Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2012., 23:37   #21
Quote:
Giulietta kaže: Pogledaj post
Krivo tumacis moje rijeci...
Boze, pa bilo bi bolesno da mi je kao tata
Spomenila sam da sam zaljubljena u njega, zar ne?
On definitivno ima osjecaje prema meni, to mi je puno puta rekao. Ne tako direktno, ali na nacin koji bi svaka osoba shvatila. Problem je sto ja njemu nista ne dajem do znanja zbog, recimo to tako, njegovog vjenčanog lista
Nadam se da shvaćaš da imati osjećaje prema nekome, itekako može značiti i samo ovo - drag/a si mi, stalo mi je do tebe, ali kao prijatelja/prijateljice...
Ne kažem da je tu to slučaj, samo kažem da i to može biti, naime.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 09.03.2012., 23:39   #22
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
eeeeeerm... ja nis pogresno ne tumacim. ja citam da si ti zaljubljena u tipa koji je puno stariji od tebe, a koji ti daje komplimente i slusa tvoje probleme s velikim zanimanjem. to ne znaci apsolutno nista dalje od toga da je covjek pristojan i komunikativan.

uostalom, sta bi ti sad? kazes da si zaljubljena, ali da mu to ne govoris jer je ozenjen. kaj da ja sad odem i zdrapam njegov vjencani list? bi ti bilo lakse? ne budi luda, srce. ohladi glavu i nadi decka svojih godina.



EDIT: za juliju i sve ostale koji traze tocno odreden savjet: molim da to onda lijepo napisete i u uvodnom postu.
nisam rekla da nemam decka svojih godina apeh je to sto su se cesto stariji ljepili na mene... ali naravno, nije me to zanimalo. nikad. uvijek mi je imalo smisla samo da decko bude stariji od mene najvise 2 godine. ali, svakom se dogodi... vjeruj, svakom.
Giulietta is offline  
Old 09.03.2012., 23:40   #23
bit zaljubljen i to ne ostvarit je po meni bolest

ali eto u danasnje doba imamo pojam: mudra odluka
MillionMan is offline  
Old 09.03.2012., 23:45   #24
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Nadam se da shvaćaš da imati osjećaje prema nekome, itekako može značiti i samo ovo - drag/a si mi, stalo mi je do tebe, ali kao prijatelja/prijateljice...
Ne kažem da je tu to slučaj, samo kažem da i to može biti, naime.
slažem se. mislim da smo u tim godinama svi skloni malo zabrijavati i preuveličavati, i onda tražiti znakove 'sviđanja' i 'ljubavi', od neke riječi iskonstruirati si cjelu priču tipa: "on mene sigurno voooooli" i te spike.

možda ti je dao do znanja da si posebna cura, pametna ili sposobna, da stvarno vidi potencijal u tebi, da si po nekim osobinama možda bolja od drugih u toj grupi (ili što lli je već, nemam pojma što treniraš itd., ali nebitno). možda te pokušao motvirati itd., tj. možda je sve to na razini - ne baš emocionalnoj u onom smislu u kojem ti vjerojatno priželjkuješ.

no, nikad se ne zna - ti kažeš da ti je pokazao da ima osjećaje prema tebi, možeš li malo pojasniti kako?
mein schatz is offline  
Old 09.03.2012., 23:45   #25
Quote:
mein schatz kaže: Pogledaj post
je li baš jako velika razlika u godinama među vama? možeš li reći otprilike koliko? manje od 10, više od 15?

on ti se očito uspio približiti svojom pažnjom, i to naravno svima godi, pogotovo 18-godišnjakinji na početku života. mislim da su nam se svima u tim godinama ponekad svidjeli stariji (profesori, treneri, poznanici)... to je normalno i ništa neobično. pogotovo nam u tim godinama paše tuđe odobravanje i poticaj (kao što ti imaš od njega), jer se u toj dobi i sami tražimo, formiramo. tuđa pažnja ti godi, jer nekako sam u svojim očima rasteš, stičeš pozitivnu sliku o sebi: da si posebna, pametna, zgodna, da te netko tko već ima određeno životno iskustvo 'doživljava' kao posebnu, onu koja na neki način odskače od ostalih u svojoj grupi.

