Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2012., 07:45   #21
Čudan lik skroz... bez obzira o čemu se radi.
Pogotovo kad se ni ne poznajete, tj. ne pričate.
Priđi mu,prekini šutnju pa vidi kako će onda reagirati.
Valjda neće pobjeći .
TinaNina84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 08:00   #22
Quote:
milimaj kaže: Pogledaj post
Interesuje me Vase misljenje i vidjenje ponasanja jednog muskaca?! Ukoliko ste raspoloženi
da odgovorite na ovako pitanje.

Naime poznajemo se dugi niz godina, srecemo se na najrazlicitijim mjestima,
sasvim nenadano, nekada bukvalo i licem u lice, ali on i ne gleda u mene. I
kada me slučajno vidi okrene glavu kao munjom opečen. U društvu sa svima
kontaktira, priča, šali se, u sve gleda, smije se, samo mene ni da pogleda
kao da nepostojim i čak kada sjedi okrene mi leđa, jednostavo se fizički
udalji na neku popriličnu daljinu od mene. Veoma me interesuje o kakvom
muskarcu se radi? Zbog cega ima takvo ponasanje? Moram napomenuti da nema
niti jedan razlog biti ljut na mene niti sam ja imala *priliku* nekim
gestom ili rijecju uvrijediti ga. Bjezi kao ''lud''! Zasto toliku
odbojnost osjeca prema meni?
Ili ima skroz nisko mišljenje o tebi i totalno si mu bezveze,ili si mu jako antipatična.
Da ste tinejđeri i da se poznajete kratko,rekla bi da mu izazivaš pretjerane unutrašnje reakcije,tj. da mu se sviđaš pa te namjerno ignorira ili izbjegava da si napravi distrakciju kako bi mogao ostati opušten...
Ali to otpada jer niste tinejđeri..

Zadnje uređivanje Lyte-as-a-rock : 07.03.2012. at 09:25.
Lyte-as-a-rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 12:12   #23
Quote:
silly_lovefool kaže: Pogledaj post
Ako dobro izgledaš i imaš dominantan stav u društvu imaš problem s tim da oni tebi pristupe, jer osjećaju kao da si im prijetnja, opasnost i onda ih je strah riskirati ako ne vide od tebe neki pozitivan signal.

Često se zna dogoditi da se muškarci boje otvorenih i pametnih žena. Po prirodi su oni ti koji osvajaju, koji hvataju lovinu.

Kakva si u društvu?
Jel se često smiješ? Jesi se probala njemu nasmiješit ili mahnuti ili nešto?
Jesi se probala odvojiti od društva i onda mu pristupit?

Dvije su opcije.
Ili ga jako iritiraš svojom pojavom ili si mu jako privlačna.

Koliko je tebi godina?
Meni je 30.
Od društva ga nisam probala odvojiti ali je bilo milion situacija kada bi ostali sami. On bi se imam osjećaj sav ukočio. Neka napetost se osjećala u vazduhu. Ako sjedi na stolici skroz se okrene tamo negdje, kada ga nešto i pitam on mi odgovri negledajući me. Ali sam primijetila da kada iznenada vidi širom otvori oči i onda okrene glavu.
milimaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 13:11   #24
Quote:
milimaj kaže: Pogledaj post
Ali sam primijetila da kada iznenada vidi širom otvori oči i onda okrene glavu.
Google Translate s Gibberish na Croatian ne radi. Može pomoć?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 19:08   #25
ajd ti se počni ponašat ko i on. jednostavno. nema ga. okreni glavu. ignore totalni.

a šta bi ja tek trebala reći....skoro GODINU dana svakodnevnog dopisivanja mailom. kaže da mu se stvarno sviđam,ali "mora neke sttvari sam sa sobom riješiti".ok.prihvatim ja to,ali frajer i dalje nastavi pisati po cijele dane...mislim stvarno.

i sad vi to razumite....ljudi su čudni

Zadnje uređivanje Teta2U : 07.03.2012. at 19:48.
amelie32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 02:07   #26
Quote:
milimaj kaže: Pogledaj post
Meni je 30.
Od društva ga nisam probala odvojiti ali je bilo milion situacija kada bi ostali sami. On bi se imam osjećaj sav ukočio. Neka napetost se osjećala u vazduhu. Ako sjedi na stolici skroz se okrene tamo negdje, kada ga nešto i pitam on mi odgovri negledajući me. Ali sam primijetila da kada iznenada vidi širom otvori oči i onda okrene glavu.
A da ga probaš direktno pitati?
Primjerice: "Hej ti, što se krećeš u krugu mog društva, jel ti moja prisutnost stvara kakav problem?!" ili nešto slično tome...

Direktni pristup uvijek izrodi neočekivanim odgovorima.
__________________
Hot Iced Steamed Chocolate Vanilla Caramel Dark Latte Mocha Frappuccino Cappuccino Macchiato Coffee, Double or Triple (not sure) and extra Whipped Cream Syrup, make it all Decaf, ...yeah...thanks...
silly_lovefool is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 08:16   #27
Kreten pomalo....imala sam ja takvog, pa sam ga dvije godine podjebavala pa sam ga primila za šiju stresla i sad bi svaku večer samnom pijo vino. Čak i hranu donese.
__________________
imala bih više postova, ali svaku temu zbrišu na kojoj ja nešto napišem.
Otrovno pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 19:59   #28
Quote:
milimaj kaže: Pogledaj post
Meni je 30.
Od društva ga nisam probala odvojiti ali je bilo milion situacija kada bi ostali sami. On bi se imam osjećaj sav ukočio. Neka napetost se osjećala u vazduhu. Ako sjedi na stolici skroz se okrene tamo negdje, kada ga nešto i pitam on mi odgovri negledajući me. Ali sam primijetila da kada iznenada vidi širom otvori oči i onda okrene glavu.
Kako je već napisano na temi, dva su moguća slučaja: ili te doslovce ne podnosi i ne želi imat nikakve veze s tobom ili mu se sviđaš, a nesposoban je svoje osjećaje izrazit kao normalna osoba. Odnosno iznimno ga je sram čime sama tvoja prisutnost stvara kod njega nelagodu s kojom se ne može nosit.

Ako nisi samo znatiželjna, već ti se dotični sviđa tada u nekoj od situacija gdje ostanete sami priđi mu i pitaj ga u lice ono što ti je lovefool već rekla. U protivnom, ako ti se ne sviđa, baš te briga jel u pitanju opcija A ili B jel tako? Ali ne da tebi vrag mira hehe....
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 13:31   #29
Priđeš, zamoliš ga da odete sa strane, i pitaš ga: "Već jako dugo vremena me apsolutno ignoriraš i to evidentno. Ako sam ti slučajno draga, šteta što propuštaš da se družimo, ako sam ti mrska, voljela bih znat zašto i to probat riješit, jer mi smeta ova napeta situacija. Ako sam slučajno sve to umislila, potvrdi mi suprotno i razuvjeri me jer bih se osjećala bolje."

Eto. Daleko učinkovitije nego pitat potpune strance na forumu ZAŠTO. Mislim, možemo ti mi savjetovat KAKO to riješit, ali ZAŠTO, tko će ga znat.

Ti bi voljela da mu se zapravo sviđaš, jelde?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger