Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2012., 15:15   #81
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Za 30 g najbolje današnje računalo koštat će soma kn.
Za 30g će današnje najbolje računalo imati mjesto samo u Tehničkom muzeju. Kao donacija.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 14.09.2012., 15:22   #82
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Za 30g će današnje najbolje računalo imati mjesto samo u Tehničkom muzeju. Kao donacija.
Ali će se prodavati po cijeni i višoj od soma kuna. Kao statusni simbol za neohipstere.

Tim više što, bude li kuna za 30 godina još postojala, 1000 kn možda će kupiti žvaku.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 14.09.2012., 15:24   #83
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
@Lastan
Onda vrijedi kao danas neka slabija računala s 2-4 Gb memorije.
To i jest današnje slabo računalo sa 2 GB memorije.
Prije pet godina to je bila mrcina.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 14.09.2012., 15:24   #84
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Evo, ja. Jer imam stick internet i nemam dovoljno mjesta i za priključiti miša s obzirom da su utori paralelno. Preglupo. A i navikla sam se, ne da mi se ni vaditi miša iz torbe.
kupi usb hub
isadora w. is offline  
Old 14.09.2012., 15:26   #85
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Tim više što, bude li kuna za 30 godina još postojala, 1000 kn možda će kupiti žvaku.
Jezik ugrizao.
Lozimka is offline  
Old 14.09.2012., 15:33   #86
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
kupi usb hub
Imam i to, ali već dugo nisam koristila jer nešto šteka. Tako da se držim ovog. Kao što rekoh, navikla sam se iako sam mislila da nikad neću.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 14.09.2012., 15:39   #87
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Jezik ugrizao.
Pretjeruje malo, za to bi morali imati 20ak% godišnje inflacije svake godine kroz 30 godina...
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Old 14.09.2012., 15:41   #88
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post

Sad sam prošetao Njuškalom i u principu nitko ne prodaje tako star model; najstariji kojima pišu godine barem su godinu dana mlađi. Zapravo, s obzirom na grafiku, i oni kojima ne pišu godine spadaju barem u prvu sljedeću generaciju. Ali ovisno o žurnosti dobio bih za njega između 2,500 i 3,500 kn.
Dakle, ima tko bi dao i 3 kkn za stari polufunkcionalan laptop?
To je već apsurdno. Apple je VW među kompjutorima.
JPK is offline  
Old 14.09.2012., 15:45   #89
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Dakle, ima tko bi dao i 3 kkn za stari polufunkcionalan laptop?
To je već apsurdno. Apple je VW među kompjutorima.
Das Laptop.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Old 14.09.2012., 15:47   #90
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Das Laptop.
Uvjeren sam i da bi Steve Jobs postigao još puno veći uspjeh u Trećem Reichu.
JPK is offline  
Old 14.09.2012., 15:59   #91
Pitanje za vlasnike nagriženih jabuka:
prvih sat vremena susreta s uređajem (kojim god) zapravo je nalik vođenju ljubavi, zar ne?
Glađenje, promatranje, tepanje.
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Pretjeruje malo, za to bi morali imati 20ak% godišnje inflacije svake godine kroz 30 godina...
Nije sve tako sivo.
Lozimka is offline  
Old 14.09.2012., 16:01   #92
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Sjeća li se još itko miševa s famoznom kuglicom?


O, koliko ljudi u BiH i danas zna traziti "mis bez kugice".
A takvog ne vidjeh u prodaji bar 5 godina.

Ja na laptopu koristim misa.
Bezicni je i prilagodjen je obliku ruke. Tako da mi je za visesatno dangubljenje na forumima i fejsu ugodniji za ruku. A i jednostavniji mi je (stvar navike). A i mogu zaleci, laptop staviti na stolic i misem parkiranim na stomaku uraditi ono sto zelim, bez da istezem ruku (lijenstina).
Kao sto mi mnogo vise vremena treba za otkucati nesto sa nasom tastaturom. Iako je razlika u par slova i znakova ja se osjecam kao da je neko sve zivo izmiksao...mozak mi se utilta...