nije isključeno da se i ti njemu sviđaš kao žensko, ali moguće je da te on naprosto doživljava kao jedno simpa, pametno i zgodno mlado čeljade, perspektivno u tom sportu s kojim se baviš, bistrom i pametnom curom s kojom se može popričati (naravno, ako si mu zgodna sigurno mu ne smeta ) i tako...

ne znam što bih ti rekla... kontaktiraš s njim i viđate se na regularnoj bazi... vjerujem da ćeš uskoro otkriti koje je prirode vaš odnos... je li on samo dobronamjeran trener, koji brine o tvom uspjehu, jer smatra da si sposobna, a ti si zbog te njegove pažnje malo "zabrijala" ili je tip koji bi ipak s tobom zabrijao i nekako drugačije...

kaže se da ljubav ne pita, no ako je oženjen bolje je da pet puta razmisliš da li da ulaziš u takav odnos (ukoliko bi on inicirao, naravno), koji bi ti vjerojatno u konačnici donio puno više brige, tuge i turbulencija nego da nekako malo uključiš racionalnost, pa se pokušaš othrvati tome unatoč zaljubljenosti.

i mislim da te je netko već pitao: fali li ti nekakve očinske pažnje, jesi li odrastala s ocem? ne pronalaziš li možda u njemu neku pažnju koja ti je nedostajala od oca?
za pocetak, ja i tata smo u super odnosu stvarno, jedino sam dijete i uvijek sam imala svu ljubav i paznju, toga mi ne nedostaje ni malo i trenirala sam puno sportova prije ovoga i u svemu sam bila uspjesna, jer sam po prirodi samo sportasica. imala sam trenere max. 27 godina, svi zgodni, jako bliski sa svojim, recimo to tako "ucenicima". ali nikad mi nije palo na pamet da mi se svidi trener, profesor, cak ni glumac, pjevac, nista. previse djetinjasto mi je to bilo.

i sad se meni dogodila ta "djetinjarija" i nemam pojma sta napraviti. kao sto sam vec spomenula, nije nista pogresno protumaceno, sviđam mu se kao sto bi mu se sviđala i neka starija 10 god. od mene. kao zena, to pokusavam reci. i na taj nacin se sviđa i on meni, ali on je duboko u dusi dijete i pretpostavljam da ne misli na posljedice naseg odnosa, tj. "sto bi bilo kad bi bilo". da sam ja takva, da me nije briga, ne bih ovdje trazila savjete nego bi se samo sretno upustila u avanturu upropastavanja braka
Giulietta is offline  
Old 09.03.2012., 23:47   #26
Quote:
Giulietta kaže: Pogledaj post
za pocetak, ja i tata smo u super odnosu
onda se povjeri tati i pitaj ga što da radiš!

Quote:
Giulietta kaže: Pogledaj post
ali on je duboko u dusi dijete i pretpostavljam da ne misli na posljedice naseg odnosa,
oh, to mi se nikako ne sviđa!



uključila bih alarm... možda on i nije baš takvo dijete kakvo ti se čini.

rekla si "sviđam mu se kao žena"... ako si to zaključila eventualno na osnovu nekakvih njegovih dijeljenja komplimenata na račun tvojih tjelesnih atributa, onda smatram da je kao trener vrlo neprofesionalan. to mu ne ulazi u opis posla, nikako, bez obzira na ostale tvoje sposobnosti... a ti si tek jedva punoljetna cura... tako da bih ga na osnovu toga stavila u isti koš s nekim profesorima tjelesnog, kojih se sjećam (iz srednje, pa i iz osnovne ) koji su se na slilčne fore uvaljivali curama...

to je onako - prejadno . mislim da ćeš pravi stav o tome zauzeti tek godinama kasnije, jer sad ti to naprosto imponira i ne vidiš dalje od toga, ne misliš previše o tome kakav je to modus ponašanja.

Zadnje uređivanje mein schatz : 09.03.2012. at 23:58.
mein schatz is offline  
Old 09.03.2012., 23:48   #27
Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
bit zaljubljen i to ne ostvarit je po meni bolest

ali eto u danasnje doba imamo pojam: mudra odluka
zelim razmisljati kao ti ali ne mogu, zbog toga valjda sluzi ona izreka: sto ljudi, sto cudi
Giulietta is offline  
Old 09.03.2012., 23:48   #28
Pa sve i da mu se sviđa, iz toga se neće razviti ništa, jer je čovjek oženjen, i čisto sumnjam da bi išao uništavat svoju obitelj radi neke, recimo, zaljubljenosti.
Marša is offline  
Old 09.03.2012., 23:48   #29
Quote:
Giulietta kaže: Pogledaj post
Upravo savjete tipa ovo gore navedeno sam zeljela cuti. Bar netko je shvatio poantu price... Nekad dobro dođe i dezurna moralizatorica Zahvaljujem Naravno nemam pojma sto cu, ne zelim biti prepreka u necijem zivotu i imam dovoljno soli u glavi da shvatim da nece ostaviti zenu zbog mene i pretpostavljam da ovo nece trajati duze od godinu dana, ali... Nekad je i godina dug period
Drago mi je ako ti moji komentari mogu pomoći.

Ja priču vidim i iz ovog kuta:
Zamislimo da bi on htio da si mu ti ljubavnica. Ako je tip spreman varati ženu (dakle: ne želi se rastati), to ti puno govori o njemu kao osobi. Želiš li biti s takvom neiskrenom osobom?

Što duže bi vaš eventualni odnos trajao, opet ti kažem da bi se ti mogla još više zaljubiti. A tu dolaze problemi.

Zamisli još i ako njegova žena sazna. I tu ti dolaze novi problemi. Treba li ti to u životu? Mislim da ne treba.

Znam da se nije lako odljubiti. Nisi TV, pa da se prebaciš na drugi program. No, mudri ljudi su jednom rekli da se klin klinom izbija. Upoznaj nekog slobodnog dečka, izađi s njim, pruži mu priliku da te osvoji i da se zaljubiš.

Možda bi ti bilo lakše i da promjeniš trenera. Ukoliko to nije moguće, pokušaj malo zahladiti vaš odnos. Napravi neku distancu. Ako ti on daje neke komplimente, npr. o tvom izgledu, zamoli ga da to ne radi jer ti nije ugodno. Daj mu do znanja da je on tvoj trener i samo trener. Znam da će ti to biti teško, jer si zaljubljena. Ali mislim da bi ti u suprotnom bilo još teže, jer bi na kraju više patila. Jer čisto sumnjam da bi njegove namjere bile iskrene, ako bi htio biti s tobom, a da i dalje doma ima svoju ženu.
Eva Plutonius is offline  
Old 09.03.2012., 23:49   #30
Quote:
mein schatz kaže: Pogledaj post
onda se povjeri tati i pitaj ga što da radiš!
zar za to ne bi trebala sluziti majka?
Giulietta is offline  
Old 09.03.2012., 23:52   #31
koliko je stariji od tebe
pink5 is offline  
Old 09.03.2012., 23:54   #32
Quote:
Giulietta kaže: Pogledaj post
......i sad se meni dogodila ta "djetinjarija" i nemam pojma sta napraviti. kao sto sam vec spomenula, nije nista pogresno protumaceno, sviđam mu se kao sto bi mu se sviđala i neka starija 10 god. od mene. kao zena, to pokusavam reci.....
i još čekamo pojašnjenje kako ti je pokazao da ima osjećaje prema tebi....ali, kako vidim, ništa od toga...
Quote:
Marša kaže: Pogledaj post
Pa sve i da mu se sviđa, iz toga se neće razviti ništa, jer je čovjek oženjen, i čisto sumnjam da bi išao uništavat svoju obitelj radi neke, recimo, zaljubljenosti.
Istina, a to bi svaka koja petlja sa oženjenima trebala znati, no da ga jebeš, uvijek postoji i ona nada - možda ipak on ostavi ženu i bude sa mnom kako spada...
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 09.03.2012., 23:54   #33
Ako o svemu razgovarate, onda probajte i o tvojoj zaljubljenosti u njega. Okolisanje i zavlacenje samo moze pogorsati situaciju.
sladoje is offline  
Old 09.03.2012., 23:54   #34
Quote:
Eva Plutonius kaže: Pogledaj post
Drago mi je ako ti moji komentari mogu pomoći.

Ja priču vidim i iz ovog kuta:
Zamislimo da bi on htio da si mu ti ljubavnica. Ako je tip spreman varati ženu (dakle: ne želi se rastati), to ti puno govori o njemu kao osobi. Želiš li biti s takvom neiskrenom osobom?

Što duže bi vaš eventualni odnos trajao, opet ti kažem da bi se ti mogla još više zaljubiti. A tu dolaze problemi.

Zamisli još i ako njegova žena sazna. I tu ti dolaze novi problemi. Treba li ti to u životu? Mislim da ne treba.

Znam da se nije lako odljubiti. Nisi TV, pa da se prebaciš na drugi program. No, mudri ljudi su jednom rekli da se klin klinom izbija. Upoznaj nekog slobodnog dečka, izađi s njim, pruži mu priliku da te osvoji i da se zaljubiš.

Možda bi ti bilo lakše i da promjeniš trenera. Ukoliko to nije moguće, pokušaj malo zahladiti vaš odnos. Napravi neku distancu. Ako ti on daje neke komplimente, npr. o tvom izgledu, zamoli ga da to ne radi jer ti nije ugodno. Daj mu do znanja da je on tvoj trener i samo trener. Znam da će ti to biti teško, jer si zaljubljena. Ali mislim da bi ti u suprotnom bilo još teže, jer bi na kraju više patila. Jer čisto sumnjam da bi njegove namjere bile iskrene, ako bi htio biti s tobom, a da i dalje doma ima svoju ženu.

najgore od svega je sto njegova zena u zadnje vrijeme cesto "slucajno" navrati iznenaditi ga na trening, otkad smo ja i on jednom ostali sami trenirati. naravno, trening ni jednom ni drugom nije bio ni na kraj pameti, razgovarali smo o svemu, ne znam kako opisati koliko smo bliski, i tad upravo je naisla ona i samo zacudeno gledala. Od tad imam taj osjecaj da ona nesto sumnja, a najmanje sto zelim je nekoj zeni koji dere kriza srednjih godina stati na zulj
Giulietta is offline  
Old 09.03.2012., 23:57   #35
Giulietta, ako on kuži da ti se sviđa, naravno da njemu, kao muškarcu, to paše. Još više ako si i ti njemu privlačna...

Stekla sam dojam da tebe odbija to što je on oženjen. Iskoristi to kako bi se lakše odljubila. Govori samoj sebi da on voli svoju ženu i da nema šanse za vašu vezu. Ja bih na tvom mjestu napravila distancu, pokušala bih naš odnos učiniti što profesionalnijim. Kažem, ako ti daje neke komplimente, zamoli ga da to ne radi. Reci mu da ti nije ugodno, jer je on tvoj trener...

Nemoj ostajati s njim nakon treninga. To je 1. korak.
Eva Plutonius is offline  
Old 09.03.2012., 23:58   #36
Quote:
sladoje kaže: Pogledaj post
Ako o svemu razgovarate, onda probajte i o tvojoj zaljubljenosti u njega. Okolisanje i zavlacenje samo moze pogorsati situaciju.
to, za divno cudo, uvijek nekako preskocimo
Giulietta is offline  
Old 10.03.2012., 00:03   #37
Quote:
Giulietta kaže: Pogledaj post
zar za to ne bi trebala sluziti majka?
zašto? pa zar se žene i muškarci ne zalažu za ravnopravnost, a kažeš da si jako bliska s tatom? misliš da očeve koji su bliski sa svojim kćerima ne zanimaju eventualno emocionalni problemi njihovih kćeri, u kojima bi možda mogli pomoći?

ako očevi mogu mijenjati pelene svojim kćerkicama dok su bebe, onda mogu i razgovarati s njima kad su odrasle... ili polu-odrasle.

Quote:
Giulietta kaže: Pogledaj post
najgore od svega je sto njegova zena u zadnje vrijeme cesto "slucajno" navrati iznenaditi ga na trening, otkad smo ja i on jednom ostali sami trenirati. naravno, trening ni jednom ni drugom nije bio ni na kraj pameti, razgovarali smo o svemu, ne znam kako opisati koliko smo bliski, i tad upravo je naisla ona i samo zacudeno gledala. Od tad imam taj osjecaj da ona nesto sumnja, a najmanje sto zelim je nekoj zeni koji dere kriza srednjih godina stati na zulj
meni se čini da tvog trenera dere kriza srednjih godina.

btw, ako ste ostali "sami trenirati" ali je on umjesto toga s tobom 'razgovarao o svemu', rekla bih da striček zaista miješa kruške i jabuke i da je tu ipak njegova profesionalnost zaista u pitanju, kao što sam i ranije spomenula. i u što sam sumnjala.
mein schatz is offline  
Old 10.03.2012., 00:05   #38
Quote:
Giulietta kaže: Pogledaj post
to, za divno cudo, uvijek nekako preskocimo
Ne treniras valjda trcanje s preponama

Sljedeci put nemoj to preskociti pa ce se sve razjasniti.
sladoje is offline  
Old 10.03.2012., 00:06   #39
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
i još čekamo pojašnjenje kako ti je pokazao da ima osjećaje prema tebi....ali, kako vidim, ništa od toga...

Istina, a to bi svaka koja petlja sa oženjenima trebala znati, no da ga jebeš, uvijek postoji i ona nada - možda ipak on ostavi ženu i bude sa mnom kako spada...
nisam ni vidjela post, previse se odjednom nakupilo :O prije 2 mjeseca, poslao mi je poruku da imamo trening navecer. nisam bila odusevljena naravno, bio je to jedan od rijetkkih dana kad nisam imala obaveze, ali ne propustam treninge nikad. kad sam dosla u dvoranu, bio je samo on. poceo je sa nekim salama, a ja, kao svaka osoba koja se tek ustane iz kreveta, samo sam mu odbrusila na svaku. kad je shvatio da je raspolozenje na 0, rekao je da moramo razgovarati. rekla sam da nema problema, naravno. mislila sam da je opet nesto u vezi nekih natjecanja, kao i inace. medutim, pitao me za decka, s kojim sam tad bila u ozbiljnoj vezi. pitao me volim li ga. pitao me sviđa li mi se itko drugi. moj prvi odgovor bio je ne, a drugi da. to mu je valjda dalo hrabrosti i ispricao mi je da u zadnje vrijeme misli na osobu na koju ne bi trebao i da sve manje spava. rekao je da je ona savrsena i da je obozava, ali ipak je tu njegova zena, a i godine nisu nebitne. upravo tim rijecima. kad sam shvatila o cemu se radi i pitala ga: koja je ta sretnica? samo se nasmijesio i rekao: mislim da ti je sve jasno.

nakon toga je bio puno slobodniji, kao da mu je pao kamen sa srca, i pokazivao mi je sve vise te nekakve ljubavi. ili da pojednostavim, sviđanja.
Giulietta is offline  
Old 10.03.2012., 00:07   #40
Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
bit zaljubljen i to ne ostvarit je po meni bolest

ali eto u danasnje doba imamo pojam: mudra odluka
Quote:
Giulietta kaže: Pogledaj post
zelim razmisljati kao ti ali ne mogu, zbog toga valjda sluzi ona izreka: sto ljudi, sto cudi
ne, za to služi izreka da nam dragi bog (ili tko već) nije dao mozak zabadava.
mein schatz is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger