Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2012., 03:47   #21
Quote:
Ađutant kaže: Pogledaj post
A sad vi recite, sta je to?
A moguće je i da cura sere kvake računajući da će to sve doći do bivšeg/frenda.
Ili možda vidi da sliniš, pa ti se želi ogaditi?
A možda bi htjela da ju napiješ...

U cijeloj priči najčudniji mi je naslov teme. Čija moralnost? Njena jer pije dok vozi, previše pije ili previše vozi? Tvoja jer bi htio jebat bivšu svog frenda, trenutno svoju frendicu?
Quote:
Ađutant kaže: Pogledaj post
Jer je takva priroda posla.
furija.zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 06:29   #22
Quote:
Ađutant kaže: Pogledaj post
Nepromisljena je ostala skoro trudna, pa sam se bojao da meni kao najboljem frendu ne natovari alimentaciju.
Kako se to "ostane skoro trudan"? To k'o onaj koji ševi skoro svaki dan (skoro je ševio prekjučer, skoro je ševio jučer...)?

Ovo s "tovarenjem" alimentacije je film "kako mali Ivica zamišlja dokazivanje očinstva". BTW, fakat si najbolji frend kojeg bi svatko na svijetu poželio - onak', empatičan, požrtvovan, svaštanešto...
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 07:21   #23
Emancipacija. Žene više nisu meke i podatne kao iz romana Jane Austen, nego više kao Bonnie iz Bonnie i Clyde.
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 07:27   #24
Quote:
Trance Girl87 kaže: Pogledaj post
perem se redovno.
kao što vidiš iz mog imena - žensko sam! girl!
i nisam lezba.
ne zanimaju me žene u sexualnom smislu
volim dečke.
točka.
Korisne informacije. Zbilja.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 12:58   #25
Quote:
Ađutant kaže: Pogledaj post
Na ovu tekmu potaknula me bivsa cura od frenda s kojom sam ja ostao u dobrim odnosima. Jer je takva priroda posla.
Obzirom na naslov ponadala sam se da bi tema mogla biti zanimljiva.

Kad ono:
Quote:
Pricamo otvoreno o nekim stvarima tj konkretno o seksu, pa sam poceo dvojiti o njezinom moralu.
Stoga me zanima misljenje forumaša.
A mene zanima, buduci ste frendovi u dobrim odnosima i otvoreno pričate "o nekim stvarima" jesi ti frendicu upoznao s činjenicom da dvojiš o njezinom moralu a dvojeći o njezinom moralu definiraš se potražiti u Anićevu rječniku pojam "licemjerje".

Nadalje:
Quote:
Ona se nedavno poseksala sa dvojicom bivsih. Nije upraznjavala redovito vec po jednom sa svakim.. jedan vikend s jednim, a drugi vikend s drugim. U te bivse ne spada ovaj spomenuti frend. Nisam mu nista govorio btw.
Kakve to veze ima da li je upražnjavala redovito? Ako upražnjava redovito moral na ljestvici moralnosti koju si ti izmislio joj se naglo skalaje?
Nisi mu ništa govorio jer želiš da postane amoralna i s tobom, ne samo s nekim bivšim pastusima, s jednim jedan vikend s drugim drugi vikend.

Quote:
Nakon dva tjedna upoznala je novog i nakon 3-4 dana poševila se i sa tim novim. Meni se cini prebrzo.
To što se tebi čini prebrzo znači samo da se tebi čini prebrzo.


Quote:
Rekoh joj da pretjeruje s tim, a ona opravdanje pronalazi u alkoholu.
A sad vi recite, sta je to?
Kažeš joj da pretjeruje s tim? S čim točno pretjeruje? S činjenicom da želiš povaliti bivšu od frenda, nazivajući tu istu nemoralnom osobom, istovremeno želeći da i s tobom istočno sagriješi bludno?

Svijete dobar dan!
__________________
Newman: Hello, Jerry!
Jerry: Hello, Newman!

Zadnje uređivanje Disticha : 08.03.2012. at 13:04.
Disticha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 13:53   #26
Naslov je takav kakav je, mozda je mogao bit i bolji.
Potkrijepio sam ga jednim primjerom da vidim misljenja.

(btw: u proslosti sam imao mozda slicnih situacija, ali necu sad sve navoditi, jer nema ni smisla.)

Mozda fali pitanje tipa jeste li ima li vi kakvih amoralnih akcija ili slicno..

Kako god, pronasao sam neke odgovore. Tipa da sam licemjer. Pa istina, izgleda da jesam. Ali obicno je tako: lopov misli da su svi lopovi.

Evo posuo sam se pepelom!

Idemo dalje...
Ađutant is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger