Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2012., 14:53   #41
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
meni se na prvi pogled čini da si nadrkana jer si izvisila... otkantala si starog momka misleć da ćeš priskrbit novog, a ono ćorak... i sad si sama...

bit će bolje...
Pa tako nešto,mislim, da nije bilo novog, vjerojatno bih još uvijek bila u vezi (u kojoj nisam bila zadovoljna,ali nisam bila sigurna da želim prekinut). Tako da nadam se da ću sad ić u nekom boljem smjeru
Lana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 15:18   #42
Quote:
Lana- kaže: Pogledaj post
Pa tako nešto,mislim, da nije bilo novog, vjerojatno bih još uvijek bila u vezi (u kojoj nisam bila zadovoljna,ali nisam bila sigurna da želim prekinut). Tako da nadam se da ću sad ić u nekom boljem smjeru
postoje cure koje nižu momke, idu od veze do veze, iz nekog razloga se groze biti jedno vrijeme samice... to nije dobro, samovanje ima koristi, da čovjek sam sa sobom riješi neke stvari, a onda kreće u nove pobjede...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 22:38   #43
Quote:
Lana- kaže: Pogledaj post
Dosada sam bila u vezi s egoističnim bezosjećajnim dečkom i napokon sam se uspjela otrgnuti iz te veze,zato jer sam ga ne znam zbog čega voljela. U tome mi je mrvicu pomoglo i to što mi se svidio novi dečko i nekako sam imala dojam da ni on nije ravnodušan pa sam prekinula s nadom da bih mogla počet novog bolje upoznavat. I tako na kraju je ispalo nakon jednog razgovora da me ovaj uopće ne shvaća na način da bio sa mnom. I onda sam došla do zaključka da je uvijek u razgovorima bio nekako dvosmislen pa možda je njemu sve to bila zajebancija,vrsta zabave,a ja sam sve krivo shvatila? Uglavnom, uvijek nailazim il na tipove koji me žele odvuć u krevet il na neke koji ni sami ne znaju kaj hoće.
U čemu je stvar,hoće li se više pojaviti netko zreo i normalan?
i to je dio odrastanja
svi smo to prošli.
bolje u mladosti nego nakon 20 godna braka kad dođu djeca da mi radi sranje
prihvatiš to tako i lakše ti je
ja nedam više da mi ijedan idiot uništava moje živce i da na njega trošim slobodno vrijeme.
samo lansiram odjeb čim skužim da najmanja sitnica može poć po zlu
25 godina mi je i vrijeme mi je već da počnem tako rezonirati stvari. šteta što nisam i prije
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger