Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2012., 10:45   #41
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Na prosloj temi je bila rasprava o skupoj i jeftinoj kozmetici.
Xena je hvalila She ruzeve.
Mozda postoji vise marki slicnog naziva, ali ja sam imala ovog ljeta jedno ruzno iskustvo s tim ruzevima (ako se radi o istom uopste ) i tu gresku nemam namjeru ponoviti.

Kupila sam jedan njihov ruz za mora, cilj mi je bio da je priblizno boje usana i da mi posluzi umjesto labela, jer mi se usne suse i onda ih jos ja oblizujem...plus sunce i more...usput sam kupila i Miss Sporty ruz koji je kostao 1 euro, a svidjela mi se boja...i kontam za te pare kakav god da bude...

Taj She ruz mi je doslovno drugi dan ljetovanja bio rastopljen, unisten i neupotrebljiv.
A bio je u fioci u apartmanu koji nije prevruc, okruzen je rastinjem i sasvim je prijatno bilo boraviti u njemu.
S-he kockasto "upakovan".
Zapamtila sam marku da se vise nikad ne zeznem i ne kupim.

Miss Sporty sam nosila i na plazu. Bio je na suncu po par sati (mi odemo na cugu, a kako se hlad pomjera lezaljka zavrsi na suncu sve dok se ne vratimo). Nista mu nije bilo. I danas se koristim njim.


A sto se tice "nije mi jasno" momenata...i higijensko-kozmetickih preparata...
Nije mi jasno zasto reklamirati da neki dezodorans ili stik "drzi" 48 sati ili 72 sata...
Zar se ljudi nece istusirati?
Mene bi brinulo da stavljam nesto takvo na sebe sto bi prezivjelo i nekoliko tusiranja na meni.

Ili kao da kazes - dragi nasi kupci, vi koji se ne tusirate, za vas, tako lijene, osmislili smo dezodorans s kojim necete toliko vrijedjati nosice okoline...
Meni su She ruževi dobri. Imam jedan i baš mi se sviđa. Sjenila su im, s druge strane, grozna. Nisam već dugo kupila nijedno baš zato jer je zadnje bilo koma.

Ako ideš negdje u prirodu ili se baviš fizičkim aktivnostima želiš da ti traje što duže i da se ne znojiš. Garnier rula!
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 14.09.2012., 10:48   #42
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Nije mi jasna priča ove dvije cure iz Splita, mama ih upoznala s tipom duplo starijim od njih jer je nudio besplatan provod u Budvi....

http://dnevnik.hr/vijesti/crna-kroni...a-poznaju.html

I meni je bilo nejasno dok nisam pročitao ovo:

Quote:
Dao nam je broj mobitela i podsjetnicu.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 14.09.2012., 10:51   #43
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Meni su She ruževi dobri. Imam jedan i baš mi se sviđa. Sjenila su im, s druge strane, grozna. Nisam već dugo kupila nijedno baš zato jer je zadnje bilo koma.
ja se uvijek trudim od dekorativne kozmetike kupovati što kvalitetnije proizvode jer imam osjetljivu kožu i stvarno na većinu dobijem nekakve reakcije, tako da mahom koristim Benefit od kojeg mi je super, ali dosta i eksperimentiram s tom jeftinijom šminkom jer volim šminku pa sam si tako nedavno kupila set smokey eyes od Catrice, koštao je ja mislim 39kn i odličan je
za to kolko često si ja napravim smokey, svake prijestupne, mi je super, tuš u gelu s četkicom za nanošenje plus još tri nijanse sjenila
za 39 kn

She mi je onak...ne baš dobar, probala sam par stvari ali nisam baš bila zadovoljna
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 14.09.2012., 10:58   #44
ja sam od She probala samo lak za nokte i bio mi je grozan...

inače od kozmetike najviše koristim Clarins, preporodila sam se kako je ta marka došla u moj grad, savršeno mi odgovara, sjajilo imam samo jedno Diego Dalla Palma, ali vrijedno, stvarno se po postojanosti ne može mjeriti ni sa jednim koje sam dosada koristila...
petrunjela84 is online now  
Old 14.09.2012., 11:02   #45
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
I meni je bilo nejasno dok nisam pročitao ovo:



Isukrste.

Upisala ga je pod Paravinja, ali su se prvo na njegov račun nažderale i nalokale.

A bijede ljudske...
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 14.09.2012., 11:03   #46
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
ja se uvijek trudim od dekorativne kozmetike kupovati što kvalitetnije proizvode jer imam osjetljivu kožu i stvarno na većinu dobijem nekakve reakcije, tako da mahom koristim Benefit od kojeg mi je super, ali dosta i eksperimentiram s tom jeftinijom šminkom jer volim šminku pa sam si tako nedavno kupila set smokey eyes od Catrice, koštao je ja mislim 39kn i odličan je
za to kolko često si ja napravim smokey, svake prijestupne, mi je super, tuš u gelu s četkicom za nanošenje plus još tri nijanse sjenila
za 39 kn

She mi je onak...ne baš dobar, probala sam par stvari ali nisam baš bila zadovoljna
Sjenila kupujem Manhattan i Essence, zadovoljna sam s njima. Smokey eyes imam od Deborah, bilo je sniženo ali ne znam, nešto nisam oduševljena. Da, od Essenca su isto dobri ruževi.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 14.09.2012., 11:07   #47
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Isukrste.

Upisala ga je pod Paravinja, ali su se prvo na njegov račun nažderale i nalokale.

A bijede ljudske...
čitavo vrijeme im je bio čudan,
ali su mu ipak dale br moba...
july23 is offline  
Old 14.09.2012., 11:22   #48
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Isukrste.

Upisala ga je pod Paravinja, ali su se prvo na njegov račun nažderale i nalokale.

A bijede ljudske...
boktepitaj na čiji račun su se nažderale. naime, rekao im je da sve plaća krivotvorenim karticama

i one su zaključile da je to baš čovjek s kojim treba ostati u bliskim odnosima.


nego, 'oćete se kladit da će uskoro počet priča kako je on zapravo ubio i antoniju bilić, a paravinja je nevin?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 14.09.2012., 11:26   #49
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
boktepitaj na čiji račun su se nažderale. naime, rekao im je da sve plaća krivotvorenim karticama

i one su zaključile da je to baš čovjek s kojim treba ostati u bliskim odnosima.


nego, 'oćete se kladit da će uskoro počet priča kako je on zapravo ubio i antoniju bilić, a paravinja je nevin?
ali meni je opet u cijeloj priči najjača mama svodnica...
petrunjela84 is online now  
Old 14.09.2012., 11:29   #50
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
boktepitaj na čiji račun su se nažderale. naime, rekao im je da sve plaća krivotvorenim karticama

i one su zaključile da je to baš čovjek s kojim treba ostati u bliskim odnosima.


nego, 'oćete se kladit da će uskoro počet priča kako je on zapravo ubio i antoniju bilić, a paravinja je nevin?
Ma, gluposti!
Ja znam tko je ubio Antoniju Bilić!
Hint: vozila je bicikl po trotoaru...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 14.09.2012., 11:34   #51
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Nije mi jasna priča ove dvije cure iz Splita, mama ih upoznala s tipom duplo starijim od njih jer je nudio besplatan provod u Budvi....

http://dnevnik.hr/vijesti/crna-kroni...a-poznaju.html
upravo sam pročitala članak i ne mogu fakin vjerovati
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 14.09.2012., 11:45   #52
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
nego, 'oćete se kladit da će uskoro počet priča kako je on zapravo ubio i antoniju bilić, a paravinja je nevin?
Jebeš to ako ne isuše još neko jezero.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 14.09.2012., 11:55   #53
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Nije mi jasna priča ove dvije cure iz Splita, mama ih upoznala s tipom duplo starijim od njih jer je nudio besplatan provod u Budvi....

http://dnevnik.hr/vijesti/crna-kroni...a-poznaju.html
Dragi Isuse
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Old 14.09.2012., 11:57   #54
Kada smo kod smokey eyes, za koje se prilike to nosi?
Nekako mi je preglamurozan za izlazak subotom, prezavodljiv za posao/svečanosti, pretjeran za običan spoj.
Meni je dobar na očima Helene B. C. u Klubu boraca, ali inače ne znam gdje bih ga svrstala.
Kada se nosi?
Lozimka is offline  
Old 14.09.2012., 12:03   #55
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Kada smo kod smokey eyes, za koje se prilike to nosi?
Nekako mi je preglamurozan za izlazak subotom, prezavodljiv za posao/svečanosti, pretjeran za običan spoj.
Kada se nosi?
Meni je dobar na očima Helene B. C. u Klubu boraca, ali inače ne znam gdje bih ga svrstala.
Make up za kuda i kada?
Nije preglamourozan za izlazak subotom, zašto bi bio? To je i seksi izgled. Za posao baš i ne, ali sve ostale prigode - da. Ako ti je to uobičajeni način šminkanja, može i na spoj. Pročitala sam da je to tipovima omiljeni način šminkanja. Ne moraš koristiti sive i crne tonove, uzmi smeđe koji djeluju blaže i stoje svima, tako možda može i za posao proći (to znači i smeđu olovku).

Meni nije jasno zašto sam u zadnje vrijeme užasno počela griješiti kod tipkanja, stalno nešto moram ispravljati. Isto tako stisnem nešto (a ne znam ni što) i prebaci me u red ili redove ispred i pišem, a da ni ne skužim da me prebacilo i onda moram sve brisati i opet pisati.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 14.09.2012., 12:03   #56
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Kada smo kod smokey eyes, za koje se prilike to nosi?
Nekako mi je preglamurozan za izlazak subotom, prezavodljiv za posao/svečanosti, pretjeran za običan spoj.
Meni je dobar na očima Helene B. C. u Klubu boraca, ali inače ne znam gdje bih ga svrstala.
Kada se nosi?
Ja to "nosim" za večernje izlaske ili svečanosti.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 14.09.2012., 12:05   #57
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Kada smo kod smokey eyes, za koje se prilike to nosi?
Nekako mi je preglamurozan za izlazak subotom, prezavodljiv za posao/svečanosti, pretjeran za običan spoj.
Meni je dobar na očima Helene B. C. u Klubu boraca, ali inače ne znam gdje bih ga svrstala.
Kada se nosi?
pa ja se tako našminkam kad idem van uglavnom i evo večeras idem na svadbu i baš mi paše uz outfit

znači stvarno ne prečesto
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 14.09.2012., 12:15   #58
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Isto tako stisnem nešto (a ne znam ni što) i prebaci me u red ili redove ispred i pišem, a da ni ne skužim da me prebacilo i onda moram sve brisati i opet pisati.
Meni se ovo isto događa
Mislim da je to zato što tipkam puno brže i s obje ruke

A jučer sam nešto stisnula i otvorio mi se internet preglednik preko cijelog ekrana, kao gad gledaš prezentaciju pa klikneš f5. Što je najgore, ne znam kako sam to ugasila jer sam bjesomučno stiskala sve tipke
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Old 14.09.2012., 12:19   #59
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Jebeš to ako ne isuše još neko jezero.
da si ovo napisao na SONu, isto bi popio ban
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 14.09.2012., 12:26   #60
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno zašto sam u zadnje vrijeme užasno počela griješiti kod tipkanja, stalno nešto moram ispravljati. Isto tako stisnem nešto (a ne znam ni što) i prebaci me u red ili redove ispred i pišem, a da ni ne skužim da me prebacilo i onda moram sve brisati i opet pisati.
To mi se događa kada naslonim ruku na touchpad.

Ne znam nikoga tko koristi samo touchpad, bez miša.
Dobar je spas kada nema miša, ali inače je srednja žalost.
Lozimka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:56.