Ili kad neko ima fejs na 'domacem' jeziku ili bilo sta drugo. Moj maternji jezik mi stvara probleme. Mnogo mi je lakse naci opciju koju trazim ako je sve 'fino i normalno' na engleskom kao sto sam i navikla.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 14.09.2012., 16:03   #93
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Dakle, ima tko bi dao i 3 kkn za stari polufunkcionalan laptop?
To je već apsurdno. Apple je VW među kompjutorima.
Polufunkcionalan?

Evo lektoriram recenzije novih laptopa; taman sam odlučio malo predahnuti. I ovaj moj, recimo, ima bolji ekran od većine onih u cjenovnom rangu od 5-6 kkn. Novih. Em je mat em ima višu rezoluciju.

Doduše, zanemariva je vjerojatnost da bih ga uopće htio prodati. Dok ne kupim nešto novo, treba mi; kasnije uvijek može poslužiti za rezervu.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 14.09.2012., 16:06   #94
Zašto ali zašto spikeri na otvorenom radiju tako isprekidano pričaju?

"A sada... nešto iz kraja.... osamdesetih. Veliki hit.... tog i tog.... bla bla... "

Ariana B. is offline  
Old 14.09.2012., 16:06   #95
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Pretjeruje malo, za to bi morali imati 20ak% godišnje inflacije svake godine kroz 30 godina...
Mađarska i Njemačka su to rješavale unutar jednog mjeseca. Ne vidim zašto Hrvatska ne bi mogla ponoviti eksperiment.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 14.09.2012., 16:10   #96
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Zašto ali zašto spikeri na otvorenom radiju tako isprekidano pričaju?

"A sada... nešto iz kraja.... osamdesetih. Veliki hit.... tog i tog.... bla bla... "

Ono kaj meni ne ide u glavu je trpanje svih glazbenih pravaca na hrpu. Prvo pusti Whistle od Flo Ride, a nakon toga You can call me Al Paula Simona... Soundset ne zaostaje puno pa najave Aaliyah, ali prije toga Radio Jebeni Luxembourg.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 14.09.2012., 16:10   #97
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Ili kad neko ima fejs na 'domacem' jeziku ili bilo sta drugo. Moj maternji jezik mi stvara probleme. Mnogo mi je lakse naci opciju koju trazim ako je sve 'fino i normalno' na engleskom kao sto sam i navikla.
Najteže mi je bilo pronaći "Bojanje" i "Pokreni" na dečkovoj Visti na hrvatskom.
Kako je to užasno! Kada čovjeku vlastiti jezik stvara problem.
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Zašto ali zašto spikeri na otvorenom radiju tako isprekidano pričaju?

"A sada... nešto iz kraja.... osamdesetih. Veliki hit.... tog i tog.... bla bla... "

Zašto prekidaju pjesmu na pola, a deset minuta ushićeno ju najavljuju?
Lozimka is offline  
Old 14.09.2012., 16:11   #98
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Nije sve tako sivo.
nije, nije.
imamo mi i tamnije.
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Old 14.09.2012., 16:20   #99
Miješanje stilova me ne smeta toliko. Ionako dok počne druga pjesma, ja već zaboravim koja je završila.
A prekidanje me užasno smeta. Pogotovo jer je otvoreni prije bio valjda jedini radio koji to nije... radio.
Ariana B. is offline  
Old 14.09.2012., 16:34   #100
Ja koristim touchpad po noći jer scrolanje i klikanje živcira moje ukućane

Ili kad idem na noćna učenja,pa mi se ne da trpat miš u torbu jer mi je vječito pretrpana.


Ove iz Splita su mi Ne znam uopće tko je tu više lud. Tip,stara ili one.
__________________
Be careful who you save, you might be interrupting their karma.
Sany Enola is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:51.