procitala bar 20ak u zadnjih godinu dana,sto se tice fizicke aktivnosti-nisam neka od toga...ali to se trudim ispravit...nisam zatvorena u kucu i nije da nevidim dalje od svog djeteta..po tom pitanju nemam problema.jednostavno nemam volje niti inspiracije za sex.niti sam neka od akcije ili inicijative po pitanju isprobavanja novih stvari..muz je taj koji to potakne.a htjela bi ponekad ja biti ta sa nekim idejama...samo...nemogu se prisiliti niti se osjecam dovoljno slobodnom.a pusenje-kako to i vjezbati,ako smatram odbojnim.?!
Letazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 20:06   #15
Zašto si onda došla na Forum? Ne prihvaćaš savjete i već imaš opravdanja za svoju neaktivnost. Što si planirala postići otvaranjem ove teme?
Jastučić is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 21:45   #16
A savjeti su šta? izlazi,druzi se s frendicama-to radim...čitaj knjige,gledaj filmove-to radim... radi na sebi-radim.... ni meni samoj onda nije jasno di je problem... svjesna sam da necim trebam razbiti svoju zivotnu monotoniju.i to planiram.... dali ce to biti novi posao,ili bilo sta drugo-ja se nadam... Zabrinuta sam sto nemam volju ni zelju za sexom...i bojim se da to tako ne ostane... i da se razumijemo,uvazavam svaki savjet,rijec,bilo sta...sve sto bi moglo promjeniti ili utjecati na mene. Neopravdavam se nego iznosim cinjenice. Iz razloga,da bi svi oni koji ce ovo citati donekle shvatili moju situaciju...
Letazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 22:54   #17
Jadan muz s tobom, prvo si otvorila temu kako zavoljeti pusenje, ocito ti se oralni sex gadi a sad ispada da ti se ni ne sexa s muzem, tako da tvoj muzic sigurno vani namiruju svoje potrebe :P
pbf-ovka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 23:29   #18
ja vjerujem da lijeka nema. ako samo pod alkoholom onda si ti stvarno svoje studentsko doba provela kao uzorna studentica. jako odgojena

sve se vraca. da si bila ludasta ne bi imala danas taj problem

ako te bas proslo budi prakticna. nesto se dogovori s njime. s prakticnosti se da sve dogovorit
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 23:48   #19
Quote:
Letazg kaže: Pogledaj post
A savjeti su šta?
Da nemam volju za seksom osim pijana, i da mi se gadi penis, razmislila bih o seksualnoj terapiji, barem na razini dobre knjige za samopomoć, za početak.

Teško da će te kave s frendicama osloboditi dobro ukorijenjene seksualne inhibiranosti.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 00:41   #20
Quote:
Letazg kaže: Pogledaj post
MA meni rijetko kad dodje,starno rijetko...osim kad malo popijem...
ja se isto volim jebat pijana.
nekako mi veći gušt
mistik2010 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger