Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2012., 13:23   #1
Šta napraviti?!

Situacija je poprilično u k...
Da počnem iz početka. Znači bio sam u vezi skoro 2 godine. Bila je jedna pauza od 6 mjeseci nakon godinu i misec dana veze.. U toj pauzi sam osjetio boljitak u prebolijevanju,ja sam,iskreno,tio sam izvuć nešto fizički i onda se ona javila da je njoj krivo i da razmišlja o svemu i eto...pomirli smo se. Došlo ljeto,ošla je na more raditi. od 6. mjeseca do 2. mjeseca je trajala druga runda. Sad svaćam da sam volio onu curu s kojom sam bio godinu i misec dana,a ne ovu kad smo se pomirili...mislim da se prominila. Zadnja 3-4 mjeseca veze su bila čudna. Fizički kontakti su se smanjili,dobio bi poljubac i to je to. Ona je govorila da ima unutarnji problem,da mora riješit sama sa sobom. Subotama smo se sve manje izlazili,ona se ne bi ni sređivala više..nedjeljom bi izašli,našli se. Svađali bi se oko toga zašto izlazi češće sa svojim prijateljicama,a neće da sa mnom da izađe. Jedna subota je bila fatalna,posvađali smo se,gadno.. Sutradan smo prekinuli. TO su potoci lili sa njene strane,kako je njoj ža,kako more bit takva,2 puta mi to radi,ostavlja me,a nije ni meni bilo svejedno. Ja sam bio takav,smirio sam je,razišli smo se. Ne sićam se jel bilo kontakta kasnije,možda je nešto sitno..
Uglavnom,ja sam kasnije otiša i ZG i kod nje je bila jedna moja knjiga što sam joj dao,a moram sam otići po nju i tako otišao sam... Bio sam hladan,nisam pokaziva nikakve osjećaje,al onda nakon bezveznog čavrljanja,pita je jel riješila onaj problem. Nervoza mala,negodovanje i kaže da nije,da ne zna,bla bla.
Dođem ovako vikednom kući i svaku pit saznam nešto novo. - vidio sam ti bivšu oda po pićima s jednom likom(inače je drogeraš,al on ju uvjerio da nije -.- ),to sam pritrpio. Tako bio u Zg-u i saznam,neko mi je bio reka da je viđena da je bila s njim..ja sam popizdio. Odman sam joj posla poruku,nešto smo raspravljali i ne sićam se više razgovora. Znam da je bilo vrime kad je papa dolazio. Reka sam joj da se nađemo da popričamo,al rekla je da za vikend ide u ZG,a ja sam mislio kući. reka sam joj da ni papa neće pomoć . I kad sam doša za vikend kući,vidio je u gradu,na kavi,sa sestrom...Što to? Strah da se suoči? Ja osjećam licemjerje.
Prošlo i to..
I ljetos,na jednom koncertu u rodnom gradu(inače malo misto,ono - svak svakoga zna) vidim u gužvi jednu curu za kojom nisam moga skrenit pogled,zagleda sam se u oči. Zna sam je iz viđenja prije,al ništa osobno. Od prijatelja saznam da je slobodna,prekinula je sa dečkom ima nekoliko mjeseci. Ja sam stupio u kontakt,u početku dobio odjeb,onda opet se javio i malo po malo ja sam se spetlja s njom i skupa smo već 5 mjeseci(prekjučer bilo ). Veza je u početku bila na daljinu,ja u Zg,ona St ,al ja sam se vratio sad kući,tako da smo relativno blizu. busom 2 sata,autom sat(al gorivo je sad skupo,jbga ). U zadnja 2-2 i pol mjeseca smo se baš zbližili i baš sam sritan zbog toga. Posvađali se nismo nikako,2 puta nešto sitno porječkali,al ne bi nazva svađom. Tu i tamo bi vidio bivšu,al ritko,ne bi mi bilo svejedno,nisam je volio vidit,ne volim ni sad! i to negodovanje je otvorilo određene sumnje: jel ja još osjećam nešto,jel vučem duhove prošlosti? (inače,pakao sam proša nakon 2. puta što me ostavila bivša,podigao sam se na noge i dobro sam bio).


Sinoć je ošlo sve u pm.
Moja sadašnja mi kaže kako joj se jedan prijatelj javio i priča o jednoj ženskoj koju je upozna i ispostavilo se da je to moja bivša. Kad mi je ona rekla to,osjetio sam neke,amo reć,leptiriće,al ništa posebno. Prošlo i to.
Sutradan(tj. sinoć) mi se javlja i on hvali kako imam dobar ukus u ženama,ja se pravim manit jer mi je cura rekla da ne govorim da mi je ona ošta spominjala o tome. On počne pričat kako je dobra,kako ju je zva u stan,da se ona i sama pozvala,da ju je vidio u grudnjaku,da bi on nju bario,pita me kad mi je dala(doslovno sve,bez prenesenog značenja).. Ja sam drža distancirano i hladno,iako mi nije bilo niti malo svejedno. kažem curi kako taj lik(inače njezin prijatelj) nije normalan što mi to govori. Ja ga ne znam dobro,što čujem jako je čudan,direktan(kao što vidite),da je navodno sramežjiv sa curama i da preuveličava stvari.

Cura je osjetila nervozu i ljutnju u tome svemu što mi je priča i rekla da se njoj ne sviđa što je mene to kao povridilo ili razljutilo.
To je sad vjerojatno probudli sumnju u njoj, misli vjerojatno da mi je još stalo do bivše. Nisam uspio objasniti ništa,za razgovor nije bila raspoložena. Osjeća sam se tako loše,osjećam se i sad,pogotovo jer ne znam kako je od sinoć,o čemu razmišlja. Iskreno,očekivam prekid. ne bi me iznenadilo...

ta cura mi je jako posebna. Nisam je još puno zavolio,da mogu reć da je volim ko što sam prije volio bivšu.
Imam mali strah od odbijanja zato uvik pazim kako se izražavam.. dam joj kompliment,ne često jer ga neću baš dobit nazad. AL priča sam s njom. Njoj je,kako kaže,još malo čudno jer je bila u vezi od 3 i pol godine,al završilo je tako da su se osjećai izgasili(s njezine strane,ne znam za njegovu).
kaže mi da je stalo do mene i je,ne bi bila sa mnom 5 mjeseci,ne bi me gledala onako.. Jednostavno obožavam kad me poljubi,kad me poljubi u obraz,dodir,blizina,obožavam čut kako se smije i kad sam s njom,tako poželim reći joj da ju volim,al stanem...jer se bojim da neće uzvratit.

I eto,sinoć se dogodilo to sranje,muka mi je cilo jutro.


Ja se sad pitam jel stvarno vučem duhove prošlosti ili jednostavno ne želim čuti za bivšu,jer mrzim tu nepravdu što je nastavila tek tako,a ja proživio pakao dok sam prebolio. Kad je vidim,javim se kao poznanik,ništa više. Nisam dobio priliku za zadnju riječ,da kažem sve šta je ide. Jel vrijedno toga? Jesam na putu potpunog oporavka ? Jel ova trenutna veza bijeg od stvarnosti?

Ne znam ništa više,teška zbunjoza....
Ne znam jesam sve napisa. Vjerojatno ću se kroz postove(ako ih bude ) sjetit što sam zaboravio napisat.


Svaki savjet je dobrodošao!
Direktorinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 13:38   #2
Možda si prebrzo ušao u tu novu vezu, možda si si trebao dat više vremena da preboliš bivšu, u međuvremenu se zaokupit nečim a dok ne budeš siguran da si ju prebolio možda najbolje ni ne ulazit u novu vezu. Vrijeme će sve pokazati, razmisli opet. Ako ti je s novom curom lijepo, zašto ne bi ostao s njom? Bivša je bivša, znaš kako kažu "Nikad se nemoj vraćati staroj ljubavi ma koliko boljela jer to je kao da čitaš knjigu kojoj već znaš kraj".

Ovo je samo moje mišljenje, a mišljenja se razlikuju.
gordijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 13:56   #3
Quote:
gordijana kaže: Pogledaj post
Možda si prebrzo ušao u tu novu vezu, možda si si trebao dat više vremena da preboliš bivšu, u međuvremenu se zaokupit nečim a dok ne budeš siguran da si ju prebolio možda najbolje ni ne ulazit u novu vezu. Vrijeme će sve pokazati, razmisli opet. Ako ti je s novom curom lijepo, zašto ne bi ostao s njom? Bivša je bivša, znaš kako kažu "Nikad se nemoj vraćati staroj ljubavi ma koliko boljela jer to je kao da čitaš knjigu kojoj već znaš kraj".

Ovo je samo moje mišljenje, a mišljenja se razlikuju.

Lijepo mi je s novom curom. Jedino što me nekad mučilo jesam prebolio staru ili je nešto sasvim drugo. U zadnje vrime mise taj neugodan osjećaj ugasio i sad ne razmišljam toliko o tome,koliko želim popraviti trenutnu situaciju sa novom curom. Ža mi je ako sam je povridio .
Bivšu ne želim ni blizu,ne treba mi.
Možda i jesam uša rano,bilo je prošlo možda nešto više od pola godine kad sam počeo kao mutit s ovom..
Bojim se kad bi i popravilo sa novom,da ne bi imala sumnje u budućnosti.
Direktorinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 14:00   #4
Onda lijepo ju zovneš na neku šetnju i sve joj lijepo, iskreno objasniš, razgovarate i vjerujem da ćete riješiti to. Sve se da iskrenim razgovorom riješiti, a ako vam je oboma stalo riješit ćete. Vjerujem da će vrijeme pokazati i isto tako (nekima vjerojatno glupo) vjerujem da se i najzamršenija situacija može riješiti ako se oboje u vezi potrude za to i daju sve od sebe.
gordijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 14:09   #5
Quote:
Direktor Vuco kaže: Pogledaj post
Svaki savjet je dobrodošao!
Šta si, koji kurac, dolazio u Zagreb ako misliš i dalje jebavat Splićanke. Nađi si neku fetivu Purgericu i pjevaj "Oj Purgeri, jabuke vam gorke, Dalmatinci jebu vam divojke".
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 14:34   #6
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Šta si, koji kurac, dolazio u Zagreb ako misliš i dalje jebavat Splićanke. Nađi si neku fetivu Purgericu i pjevaj "Oj Purgeri, jabuke vam gorke, Dalmatinci jebu vam divojke".
moj pajdo(ako znaš odakle je riječ,onda znaš odakle sam ),nisu nikakve splićanke u igri . Ne mogu podnit njihov naglasak.
Direktorinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 14:38   #7
Objasni svojoj curici da tebi nije normalno nepoznatom liku pričati o bivšoj u tom kontekstu, samo još fali da te pitao kakva je u krevetu; znači, reci joj da osim što je bivša prošlost, takve stvari želiš zadržati za sebe. Nema tu ništa loše. Naprotiv. Da netko tko se zanima za mene tako razgovara o meni s mojim bivšim, te mu moj bivši normalno odgovori na ta sranja, obojicu bih poslala u kurac.
__________________
Go away, I need you.
Ljutica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 15:05   #8
Quote:
Direktor Vuco kaže: Pogledaj post
moj pajdo(ako znaš odakle je riječ,onda znaš odakle sam ),nisu nikakve splićanke u igri . Ne mogu podnit njihov naglasak.
Makarska ?
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 15:23   #9
Quote:
Ljutica kaže: Pogledaj post
Objasni svojoj curici da tebi nije normalno nepoznatom liku pričati o bivšoj u tom kontekstu, samo još fali da te pitao kakva je u krevetu; znači, reci joj da osim što je bivša prošlost, takve stvari želiš zadržati za sebe. Nema tu ništa loše. Naprotiv. Da netko tko se zanima za mene tako razgovara o meni s mojim bivšim, te mu moj bivši normalno odgovori na ta sranja, obojicu bih poslala u kurac.
Objasnio sam..reka sam joj da mene se te stvari ne tiču u da ih ne želim znati!

Quote:
Čive kaže: Pogledaj post
Makarska ?
Kakva Makarska..s druge strane Biokova
Direktorinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 15:33   #10
Quote:
Direktor Vuco kaže: Pogledaj post
Svaki savjet je dobrodošao!
Duhovni vođa ima odgovor pjesmom na svaki problem, u tvom slučaju to bi bilo http://www.youtube.com/watch?v=rc_Uq...eature=related
papaq_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 16:38   #11
Quote:
Direktor Vuco kaže: Pogledaj post
...(al gorivo je sad skupo,jbga ).
Krucijalan podatak u cijeloj priči.

Možda ti samo treba closure, ili po domaću jedan konkretan razgovor s bivšom s kojim ćeš rasvijetliti vaš prekid i sve što se dešavalo do kraja, skinut veo misterija s toga, izbacit gorčinu i ljutnju za koju možda nisi ni znao da je ostala zapletena u tebi i ić dalje?

Mnogima ostane bivša osoba tako zapetljana u unutarnjoj emocionalnoj strukturi i krenu dalje i nađu novu osobu i vole novu osobu i sve, ali još uvijek ih žulja ona bol koju im je izazvala ta bivša.

Toga se treba riješit. Radi svih aktera priče a i radi vlastitog života.

Pa ako će ti pomoć s njoj popričat, popričaj.

Jasno ti je, ako nešto ne poduzmeš, da bi ti se ovaj bumerang od problema mogao svako malo vraćat u novu vezu i da će se tvoja nova cura s pravom osjećat neugodno.

Postoji i scenarij gdje je nisi prebolio, doista, ali ni to ne možeš saznat bez da se s njom nađeš i vrlo otvoreno razgovaraš.

Otvoreni, direktni, jasni razgovor između dvoje ljudi je super. Oslobađajuć. Mislim, možeš pritom ispast i budala i osramotit se, ali, ono, budala-šmudala. Važnije od toga šta ćeš ispast je da se napokon osjetiš slobodni od ikakvog tereta koji te muči. A to je stvarno važan osjećaj za ić ne samo dalje nego bilo gdje u životu i odnosima.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 07:42   #12
Ma joj, nemoj se previse brinuti. Tvoja sadasnja sigurno shvaca situaciju. Pa nitko ne voli spominjati svoje bivse, u vecini slucajeva niti cut za njih ako se rastanu na nacin kao sto si ti i logicno je da je ne zelis ni spominjati i taj lik je veci idiot sto te uopce pita takve stvari. Jasno je da je ne postuje ni malo, ali mozda je to i zasluzila, ali to je sad neka druga prica.

Objasni curi da jednostavno ne zelis znati za bivsu, da je zla osoba i da nije vrijedna tvojih rijeci. Da ona za tebe ne postoji i da ne zelis nikakav kontakt s njom (ali se onda toga i drzi jer ako je tako kao sto pricas ja je nebi ni pozdravio, za mene jednostavno nebi postojala). Posveti se sadasnjoj djevojci i daj joj svoju paznju a bivsu ZABORAVI i pusti je neka zivi svoj zivot kako zna, nemoj ugrozavati ti svoj zbog njenih posupaka. A tog lika steraj u 3 pikse marmelade s tim pitanjima...
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 10:42   #13
jebem ti...ubila me ova priča...odrasti za početak i riješi to kao odrasla osoba
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 11:34   #14
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
jebem ti...ubila me ova priča...odrasti za početak i riješi to kao odrasla osoba
jbga,volio bih i ja da je kraće. Htio sam sve lijepo objasnit cijelu priču da bi bilo sve jasno. Šta predlažeš?


Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Otvoreni, direktni, jasni razgovor između dvoje ljudi je super. Oslobađajuć. Mislim, možeš pritom ispast i budala i osramotit se, ali, ono, budala-šmudala. Važnije od toga šta ćeš ispast je da se napokon osjetiš slobodni od ikakvog tereta koji te muči. A to je stvarno važan osjećaj za ić ne samo dalje nego bilo gdje u životu i odnosima.
To i ja mislim. Zato,ako mi se pruži prilika razgovarat ću,ako ne uvik ima fejsbuk .


Quote:
Zaleks kaže: Pogledaj post
Ma joj, nemoj se previse brinuti. Tvoja sadasnja sigurno shvaca situaciju. Pa nitko ne voli spominjati svoje bivse, u vecini slucajeva niti cut za njih ako se rastanu na nacin kao sto si ti i logicno je da je ne zelis ni spominjati i taj lik je veci idiot sto te uopce pita takve stvari. Jasno je da je ne postuje ni malo, ali mozda je to i zasluzila, ali to je sad neka druga prica.

Objasni curi da jednostavno ne zelis znati za bivsu, da je zla osoba i da nije vrijedna tvojih rijeci. Da ona za tebe ne postoji i da ne zelis nikakav kontakt s njom (ali se onda toga i drzi jer ako je tako kao sto pricas ja je nebi ni pozdravio, za mene jednostavno nebi postojala). Posveti se sadasnjoj djevojci i daj joj svoju paznju a bivsu ZABORAVI i pusti je neka zivi svoj zivot kako zna, nemoj ugrozavati ti svoj zbog njenih posupaka. A tog lika steraj u 3 pikse marmelade s tim pitanjima...

Sinoć sam joj objasnio(u početku se nije htjela ni javiti). Uglavnom,objasnio sam da to nije moje da slušam,niti mene to zanima niti želim znat to sve! I dalje sam objašnjava,al nju je morilo ovo - da me nije stalo,ja se ne bih trebao naljutiti,nego reagirati na neki ležeran,opušten način.
Mislim da ona to tako gleda jer je ona svoju vezu prilika na najbolji način,njoj su osjećaji nestali i zato ne shvaća kako je meni. Njoj ne znači ništa,a meni samo da ne mogu virovat kakva je moja bivša postala...
Imaš pravo,najbolje da se ne obazirem nikako na nju.
Nisam takav da mogu tek tako odjebat nekoga,al mislim da bih se mogao promijeniti .
Jedna subota van,u jednom kafiću..sa ekipom(ona zna jednog od njih).
Ovo je tragikomično sad . On je stajao iza mene,ona pođe prema meni,valjda kao javit se..ja već počeo pribacivat čašu u drugu ruku,kad ona priko mene se protegni i javi se ovom liku iza mene!
Ja osta paf... i onda drugi me vidila nedi,javlja se...Tio sam je poslat na jedno mjesto,al nisam se htio spuštati na tu razinu

Hvala vam svima,pomoglo mi je dosta .
Riješio sam sa sadašnjom,bar priko telefona... sad je dobro sve
Direktorinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 12:32   #15
ja bih tražio 3.
ako ti kažeš da si 5 mjeseci s curom a nisi u nju zaljubljen kao s prvom to nije uredu.
veza bi tad trebala biti najužarenija nadji sebi neku da odlijepiš na nju i sve ostale će ti biti svejedne...bar neko vrijeme
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 21:12   #16
Možda previše analiziram sve
Malo me izjeda tjeskoba,al ne znam šta mi je točno .
Mislim da ako se ispostavi istina ono što je ona sama rekla,da mi je još stalo do bivše,na bilo koji način ,onda možda bude već kasno i veza ode već daleko i kad/ako bude trebalo prekinuti ,bit će sranje.
Ja se nadam,mislim da mi je samo to što nisam miran izaša iz prošle veze.. inače ne bi moga biti sada 5 mjeseci.
Šta bude,bude.
Hvala svima
Direktorinjo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger