Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2012., 15:04   #81
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
S druge strane, ne bi li onaj koji dobrovoljno daje, daje i daje onome koga voli i koga želi usrećiti trebao to činiti zato što to želi, ne razmišljajući pritom o tome što je i kada dobio zauzvrat i hoće li dobiti nekad u budućnosti?

Ako moj partner nakon večere na koju me netom prije odveo razmišlja o tome koliko je potrošio i hoće li to ikad i u kojem obliku dobiti natrag ili mi to, ne daj Bože, utrlja na nos nakon xy vremena, onda bih radije da me nikad nigdje ne vodi i ne troši na mene ni lipice.

Imam osjećaj da po n-ti puta jednako pišem.
Da ponovimo gradivo: nije bitna jedna konkretna večera, kava, jakna, mobitel, čokolada - bitan je cjeloukupni dojam o tome koliko toga osoba materijalnog i nematerijalnog dobiva iz veze, a koliko u nju ulaže. Ne mora osoba voditi svjesno o tome računa i zbrajati bodove, ali dugoročno će postati nesretna i osjećati se nevoljenom - primjer vam je bezbroj tema po LJES-u, ŽUD-u i sl.

I, stvarno, kakva to trebaš biti osoba kojoj nije normalno partneru uzvratiti iskaze ljubavi i pažnje na način koji možeš i koji ti financijske, emocionalne i druge mogućnosti dopuštaju? Mislim pričamo li mi ovdje o istoj vrsti odnosa - ljubavnom, strastvenom, intimnom?


Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Također, ako on ima tu naviku redovitog davanja, čašćenja, trošenja na mene (i druge ljude oko sebe), a ja je nemam osim u iznimnim situacijama, moram li se zbog toga osjećati škrtom i trebam li se truditi pratiti njegov stil kako na kraju ne bi ispalo da ništa ne dajem?

Možda je u tome kvaka kod autora. On pretjeruje u svojim davanjima, pa mu ona u toj situaciji izgleda prokleto škrto u usporedbi s njim. (priznajem, nisam prepažljivo čitala temu )
Ako ti nemaš tu naviku, onda ćeš vjerojatno imati problema i sukobe s partnerom, ali to već nema veze sa škrtošću, već s neadekvatnim odabirom partnera. Ili kompromisom.

A to da si je autor očito odabrao neodgovarajuću partnericu ako mu toliko smeta ta njezina crta ličnosti, već sam pisala.
For My Pain is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 15:05   #82
Quote:
For My Pain kaže: Pogledaj post
Uostalom, par koji je nekoliko godina u vezi ima (ili bi trebao imati, neovisno o tome je li to bračna ili vanbračna zajednica) zajednički novac, bez obzira na to tko ima veće prihode.
Čak i ako ne žive zajedno?

Ali, pustimo to: u ovome topicu kao glavni izvor njezinih "prihoda" autor spominje "valjda joj sve te silne tetke daju neku lovu" - o kakvom "zajedničkom novcu ovdje može biti riječi"?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 15:11   #83
Mene dalek o više brine autor ova nepismenostod škrtosti njegov cure, di ej ovaj svit doša d ase nezna pravilnonapi sat jedna složenarećenica...to ej takav tunr off...za izist mozak
Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 15:13   #84
Quote:
đej_đej_kejl(: kaže: Pogledaj post
a moji ''osjećaji' jelmen kopita kako sam se osjeća kad nakon toliko stvari koje smoprošli, vremen ainovaca energije(nebitno) koje sam ulozžia/provea s njom, vidim da kad dođe pitanje njenog komota, d apotroši i 20kn na mene da je problem, šta reć, ne kockam ne trosim na alkohol ne pusim nemam neke izvanrdene potrebe ne castim po birtijama da bi se svidija nego cu pocastit prijatelja jer je to normalno isto kao i on mene, pa viruj mi da bi jaci odnos mog aond aimat s poznanikom kojeg sretnem na ulici nego s njom, to je bolest ta skrtost i to se nemoze izlicit i ti ljudiuopc ene vide o cemu im pricas,

cura ima sto drugih pozit osobina al ovo ti zgadi cili odnos, kad neko stedi na tebi a u nekoj si vezi to je ka da t epljunija, da ja napravim ovo njoj ona bi me vjerojatno mrzila il odavno ne bi bili zajedno, tj da sam jaovo njoj radia, i sad moran ostavit zensku koja mi se svida u koju sam zaljubljen ka da je to lako, jer se tonece prominit i svremenom ce bit gore, moze ona sad mene odvest u soping ne znam al to je sve isforsirano, to se ne minja, to je nacin zivota skrtost il stedljivost ako cemo diplomatski, nije govno nego se pas..jel...
ja sam isto za prakticnost i stednju nekad, al na bliskim osobama stedit to je odraz uskogrudnolsti karaktera gledanje samo svoje koristi i citav niz neg osobina, znaci nema bliskih osoba u njenoj glavi ka djepitanje love, najbliskjia joj je tad lova i to je to, moran to prihvatit jebiga a nije lako virujte
Da, ali ona je jednostavno takva. Nije mi jasno zašto si ti tako ljut na nju. Ne štedi ona na tebi, nego ona jednostavno štedi i ne voli trošit lovu. I sam si napisao da štedi i na sebi i kad je riječ o prijateljima, obitelji... Nema to veze s tobom jer je ona takva u svim aspektima svog života. I to ti ne daje za pravo da je psuješ, vrijeđaš ili raskineš s njom tako da joj se jednostavno prestaneš javljat. Ako je ne možeš prihvatit takvu kakva je nađi se s njom i prekini vezu.
__________________
''People take different roads seeking fulfillment and happiness. Just because they're not on your road doesn't mean they've gotten lost.'' Dalai Lama
Na oblaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 15:14   #85
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Čak i ako ne žive zajedno?

Ali, pustimo to: u ovome topicu kao glavni izvor njezinih "prihoda" autor spominje "valjda joj sve te silne tetke daju neku lovu" - o kakvom "zajedničkom novcu ovdje može biti riječi"?
Kad počneš komentirati i osvrtati se na moje cjeloukupne odgovore na ovu temu, a ne kao što sada izvlačiš rečenicu po rečenicu iz konteksta i izvrćeš ju postavljajući redundantna, provokativna pitanja, tek tada ću ti dalje odgovarati.

ON:

Mislim da smo se previše dotakli tema koje više spadaju pod pdf-ove Psihologija, Filozofija i sl.

Smatram da je autorov glavni problem u tome što je očito s partnericom koja mu ne odgovara, čim mu jedna njezina osobina toliko smeta da o njoj otvara temu na forumu i razmišlja o prekidu. Najmanje je važno radi li se tu o škrtosti, ekstrovertiranosti, lijenosti, gluposti...

EDIT:

Eto...

Quote:
Na oblaku kaže: Pogledaj post
Da, ali ona je jednostavno takva. Nije mi jasno zašto si ti tako ljut na nju. Ne štedi ona na tebi, nego ona jednostavno štedi i ne voli trošit lovu. I sam si napisao da štedi i na sebi i kad je riječ o prijateljima, obitelji... Nema to veze s tobom jer je ona takva u svim aspektima svog života. I to ti ne daje za pravo da je psuješ, vrijeđaš ili raskineš s njom tako da joj se jednostavno prestaneš javljat. Ako je ne možeš prihvatit takvu kakva je nađi se s njom i prekini vezu.
For My Pain is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 15:21   #86
Quote:
For My Pain kaže: Pogledaj post
Smatram da je autorov glavni problem...
Autor, zapravo, nema nikakav problem: savršeno je zadovoljan samim sobom, uvjeren u svoju ispravnost i sebe kao središte svemira.

Jedini problem ima nesretnica koja je u vezi s nekim tko svojim legitimnom pravom smatra "sve od savjeta do svađa, prigovaranja razgovora psovanja i vrijeđanja".
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 15:36   #87
Quote:
dahai kaže: Pogledaj post
ak si joj ti decko zakaj bi ona trebala platit kavu?
zasto bi on?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 16:00   #88
Ako si pao na tako niske grane da brojiš omjer uloženog i vraćenog u vezi, onda moraš uzeti u obzir i doprinos koji ti je cura dala u naturi. I ovdje ne mislim samo na seks, nego i izgubljeno vrijeme koje je provela trpeći tebe i tvoje simpatične metode preodgoja S te strane mislim da je cura debelo isplatila (a vjerojatno i preplatila) svoj "dug". I ti bi još da ti plaća kave.
vixen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 16:09   #89
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
A ti pare trošiš po birtijama da bi se mogao kurčiti pred nebitnim ljudima koji će ti okrenuti leđa čim ostaneš bez para.

Što drugo reći nego da je žena previše pametna za tebe stoga svakako preporučam prekid jer nikad nećeš biti u skladu s njezinim mentalnim sklopom. Ona će uvijek biti nekoliko koraka ispred tebe.
Ma dajte da cura nije mogla platiti par puta kavu u godinu i pol veze, i onda je jos opravdavate da je pametna posto ona stedi i da zato sto stedi ne zeli i ne moze pocastiti kavom svoju voljenu osobu??!? (ponavljam u godinu i pol veze)

Ako je tako kako decko pise onda je zbilja skrta i to je cinjenica, a ne stedljiva i pametna!! A to sto onda bez obraza i srama jos na sve to prihvaca sva njegova cascenja i poklone, to je jos jedna lijepa njezina vrlina
decko_25_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 16:20   #90
koja bi uopće platila kavu,a kamoli večeru nekome tko je vrijeđa
Complicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 16:20   #91
Quote:
decko_25_zg kaže: Pogledaj post
Ma dajte da cura nije mogla platiti par puta kavu u godinu i pol veze...
Gdje piše da nije platila kavu? U nadasve konfuznim rečenicama spominje se i kava i čokolada - samo, nije to to; nije došlqa sa 100 kuna i rekla "ajmo pojest bilošto".
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 16:24   #92
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Gdje piše da nije platila kavu? U nadasve konfuznim rečenicama spominje se i kava i čokolada - samo, nije to to; nije došlqa sa 100 kuna i rekla "ajmo pojest bilošto".
Baš...koliko sam ja shvatila spočitava joj se što ne slavi rođendane i ne časti cijelo društvo. Čak mislim da je rekao i da je platila kavu koji puta, ali...teško. Što god to točno značilo.
__________________
No winter lasts forever, no spring skips it's turn...
alanis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 16:24   #93
ta ti je super. barem neće peglat kartice kad budete u braku
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 16:37   #94
Quote:
đej_đej_kejl(: kaže: Pogledaj post
E, kupi uvik onu čok od 4 kune umisto milku, tako bi mi na ditetu sutra uštedila. Rekli su mi to neki, al to je užas.. uskogrudno razmišljanje...
pa bolje i to nego da troši pare gdje god stigne

a što se tiče djece dokazano je da im se ne smije ispunjavati svaka njihova želja jer postanu nezahvalni i razmaženi
kandy7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 16:59   #95
Odsad ću poraditi na svojoj pismenosti, u žurbi pišem pa ne pazim na space i gutanje slova i sl.

Nisam pao na nikakve niske grane nego me kao ljudsko biće boli/smeta/užasava činjenica da moja cura ne želi izaći iz svog balona škrtosti kad meni treba neka minimalna sitnica što i je kava od 20kuna (maximalno u najskupljem kafiću); dok sam ja s druge strane tisuću puta učinio za nju i nikad to nije bio problem, jer je to meni pod normalno da kad imam vremena i novaca da ću sa svojom curom provest/potrošiti to vrijeme i novac, jer je to užitak i jer mi je lijepo s njom. Ne želim ja da me ona financira i plaća jelo i pića, samo želim vidjeti naznake kako će se to dogoditi jednom, želim znati kako mogu računati na nju kad budem u nekoj težoj situaciji(u kojoj vjerojatno opet ne bih dopustio da mi ona išta previše plaća i daje), a toga nema.

Sve je super i sjajno u našoj vezi dok god ona ne mora izaći iz nekih svojih okvira, komotnosti, dok s druge strane kad ja to napravim za nju smatra to sasvim normalnim. Tako se ponašaju djeca s roditeljima, a ne ravnopravni partneri, jel'te. Ako joj ukažem na to - prebaci temu na moje grijehe, il cmizdri, il histerizira.

Ono što želim naglasiti u cijeloj ovoj priči: kako s takvom osobom uopće graditi dublji odnos ako ti nije spremna kad zagusti pomoć, makar se radilo o tričavoj kavi od 20 kuna?

Ona meni nije dužna ništa da se razumijemo, ali svaki put kad pokušam raskiniti bori se kao luda, dotrči, spašava i normalno da mi je sve to skupa kontradiktorno; s jedne strane pod svaku cijenu želi biti sa mnom, a s druge ne želi se promijeniti u nijednom pogledu. Cura je mlada, ima vremena da sazrije, ali bojim se da se ova osobina neće promijeniti.

Ključ je: ostaviti je ili možda nadati se da će se to promijeniti, ali spontano, ne nekim mojim uvjetima i forsiranjem? To je cijela priča, a vjerujte da vam se dogodi ovo - situacija je krajnje neugodna. Zaljubljen sam i cura mi se sviđa toliko da sam zatvarao oči jer nije to mene previše doticalo i diralo, ali kada odnos s vremenom postane jači i složeniji normalno je da ovo dođe na ''naplatu''...

Može imati 100 mana, oprostiću joj, ali ovo je užasna, napravi mi od veze i odnosa pa i od života neki kupoprodajni ugovor, pa imam dovoljno poslodavaca i kučk. sinova oko sebe, pa neću još s curom imati takve odnose.
đej_đej_kejl(: is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 17:06   #96
Jel ti to ozbiljno smatraš plaćanje kave "pomaganjem kad ti zagusti"???
Kak ti to mora zagustit pa da ti kava pomogne?

Histeriziranje, tvoje uvrede itd...oboje ste nezreli po ovome što pišeš.
__________________
No winter lasts forever, no spring skips it's turn...
alanis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 17:10   #97
Sitničavi ste, i ti i ona. I zapravo si savršeno pašete. A ako je stvarno voliš i to joj je jedina mana, trebao bi prijeći preko toga. Svi imamo svoje felere, nisi ni ti baš cvjećka . No promijenit je nećeš, u to budi siguran.
vixen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 17:21   #98
Quote:
For My Pain kaže: Pogledaj post
I, stvarno, kakva to trebaš biti osoba kojoj nije normalno partneru uzvratiti iskaze ljubavi i pažnje na način koji možeš i koji ti financijske, emocionalne i druge mogućnosti dopuštaju? Mislim pričamo li mi ovdje o istoj vrsti odnosa - ljubavnom, strastvenom, intimnom?
Autor kaže ovako:

Quote:
đej_đej_kejl(: kaže: Pogledaj post
Ono što je fascinantno je da je profil osobe koja ništa ni ne traži od mene niti će prigovarat ako udišemo zrak, ali to naravno uključuje da i ja nju ne pitam puno tjništa. Eventualno čokolada jedanut u 3 miseca, to biće babi ukrade il nešto.
Quote:
đej_đej_kejl(: kaže: Pogledaj post
E, kupi uvik onu čok od 4 kune umisto milku, tako bi mi na ditetu sutra uštedila.
Quote:
đej_đej_kejl(: kaže: Pogledaj post
lord, ma donese ponekad ckoladu caj neku grickalicu neko sranje, nemogu rec, al ona misli d aje to nesto, ona misli da je s tim dal apuno, u tom e je apsurd, kuzis poantu kad se svadimo ona naglasi te neke sitnice, daje ona to nesto al to me najvise i tira od nje haha, to su neke stvari koje ne bi ni spominja drugim da sam mu donija a ona to naglasava hahah.. presmisno...
Dakle, sudeći po tome, cura ništa ne traži niti izvoljeva, dapače bila bi zadovoljna pukim udisanjem zraka. Stoga zaključujem da sve što autor financira, daje, poklanja i ostatak, radi svojom voljom i željom, a onda se s njom svađa i psuje joj mamicu kada to opet svojevoljno napravi po šestoti put, ali shvati da ne dobiva adekvatni "povrat".

Dalje, koliko vidim, ona također njega iznenadi pokojom sitnicom, samo što autor na to ne gleda kao na njezin znak pažnje (u čemu bi i trebala biti poanta, kao što kažeš, a ne materijalna vrijednost poklonjenog), već kao na sranje i apsurd zato što čokolada (koju je vjerojatno ukrala babi) nije Milka.
Očito te sitnice nisu dovoljno dobre za njegove pojmove i u odnosu na ono što daje on (i opet, nije da ona njega traži da kupuje baš Milku, a ne čokoladu za 4 kune). Zbog toga mi se, ovako na prvu, čini da autor više pozornosti pridaje računici nego samoj namjeri i motivima koji stoje iza tih sitnica.

No, uzevši u obzir sve zajedno, zaključila bih upravo ovo što si napisala, a radi se o tome da se autor i njegova cura razilaze po shvaćanju "ulaganja" u vezu:

Quote:
A to da si je autor očito odabrao neodgovarajuću partnericu ako mu toliko smeta ta njezina crta ličnosti, već sam pisala.
Hatsepsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 17:35   #99
Quote:
đej_đej_kejl(: kaže: Pogledaj post
Odsad ću poraditi na svojoj pismenosti, u žurbi pišem pa ne pazim na space i gutanje slova i sl.

Nisam pao na nikakve niske grane nego me kao ljudsko biće boli/smeta/užasava činjenica da moja cura ne želi izaći iz svog balona škrtosti kad meni treba neka minimalna sitnica što i je kava od 20kuna (maximalno u najskupljem kafiću); dok sam ja s druge strane tisuću puta učinio za nju i nikad to nije bio problem, jer je to meni pod normalno da kad imam vremena i novaca da ću sa svojom curom provest/potrošiti to vrijeme i novac, jer je to užitak i jer mi je lijepo s njom. Ne želim ja da me ona financira i plaća jelo i pića, samo želim vidjeti naznake kako će se to dogoditi jednom, želim znati kako mogu računati na nju kad budem u nekoj težoj situaciji(u kojoj vjerojatno opet ne bih dopustio da mi ona išta previše plaća i daje), a toga nema.


Sve je super i sjajno u našoj vezi dok god ona ne mora izaći iz nekih svojih okvira, komotnosti, dok s druge strane kad ja to napravim za nju smatra to sasvim normalnim. Tako se ponašaju djeca s roditeljima, a ne ravnopravni partneri, jel'te. Ako joj ukažem na to - prebaci temu na moje grijehe, il cmizdri, il histerizira.

Ono što želim naglasiti u cijeloj ovoj priči: kako s takvom osobom uopće graditi dublji odnos ako ti nije spremna kad zagusti pomoć, makar se radilo o tričavoj kavi od 20 kuna?

Ona meni nije dužna ništa da se razumijemo, ali svaki put kad pokušam raskiniti bori se kao luda, dotrči, spašava i normalno da mi je sve to skupa kontradiktorno; s jedne strane pod svaku cijenu želi biti sa mnom, a s druge ne želi se promijeniti u nijednom pogledu. Cura je mlada, ima vremena da sazrije, ali bojim se da se ova osobina neće promijeniti.

Ključ je: ostaviti je ili možda nadati se da će se to promijeniti, ali spontano, ne nekim mojim uvjetima i forsiranjem? To je cijela priča, a vjerujte da vam se dogodi ovo - situacija je krajnje neugodna. Zaljubljen sam i cura mi se sviđa toliko da sam zatvarao oči jer nije to mene previše doticalo i diralo, ali kada odnos s vremenom postane jači i složeniji normalno je da ovo dođe na ''naplatu''...

Može imati 100 mana, oprostiću joj, ali ovo je užasna, napravi mi od veze i odnosa pa i od života neki kupoprodajni ugovor, pa imam dovoljno poslodavaca i kučk. sinova oko sebe, pa neću još s curom imati takve odnose.
Ukoliko je njezin opis objektivan i točan ona spada u tu skupinu škrtih osoba . Ne gaji iluzije da će te netko ovde razumijeti tko se može poistovjetit sa njenim ponašanjem . Mene bi bila sramota da me partner financira u svemu i ukoliko nebi imao novaca da uzvratim nebi prihvatio čašćenje 1000 puta ako znam da ne mogu uzvratit niti približno . Važno je napomenuti da ona nije siromašna ,pa da si ne može priuštiti kruh ili nešto tako ( bar sam ja tako razumio iako u današnje vrijeme i takvih dosta ) . Ako ekonomičnost ima veze sa pameti onda je njezin IQ 200 i teško da će se takva osoba promjeniti . Hipotetski da ste u braku vjerovatno bi se trošile tvoje pare dok bi njezine samo u ekstremnim slučajevima besparice . Ukoliko je ona stvarno bez kune da si ne može priuštit onda je to već drugi par postola . Napisao si da si imao normalnih cura kojima nije tebe častit kao što si ti njih , pa vrati se takvim .
Achtung_1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 18:14   #100
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Autor kaže ovako:







Dakle, sudeći po tome, cura ništa ne traži niti izvoljeva, dapače bila bi zadovoljna pukim udisanjem zraka. Stoga zaključujem da sve što autor financira, daje, poklanja i ostatak, radi svojom voljom i željom, a onda se s njom svađa i psuje joj mamicu kada to opet svojevoljno napravi po šestoti put, ali shvati da ne dobiva adekvatni "povrat".

Dalje, koliko vidim, ona također njega iznenadi pokojom sitnicom, samo što autor na to ne gleda kao na njezin znak pažnje (u čemu bi i trebala biti poanta, kao što kažeš, a ne materijalna vrijednost poklonjenog), već kao na sranje i apsurd zato što čokolada (koju je vjerojatno ukrala babi) nije Milka.
Očito te sitnice nisu dovoljno dobre za njegove pojmove i u odnosu na ono što daje on (i opet, nije da ona njega traži da kupuje baš Milku, a ne čokoladu za 4 kune). Zbog toga mi se, ovako na prvu, čini da autor više pozornosti pridaje računici nego samoj namjeri i motivima koji stoje iza tih sitnica.

No, uzevši u obzir sve zajedno, zaključila bih upravo ovo što si napisala, a radi se o tome da se autor i njegova cura razilaze po shvaćanju "ulaganja" u vezu:
Ma nije baš da bi bila zadovoljna udisanjem zraka, jer kad dođe da ona treba nešto onda se ona referira kako njoj ne triba ovo i ono(pa samim tim isključuje da išta tražim od nje), al kad ja imam spremna je za prihvaćanje itekako
Nije nikad odbila kad sam ja ponudio večere u skupljem restoranu, il pizzu, il dobro vino, koncerti, prijevoz na vrlo udaljene lokacije, rekla ne treba meni to dovoljno mi je šta sam s tobom haha... Meni se svidilo šta je ona na zemlji, ali sam mislio da ipak nije toliko škrta.

Ajde sad bi se ti raspekmezila da ti momak donese čaj ili pašteticu iz stud. menze pa bolje da mi ništa ne donese, a ona je i to davala da može reć da je nešto dala, a normalna osoba ne bi ni spominjala da je to davanje; u moju kuću može doć daću joj sve šta je u njoj, a ja ne mogu to s njom. To su alibi davanja, jer ako može primat skupe poklone i čašćenja , a davat to onda je to licemjerno.

Ma da je jedanput nazvala imam nešto love idemo na piće, pizzu, ja bi se zahvalio al bilo bi mi drago, nikad i nikad neće.. al' će doć u moju kuću uzet sve ponuđeno, uzeće sve od moje love i vremena bez problema i grižnje savjesti.


Kažem bio sam u kratkotrajnim i dugotrajnim odnosima i svakiput bi mi se dogodilo da me žena iznenadi nečim, uvijek su tu bile kreativne, ili iniciraju neko čašćenje s pićima il večeru il dođeš do nje pa ti napravi glupost neku nije ni bitno palačinke , ma nešto, i onda to mene motivira.


Ova brate ništa. Ne bi da umire, nije ona samo prema meni takva, nije rasipna nigdje, ali obrnite situaciju, kako bi vi reagirale da vam momak štedi na svim tim sitnicama, osjećale bi se i same jeftino i loše.


Ne samo da mi to smeta nego je to i dosadno i predvidljivo ponašanje i nekako zatucano. Koji k živit ako ću štedit na svemu šta me okružuje? Ja sam za uvijek dat 5 kuna više i uzet Nutellu mjesto lino lade, i u restoranu platit 20 kuna više za bolje jelo, il platiti neko putovanje i znati da ću morat dugo vraćat, ionako bi ih opet negdje potrošio il provodio vrijeme u vakuumu i dosadi.

Ona je jedan žoharić i parazit koji je meni drag.

Zadnje uređivanje đej_đej_kejl(: : 08.03.2012. at 18:20.
đej_đej_kejl(: is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger